Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

καλημερα και απο εμενα

georgia γιατι βρε παιδι μου τοσο αγχος αφου το εχεις ξαναπερασει και ξερεις.

Εγω ειπα οτι θελει ας γινει,αν ειναι να παει θα παει,εδω η αλλη που γεννησε και εγκατελειψε το παιδι της ηταν 39 ,και δεν πηγε ποτε στο γιατρο. γεννησε μονη στο σπιτι, σκεψου, ενταξει οχι και ετσι αλλα εμεις θεωρω οτι το παρακανουμε.

Σπιρτουλι καλα αποτελεσματα.Αληθεια πως ηταν η εξεταση ποναει,εγω θα παω τελικα 1/11.

φιλακια σε ολες και καλες βολτουλες σημερα που εχει καλο καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια καλημερουδια!! τι μου κανετε? χτες τελικα πηγα στο γιατρο ετσι για να μου φυγουν οι κακες σκεψεις και τελικα οντως μου φυγανε!! :D:D τον ειδαμε τον παιδαρο... ακουσαμε καρδουλα οπως παντα, ηταν ανασκελα το καμαρι μου και επαιζε με το λωρο :x:x:x εεεεερωτας.... ο αποοοολυτος εεεερωταααας!!! 8-}8-}8-} ολα ηταν τελεια! στο τελος ετσι για να χαρει και λιγο ο μπαμπας μας, μας γυρισε και κωλαρακι... θαυμασαμε κι εκει οτι μπορουσαμε... :-p:-p:-p και μετα κλωτσαγε με τα πατουσακια του!!! δεν εχετε δει πιο ωραια πατουσακια!!!! :-*:-*:-* χαχαχα!!! την τριτη εχουμε κανονικα ραντεβου να του παμε και τις εξετασεις μας κι ετσι μαλλον θα τον ξαναδουμε!! χτες δεν καναμε μετρησεις... παντως ο γιατρος επειδη παραπονιομουν οτι δεν εχω νιωσει σχεδον τιποτα ακομα, μου ειπε οτι ειναι ακομα νωρις για πρωτοτοκες, ισως καποιες να νιωθουν γουργουρητα (ισως οι πολυυυ αδυνατες) κι επειδη εγω δεν ανηκω σε αυτην την κατηγορια, μαλλον εχουμε ησυχια!! :-?:-?:-?

επισης τον ρωτησα ποτε θα μου φυγει το αγχος... γελασε και μου λεει... ΠΟΤΕ ΠΙΑ! ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!! :D:D:D

παω να κανω τα μερεντοσοκολατακια που δεν εκανα χτες! φιλακια γλυκα σε ολα τα κοιλιδακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Σοφουκι!!! ειδες μωρε που δεν ηταν τπτ? ο παιδαρος εκει ειναι κ κολυμπαει στα ησυχα νερα της κοιλιτσας σου!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!! :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααα φραουλινι η εξεταση δεν ποναει μονο ενα τσιμπημα νιωθεις και μεχρι να το καταλαβεις τελειωνει!!!! 5 λεπτα ολα κ' ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο spirtouli συγχαρητηριαααααααααααααα!!!!!!!!!! αντε να ρθει ο καιρος να δουμε κι εμεις το νινι μας. βαρεμαρα σημερα και ο παλιοβηχας με ενοχλει πολύ...ευτυχως δεν ξανακανα πυρετο γτ ειχα αγχωθεί μηπως παθει κατι το μωρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΠΙΡΤΟΥΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!

μπράβο και στο σοφούκι που ανησυχούσε Α Δ Ι Κ Α ... χιχιχιχιχιχι

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσούδια !!!!!!

φραουλίνο και στα δικά σου (καλά νέα σε λιγες μερούλες !!!) ετσι θα πανηγυρίζουμε παλι !!! ΝΑΙΙΙΙΙΙ!

[smilie=wav.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

post-12238-1387393530787_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σπιρτουλι και με το καλο ο παιδαρος!! ευχομαι πραγματικα να ηταν το τελευταιο που σε ανησυχησε και απο εδω και περα να απολαυσεις ηρεμη την εγκυμοσυνη σου!!!

