Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

Βασικά........

Κι εγώ με θερμίδες έλεγα ν΄ασχοληθώ........

Αλλά πιο προσεκτικά...........

Όχι ότι βρεθεί μπροστά μας.........

Ξέχασα αναφέρω σας πριν........

Το μεγαλύτερο "δώρο" που θα μου κάνει (λογικά!!!!!) το χαπάκι.........

Ξέρετε ποιό θα είναι?????

Θα στρώσει ο κύκλος μου..........

Που έφτασε..... και στις 22 ημέρες......... maximum οι 34............

Τα νεύρα μου κρόσια!!!!!!!!!

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Τουλάχιστον......... να επικεντρώνομαι....... ακριβώς........ ει δυνατόν....... στις γόνιμες........... αχ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μη χαλιέσαι για τον κύκλο τόσο πολύ Πιπίτσα μου εγώ κατα καιρούς είχα κύκλο 4 μηνών και 6 μηνών και τώρα έστρωσε μια χαρά... απο 30 εώς 34 μέρες... και δεν πήρα κανένα φάρμακο!

Απλά άρχισα τρώω σωστά!

Γειά σου Έλενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Πιπίτσα μου, είσαι Άνθρωπος με Α κεφαλαίο, ένας πολύ δυνατός κ υπομονετικός άνθρωπος, που δεν κλαίει τη μοίρα του αλλά κάνει εξετάσεις, παίρνει χάπια κ γενικά κάνει τα πάντα για να πετύχει το στόχο του! Αυτό κ μόνο λέει πολλά!!! Κάνε κ μια νηστεία κ εξομολογήσου σε ιερέα της εμπιστοσύνης σου, αν πιστεύεις βοηθάει... Θα δεις, όλα θα πάνε μια χαρά! Ξέρεις πως είμαστε δίπλα σου σε ό,τι χρεαστείς!!!

Εγώ τεμπέλιασα σήμερα κ δεν με παίρνει άλλο... Αύριο θα πάω στη σχολή, έχω να επιστρέψω βιβλια που ούτε καν άνοιξα!!! Είμαι μια τεμπέλα με περικεφαλαία!!!

Φιλάκια Γιελήζ, Νινάκι, Χρύσα,΄Ελενα, φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!

ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΕΤΙΚΟ....ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΜΑΝΤΕΨΤΕ??????ΕΙΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.......549.70 mIU/ml

ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΩ.....ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ........ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΗ,ΚΑΙ ΧΑΡΗ ΣΕ ΕΣΑΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΚΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ.......ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Πιπίτσα μου, είσαι Άνθρωπος με Α κεφαλαίο, ένας πολύ δυνατός κ υπομονετικός άνθρωπος, που δεν κλαίει τη μοίρα του αλλά κάνει εξετάσεις, παίρνει χάπια κ γενικά κάνει τα πάντα για να πετύχει το στόχο του! Αυτό κ μόνο λέει πολλά!!! Κάνε κ μια νηστεία κ εξομολογήσου σε ιερέα της εμπιστοσύνης σου, αν πιστεύεις βοηθάει... Θα δεις, όλα θα πάνε μια χαρά! Ξέρεις πως είμαστε δίπλα σου σε ό,τι χρεαστείς!!!

Εγώ τεμπέλιασα σήμερα κ δεν με παίρνει άλλο... Αύριο θα πάω στη σχολή, έχω να επιστρέψω βιβλια που ούτε καν άνοιξα!!! Είμαι μια τεμπέλα με περικεφαλαία!!!

Φιλάκια Γιελήζ, Νινάκι, Χρύσα,΄Ελενα, φιλάκια σε όλες!!!

Δημητρούλα μου.......

1ον) Κλαίω διαρκώς κι ακαταλήπτως τη μοίρα μου...... αρκεί να μην είναι ο αντρούλης μου εδώ..... δε θέλω να με βλέπει να υποφέρω...... γιατί είναι το στήριγμά μου.......

2ον) Εννοείται πως θα κάνω τα πάντα...... απλώς...... έχω πια κουραστεί..... και κάπου λέω.... ξέρεις.... εάν είναι Θέλημα Κυρίου..... ας μην κάνω παιδάκι..... τί να κάνουμε.... δε γίνονται όλοι οι άνθρωποι γονείς.... έτσι είναι.....

