Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

ελα ρε συ μαρκατ..απιστευτο....τι φαγατε στο ιταλικο;;αν προλαβατε βεβαια..

πηγαμε σουπερ..

ο καιρος εδω μουντος..δε λες οτι εχει κρυο αλλα 1 δροσα την εχει..

νανα..επεσε δουλεια;;;τζουλια σε αγαπαμε...για την ασπρομαυρη φωτο σου..κΙ ΜΟΝΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσουλα σουπερ η νονουλα σας

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!!!

αν και δεν εχω παραπονο οι νονοι μας φερανε πολυ ωραια δωρακια

ρουχα ολοι βεβαια

αλλα ενταξει

Χρυσουλα 1η φορα του δινεις φρέσκο;

μπορει να του κάνει κίτρινη διάρροια-μην αγχωθεις!!

περαστικα μαρκατ μου

ο κ@$%&&*^%καιρος ειναι

εμενα εκανε πυρετο ο Στελιος 2 μερες πηρανε αντιβιωση 3 και γιναμε περδικακια

την δασκαλα στείλαμε στο νοσοκομείο χθες :lol::(:o:shock::lol:;):(:o:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Εμεις πολυ καλα απο υπνο.10 και κατι μ.μ. κοιμηθηκε 9 παρα π.μ. ξύπνησε!Και γαμωωωωωωωωωωωωω

Περιμενω την παιδιατρο σημερα,δεν ηρθε χτες.Εχω περιεργεια τι κιλα σηκωνω,μια 11δα τον εχω...

Α!Μικρη Συμβουλή προς γονεις που αρχιζουν το περπατημα τα παιδια κι εχουν κοψομεσιαστει.

Αν εχετε καταντησει ¨ς¨ απο μεση, αλλα δε θελετε και να το πιανετε απο το χερι,προκειμενου να του δωσετε αερα και αυτοπεποιθηση,πιαστε το απο το γιακα, κι αφηστε το να περπατα μονο του.Ετσι και ασφαλεια νιωθετε οτι θα προλαβετε πιθανο πεσιμο και περπατα μονο του χωρις χερια για βοηθεια.Απαραιτητη προϋποθεση να εχει αρχισει περπατημα με το ενα χερι, που ειναι το επομενο σταδιο απο τα δύο χερια.Βεβαια καποιες φορες τα παιδια τεινουν το χερι για βοηθεια,δεν το αρνηθηκα, παρα μονο οταν καταλαβαινα οτι ειχε επαναπαυθει απο τεμπελια.

Σωσω κι εγω τις ιδιες αποριες με σενα εχω στα σκεπασματα και στα ρουχα αυτη την εποχη.

Εδω εμεις δε ξερουμε τι βαλουμε ποσο μαλλον αυτα.

Με σεντονι τον εχω το βραδυ,αλλα οπως ξερετε ολες ξεσκεπαζονται στο δευτερολεπτο αφου αλλαζουν θεση καθε 3 λεπτα.Θελω να βαλω μανταλακια αυτα που κρατανε την κουβερτα, αν και δεν ξερω κατα ποσο ειναι αποτελεσματικα κι αυτα αφου μετα απο ενα τεταρτο εχει παει το κεφαλι του εκει που ηταν τα ποδια του!Του φοραω τη νυχτα το κλασσικο κοντομανικο φανελακι που φοραει και τη μερα,με πυτζαμακι παντελονακι απο κατω,χωρις καλτσες απο κατω,αλλα σημερα λεω να του φορεσω τη νυχτα καλτσουλες,κρυαδιασε αρκετα.

Και γαμω τους καιρους για υπνο...αλλα ολες μας εχουμε ξεχασει το σπορ προ πολλου!

