Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

Συμπεθερα μην στεναχωριεσαι για ολους εχει ο θεος...σημασια εχει που θα εισαι τωρα με τον Στεφανακο σου,αυτο δεν ηθελες?

Χαιρομαι και'γω πολυ που την πηγα να κοινωνησει αλλα να ετυχε τωρα αυτο και το συνδιασα ετσι τι να πω και'γω...

Η Λυδια εφτασε 39 πυρετο.. :( .το μαναρακι μου και αμα την δειτε μεσα στην ορεξη θα με τρελανει αυτο το παιδι ,παλι ολη μερα με μιση ωρα υπνο και τωρα με τα χιλια ζορια την κοιμησα.Εχει σπασει τα ρεκορ της αυπνιας.

Ειμαι κομματια παω να την πεσω ελπιζω αυριο να ξημερωσει μια καλυτερη μερα για το Λυδιακι μου.

Το βραδυ παντως προβλεπεται ανησυχο και δυσκολο ,ελπιζω να μην ξανακανει την νυχτα πυρετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαρα...εγω στεναχωρεθηκα τοσπο πολυ..πιο πολυ απο οσο νομιζεις..τελος παντων..ας μη το ξανα συζητησουμε...

γομαρι μαρκερ;;χαχαχαχ...

τζουλια..ολα απορρητα τα εχεις..μη σου κλεψουμε τις φωτο..

μαρκερ και συ κοκκαλιαρα εισαι...αντε πια.ρε ντομ..μονη μου μιλαω;;;;;αλεκα;;;

περαστικα σοφη μουυυυυυυυυυυ...........λες να στρωσει μετα απο αυοτν τον πυρετο;;

να ρωτησω κατι τλευταιο;;;το σταν σμιθ για πρωτο παπουτσι;;τι λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Perastika σας κ γρηγορα Σοφακι μου ! :shock:

Σωσω μας τα κανες τσουρεκια τερκενλη , καλα ειναι τα stan σαμπως ποσο 8α τα βαλει νομιζεις ???

εγω προς το παρον μου φερανε για τα γεβε8λια all star μποτακι που σου πα κ 1 nike δεν παιρνω κατι αλλο μεχρι στιγμης !

marker μιλας έσυ που σαι σαν ακριδα ? :lol::o οταν με ειδες ειχα παρει πολλα κιλα κ μην αρχισω να λεω για την δικη σου εμφανιση ! :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι οι μοντελες διαμαρτυρονται για τα κιλα τους?

θα με κανετε να φαω παλι.... εσεις φταιτε φυσικα που τρωω ετσι η :@) γουρουνα

σχετικα με τα οσπρια να βαζετε αρχικως αρκετη πατατα για να μην πειραξουν το εντερακι τους.

αυριο θα τησ δωσω φασολια δικα μας , με κοτοπουλακι και πατατα.

σημερα εφαγε για απογευματινο σχεδον ολοκληρο τοστακι μονο με κασερακι , χωρις βουτυρο εννοειται.

σοφακη περαστικα σας

και η ... λουκια του δημητρη ειχε για 2 μερες μονο πυρετο.κυκλοφορει τετοια ιωσουλα οπως και γαστρεντεριτιδα γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντος εχασα τα κιλα της 1 εγκυμοσηνης με μια δευτερη!!!! :o

Αυριο τελιωνουμε τις ετοιμασιες για το βαφτησι ειναι κ η μαμα εδω :D την Παρασκευη θα ερθουνε οι αδερφες μου κ ο μπαμπας κ ο νονος κ θα βολταρουμε ολοι μερα...κ το Σαββατο θα γτινει πανικ ,η μικρη εχει πολλα νευρα ,τι θα την κανω ???σημερα μαλωνε την Μαρια ,πολυ τσιριδα λεμε :x παρα λιγο να φαει ξυλο η μεγαλη :shock: κ κανει 3-4βημα;τακια μονη!!!!