3ον) Θα την κάνω τη Νηστεία μου & θα Εξομολογηθώ στον Ιερέα που προανέφερα, διότι..... ναι Πιστεύω πάρα πολύ..... και γιατί σε κάποια άλλη φάση στη ζωή μας..... πολύ καιρό πριν "μπω" στο Mammy.... ήμασταν 1 τόσο δα βηματάκι..... πριν διαλύσουμε το σπιτικό μας..... και σηκώθηκα και πήγα και του μίλησα.... ακόμη θυμάμαι τα λόγια του κι ανατριχιάζω..... "δώστε χρόνο στη σχέση σας!!!" ο αντρούλης μου δεν το έμαθε ποτέ..... αλλά εγώ είδα τα πράγματα με άλλο μάτι που λέμε....

4ον) ...... ορίστε..... εσύ είσαι εγκυούλα..... εγώ κλαίω..... αχ βρε φιλενάδα..... χίλια ευχαριστώ.... αλλά δεν με ξέρεις καλά.... καθόλου καλά φοβάμαι....

Δυνατός κι υπομονετικός άνθρωπος εγώ????? Από πότε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Κατερινάκι!!!!!!!!!!!

Μπράβο..... και πάλι μπράβο!!!!!!!!!!!

Σε βοήθησε η Παναγιά η Τσαμπίκα!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ..girisa!

"σκουλικακι"..ακομα για διετα μιλασ? :lol::lol:

διμιτρουλα μου...τη κανισ??...σε πιγε τελικα εχτεσ βολτα?? :lol::lol::lol:

κατερινα..σινχαριτιρια!!!...μια εφκολι εγκιμοσινι να εχισ!!!

φιλιναδεσ που ιστε??η σκολασατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSA ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!

ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ.....ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ 2010,ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.....

ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΙΒΩ ΤΑ 300 ΣΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Παναγία Τσαμπίκα μέχρι σήμερα δείχνει την αγάπη της στα άτεκνα ζευγάρια δίνοντάς τους τη χαρά της μητρότητας και πατρότητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ..girisa!

"σκουλικακι"..ακομα για διετα μιλασ? :lol::lol:

διμιτρουλα μου...τη κανισ??...σε πιγε τελικα εχτεσ βολτα?? :lol::lol::lol:

κατερινα..σινχαριτιρια!!!...μια εφκολι εγκιμοσινι να εχισ!!!

φιλιναδεσ που ιστε??η σκολασατε?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ NIKULINA !!!!!ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου ο θεός δεν μας δίνει τίποτα παρπάνω απόσα μπορούμε να αντέξουμε... αυτό μην το ξεχνάς ποτέ!

Δημητρούλα μου :-*:-*:-*:-*

Κατερινάκι μου!!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!

Νίνα μου εδώ είμαστε για λίγο ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Κατερινάκι μου!!!!!

Εγώ πάντως….. δεν προλαβαίνω εντός του 2010!!!!!!!!!!!

Αλλά δεν πειράζει…….. κι ο επόμενος χρόνος καλός θα είναι……

Ναι Nikulinaki….. εννοείται πως μιλάω ακόμη για δίαιτες…..

Μπορεί να ήμουν Διαιτολόγος….. στην προηγούμενή μου ζωή…..

Αχ…. τι λέω σήμερα καλέ????? Έχω λαλήσει λέμε….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου ο θεός δεν μας δίνει τίποτα παρπάνω απόσα μπορούμε να αντέξουμε... αυτό μην το ξεχνάς ποτέ!

Δημητρούλα μου :-*:-*:-*:-*

Κατερινάκι μου!!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!

