Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Marilou μου ολα καλα!!!!!Ετσι να χεις κ λιγες αναγουλες..λιγες ομως...

Εγω νιωθω μια χαρα απλα ανυπομονωωωωωωωω!!!!!!!!Και θελω να παρω τα μωρα μου και για τις επομενες 12 μερες να κοιμηθω και να ξυπνησω για το αποτελεσμα!!!Γινετε????Οχι ο ξερω γι ατο υπομονη και σκεφτομαι οτι ολα θα πανε καλα φετος!!!!ΤΕΛΟΣΣ εγω θα φουσκωσω και οχι απο φαι αλλα απο μωροοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαζομπαμπα ενα φιλακι στο σπορι απο μενααααα

Λολλι και συ στα γλυφιτζουρακια ενα φιλακια

Και στης Σοφιτσας τα ζουζουνια ενα φιλακια

Και στης Μαριλους μας τα φρεσκο ζουζουνια επισης φιλακια

Α εχουμε κ της ΝιλολΓ να δωσω κ κει φιλακια

ματςςςςςςςςςςς μουτςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζαχα θα το χεις το θετικο τη Δευτερα!!!!!!Θα δεις..και δεν θα το πιστευεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν ζαχαρένια μου γλυκειά, ειλικρινά εγώ τις 12 από τις 14 μέρες αναμονής είχα τρελά συμπτώματα και believe me δεν φαντάζομαι πράγματα και είμαι και πολύ φειδωλή στις δηλώσεις μου γενικά κρατάω τρελές πισινές...και όμως είχα συμπτώματα τι να πω πιθανόνα από τα άπειρα φάρμακα, εμένα μου έδινα διάφορα, προγεστερόνες, οιστρογόνα, γοναδοτροπίνες σε ενέσιμα (pregny), ασπιρίνες παιδικές, ηπαρίνες (ενέσιμα), φολικό οξύ, ότι σκατά θες και όμως πήρα τα @@@@@@δι@@@@@ μου! ΆΡΑ μην ασχολήσε και όλα καλά θα είναι θα δεις.Το μην ασχολείσαι μια κουβέντα είναι αλλά λέμε...Πάντως, δεν παίζουν συμπτώματα και μπούρδες!

Σε όλα τα κοριτσάκια πολύ καλή επιτυχία...

Εγώ μόλις σήμερα αδιαθέτησα....πείτε με τρελή αλλά ένιωσα ανακούφιση, τρελάθηκα με την αναμονή....Αν με ρωτούσε κανείς τώρα...δεν με νοιάζει τίποτα, την ησυχία μου θέλω κουράστηκα...Αύριο θα θέλω πάλι ένα μωρό αλλά δε βαριέσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου "αρέσω" τρελά, από όσα έγραφα τα μισά τα έχω φάει,τα άλλα τα έχω γράψει ανορθόγραφα...Μια χαρα!!!! Δικαιολογήστε με η ώρα είναι 1:07 τη νύχτα. Πάντως, είναι βέβαιο ότι καταλάβατε τι γράφω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκιες μου!!\Χαζομπαμπα με το καλο να δειτε το μωρακι σας σημερα!

Χριστινακι καλως μας ηρθες!

Κοριτσακι84 καλη και τυχερη αρχη.Ευχομαι να ειναι η πρωτη κ η τελευταια!Και μαζιμε τη Νικολ μας να μας ανακοινωσετε τα ευχαριστα!!!

Λολιποπακι τα φιλια μου στα ζουζουνακια σου!

Καλα μαρη Ζαχα?Ψαχνεις για συμπτωματα?Θα μου πεις κι εγω το ιδιο δεν εκανα?Αλλα τελικα με τοσες ορμονες που παιρνουμε ολα σχετικα ειναι!!Για να βλεπω θετικη σκεψη!!!!! :D:D

Μαριλου αναγουλες εε??Εγω παλι αν και αισιως διανυω την 7η εβδομαδα,απολυτως τιποτα,εκτος απο εντονη ανορεξια!Μωρε λετε να την εκαναν :lol::lol: Μπααααα....που θα βρουν καλυτερα?

Κατερινακι συμφωνω με...(δε θυμαμαι ποια)αλλα το ΣΚ βγες και ξεσαλωσε.να εχεις αποθεματα για τις μερες ξαπλας που ερχονται!!!

Νικολεγ πηγες γιατρο?Πως εισαι γενικοτερα γλυκια μου?

Eyeore71 χαλαρωσε.ηρεμησε και οταν νιωσεις ετοιμη ξεκινα παλι!κ ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι η τελευταια και φαρμακερη!!!(με την καλη εννοια)

Σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σοφακι τι κανεις?

καλημερα σε ολους αν και βλεπω απουσιες σημερα!!

μπηκα πρωι μιας και τα σχολεια ειναι κλειστα λογω εκλογων,και ειπα να δω τι κανετε!!

