Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ...ΜΕ ΑΓΑΠΗ....Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 232
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καρολίνα τι κάνεις????

Καλημέρα, εμείς είμαστε καλά!!!! Την Κυριακή πήγαμε σε μια βάφτιση, περάσαμε πάρα πολύ καλά, τα παιδιά ξεσαλώσανε αλλά είχε απίστευτη υγρασία.....πωπω ζέστη, σκάσαμε.

Ευτυχώς μετά το βράδυ άφησα τον Λεωνίδα στην μάνα μου για ύπνο και έτσι ας πούμε ότι ξεκουράστηκα κι εγώ. :?:

Εσύ τι νέα, η Λυδία, ο σύζυγος καλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ειναι το Λυδιάκι μου...αλωνιζει και τρέχει σε όλο το σπίτι....εχουν αναγκη αυτα???και τωρα τελευταια όλο πίσω απο την μαμα...!!!με μια τσαντα στο χερι και περα δωθε...τι μπαταριες φοραει απορω??????? :lol::lol: Ο αντωνης μου μια χαρουλα...γιατι δεν σε δειχνει μεσα στο τσατ?

Γωγακι,κατερινακι,Ανθουλα τι κανετε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεταρτη παμε για καφεδάκο Ασπάκι? το πα και στην Ραμονα θα μου πει αυριο...όποια αλλη τσουπρα θελει ας μας πει...κατα τις 4 καπου κεντρικα στην αθήνα? π.χ τερίνα...τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια Ασπάκι ,Ελενίτσα...καλη εβδομάδα να χουμε....τι μου κανετε?????

καλημέρα καρολινακι!καλά ειμαι κι εγω.Πολυ καλά σημερα.πετάω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δούμε....έχω κ την άλλη εδώ.

Αν θες πάντως και μπορεσεις πεστο μου... ;);)

Ελενη μου μπραβο που σαι τόσο καλά!!!!γιατι τόση χαρα κοριτσάκι μου? πάντα να σαι έτσι... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια...που είστε? χαθήκαμε!!!Εγώ έχω καλά νέα!Για τον αντρούλη μου πλέον τέλος οι μεταθέσεις κ το ενδεχόμενο καραβιού!Είναι σπυδαστης πλέον στο ΙΕΚ-ΕΚΑΒ.Μέσω ναυτικου.Θα μου γίνει διασωστης το μωρό μου!Εγώ τελειωσα νοσηλευτικη εκεινος θα ασχοληθει με το αντικειμενο!Χαλάλι του!Μαζί με την μικρή θα αγοράσουμε τσανατα κ για τον μπαμπα....ξέρετε..τετράδια,στυλο,μολυβάκια...... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε Λένα, καλή αρχή και στους δύο!!!

Ένας παλιός συνάδελφος από την δουλειά μου είχε πάει στην σχολή του ΕΚΑΒ, και τώρα έχει ένα χρόνο που τον δεχτήκανε εκεί. Καλά είναι...

Που λές, πολλές απουσίες γίνονται τελευταία και θα αρχίσω τις τιμωρίες!!! :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι!Ετσι!

ο δικος μου δεν θα πληρωνει,τους το πληρωνει το ναυτικο,κ μετα θα ειναι στο ναυτικο νοσοκομειο.εχεις επικοινωνια με αυτον που λες?πως ειναι τα μαθηματα?ειναι δυσκολα?ειναι καθημερινα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καθημερινά ήταν τα μαθήματα, αλλά δεν ήταν δύσκολα.

Άλλωστε αυτός είχε τελειώσει και ΙΕΚ νοσηλευτικής, οπότε είχε ιδέα καθώς επίσης και στην εταιρία που δουλεύαμε ήταν πωλητής και έμπαινε και στα χειρουργεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά κι ο άντρας μου έχει μια ιδέα.Όταν έδινα εγώ με βοηθούσε με το διάβασμα πολύ.Εκείνος τα θυμάται ακόμη....Εγώ πάλι...όχι!!! [-x[-x[-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Μα καλά απο τις 29 Σεπτέμβρη καμιά μας δε μπήκε στο στέκι?? φτου μας!!!!!!τι κανετε????

Φτου σας να λές!!!!

Άντε τώρα που έμπαινα μόνη μου και μίλαγα......ευτυχώς μου κράταγε παρέα και η Λένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...