Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Νίνα... τι έπαθες και ξύπνησες τόσο νωρίς εσύ?

αν και εσύ θα έπρεπε να μας κάνεις καφέ σήμερα γιατί εγώ είμαι στη δουλειά.....

coffeeb.gif

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίνα... τι έπαθες και ξύπνησες τόσο νωρίς εσύ?

αν και εσύ θα έπρεπε να μας κάνεις καφέ σήμερα γιατί εγώ είμαι στη δουλειά.....

coffeeb.gif

Uploaded with ImageShack.us

νασε καλα σιμπεθερα μου....

εεελλλααα ..μιν ισε γρινιαρα...κανισ τοσο ορεεο καφεεεεε.....να μιν λεο για τη ορεεα σοκολατα μασ δινισ...εεεεε..μονο εσι μπορισ!!! :lol::lol::lol:

εχο δουλιτεσ να κανο...για αφτο ιμε προινι...

τα φιγο σε λιγο....εχο καπια λεφτα που με ενοχλουνε στο σπιτι..και παο να τα δοσο.... :-ss:(:(:-ss~x(~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους!!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P

Πώς είσαστε????? Καλέ….. τι πολυλογούδες….. πότε φτάσανε κιόλας 16 σελίδες????? Από Παρασκευή ????? Πω πω πω…… έχω χάσει επεισόδια μάλλον…. ε….

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς καλά είμαστε, περάσαμε 1 πολύ ωραίο ΣΚ, πολύ μου άρεσε που “έριξε καρέκλες“ το Σάββατο….. δροσιστήκαμε αρκετά…. χθες το απογευματάκι μαζευτήκαμε 3 ζευγάρια, ήπιαμε το καφεδάκι μας, φάγαμε τα μπουγατσάκια μας…. αργότερα φάγαμε κιόλας…. ήπιαμε τη μπυρίτσα μας…. περάσαμε πολύύύύύ άσχημα…. τόσο που λέμε να το επαναλάβουμε!!!!

Αυτές τις μέρες κοιτάω να κάνω 4-5 πραγματάκια στο σπίτι, γιατί από 10 του Οκτώβρη…. πέφτω με τα μούτρα στο διάβασμα….. δεν υπάρχει άλλη ευκαιρία…. εάν κοπώ & τώρα…. “Bye-bye English“!!!!!! Είναι η τελευταία μου ευκαιρία!!!! Αν δεν καταφέρω να πάρω το Proficiency ούτε τώρα…. ε…. ΟΚ…. δεν είναι να γίνει…. ΤΕΛΟΣ!!!!! Θα πάω την Πέμπτη να “γραφτώ”…. εμείς μένουμε Νίκαια…. το Φροντιστήριο είναι στην Ευαγγελίστρια του Πειραιά…. ως 1 σημείου θα κατεβαίνω ποδαράτα!!!! Όταν το επιτρέπει ο καιρός βέβαια….

Κι αύριο επιτέλους…. θα μάθω τι μέλλει γενέσθαι με την Προλακτίνη μου…. αχ…. έχω 1 άγχος…. μακάρι να χρειάζεται μόνο χαπάκια για να ρυθμιστεί…. αχ…. μακάρι…. να έρθει κι η δική μου σειρά κάποτε…. όλο εγκυούλες βλέπω γύρω μου…. θέλω κι εγώ…. :oops::oops::oops:

Κι επίσης αύριο….. ο μεγάλος έρωτας της ζωής μας…. η αγαπημένη μας ανιψιά…. γίνεται 4!!!! Σαν χθες το θυμάμαι….. που συζητούσαμε οι 2 συννυφάδες…. για το ποια θα μείνει 1η έγκυος…. η φιλενάδα μου έμεινε…. τον 3ο μήνα….. πολύ εύκολα… και το κοριτσάκι της είναι πλέον ολόκληρη δεσποινίδα…. 4 ετών παρακαλώ…. πάμε και Προνήπιο…. εγώ όμως ακόμη…. κλαψ…. κλαψ….