ξεκινησα δουλιτσες σπιτιου πρωι πρωι και μετα θα μαγειρεψω και θα φτιαξω μια κολοκυθοπιτα μιαμ μιαμ!!

Ζαχααααααααααα που εισαι μαρη?ακομα κλωσας ετσι!!εννοω στην αναμονη ε?Τι βλεπω αρχισες να κοιτας συμπτωματα?ασε ηρθε η ωρα μου λοιπον να σε μποφλησω αλλα μπορει να εισαι και εγκυος(οπως μου τα ειχες πει ακριβως στα λεω)και εγω δεν βαραω εγκυες!!!χαχαχααχ

για συμβουλες ειμαστε πρωτες αλλα οταν ερθει η σειρα μας τιποτα δεν εφαρμοζουμε βρε παιδι μου!!

οχι αγχος ,ηρεμια,χαλαρωσε,υπομονη,μη κοιτας συμπτωματα!!!!λογια λογια παρηγοριας,αλλα μονο για τους αλλους ε?

μην ξανακουσω λοιπον παρηγοριες............αγχωθειτε και κλαψτε και ολα να τα ψαχνεται αν αυτος ειναι ο χαρακτηρας σας,ετσι ειναι ο ανθρωπος με φοβους και ευαλωτος.Αυτα πρωι πρωι....σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα ladies και gentle-daddy

πως ειμαστε σημερα???

Χθες πηγα ξανα για χοριακη... 750,30.. :D:D καλα παμε :D:D:D τωρα δευτερα ξανα και μετα βλεπουμε.

Οταν γυρισαμε ενιωσα τοσο κουρασμενη που ξεραθηκα στον καναπε i-) ....κουραστικαμε μωλε...πηγαμε και για ψωνια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ευχομαι φετος τα χριστουγεννα να καθομαστε ολες κατω απο το στολισμενο δεντρο με ενα πλατη χαμογελο και στην κοιλιτσα μας να μεγαλωνει μια ψυχουλα η και δυο ψυχουλες!!

Αχ μπρε παιδια.....τελευταια εχω γινει πολυ μελο....εγω δεν ημουν ετσι....εγω ημουν...ψιλοαναισθητη.....

ουυυυφ οι ορμονες φταιν' σιγουρα...οι ορμονες. :ymsigh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonitaκι είναι ακριβώς έτσι....όταν έρχεται η ώρα μας, η λογική εξανεμίζεται....τι να κάνεις ..βλέπεις τελικά πόσο φυσιολογικές αντιδράσεις έχουμε ...δεν μπορεί να είμαστε όλες υπερβολικές....

συναισθήματα, άγχος, επιθυμία τα βιώνουμε παρόμοια....ποτε ξεκινάς με το καλό εσύ?

NicoleG μπράβο για άλλη μια φορά, ξεκούραση λοιπόν κ θα είναι σίγουρα τα πιο τέλεια Χριστούγεννα για σένα, εύχομαι κ για όλες-ους μας.

καλημέρα κοριτσάρες κ μπαμπαγιώργη... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m kalimera se oles sas!

egw molis epestrepsa ap to giatro!

piga na doume pws proxwra i worruxia m kai ta nea dn einai k poli euxarista:(

17i mera kai 14xiliosta wario!distixws megalwnei me argo rithmo!

tha me xanadei tin triti k an megalwsei kanonika proxwrame me tis eneseis gia ti diadikasia exwswmatikis!

an oxi, ton xanoume auto ton kiklo k tha kanw eneseis ton allo kiklo gia na prokalesoume worrixia!

eimai ligaki apogoiteumeni giati nomiza pws tha arxisoume alla mallon tha xathei autos o minas:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρωτούλι μου καλά αποτελέσματα τη Δευτέρα, εύχομαι να είναι η καλύτερη Δευτέρα για σένα.

Κατερινάκι καλώς να δεχτείς τα μωράκια στη κοιλίτσα σου.

ΚΑΛΟ ΣΚ σε όλες-ους.

Γιώργο είσαι το καλύτερο παιδί.............

girl84 δεν κατάλαβα...για φυσικό κύκλο πας? μην αγχώνεσαι μωρέ...σημασία έχει να γίνει όταν όλα είναι τέλεια .......το γρήγορα μερικές φορές μας καθυστερεί παραπάνω....ότι είναι για καλο να γίνει. να σου δώσω τη σειρά μου γιατί εγω δεν θέλω να ξεκινήσω καθόλου...φοβάμαι. @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και Γιωργακη μας!!! Καλε το ειδες το νινι? Μαθατε τιποτα για το φυλο???

Girl84 μη σε παιρνει απο κατω κοριτσι μου! Να ξερεις πως στον κυκλο μας υπαρχουν και καποιοι μηνες οπου δν εχουμε καλη ωορηξια και αυτο συμβαινει σε ολες τις γυναικες! Δεν πειραζει αν δεν κανεις αυτον τον μηνα κατι και πας για τον επομενο!!! Υπομονη και θα ερθει! Οι Κινεζοι λενε πως η μεγαλυτερη αρετη σε εναν ανθρωπο ειναι η υπομονη!!! Και πιστεψε με σου το λεω εγω που εχω κανει πολυ υπομονηηη αλλα φυσικα σου ευχομαι να μην εχεις τη δκη μου τυχη. Αυτον τον μηνα ή αντε τον επομενο να τα καταφερετε!!!!!

