Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

Εγω τα βλεπω και τα δυο!!!Βασικα μου αρεσε πολυ η μουσικη τους και γενικα η σκηνοθεσια!!!!!

Ενταξει και ο Ονουρ και ο Κεναν!!!!!!!

Αλλα ειδατε εδεμ?Επιτελους μια γυναικα θα δυσκολευτει να μεινει εγκυος σε ελληνικο σιριαλ!!Κ μαλιστα αρκετα της μιλησε η γιατρος για εξωσωματικη η σπερματεγχυση!!!(θα πετυχει με τη πρωτη βεβαια αλλα εστω μια δυσκολια θα τη δειξουν)Ολες γκαστρωνοταν με τον αερα!!!!!

Ζαχαρωτο κοντα θα μαστε!!!Αντε να φουσκωσουμε και εμεις επιτελους!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΩΡΑΙΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΣΜΕΤ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΟ ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ , ΟΛΟ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΒΓΑΖΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΧΑ ΧΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΙΟΨΙΑ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ , ΕΧΩ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΝΕΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.ΧΘΕΣ ΕΒΑΛΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΧΑΣΩ 15 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ, ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΑΠΟ 80 , 65 ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΜΕ ΧΩΡΑΝΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΖΙΝ. :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κάνετε; Εγώ έκανα μια ακόμη προσπάθεια εξωσωματικής έκανα 3 ωαριάκια, πήραν τα δύο και δεν γονιμοποίηθηκε κανένα!Ούτε κάν τα έβαλαν λέει σε διαδικασία γονιμοποίησης γιατί δεν ήταν καλά.Πρίν μου έφταιγε ο γιατρός, τώρα που έχω έναν από τους κορυφαίους πάλι τίποτα. Τί θα κάνω δεν ξέρω, μου φαίνεται πως δεν με θέλει...καθόλου....Παίζει να μην τα καταφέρω ποτέ.

Φιλάκια πολλά σε όλες και όλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κάνετε; Εγώ έκανα μια ακόμη προσπάθεια εξωσωματικής έκανα 3 ωαριάκια, πήραν τα δύο και δεν γονιμοποίηθηκε κανένα!Ούτε κάν τα έβαλαν λέει σε διαδικασία γονιμοποίησης γιατί δεν ήταν καλά.Πρίν μου έφταιγε ο γιατρός, τώρα που έχω έναν από τους κορυφαίους πάλι τίποτα. Τί θα κάνω δεν ξέρω, μου φαίνεται πως δεν με θέλει...καθόλου....Παίζει να μην τα καταφέρω ποτέ.

Φιλάκια πολλά σε όλες και όλους

ΕΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ FSH ΥΨΗΛΗ , ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ 2 ΚΑΛΑ ΑΥΓΑ , ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΥΓΩ ΣΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ΑΥΓΑ , ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 5 ΦΟΡΑ ΜΕ ΟΡΜΟΝΕς , ΟΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ.ΛΥΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ , ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΛΩΣ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ .ΚΑΙ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ , ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΞΕΡΩ , ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ , ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ , ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία και να πω ότι συμφωνώ με το συννεφάκι ότι χρειάζεται πίστη, ψυχική δύναμη και ΕΠΙΜΟΝΗ.

Έχω διαβάσει διάφορα ποστ σου συννεφάκι και θέλω να σου πω ότι το θάρρος και η αισιοδοξία σου είναι αξιοθαύμαστη, μπράβο σου! Είσαι και δασκάλα από ότι κατάλαβα και χαίρομαι που τα παιδάκια έχουν έναν τόσο δυναμικό και υγιή άνθρωπο ...

Eyeore71 και άλλα κοριτσάκια δεν έχουμε μιλήσει, είμαι από τις φουσκοκοιλίτσες καλοκαιριού και εγώ όπως και άλλα κοριτσάκια κατά καιρούς εκεί είχαμε απογητεύσεις αλλά μετά από τα άσχημα έρχονται τα όμορφα!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να γίνουμε όλες σύντομα μανούλες ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες!!!!!!!!!!!!!Τι κανετε????

Εγω μαλλον ξεσυνηθισα τα φαρμακα και τα αντισυλληπτικα με κανουν χαλια!!!!

Εγω υπολογιζω εμβρυομετα φορα 2-5 Νοεμβρη εσεις ???Ζαχα,Νικολ?

Κατερινάκι μαζί θα είμαστε ..... και εγω κάπου εκεί (1ο δεκαήμερο Νοεμβρίου) υπολογίζω εμβρυομεταφορά...

