Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

Οκ ΝΙΝΑ στο χαριζω το σοκολατομενο μωρο....Αχου μωρε...εχει πασαλειψει τα δαχτυλακια του το μικρο μου!!!!!

λολλι..οταν το ιπεσ αφτο....πρεπι να σου δοσανε και τα δακρια....ετσι δεν ινε????

η ετρεξεσ..να παρισ πανακι να τον σκουπιζισ???...εεεε??? :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ πώς φαίνονται οι μανούλες to be....χαχα με πόση στρογή αναφέρεται στον ΠΑΙΔΑΡΟ!!! όχι σαν εμάς που είμαστε έτοιμες να το φάμε!!! χαχαχαα

ΝΑΙ,ΝΑΙ!!!

ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΣΤΟΡΓΗ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΑΛΕΙΜΕΝΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ ΝΙΝΑΣ! :lol::lol::lol:

Παντως αν κανω τετοιους γιους θα βγαλουμε πολλα λεφτα!!!!=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεε....αφτοσ να με φαι..ιπαμεεεεεεε...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν κατάλαβες καλάαα!!! Εγώ δεν στον δίνω !! χαχαχα να πάς να βρείς άλλον να σε φάει!!

Αυτόν θα τον φάμε εμείς εδώ οι λιχούδες!!! να ήρθε και η Χρυσάνθη που της αρέσει η σοκολάτα... πες βρε Χρυσάνθη... χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααα...μετα απο τοσι καφε και τοσι σοκολατα....μαβρι...και ασπρι!!!

τη μαγιρεβουμε σιμερα????

για πιτε.....τη καλο....??????????? :lol::lol::lol: τα φαμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα δουλίτσα δυστυχώς..και δεν μπόρεσα να συμμετέχω......Πολύ σοκολάτα έπεσε βρε παιδιά...

Τί έγινε Νίνα σου έφυγε τώρα η λαχτάρα για γλυκό και το γυρνάς στο αλμυρό?? :lol::lol:

Εγώ πάντως θα φάω κολοκυθάκια γεμιστά, δεν ξέρω αν βοήθησα καθόλου.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη μαγιρεβουμε σιμερα????

για πιτε.....τη καλο....??????????? :lol::lol::lol: τα φαμε??

Λοιπον εγω θα φαω κρεατοσουπα,την οποια λιγουρευτηκα χτες βραδυ και τρεχαμε με τον καημενο τον αντρα μου στα πατσατζιδικα για να την βρουμε :lol::lol::lol::lol::lol: Πηρα 2 μεριδες σουπιτσα κ θα φαω και σημερα μιαμ μιαμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εγω θα φαω κρεατοσουπα,την οποια λιγουρευτηκα χτες βραδυ και τρεχαμε με τον καημενο τον αντρα μου στα πατσατζιδικα για να την βρουμε :lol::lol::lol::lol::lol: Πηρα 2 μεριδες σουπιτσα κ θα φαω και σημερα μιαμ μιαμ...

αχ τη τραβαι ο καιμενοσ...τη τραβαι και δεν το μαρτιραι!! :lol::lol::lol::lol:

εγο κοριτσια οσο ιμουν εκγιοσ..μονο μια φορα ιχα ορεξι,,για κατι...δαξι 2 φορεσ!!!...μια φορα ιτελα φασολαδα!!!!αλα σαν τρελι εκανα!! :lol::lol::lol:

εεεεε και η δεφτερι φορα ...λιγουρεφτικα ...τον...ανδρα μου :oops::oops::oops::oops: που μασ το ιχε απαγορεψι ο γιατροσ!!!!....εεε ..τον λιγουρεφτικα...τον γεφτικα...και την αλι μερα τρεχαμε στουσ γιατρθσ ..επιδι μου εχι ερτι ..τοσι δα..αιμα!!!!χαχαχαχαχα...ιμουν στο 4 μινα...και να φαταστιτε...που δεν ιχαμε και ολοκριρομενι πραξι...μονο λιγο ετσι..με φοβο!!!!χαχαχαχα :lol::lol:

αχ τι ορεεα περασα απο το φαι στο σεξ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε γεμιστα χωρις κιμα λογω Παρασκευης.πω πω πεινασα τωρα :crazy:

Είδες τί κάνεις βρε Νίνα?? Μας ανοίγεις την όρεξη!!!