Φιλια...θα μπω να σας πω τα νεα μας απο τη γιατρο αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε γμτ αρχισαν ολα να αρρωσταινουν;;; να περιμενω τη σειρα μας δηλ... :? χθες ελεγε ενας παιδιατρος στην Τσαπανιδου οτι πρεπει να κανουν εμβολιο για γριπη (την κοινη φανταζομαι...) οι τριγυρω απο παιδακια εως 6μηνων, ολα τα παιδακια 6μηνων-2χρονων και μεγαλυτερα οσα εχουν προβληματα υγειας... και για να δουμε αν ειναι αλλεργικα στο εμβολιο πρεπει να τα δωσουμε 1 φορα λιγο ασπραδι αυγου 2-3 μερες πριν το εμβολιο. γιατι το εμβολιο εχει ασπραδι;;; :?: απο βδομαδα που θα παμε στην παιδιατρο για μετρησεις θα τη ρωτησω...

Μαρκερ τωρα που κοιμουνται καλα οι συμπλοκες εχουν περιοριστει κατα πολυ. επιδη ο Σπυρος δεν ειναι τοσο νευρικος οπως πριν. αλλα εχει κολημα... μην τυχων τον ακουμπησει η αδερφη του! λες και φοβαται μην τον κολησει χολερα!!! και αυτη η καημενη μερικες φορες που ειναι ορθιος, παει και γραπωνεται απο αυτον για να σηκωθει και αυτη, σαβουρντουνται και τα 2 και γινεται μυλος!!!

ο υπνοσακος με βολεψε παρισυ... φετος λεμε να παρουμε αυτον που ειναι σαν φορμα εξοδου, να κοψουμε τα μανικια (η μαμα μου δηλ που εχει μηχανη) ή να τα εχουμε με φερμουαρ και να τα βαλουμε ΑΝ καποια στιγμη εχει πολυ κρυο, που αποκλειεται... και εμενα σαν τρελα γυρνανε τη νυχτα και κοιμοινται πολυ μπρουμιτα. αν ειχα σκεπασμα θα ηταν ολο το βραδυ ξεσκεπαστα. και τωρα που δεν ξυπναμε καθολου για να πηγαινω να τα βλεπω... θα ηταν ολο αρρωστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε να σε ρωτησω..γιατι ερχεται ο παιδιατρος εκει;;

εμεις λεμε σημερα ναπαμε σε 1 παζαρι για την κατασκευη νομιζω ιδρυματος στο ηρακλειο..θα παμε να αγορασουμε βλακειουλες για ενισχυση..και θ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΧΑΖΑ χαμενα πραγματα παο το σπιτ να τα πουλησουν σε αλλου και παε λεγοντας..καλη φαση!!

δινετε τα πραγματα σας σε ατομα που το εχουν αναγκη..μη τα κρατατε στις ντουλαπες..ειδικα τα ρουχα που τα θεωρω ανακυκλωσιμο ειδος..

σορυ αλλα μου βγηκε το κοινωνικο μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω εγω παντως προχθες, εδωσα ολα τα αγοριστηκα + κουβερτακια+ μπιμπερο κλπ στη φιλι μου που θα παντρεψουμε και γενναει Ιανουαριο με το καλο... και τωρα που θα μαζεψω κοριτσιστικα καλοκαιρινα, θα δωσω τα καλυτερα στην ξαδερφη μου απο το Τυμπακι που θα ερθει για τη βαφτιση. και εγω πιστευω πως πρεπει να ανακοικλονωνται. οπως εκανα εγω τη δουλεια μου να τα χρησημοποιησουν και αυτες, και ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μικρος στη μαμα μου...εγω ετοιμαζομαι γα δουλεια..

Σωσω εγω δινω δικα μου και του Νικου παρα πολλα..του παιδιου ομως καθολου..θελω να τα κρατησω ολα!!!ασε που δεν εχω και κανεναν να του τα δωσω..

Βαγκ αυτες τις ιωσεις φοβαμαι..και εγω και ο Νικος ειμαστε ολη μερα σε επαφη με παιδια :?:?

θα ξανακανουμε και φετος το εμβολο της κοινης γριπης..