αντε να τελειωσουμε ολες τα β επιπεδου να χαλαρωσουμε πια... να αρχισουμε να μιλαμε για επιπλακια, ρουχαλακια κτλ.. αααχχχχ...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορτσουλια μου!!!! Ολα καλα πανε και θα πανε για ολες μας!!!!

Πειτε καλε καμια κουβεντα!!!!!!Ολες καφεδιαζεστε εξω;;;Καλα κανετε!!!! Πιειτε μια γουλια και για μενα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και παλι ,μολις εβαλα για υπνο το αγορακι μου και αποχαιρετισα τον αντρουλι μου που εφυγε για δουλεια,και καααααααααααθομαι,αλλα το απογευμα θα παω για ενα καφεδακι στην ξαδερφη μου για να ξεσκασει και ο μικρος.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα κοριτσακια!ωραιο το καφεδακι,μου ειχε λειψει....πηρα και κατι μπλουζιτσες καθημερινες κοντομανικες,το ευχαριστηθηκα!τωρα καθομαι και βλεπω nova,big brother,κολλαω με τετοιες μ...κιες!

φακες σημερα η διαιτα,αν και χτες βραδυ τη χαλασα με σαντουιτς και κρεπα σοκολατα...σλουρπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κοριτσάκια,

Γεωργία μου σε καταλαβαίνω απόλυτα. εγώ χτες ήμουν χάλια. Πρώτον χτες νευρίαζα με το παραμικρό και έκλαιγα, Μετά το βρ'αδυ με έπιασε ένας πόνος κάτω χαμηλά αριστερα και φοβηθηκα. Λόγω αυτού κοιμήθηκα ελάχιστα. Σήμερα είμαι ξάπλα και ξεκουράζομαι. Ο πόνος δεν μου έχει περάσει τελείος και θέλω να ελπίζω πως είναι τα εντερικά μου ή μεγαλώνει η μητρα μου. Θα κάνω υπομονή μέχρι τη Δευτέρα και αν δεν μου περάσει θα πάρω τηλ το γιατρό.

Πολύ άγχος βρε κορίτσια τι να πω. ειναι και τα ορμονικά εγώ με το παραμικρό κλαίω και μιλάμε για πολύ κλάμα. Υπομονή σε λίγους μήνες θα έχω το μπεμπέ μου και όλα θα είναι μια ανάμνηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli μπραβωωωωωωωωωωωω χαιρομαι πολυ για τα καλα σου αποτελεσματα

ελπιζω και τα δικα μου την αλλη εβδομαδα να βγουν καλα

φιλακιαααα σε ολες :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααα

τι λεει το σκ? κοριτσια κουραγιο -

να ρωτησω ποια ηταν που ειχε ενοχλησεις πριν καιρο- κολπιτιδα? μυκητες? τι ειχε?

με επιαε ενα 'καψιμο' ξαφνικά σημερα το απογευμα κάτω- μαλλον κάτι εχω...γκρ...

θα παρω τον ντοκτορ την Δευτ. τηλ. να δουμε....

ωχου...ηταν ανάγκη ??? :pinch:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκίδα έχεις τσούξσιμο ότανπας να ουρήσεις ή είναι συνεχόμενο? αν είναι το πρώτο να πάρεις το γιατρό τηλ τη Δευτέρα. Πάντως μην ανυσηχείς διάβασα πως είναι συχνο φαινόμενο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα !!!

κουκιδίτσα εγω ειχα στην αρχή της εγκυμοσύνης μυκητίαση (candita albicans) αλλα δεν ειχα κανενα σύμπτωμα... και εφυγε μόνο του γιατί 6 εβδομάδες μετά που ξανακανα εξέταση ειχε εξαφανιστεί !;

πήγα μια βολτιτσα σήμερα...μούρλια ! κατεβήκαμε κέντρο Αθήνα και πηρα απο τα H&M ενα κοτλέ μαυρο παντελονάκι εγκυμοσύνης και μια καρό πουκαμίσα !!! και πηρα και 2 σουτιενάκια απο τα mothercare αλλα τα πηρα κατευθείαν θηλασμού (μακάρι να τα καταφέρω!)... λετε να εκανα βλακεία;

πωπωωω και περπατήσαμε περα δώθε... ααααχχχ ειχε και συννεφιά... πολύ ομορφα πολύ ομορφα!