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Και τις προάλλες…. με ρώτησε η μικρούλα μου…. “εσύ έχεις παιδάκι θεία???? Πότε θα κάνεις????“ Μόνο τα κλάματα που δεν έβαλα…. τη μάλωσε η μανούλα της…. και της λέω…. “μη μου τη μαλώνεις….. σε παρακαλώ…. καλά κάνει το παιδάκι και ρωτάει!!!!!“ Τι να έλεγα????? :oops:

Ουφ….. η λογοδιάρροια έλαβε τέλος…. τα νέα σας???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελευταία φορά που σου κάνω καφέ, και αστα γλυκόλογα!! Αποδώ και πέρα θα κάνεις εσύ... Ο καφετζής του Mammy θα γίνω στο τέλος!! :twisted::twisted:

funnyanimation16.gif

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελευταία φορά που σου κάνω καφέ, και αστα γλυκόλογα!! Αποδώ και πέρα θα κάνεις εσύ... Ο καφετζής του Mammy θα γίνω στο τέλος!! :twisted::twisted:

funnyanimation16.gif

Uploaded with ImageShack.us

αααχαχαχαχααααααχαχαχα

post-12392-13873935060613_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πιπίτσα μου... Να χαίρεστε το ανιψάκι σας! Πάντα γερό να είναι...

Εύχομαι να είναι μια χαρά τα αποτελέσματά σου αύριο...Και όχι άγχος! Πολύ βασικό!

Όσο για το prοficiency μωρέ μην αγχώνεσαι καθόλου... χαλάρωσε και θα το πάρεις. ;);)

Να έχεις μια τέλεια μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα πιπιτσα.....τελικα καλα ..που πιγατε ταξιδι??..μασ το ιπεσ??ελεγεσ ποσ μασ το λεσ οταν γιρνασ!!...αν το ιπεσ δεν το ιδα....για πεσ να μαθο και εγο...που ξερισ ..μπορι να παο και εγο....η δεν θεσ??? :lol::lol::lol::lol:

να χερεστε το μικρο σασ...να τον διτε να μεγαλονι...και θια...ενα καλο δορακι...ακουσ..καλο δορακι στο παιδακι να παρισ!!! :lol::lol::lol::lol: και στα δικασου κοπελα μου...και στα δικασου!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα DIOSA μου!!!!!!!! Χρύσα μου!!!!!!!! Nikulinaki!!!!!!!!!!

Ναι…. πάντοτε τα καλυτερότερα δωράκια της παίρνουμε……

Είναι το “παιδάκι“ μας…..

Έρωτας είναι αυτός….. όχι αστεία!!!!!!

Nina μου…… θαρρώ το είχα πει….. στην Τυνησία πήγαμε!!!!!! Πολύ καλή εμπειρία…… 1η φορά διακοπές στο εξωτερικό….. νοικιάσαμε και ΤΟΥΤΟΥ & κάναμε τις βολτίτσες μας….. Δόξα Τω Θεώ…. και με το αεροπλάνο 1 χαρά…. το μόνο μας πρόβλημα….. τα Γαλλικά….. ουδείς ξέρει… εμείς είμαστε…. του Αγγλικού….. κι είχαμε 1 θεματάκι…. όσο να πεις….

Και λέμε να το επαναλάβουμε….. σαφώς….. το ερχόμενο καλοκαίρι…. πρώτα ο Θεός…. μη λέμε και μεγάλες κουβέντες…. αλλά κουραστήκαμε τόσο πολύ για να βγάλουμε τα Διαβατήρια…. που η Ελλαδίτσα μας….. θα κάνει πολύ καιρό να μας δει….

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας κορίτσια μου!!!!!!!! Να μου είσαστε καλά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιώργο!

Ορίστε ο καφές σου!!! smileyourcoffeelovesyou.jpg

Uploaded with ImageShack.us

(αχ το είπα εγώ ότι θα γίνω ο καφετζής του mammy!! Αρε Νίνα Α ρε Νίνα!!!!)