Μαρια ναι σημερα πρωτη φορα του εδωσα φρεσκο και ολα οκ..βεβαια τα φρουτα δεν τα εφαγε σχεδον καθολου μετα..ή ηταν τυχαιο ή μπορει το γαλα να τον κρατησε περισσοετρο χορτασμενο--ειχε πιει 250 μλ το πρωι--δεν ξερω θα δω στην πορεια..

απο ό,τι εχετε παρατηρησει δεν εχω διορθωσει ΠΟΤΕ λαθη ορθογραφικα συντακτικα γραμματικα γιατι για να ειμαι ειλικρινης η καθεμια μας ειναι ωραιο να εκφραζεται με τον τροπο της αλλα αυτο του Ο Κ Τ Ω Μ Β Ρ Η βγαζει ματι [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] Νανααααααααααααααα???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα, καλα εγω απο παντα ειχα θεμα ορθογραφιας... :oops:

αλλα το 15 το ανοιξε η Μαρκερ! (καρφι)!!! μη μαλωνεις τη Νανα!

και δικαιολογηται (δεν ξερω πως γραφεται) απο την αϋπνια και την τρεελλλλλαααα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις διαβασα οτι στη Κω 2 αλλοδαποι προσπαθησαν να βιασουν μια 16χρονη που εκανε ποδηλατο!!! προσοχη Σοφη!!! πως καταντησε ετσι η Ελλαδιτσα μας ρε γμτ;;; φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα χιλια συγγνωμη!!!!! =((=((=((:x:x:x

αλλα ειδα το μανουλιτσες και λεω ποιος αλλος???????

Βαγκ thanks!!!

Μαρια δε μαλωνω....αλλα η συμπεθερα σου δεν μπορεις να πεις..αμεση υποστηριξη!!! :P:P:P

καραγκιοζηδες...μεσα και να τους ξαναβγαλουν σε κανενα χρονο να δουμε τι θα κανουν :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑ ΧΑ ΧΑ καλα βαγκ έτσι κι εμεις

ειδικα ο Στελιος δεν θέλει να τον ακουμπάει καθόλου ο Νικος

εαν κάνω και το πάρω το μικρο μας αγκαλιτσα κάνει λες και τον σφάζουμε

και έχει μια φωνη

που σου μένει η ηχο στον εγκάφαλο για αρκετή ώραααααα :lol::lol:

πραγματικα καμια μερα θα μου φέρουν την αστυνομια ετσι όπως κάνει [smilie=tard.gif][smilie=sad2.gif]

σωσωκα μου μην ανησυχεις

σε λιγο καιρό θα έχω εγω όλο το σπίτι για πέταμα

ετσι όπως το κόβω εαν μείνουν τα ντουβάρια ζήτημα θα είανι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-p:-p:-p:-B:-B:-B:ymapplause::ymapplause::ymapplause::^o:^o:^o:^o:^o:^o

είανι απλα για να δώσω έμφαση!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ανορθογραφη απο πάντα γρ γμτ μου :lol::lol::lol:

αλλα δεν θα το διορθώσω θα το αφήσω έτσι για να κάνει τη διαφορά που ήθελε η σωσω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..πολυ γελασα...ειμαι και ....φακ(γαμω)....

σημερα κια παλι της τα πατησα και της τα εδωσα..περα απο το μοσχαρι που το εκανα στο μουλτι..και ενω ειχα 2 μουλτι,τελικα εχω 1..γιατι;;γιατι η ποντια, πεταξα καποια στιγμη τη λεπιδα...ο :ymcowboy:

τι ν πω;;;μπραβο σας κοριτσια που δινετε πραγματα..και εγω εχω κρατησει μερικα..αλλα κρατησε ολα απο 3-4..

αν κανει καμαι αδερφη μου κοριτσι...

νανα;;σηκωσε καλε το κφαλι..τοσο δουλεια πια;;

σημερα το απογ θα συναντ με ελενη..ρε κοριτσια εμπιστευεστε παραγγελια φορεμα απο ιντερνετ;;και αν ναι θα με πειτε κανενα σαιτ;;;πλιζ..βαριεμαι να ψαξω στα μαγαζια..και δεν ειναι οτι βαριεμαι,φοβαμαι οτι θα παρω καμια .. x_x και μετα..θα καλιω τα λεφτα..