τωρα σπιτάκι ! home sweet home !

**α! και να σας πω και κατι αλλο;;;;; 63 μέρες ακόμα μεχρι τα Χριστουγεννάκια...!!! ετσι λένε οι Jumboδιαφημίσεις...χιχιχιχιχι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia τι κανεις?

μωρε το εχω τωρα στο μυαλο μου- κ δεν μπορω να διευκρινησω αν ειναι το θεμα 'κολπικο' ή της ουρηθρας. η αισθηση ειναι εκει παντως. θα δω πως παει κ αυριο- αλλα σαν καλο κοριτσακι θα παρω τον ντοκ τηλεφωνο την Δευτερα το πρωι για να τον ρωτησω τι να κανω η καημενουλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλησπερα κοριτσια ΚΟΥΚΙ περαστικα μηπως να εκανες καμια πλυση με μπενταντιν κ χλιαρο νερακι για να ηρεμησει λιγο?εχθες δεν ειχα τιποτα σας ειχα πει σημερα τραβαει η κοιλια μου το στηθος μενοχλει μου κανουν παιχνιδια οι ορμονες.ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.μπορα ηταν κ περασε ολα θα ναι καλα κ με το φραουλινο ειμαι σιγουρη.ΒΑΣΙΑ εμεις εχουμε κοινα στην εγκυμοσυνη.πηγαμε πρωι στην πεθερα μου κ γυρισαμε απογευμα.σημερα ειδε ο αντρας μου στο ονειρο του οτι πηγαμε στον γιατρο κ μας ειπε οτι ειναι αγορακι του λεω λες για να δουμε τα ονειρα σου βγαινιυν αληθινα εγω δεν βλεπω λεει τωρα πως εγινε.αν ειναι αγορακι θα βγει νικολας αν ειναι κοριτσακι θα μπει ναυσικα της πεθερας μου κ του πεθερου μου ειναι τα ονοματα αλλα θελω κοριτσακι για να βγαλω την πεθερα μου τι γυναικα σπανιζουν τετοιες πεθερες κ θελω να την δωσω χαρα ο πεθερος το ακουσε τωρα τον οκτωμβρη απο τον κουνιαδο μου οπως λεει κ η μικρη μου οτι εδωσε ο θεουλης μαμα κ οντως ετσι ειναι γερα κ καλοφωτισμενα εξαλλου εχω κ ενα κοριτσι μην ειμαι αχσαριστη αλλα αν ειχε κ μια αδερφη δεν θα με χαλουσε λιγο εγωιστικο ακουγεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γεωργία τι ωραίο το Ναυσικά!!!!! τέλειο!!!!

να πω την αμαρτια μου το οτι θα κανουμε κοριτσακι μας βολευει γιατι δεν θα εχουμε θεμα με τα ονοματα του μπαμπα μου κ του πεθερου μου.

τωρα που ειναι κοριτσακι ειπαμε οτι μαλλον θα το βγαλουμε της μαμας μου- Ευδοξία(την φωναζουμε Ευα τη μαμα μου) . Εγω σκεφτομαι οτι θελω να δωσω και της πεθεράς μου- εφυγε η γυναικα τις μερες που ερχοταν η μικρή..και ηταν γυναικα διαμαντι- μαμά με τα όλα της..

την έλεγαν Ευθυμία. αλλα το Ευδοξία-Ευθυμία δεν ταιριάζει ε..?

απλα θα βολευε να την φωναζουμε Εύη (συνδυάζει το ΕΥΑ της μαμας μου κ το ΕΦΗ της πεθεράς μου)

τι να κανω- πειτε και σεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...