Καλή επιτυχία σε όλα τα κοριτσάκια που ξεκινάμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κάνετε; Εγώ έκανα μια ακόμη προσπάθεια εξωσωματικής έκανα 3 ωαριάκια, πήραν τα δύο και δεν γονιμοποίηθηκε κανένα!Ούτε κάν τα έβαλαν λέει σε διαδικασία γονιμοποίησης γιατί δεν ήταν καλά.Πρίν μου έφταιγε ο γιατρός, τώρα που έχω έναν από τους κορυφαίους πάλι τίποτα. Τί θα κάνω δεν ξέρω, μου φαίνεται πως δεν με θέλει...καθόλου....Παίζει να μην τα καταφέρω ποτέ.

Φιλάκια πολλά σε όλες και όλους

Ευακι λυπαμαι πολυ. Ειλικρινα. Ξερω πως οτι και να σου πουμε τωρα ειναι πολυ νωρις για να ξαναβρεις το κουραγιο να προσπαθησεις. Ομως πρεπει να το κανεις! Ακου και το συννεφακι και όλες εμας που δεν ειμαστε απο τις ευκολες υποθεσεις και προσπαθουμε και ξαναπροσπαθουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουυυυδιαααααα!!

Δεν ειναι μια υπεροχη βροχερη μερα σημερα??? Ολη μερα ξαπλα, παρεα με το αγαπημενο μου παπλωμα.....και ενα τσαγακι στο χερι....εχω γριπη.... ... ....

Αλλα... τουλαχιστον μου ηρθε η ακατανομοαστη, το σαββατο εκανα τη πρωτη ενεσουλα και δεν πονεσα καθοοολου :D (χθες πονεσα λιγο γτ ηταν αλλη νοσοκομα στο ΕΣΥ :( )

Τεταρτη ειναι η 6. μερα δλδ. υπερηχογραφημα και εξεταση αιματος....μεεεταααα.....ααααχ μακαρι να πανε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ μέρα κοριτσάρες και πολύ πολύ καλή αρχή σε όσες ξεκινάτε σιγά σιγά.

Γλυκό μου Ευάκι ήλπιζα να μας ανακοινώσεις πιο ευχάριστα νέα, στεναχωριέμαι που περνάς όλο αυτό όμως το συννεφάκι μας ....έχεις πολύ σωστή άποψη επι του θέματος...

Φυσικά κ δεν έχουν τελειώσει όλα, δεν μπορεί ........θα τα καταφέρεις.

σε φιλώ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!!Καλη μας επιτυχια οσες ξεκιναμε τωρα!!!!!!!Και οσες ειμαστε ηδη στο προγραμμα!!!!!!!!!!

Νικολεζ εμεις εδω εχουμε λιακαδα!!!!!!

Ευα μου θα ερθει και η δικη σου σειρα...θα δεις....και μετα ολα αυτα θα σου φαινονται ενα πολυ μακρινο παρελθον καλη μου!!!!!!

Συννεφακι μου τι κανεις??τι εκανες με τις εξετασεις??

Ζαχα ετοιμη???

Νικολ μου τι κανεις??

Σαμανθα μου σε ευχαριστουμε για τις ευχες και εσυ με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!!!!

Καλε το Γλυφιτζουρακι και ο ανεμος που ειναι????

Λολιποακιιιιιιιιιιιιι???????/Ανεμεεεεεεεεεεε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια θαθθθθθ!!!! ετοιμη Κατερινω λεω οτι ειμαι....φοβαμαι την εμβρυομεταφορααααααααααα

παρα πολυυυυυυυυυυυυυ και την αναμονη κατα τ αλλα....καλα!!! :P

εσυ πως εισαι?

ειναι κανεις εδω???? αληθεια ο ανεμουλης γιωργης που χαθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα...

πηγαμε σημερα στον γιατρο κ τελικα τεταρτη θα γινει ωοληψια..

θα κανω κ την πρεγνυλ σημερα..

ειδαμε 8 αριστης ποιοτητας οπως ειπε ωαρια το μικροτερο 19χιλ κ το μεγαλυτερο 23χιλ..

στην πορεια λεει θα βγουν κ αλλα αλλα δεν ειναι σε θεση να μου πει με σιγουρια τωρα..

το ενδομητριο ειναι 10...

ενα αγχος μου γεννηθηκε μπορω να πω...

ζαχαρενια πας για εμβρυομεταφορα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλη επιτυχια μαριλουυυυυυυυυυυυυυυυ καλο μεταφερσιμο!!!! :lol: ερε ελληνικη γλωσσα σε σκοτωσα..να ζησουμε να την θυμομαστε!!!! :lol::lol:

εμενα με ποναει μαριλου η εμβρυομεταφορα γιατι εχω βλαμμενη μητρα...δεν μου το χει πει αλλη κοπελα...μην αγχωνεσαι...πουλακι μου...ασε με εμενα να μονολογωωωωωωωω!!!!