χρυσουλα λογικα δε θα χορταινει με το φρεσκο;;επειδη ειναι πιο νερουλο1!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

εμεις πηγαμε παιδιατρο ολα καλα 10500 κιλα υψος δεν ειναι τοσο σιγουρο γιατι δεν καθοταν ουρλιαζε και κουνιοταν 77 ειπε περιπου, αρχισαμε και ντοματα βραστη, θα βγαλει ολα τα υπολοιπα δοντια μαζι, και γιαυτο κλαιει τον ενοχλουν.. ολα καλα παντως.

καλα ειστε φοβερες!!!! κοριτσια χαιρομαι παρα πολυ που σας γνωρισα..

καλε ισμηνη, φροσω, μαρια, μαρια, καμια συναντιση δεν παιζει τωρα που μπορω...

ενταξει την σιγουρη συναντιση την εχω με τη γιωργια τον νοεμβρη στα γεννεθλια μου :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: εεεεεεεεε; γιωργιαααααα; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε τοτε στακα ρε χαρα ν μαζρυτουμε ολες...εγω 2 μερες θα κατσω...ελπιζω να σας δω..η μαλλον κοψτε το κεφαλι σας να με δειτε!!! ειμαι καπως ετσι ως τοτε!! :o) η :@) αλλα πανω απο ολα [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα γέννησε μια πολύ καλή μου φίλη που θα της βαπτίσω και το μωρό.

Μου επιβεβαίωσε αυτό που ένιωθα κι εγώ. Η δεύτερη καισαρική πονάει πολύ......

Σωσώ το φόρεμα που έστειλες δεν μου άρεσε για βαπτιστικό. και το ζιβάγκο με χαλάει λιγάκι. Σόρρυ ε :oops: . 'Οσο για την ερώτηση που έκανες ανάλογα που μένει η καθεμία. Εγώ εδώ στην Αθήνα με ζιπουνάκια μόνο τα κοιμίζω.

Διδυμομανούλες τί να πω όλα έτσι κάνουν μάλλον. Οι δικοί μου μιλάμε για πολύ μαλλιοτράβηγμα.

Σαν τα κουταβάκια ειναι που δαγκώνονται γιατί ακόμα δεν ξέρουν να παίξουν. Όσο για τις ιώσεις στο πρόγραμμα είναι κι αυτές.

Χαρά εύχομαι το επόμενο αφεντικό σου να εκτιμήσει τις ικανότητες σου.

Για τα all star εγώ δεν θα τους έπαιρνα ποτέ όχι γιατί δεν είναι όμορφα αλλά έχουν κορδόνια (δεν ξέρω αν τα παιδικά έχουν φερμουάρ) και επί 3 δεν νομίζω να κάθομαι να δένω.

Για το περπάτημα ξυπόλητα μέσα στο σπίτι. Μου το έχει πει και ορθοπεδικός όταν είχα το δον μωρό που είχε έρθει στο σχολείο για να εξετάσει τα παιδιά για σκολίωση.

Το νούμερο πάιζει ανάλογα με το πόδι του κάθε μωρού. πχ ο Χριστόφορος έχει πιο μακριά πατούσα από τον Φίλιππο αλλά φοράει μικρότερο νούμερο :D . Ο Φίλιππος έχει παχουλό ταρσό και δεν του μπαίνουν τα παπούτσια. Το ίδιο είχε και ο δον.

Αθηνά τον Φίλιππο δεν τον έβαλε ο δον στην μπανιέρα ήταν στο σχολείο. Μόνος του μπήκε :shock: .

Χαρά για συνάντηση όποτε θες. Εγώ ακόμα κάθομαι.

Αλέκα πώς πάνε τα διαβάσματα;;;;;;;;;;;;;;; Προοδεύεις;

Σωσώ αυτό που βάζεις [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] μόλις το βλέπουν τα δίδυμα χειροκροτούν με μανία :lol: . Ότι κι αν κάνουν σταματούν το κοιτούν κι αρχίζουν παλαμάκια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια τα διδυμαρια φροσω!!!αφου ειναι τελειο....