Σωσω εγω τις φορεσα σταρακια για αρχη..τωρα εχουμε κλασσικα παιδικα παπα δερματινα κ πιο σταθερα για τα πρωτα ολοκληρομενα βηματα :P

σημερα καναμε μπανιο θαλασσα κ ηταν σουπερ ,,,μονη στην παραλια εγω κ τα μικρα μου :D που πηγαν ολοι?????? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα Σοφη!Δεν ποστευω οτι ηταν απο το προηγουμενο παιδακι, αφου εσεις δε βηχετε ε;

Τα μωρα και τα παιδακια ειναι απιστευτα ζωηρα ακομα και στον υψηλο πυρετο,παντα με εντυπωσιαζε αυτο.

Τζουλια εισαι ανορεξικια κι ασχημη

[smilie=dontknow.gif]

Σωσωκα με καλυψες απολυτα :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Λατρεια δεν στο λεω για παρηγορια, το εχω βρει μπροστα μου απειρες φορες, δεν το συνειδητοποιω παντα αμεσα αλλα μετα απο καποιο καιρο:Καθε εμποδιο για καλο!

Εισαι με το αγορακι σου και ζεις την καθε στιγμη μαζι του,διπλα του!Κι εκεινος εχει τη μανουλα του κοντα του που δεν αντικαθισταται με κανεναν και με τιποτα!

Γκαστρουλα τι λεει;αναγουλες;ζαλαδες;υπνηλια;συχνοουρια;

Αλεκα πες τα ρε παιδι.....Ε μα πια...

Αλεκα 1 μου εδωσες ιδεα ρε! :lol::lol::lol:

Ισμηνη,Μαρακι,Σουζαν,Μαρκερ,Μαρκατ,Χρυσουλα,Φροσω,Βαγκ-ποιες ξεχασα;-φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ,αντε ελατε στο βαφτησι μας !!!! εχουμε κ παρα παρα παρα πολλα γλυκα ,αμυγδαλοτα κ χαμαλια :shock: ντοπια φαση ,με αμυγδαλοψυχα ροδονερο κ ζαχαρι κ καρυδια μελι κ φυλλο τα χαμαλια χωρις συροπιασμα! Α! κ γλυκο κουταλιου κερασι,κορομπιλο.κ περγαμο σε γλυκοδοχεια κεραμικα χρωματιστα !!!! ολα τα καναμε εμεις δλδ η πεθερα κ η μαμα! παω να χτυπισω κανενα...ερχομαι :D

καληνυχτα !!!!!Ντομ ;)

Σωσω καληνυχτα κ σε εσενα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...8 παρα 20 το κομματι για γαλα και ξανα πεσε..και η μανα 8 παρα 20 σηκωθηκε..

ρε παιδια ξεκινησαν τα παιδια σας να φορανε μακρυμανικα η παντελονια η καλτσες η παντοφλακια;;

ε να μην την κανω την πρωινη μου ερωτηδη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!

Παω να βαλω τα ντοπια γλυκακια τα αμυγδαλοτα ,σε σχημα ζωακια που εχουμε πλασει σε διαφανες κουτακια κ να βαλω κορδελιτσες με το αονοματακι μας επανω Αγγελικη :D κ τελος!

Ωραια φαση η ετοιμασιες !!!!! εφυγα....

θα σας δω :roll: μετα!!!!!!!

Σωσω...καλτσακια ναι! μακρη μανικι οχι ,εαν φυσαει η εχει λιγο υγρασια ζακετακι!η αντιανεμικο...,παντελονι μονο το απογευμα γιατι εχει λιγο υγρασια μωρε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!

Σωσω καλα ξυπνητούρια! χαχααχα!

Βασικα για την ερωτηση...

Εκει εχετε ζεστουλα μωρε. Καλτσακια εγω ακομη δεν εχω βαλει. Σημερα παιζει να βαλουμε μακρυμανικο μπλουζακι αλλα οχι φουτερακι μακουδακι λεπτο. Αλλα μαλλον δε θα χρειαστει. Παντελονι μονο βαζουμε μακρυ καταργησαμε τα σορτς! αχαχαχα! Βεβαια βγαινουμε απογευμα παντα. Εκει χρειαζεται και φουτερακι. Τωρα το πρωι μια χαρα ειναι ακομη. Ασε που ζεσταίνονται πολυ ευκολα!

Επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!ο μικρος σημερα ξυπνισε απο τις 7 αλλα εγω ξανακοιμηθηκα κ εχει κανενα 5 λεπτο που ξυπνησα.τον προσεχω ο μπαμπας μας.εγω εχει 2 εβδομαδες περιπου εδω που του φοραω καλτσακια κ μακρυμανικα.στον υπνο με κουβερτα τον σκεπαζω πλεον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια

σημερα γενικα καλα

δεν ηπιαμε πολυ γαλατακι το πρωι

ντυθηκαμε και πηγαμε στο σχολειο μας!!! οπου πλεον μια χαρουλα ευτυχως

στο σπιτι κι εγω βαζω καλτσακια κοριτσια και σκέφτομαι τώρα να πάρω κάτι ωραία παντοφλάκια με φερμουαρ που εχω δει , τα οποια ειναι αρκετα σταθερα σαν παπουτσακια φανταστειτε

αλλα ειναι πανακριβα ρε γμτ μου 30Ε το καθενα.

το σαβ δουλευω και εχω να παω να κανω αλλαγες σε δώρα και να παω να πάρω και δωρα

εχουμε 2 γιορτες

παλι στο τρέξιμο δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μποτζορνο αμιγκες!!!

χθες βραδυ οργιασατε παλι...

εγω εφτιαχνα για τα βαφτισια της ξαδερφης μου τα καρτελακια με το ονομα που θα βαλει πανω στα ξεροτηγανα που παρηγγηλε απο την Κρητη για γλυκα μεγαλων. καθοτι κρητικια η ξαδερφη. της το εστειλα με μειλ να το εκτυπωσει ο αντρας της σε χρωματιστο χαρτι, να το κοψει κλπ κλπ...

εδω Σωσωκα ψιχρανε ο καιρος... το βραδυ, εχω μια βδομαδα, τους φοραω ολοσωμα μακρυμανικα-μακρυμπατζακα φορμακια χοντρα φανελενια με γυρισμενα τα μανικια. χωρις ομως τιποτα απο μεσα. γιατι για κουβερτα ουτε λογοσ!!! την πετανε πριν την βαλω! και το χειμωνα με υπνοσακους μας βλπεω παλι... και εμεις με κουβερλι σκεπαζομαστε. οταν τους βαζω για υπνο εχουν καπου 24,5ο τα δωματια τους. τη μερα με κοντομανικα ολοσομα και απο πανω παντελονακια-φορμες 3/4 και φυσικα καλτσακια.

χθες που πηγαμε στο τζαμπο, αρχισαν τα οργανα... πηραμε μια μπαλα σαν ποδοσφαιρου μαυροκιτρινη καθοτι Αριανοι, και μια αλλη με σχεδια... ελα που η κυρια με το που την αρπαξε τη μαυροκιτρινη δεν την αφηνε και εγινε μακελιο στο καροτσι που ορμουσε ο αλος να της την παρει!!! τελικα πηραμε 2 ιδιες.... δεν την αφηνε ουτε να την περασει η κοπελα στο ταμειο!

πηραμε και ενα παιχνιδι 9,99Ε τελειο! σαν αυτα που βαζεις τους κρικους στη μπαρα, αλλα εξεληγμενο. με παπακι στην κορυφη και διαφορους ηχους ζωων και τραγουδια. ορχιστρα ολοκληρη και οχι δυνατα να σε ξεκουφαινει! η μικρη εμαθα ηδη να βαζοβγαζει τους κρικους, το σαϊνι μας, αλλα ο ταλιμπανεζος δε θελει να κουραζεται... απλα το παιρνει, το σηκωνει ψηλα και το κοπαναει κατω και βγαινουν ολοι οι κρικοι!!! καταστροφεας παιχνιδιων και οχι μονο...