εγω τωρα περιμενω να αδιαθετηξω...δεν εχω αρχισει ακομα!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εαν σου πω πως στην σπερματεγχυση που ειχα κανει το καλοκαιρι πεθανα στον πονο τι θα πεις??

υποθετω πως κατι αναλογο θα ειναι κ η εμβρυομεταφορα...

αρα δεν εισαι η μονη τρελιαρα...δυστυχως στην γκαντεμια κ στις παραξενιες εχω πολλες πρωτιες.. :roll::roll::lol::lol::lol:

κανεις το μακρυ???

καλη αρχη να εχεις...νομιζω πως η μεταφορα ειναι το λιγοτερο παντως μπροστα στην αναμονη...

ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΟΕΟΟΟΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!

Τι κανετε?

Εχω 1 ωρα που γυρισα...απο γιατρο και νοσοκομειο.

Απο το πρωι στις 8:30 η ωρα λειπω...εκανα την σαλλπιγγογραφια...πονεσα αρκετα μπορω να πω..με γυριζαν δεξια-αριστερα ουτε κοκορετσι να ημουν.

Το αποτελεσμα δεν ειναι καλο...το προβλημα τελικα δεν ειναι στην σαλπιγγα αλλα στην μητρα.

Την παρασκευη το πρωι στο ιασω μπαινω χειρουργειο και τρεμω μονο στη σκεψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι τι εχει δλδ η μητρα κ θα μπεις για χειρουργειο??

ευχομαι ειλικρινα να ειναι το τελυταιο εμποδιο που συναντας κ συντομα να ερθει το πολυποθετο...

καλη επιτυχια κ καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το κοκορετσακι!!!!ΤΙ ειδαν δηλ σητν μητρα Γωγακι μου?Περαστικο να ειναι κοπελα μου!!!!

Μαριλουυυυυυ.....εχεις δικιο..το πολυ πολυ να χωσω ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ παντα ;) καμμια κλωτσια εκει στον γιατρο να μου περασει και ο πονος!!!! Ασε που ετσι οπως με γυρνανε σχεδον κατακορυφο καθομαι!!! σιχτηριους!!!!!

ελα γωγακιιιιιιιιιιιι πεεςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι τι εχει δλδ η μητρα κ θα μπεις για χειρουργειο??

ευχομαι ειλικρινα να ειναι το τελυταιο εμποδιο που συναντας κ συντομα να ερθει το πολυποθετο...

καλη επιτυχια κ καλα αποτελεσματα

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου,και σε σενα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ευχομαι.

Δεν με ειχε καθαρισει καλα ο γιατρος οταν μου πηρε το μωρο ,κι εχω ενδομητρικες συμφυσεις(συνδρομο Asherman τυπου |||

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χειρουργειο ειπε ο γιατρος θα κρατησει ενα μισαωρο και κατι... και θα γινει με λεηζερ και θα μου κανουν μεθη..θα παραμεινω στο ΙΑΣΩ και θα φυγω αν ολα ειναι οκ το απογευμα.

Ολο αυτο που εχει δημιουργηθει στην μητρα ειναι σαν σπιραλ ειπε ο γιατρος που εμποδιζει να γινει η συλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου γιατρεψουμε την μητρα μου δινει 2 μηνες Νοεμβρη Δεκεμβρη για φυσιολογικη συλληψη,διαφορετικα απο Γεναρη εξωσωματικη...αυτα τα ωραια και ευχαριστα νεα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε συ?????????? σπιραλλλλλλλλλ?????ο προηγουμενος φταιει ε?

κατι εκανε λαθος? (ερωτηση κι εγω!!!!!)

αντε ρε γωγακι να σκεφτεσαι οτι βρηκες την λυση...και θα το γιατρεψετε...και μετα βουρρρρρρρ

ΤΙ φοβασαι?τν διαδικασια?μην πονεσεις?την μεθη?τι?πες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελαααααα μη φοβασαιιιιιιιιι...αφου θα κοιμασαιιι δεν θα καταλαβεις τιποτα ρε μπουμπουυυυυ!!θα μεινεις κανα βραδυ μεσα?

Ζαχαρενια μου,αν ολα ειναι οκ το απογευμα θα βγω..σε ευχαριστω πολυ,και σε σενα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! Σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν για ενα γερο μωρακι,να πανε ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...