Lolli μου κρεατόσουπα έχω πολύ καιρό να φάω...μμμμμ...Θα κάνω για την Δευτέρα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινααααααα

Δεν είμαι νεούδι πια...επανήλθα στα φυσιολογικά μου!!!!

βρε μπας και έκανα καμιά γκάφα και άνοιξα νέο λογαριασμό.. :-s :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινααααααα

Δεν είμαι νεούδι πια...επανήλθα στα φυσιολογικά μου!!!!

βρε μπας και έκανα καμιά γκάφα και άνοιξα νέο λογαριασμό.. :-s :-\

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σε κανανε γρια παλι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθε λιγο και λιγακι θελω να τρωω βρε κοριτσια τι πραγμα ειναι αυτο.δεν ξερω αν ειναι λογω μπεμπε γιατι ετσι ειμαι συνεχεια :P και δεν μπορω να καταλαβω αν τωρα ειναι διαφορετικα!ισως να ειναι διαφορετικα η ισως να θελω εγω να το βλεπω οτι ειναι :blink: παντος το μονο που σιγουρα ξερω ειναι οτι κοιμαμαι και ξυπναω με την σκεψη μου στο φαγητο :S:y32b4: αν εχω μπεμπε και απο τωρα ειμαι ετσι θα γινω 500 κιλα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν προσέξεις την προηγούμενη απάντηση πάλι νεούδι είμαι...

Μάλλον με την αναβαθμιση άνοιξε και δεύτερος λογαριασμός..

Το αστείο είναι ότι στον καινούριο έχει και παλιές δημοσιεύσεις..Αν υπάρχουν 2 τελικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν προσέξεις την προηγούμενη απάντηση πάλι νεούδι είμαι...

Μάλλον με την αναβαθμιση άνοιξε και δεύτερος λογαριασμός..

Το αστείο είναι ότι στον καινούριο έχει και παλιές δημοσιεύσεις..Αν υπάρχουν 2 τελικά

αααα κιτα ...εγο θελο την φιλιναδα μου πισο....την γρια..χρισα...

το νεουδι ..δεν την θελο!!!! να φιγι ...να φιγι.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν προσέξεις την προηγούμενη απάντηση πάλι νεούδι είμαι...

Μάλλον με την αναβαθμιση άνοιξε και δεύτερος λογαριασμός..

Το αστείο είναι ότι στον καινούριο έχει και παλιές δημοσιεύσεις..Αν υπάρχουν 2 τελικά

2 Είναι οι λογαριασμοί Χρύσα μου... ο ένας είναι Χρύσα82 και ο άλλος Χρυσα82 (χωρίς τόνο στο υ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 Είναι οι λογαριασμοί Χρύσα μου... ο ένας είναι Χρύσα82 και ο άλλος Χρυσα82 (χωρίς τόνο στο υ)

ετσι ινε...το ενα για εσασ που βαζετε τονο...και ενα για μενα ..που δεν βαζο ποτε τονο!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 Είναι οι λογαριασμοί Χρύσα μου... ο ένας είναι Χρύσα82 και ο άλλος Χρυσα82 (χωρίς τόνο στο υ)

Πώς έγινε αυτό??

Στον δεύτερο μου βγάζει τα θέματα στα οποία έγραφα παλιά..Γιατί το είχα ψάξει στην αρχή..

Έχει τους φίλους μου κανονικά...Δεν έκανα νέες αιτήσεις..Τα μηνύματα μου όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς έγινε αυτό??

Στον δεύτερο μου βγάζει τα θέματα στα οποία έγραφα παλιά..Γιατί το είχα ψάξει στην αρχή..

Έχει τους φίλους μου κανονικά...Δεν έκανα νέες αιτήσεις..Τα μηνύματα μου όλα!![/quote:2cfydgrg]

Το 2ο εσύ το άνοιξες η στο ανοίξανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...