το βραδυ θα σας βαλω το εμοτικον που σας ταιριαζει...

ρε φροσω εσ που εισαι και του διαδιυκτιου,κανενα σαιτ με φορεματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια Τσουπρες μου !

New mana Καβαλα ε ? :mrgreen: καλά την μαζευω την γκρίνια μου !

Τι γαμωμέρα κ η σημερίνη ??? :? Πανσεληνος παιδι μου γιαυτο ! [smilie=icon_scratch.gif]

Ηρ8ε η μανα να κατσει με το μωρό , πάω στην κουμπάρα μου που έχει οπτικά για κάφε (μένει λιγο πιο κάτω , 2 στενά) , μπαινει ένας που της έχει φάει λεφτά κ πάει να της πουλησεί τσαμπουκά να του φτιάξει κ άλλα γυαλιά , τρωεί φρίκη πάει να τον αρπάξει φωνάζω την αστυνομία .

Φευγω μετα πάω σουπερ μάρκετ βλεπω 1 γιαγια καθισμένη στον δρόμο μες στο αίμα [smilie=ky.gif]:ohmy: τραβα βρες γαζες κ μπεταντιν , καλεσα ασθενοφορο , εψαχνα να βρω τα στοιχεια της .

Τι μερα κ η σημερινη ? [smilie=violent5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι οτι έχουμε πολύ δουλειά... ξεκινήσανε οι συνερδίες... αλλά σήμερα δεν είχαμε ίντερνετ... χαχαχα!!!

Η Σόφη πού είναι;

Λέτε να είναι χάλια το Λυδιάκι;

Χρυσούλα και μένα μου έβγαλε το μάτι αλλά είπα να μην το σχολιάσω γιατί θα με σχολίαζε η τρελοΣωσώ... χαχαχα!!!

Κι αυτήν τη Σωσώ... δεν την πείραξε το μ στον Οκτώβρη... αλλά το μανουλίτσες...

Ρε Χαρά... αφού έκανες τη μαλακία να παραιτηθείς... δεν έχετε κανέναν γνωστό να σου κάνει καμιά εικονική πρόσληψη και μετά απόλυση... για να παίρνεις το επίδομα του τοκετού;

Η νύφη μου έτσι είχε κάνει...

Ψάξ' το λίγο...

Σήμερα αξιώθηκα να συμμαζέψω τις βαλίτσες...

Η κοπέλα ακόμη είναι επάνω και σιδερώνει...

Βαγκ, ξέχασα να σου πω... πήρα τσουρέκι Τερκενλή για να κεράσω στη δουλειά και όλοι γλυφώντουσαν!!!

Πάθανε πλάκα με τη γεύση του!!!

Ο δικός μου κοιμήθηκε από τις 7 στο αυτοκίνητο που τον έφερνε ο Πετρής...

Τι να τον κάνουμε;

Θέλει μπάνιο και γαλατάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΕ!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ.ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΨΥΧΡΟς ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟς ΘΑ ΣΑς ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΧΤΥΣΜΕΝΟ ΣΤΟΥς ΠΡΟΠΟΔΕς ΤΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ.ΕΔΩ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΤΩΡΑ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥς 18 ΒΑΘΜΟΥς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα'/..το μπος εφυγε για 4ημερο....φακ!!!θα κραταω το γραφειο μονη μου!!!

αυριο δουλεια 10-8!!!! κ σαββατο 10-2!!!ακους νανα???χαχα\

περαστικα στα αρρωστα μωρακια...ιωσεις ακουω,ε???να ετοιμαζομαι δηλαδη παλι..το σαββατο εχουμε απογευμα παιδικο παρτυ κ την κυριακη βαφτιση..λετε να μην παμε στο παρτυ??φοβαμαι πολυ μην κολλησει τπ κ οχι τπτ αλλο,αλλα ποιος θα αναλαβει να βαζει ορους κ να δινει φαρμακα κ εισπνοες οταν λειθπω??η πεθερα μου μηπως????χαχα καλο,ε!!!!