Οι υπολοιπες τι κανετε? Σαββατο σημερα και βλεπω πολλες απουσιες!

Ζαχαρενια μου πως εισαι? Να υποθεσω μεσα στην ηρεμια ε????

Nikol για ασε τους φοβους και πιασε την αισιοδοξια κοριτσαρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗΗΗΗΗ Nicol μου. Σου ευχομαι να παρετε το πιο ομορφο δωρο για τα Χριστουγεννα!!! Το θετικο σου αποτελεσμα!!!

Ναι εγω ειμαι χαλαρα. Σημερα πηγαμε και βολτα κιοαλς και απο Δευτερα θα παω και στη δουλεια! Δεν μπορω να καθομαι αλλο γιατι ήδη καθησα και μια εβδομαδα πριν την εμβρυομεταφορα λογω της καταστασης του αντρα μου με το χειρουργειο και αναγκαστικα τωρα πρεπει να γυρισω. Να σου πω την αληθεια καλύτερα γιατι θα ξεχαστω και λιγο και ίσως με βοηθησει η δουλεια να δεχτω πο φυσιολογικα τη χλαπατσα που πιστευω οτι θα φαω :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου καταλαβαίνω τη ψυχολογία σου απόλυτα. Προσπάθησε όμως να κάνεις θετικές σκέψεις κ σε λίγες μέρες θα μου γράφεις εμένα ακριβώς τα ίδια.

Θέλω πάρα πολύ να τα καταφέρεις κ εσυ Βασούλα μου. Μακάρι Παναγίτσα μου...τόσο έχουμε ταλαιπωρηθεί...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOL ξεκινας αυριο!!!!! ΤΕΛΕΙΑ!!! Αντε με το καλο κοριτσι μου.Καλη αρχη και ακομα καλυτερη συνεχεια!!!!1

ΒΑΣΩ.......μην ακουω για χλαπατσες γιατι θα πεσουν μπατσες!!!! :lol::lol::lol::lol: Ελα ανεβασε λιγο το ηθικο σου ομορφουλα!!!!!!

Καλα αποτελεσματα και στο Ζαχαρωτο!!!!!! Ευχομαι μεσα απο την καρδια και την κοιλια κου να εχετε οοολες καλα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!!Τι κανετε??

Νικολ μου καλη αρχη κοπελα μου!!!!!Ευχομαι να ναι η τελευταια σου προσπαθεια!!!!!!!Θετικη σκεψη να χεις καλη μου και μεις μαζι σου!!!!!!!!!!!!!

Υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε??/

Εμεις τη Δευτερα 11.30 θα παμε να παρουμε τα μωρακια μας σπιτι!!!

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα με το καλο τη Δευτερα να υποδεχτεις τα ζουζουνοπαγωτινια σου!!!!

Lollipop καλη η ομοιοκαταληξια σου :D:D:D

Αχ Nicolaki ειπαμε σε αυτον τον δυσκολο δρομο , τουλαχιστον εχουμε η καθεμια την αλλη να μας κραταει το χερι έστω και νοητα!!!! Και εσυ πρεπει να τα καταφερεις αυτη τη φορα και στο ευχομαι οοψυχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Και εγω μπηκα για λιγο σημερα μονο και μονο για να ευχηθω στην ψυχη της παρεας μας τη ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ αυριο να μας ανακοινωσει το πιο ομορφο αποτελεσμα!!!! ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ZAXAΡENIA ΜΟΥ!!!!

Ελπιζω αυριο να πανηγυρισουμε ολες μαζι το θετικο σου!!!! Εχεις ολη μας τη θετικη σκεψη και ενεργεια!!! [smilie=wav.gif]

Φιλακια σε ολες σας κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα μονο για να ευχηθω στην ζαχα να μας ανακοινωσει αυριο τα πιο ωραια αποτελεσματα της ζωης της....μη τολμησεις κ μας ξεχασεις...κουραγιο δειξε τωρα..ειναι λιγο περιεργες οι ωρες που μενουν να μαθεις....

επισης κ στο κατερινακι μας με το καλο να υποδεχτει τα μωρακια της στην κοιλιτσα της αυριο...

εγραψα ηδη πολλα...εχω κατι αναγουλες αλλο πραγμα...

σας φιλω ολες σας..

ας ξεκινησει σουπερ η εβδομαδα μας αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα παρα πολυ! κοριτσακια!!!!!!

Ζαχαρενια μου ΚΑΛΗ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!Εχεις την θετικη σκεψη και τιςευχες ολων μας !!!!!

Φιλακιααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...