Νίνα μου εδώ είμαστε για λίγο ακόμα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ DIOSA MOY!!!!!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Πιπίτσα μου... Μπορει να μην ξέρω εσένα, ξέρω όμως τον εαυτό μου, ξέρω πως ήμουν πριν λίγους μήνες... Κλάμματα κ εγώ συνέχεια, απογοήτευση, άλλα προβλήματα... τι να στα λέω, ξέρεις... Ξέρω πως στα λόγια όλα είναι εύκολα! Ξέρω όμως, με σιγουριά, ότι θα γίνει κ το θαύμα κ για σένα γιατί το αξίζεις!!! Κ ναι, είσαι πολύ δυνατή κ αυτό είμαι σίγουρη πως καταβάθως το ξέρεις κ εσύ!

Κατερίνα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Εύχομαι να έχεις μια εύκολη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Νίνα μου όχι, δεν πήγαμε πουθενά χθες... Γυρίζει αργά από τη δουλειά το μωρό μου κ είναι πτώμα... Δεν βγαίνουμε σχεδόν καθόλου, μόνο σε γιατρούς πηγαίνουμε (κ δυστυχώς όχι μόνο γυναικολόγους...).

Κοριτσάκια δεν μπορώ να βάλω εικονιδιάκια σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Κατερινάκι μου!!!!!

Εγώ πάντως….. δεν προλαβαίνω εντός του 2010!!!!!!!!!!!

Αλλά δεν πειράζει…….. κι ο επόμενος χρόνος καλός θα είναι……

Ναι Nikulinaki….. εννοείται πως μιλάω ακόμη για δίαιτες…..

Μπορεί να ήμουν Διαιτολόγος….. στην προηγούμενή μου ζωή…..

Αχ…. τι λέω σήμερα καλέ????? Έχω λαλήσει λέμε….

διετολογοσ δεν τα ελεγα.....ολο και κατι τα σου ιχε μινι..απο τοτε!!!..τα μπορουσεσ ανετα να κρατισισ διετα τοτε..ετσι μενο στο "σκουλικακι"

απο την αλι ομοσ...τα μπορουσεσ να ισου...και τοτε ιχεσ στιρισι το φαι..και σε αφτην η ζωι..το καταευαριστισισ...και απο εδο και τα λιγα κιλι παραπανο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κ εγώ....Ακόμα εδώ είμαι αλλά είχα δουλίτσα και δεν μπορούσα να γράψω...

Γειά σου Δημητρούλα μου τί κάνεις??

Κατερίνα Συγχαρητήρια!!!!!

Μία ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διετολογοσ δεν τα ελεγα.....ολο και κατι τα σου ιχε μινι..απο τοτε!!!..τα μπορουσεσ ανετα να κρατισισ διετα τοτε..ετσι μενο στο "σκουλικακι"

απο την αλι ομοσ...τα μπορουσεσ να ισου...και τοτε ιχεσ στιρισι το φαι..και σε αφτην η ζωι..το καταευαριστισισ...και απο εδο και τα λιγα κιλι παραπανο!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκουλικακι....

να σου πω....

αφτο μου αρεσι πολι!!!

Κάθε φορά που μου χαμογελάς αγαπημένε μου!!!!!!!!!!!

Θαρρώ πως είμαι η Βασίλισσα του Κόσμου!!!!!!!!

τα μπορουσα να σιμφονο με αφτο!!!......... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκουλικακι....

να σου πω....

αφτο μου αρεσι πολι!!!

Κάθε φορά που μου χαμογελάς αγαπημένε μου!!!!!!!!!!!

Θαρρώ πως είμαι η Βασίλισσα του Κόσμου!!!!!!!!

τα μπορουσα να σιμφονο με αφτο!!!......... :lol::lol::lol::lol::lol:

Χαίρομαι πολύ που σου αρέσει Nikulina μου!!!!!!!!

Φυσικά και να συμφωνήσεις!!!!!!!!!

Έτσι είναι...... έτσι ακριβώς με κάνει ο καλός μου κι αισθάνομαι......

Κι ας είμαστε....... κιόλας...... 12 χρόνια μαζί......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω...το

"Θαρρώ"

τα μπορουσα να ορκιστο που εγο το εγραψα!!! :lol::lol::lol::lol: η μιποσ λαθοσ κανο???

Να σου πω...........

Δεν το είχα προσέξει....... η αλήθεια είναι............

Ναι............ εσύ το έγραψες!!!!!!!!!!!

Αφού εγώ γράφω........ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...