Γιώργο εγώ βάζω φωτό μέσω imageshack

Πάτα τον σύνδεσμο που έχω κάτω απο την φωτό και κάντο έτσι άν θες, αλλιώς μπορείς να ανεβάσεις πατώντας προσθήκη συννημένου κάτω απο εκεί που γράφεις απάντηση

goodluck19.gif

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια....τι μου κανετε?

εμεις καλα....δουλιτσες...ετοιμαζω τα χειμωνιατικα του γιου μου σιγα σιγα....πλυντηρια σιδερο χαμος....σημερα το φαγακι το γλυτωσα μαγειρευει ο αντρας μου...κανει κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο κ εγω θα φτιαξω γαλακτομπουρεκο να φαμε το βραδακυ....αχ το σκεφτομαι απο τωρα.

μαρεσει που κανω διαιτα...αλλα συνεχεια γλυκα φτιαχνω...θα φτιαξω κ σταφιδοψωμα επισης...αχ εγω γινει η καλη νυκοκοιρα....λογικο το βρισκω αφου δεν εχω κ τιποτε να κανω....

τι αλλο να σας πω...το πρωι που ξυπναω δινω του γιου μου το γαλατακι του στο κρεβατι μου....κ χουζουρευομε ολοι μαζι, αγκαλιτσες παιχνιδακια...μιλαμε τρελα....ο μικρουλης μου ξερει ομως για να ξυπησω θελω καφε...κ λεει στο μπαμπα...αντε σηκω να φτιαξεις καφε για να ξυπνησετε να παιξουμε....αυτο οταν ο μπαμπακας μας δεν δουλευει ή είναι βραδυ στην δουλεια....οταν ειμαστε εγω κ ο ζουζουνος μου λεει αντε μαμα ξυπνα να σου φτιαξω καφε....(τον βαζω κ με βοηθαει κ βαζει παγακια καλαμακι κ χτυπαει το καφε μου κ τρελαινεται)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια....τι μου κανετε?

εμεις καλα....δουλιτσες...ετοιμαζω τα χειμωνιατικα του γιου μου σιγα σιγα....πλυντηρια σιδερο χαμος....σημερα το φαγακι το γλυτωσα μαγειρευει ο αντρας μου...κανει κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο κ εγω θα φτιαξω γαλακτομπουρεκο να φαμε το βραδακυ....αχ το σκεφτομαι απο τωρα.

μαρεσει που κανω διαιτα...αλλα συνεχεια γλυκα φτιαχνω...θα φτιαξω κ σταφιδοψωμα επισης...αχ εγω γινει η καλη νυκοκοιρα....λογικο το βρισκω αφου δεν εχω κ τιποτε να κανω....

τι αλλο να σας πω...το πρωι που ξυπναω δινω του γιου μου το γαλατακι του στο κρεβατι μου....κ χουζουρευομε ολοι μαζι, αγκαλιτσες παιχνιδακια...μιλαμε τρελα....ο μικρουλης μου ξερει ομως για να ξυπησω θελω καφε...κ λεει στο μπαμπα...αντε σηκω να φτιαξεις καφε για να ξυπνησετε να παιξουμε....αυτο οταν ο μπαμπακας μας δεν δουλευει ή είναι βραδυ στην δουλεια....οταν ειμαστε εγω κ ο ζουζουνος μου λεει αντε μαμα ξυπνα να σου φτιαξω καφε....(τον βαζω κ με βοηθαει κ βαζει παγακια καλαμακι κ χτυπαει το καφε μου κ τρελαινεται)...

Καλημέρα Χρυσάνθη..

Καλή νοικοκυρά είσαι!! Πασάδες τους έχεις τους άντρες σου..Μες την γλύκα τους έχεις :lol::lol::lol:

Εγώ τα αποφεύγω τα γλυκά..έτσι κ αλλιώς ο άντρας μου... δεν θα προλάβει να φάει.. :lol::shock::shock::lol: :lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...