Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ...ΜΕ ΑΓΑΠΗ....Νο4


Recommended Posts

καλησπέεεεεεεεεεεεεερα σε όλες τις κουκλες!!!!!!!!!!!

συμπεθερουλα μουυυυυυυυυυυυυυυ τι κανεις ? ο γαμπρούλης μου ομορφαίνει και αλλο?? που να δεις την παπένια μας... :lol::lol: εχει γίνει μια κοπέλα...χαχα

Ασπάκι τζαααααααααααααααααααα!!!!!!!!! αν και τα παμε εμεις... ;);) τα φιλια μου και απο δωωωωωωω.....

Λενιω τι μου κανεις?

Γωγακι,Κατερινάκι???????????που χαθηκατε καλε???????????οχι πως εγω δεν χαθηκα... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 232
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέρεις όμως πιο είναι το άσχημο ρε φιλενάδα?????

Εγώ τα λέω και εγώ θα τα ακούω....

Πάλι θα χαθήτε όλες. Μου αρέσει που η Γωγώ έτρεξε να ανοίξει το Νο 4!!!χαχαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγινε ενα ξαφνικό μπαμ!κ μαζευτήκαμε τόσες???Μπράβο!Άντε,πειτε τα εσείς που γνωρίζεστε καιρό να σας διαβάζω εγώ και να σας μαθαίνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια!!!

Τι κανετε???

Ευτυχως που ειστε κι εσεις και κρατατε το στεκι...γιατι εγωωωωω....αστα να πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια!!!

Τι κανετε???

Ευτυχως που ειστε κι εσεις και κρατατε το στεκι...γιατι εγωωωωω....αστα να πανε...

Βρε βρε σαν τα χιόνια!!!!!!!!!!

Που είσαι βρε συντονίστρια? Όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε σαν τα χιόνια!!!!!!!!!!

Που είσαι βρε συντονίστρια? Όλα καλά?

Καλημερα Ασπακι!!!

Ο συντονισμος με μαρανε...χαχαχαχα!!!

Καλα δεν θα το ελεγα,την Παρασκευη το πρωι μπαινω χειρουργειο και τρεμω στην σκεψη και μονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες...

τι εγινε καλε μαζευτηκαμε όλες!!!!!!!!μπαβοοοοοοοοοοοο :ymapplause::ymapplause::ymparty:

Κατερινακι μου τι κανει ο γλυκος μας πιανιστας????

Συμπεθερουλα μου μας ελειψες....και πιο πολυ ο γαμπρούλης μου εεε!!!!! μην ξεχνιόμαστε...

Ασπάκι μου τι εγινε κοριτσακι μου...γιατι εισαι εκενυρισμενη? ποιος σε πειραξε να τον μαλώσω...?

Ελενίτσα μου,Γωγάκι μου...τι κανετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Δευτερα εκανα σαλπιγγογραφια και τελικα δεν ειχαν προβλημα οι σαλπιγγες αλλα η μητρα,επειδη ο λαμακας ο γιατρος δεν με ειχε καθαρισει καλα οταν μου πηρε το μωρο,και εχουν μαζευτει ξενα σωματα,σαν σπιραλ μου ειπε ο γιατρος εχει γινει, γι.αυτο και δεν μπορουσα να ξαναμεινω εγκυος.

Ετσι λοιπον την Παρασκευη το πρωι θα μπω χειρουργειο να μου τα αφαιρεσει με λεηζερ θα παραμεινω μεχρι το απογευμα αν ολα πανε καλα και μετα θα φυγω.1700 ευρω κοριτσια η επεμβαση.

Στην συνεχεια μου δινει 2 μηνες να προσπαθησουμε φυσιολογικα κι αν δεν....τον Γεναρη εξωσωματικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...