αλεκα1 μου ανοιξες την ορεξη με ολα αυτα τα γλυκα..στειλε κ απο δω τπτ...

χρυσουλα υπομονη με τα μαθηματα..ειναι πολυ σημαντικη η δουλεια που κανεις,ηθελα να στο πω γτ ειναι η δουλεια που θελω να κανω κ δε μου καθεται..ηταν να κανω 2 ιδιαιτερα κ τελικα τζιφος..

διδυμομανουλες να πω κ παλι μπραβο που εχετε κουραγιο να μεγαλωνετε τοσα παιδακια!!!

τζουλιαχ τι να πω...να παει κ να μην ξαναρθει η μερα αυτη!!!στη φωτο εισαι κουκλα!!!

αλεκααααααα!!!!!τι κανει το ξωτικακι??

χαρα τα ειπαμε...καθε αλλαγη για καλο γινεται...

ντομ εμενα με ξεχασες!!!!!!!!σου στελνω 2 κιλακια ετσι για να μαθεις!!!

καλε το παιδι το πιανεις απο το γιακα???

σωσω εγω της φοραω στον υπνο ολοσωμο φορμακι αλλα με κοντο μανικακι η φανελακι..σημερα που βγηκαμε βολτα της εβαλα φορμιτσα..κ στο σπιτι οχι καλτσες επειδη εχω μαρμαρο κ θα φαει τουμπα..παπουτσακια..

πηραμε χειμωνιατικο μποτακι agatha de la prada..ισμηνη μου αυτα που σου αρεσουν κ εσενα..πανακριβα οπως κ τα καλοκαιρινα που ειχαμε παρει..66ευρουλακια!!!αλλα τελεια!!!

all star της πηραμε το καλοκαιρι..δεν τα φορεσε ποτε..δε βολευουν γτ δε μπορει το μωρο να πιεσει μονο το ποδαρακι να μπει μεσα κ ειναι μανικι..ακλαφτα πηγανε τοσα λεφτα!!!

η σουζαν που ειναι??

συμπεθεραααααααα...

φιλια κλεινω το γραφειο...φακ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

& μένα ξέχασε η Ντομ... τώρα που το λες Καλύψούλα!!!

2 κι από μένα!!!

χαχαχα!!!

Πήρα τις φωτό.

Ντομ, θα το ξαναπώ... είσαι πολύ καλύτερη από το σύζυγο!!!

Άσε που κοιμότανε όταν τον έκανε... χαχαχα!!!

Όσο για τον κουμπάρο... δε μου άρεσε καθόλου...

Σε ποια άρεσε καλέ;

Ρε Σωσώ... δε μου άρεσε το φορεματάκι...

Εννοείται οτι δε θα το βάλεις για βαφτιστικό!!!

Μη σου πω ούτε και στην εκκλησία να μην το βάλεις...

Σόρρυ ρε Σωσώκα... αλλά δε μου άερσε καθόλου και δεν ταιριάζουν ούτε με τα παπούτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ<ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑς,ΚΟΡΗ ΘΕΛΕΙ ΤΩΡΑ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΣΩΣΤΑ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙς ΑΣΧΗΜΑ ΕΤΣΙ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ,ΤΟΣΟ ΑΚΟΥΜΕ>ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ,ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕς ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα και εγω την αμαρτια μου της την είπα για το φόρεμα! [smilie=protest.gif]

Λες γιαυτο να εξαφανιστηκε ? [smilie=sad2.gif][smilie=sad3.gif]

Ασχετο - τιγκα στα bottox φετος η Στεφανιδου!

Λεω να παρω δ'ωρο τον πινακα που γραφεις κ σβηνεις , βρηκα κ με σφραγιδουλες στα imaginarium (konta στο σπιτι μ) , πιο πολυ χαιρονται τα 3 χρονα με παιχνιδακια ... [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...