ποιος καραγκιοζης αφησε να βαραει ο συναγερμος του σπιτιου του τοση ωρα!!!

θα μου τα ξυπνησει!!!! !@#$%^%$#@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera γυναικαρες μου ! περα ως περααα :lol:

Σωσω καλτσακια επειδη περπατα ξυπολητο κ χτες κ εξω αλλα με κοντομανικο κ 1 μακουδενια κουβερτουλα.

New mana αφου μεσα στο σπιτι εμεις ψηνομαστε απο την ζεστη τον σκεπασες κ μεσα ? αλη8εια ποσο ειναι το δικο σου ? μην ξεχνατε οτι τα μωρα ανεβαζουν τρελλεε 8ερμοκρασιες καλε :P:roll::idea: ειδατε εκτος απο ανορεξικια ασχημη φραγκοκοτα ειμαι κ σπασικλακι :mrgreen:

Γιαυτο δεν μαγαπατε ε ? ε? [smilie=kermit.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

Σοφη περαστικα να εινα ολα...να γινει η μικρη γρηγορα καλα...

Αλεκα1 με το καλο τα βαφτισια σας!!!!

Μαρακι μην ανησυχεις..και εμεις μια φορα τον κοινωνησαμε..οι επομενες δυο φορες θα εναι σε μακρος χρονου μεχρι τα χριστουγεννα..δεν εχουμε τετοια κολληματα.. ;);)

Σωσω τα stan smith καλα ειναι..εγω του τα ειχα παρει το πασχα..καλτσες αναγκαστικα του φοραω με τα αθλητικα..παντοφλακια, ενα ακομα ζευγαρι αθλητικα μποτακια, ενα τζην , μια ζακετα μαλλινη και ενα μπουφαν μας τα εστειλε η νονα μας δωρο γα τα γενεθλια μας(προκαταβολικα) απο τα Harrods [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Τζουλια εγω σε ενα τριχρονο προσφατα πηρα ενα πολυ ωραιο γουρακι ασημενιο για να το φοραει στο λαιμουδακι ή σε βραχιολακι!!!

Χαρα σκεψου αυτο που σου επε η Ντομ..καθε εμποδιο για καλο!!!

Καλυψω μη συγχυζεσαι..απλως βαλε ορια!!!

Βαγκ σε εξυπηρετησαν οι υπνοσακοι??εγω τους φοβαμαι..ασε που ο δκος μου κοιμαται μονο μπορουμυτα..

το σημαντικο δικο μας:::::Ηπιε ολο το μπουκαλι με φρεσκο που του εφτιαξα το πρωι!!!!για να δουκμε κιολας μην τον ενοχλησει αλλα ελπιζω να το παρει καλα!!!

φυσικα δουλεια 2-8..τελειωσαν και τα μαγειρεμενα απο τον αντρα μου φαγητα και το μενου σημερα εχει κοτοπουλο σουπα για ολους που λεει και η Γεωργια!!! :lol::lol:

για το θεμα "ΚΙΛΑ" δεν θα κανω σχολια καθως ξερετε οτι παντα ειμαι στη στερηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιετα χεχε μ'αρεσε μην βαρας καλε την εγκυουλα. προς καβαλα μερια μενει. αλλες θερμοκρασιες εχουμε εδω πανω :x

χρυσουλα εγω κρεμαστο για τοσο παιδακι δεν θα επαιρνα. φανταζεσαι να το τραβηξει καποιο αλλο απο εκει????????????? εκτος αν το φορεσει ιο μεγαλο

φιλουρες μαναρια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε Αλεκα παλι δικιο εχεις..παντως εεγω του το πηρα και το εβαλε σε ενα βραχιολακι που κρεμονταν και αλλα δυο ακομα..ας το φορεσε μεγαλυτερο χιχχχχχχχιιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μας!

και μεις Σόφη μου χάλια

χθες το απόγευμα πήγαμε βόλτα στα Γιάννενα στα τζάμπο για να αγοράσουμε τα σχολικά για τη Μαρία και μετά κάτσαμε να φάμε πίτσα σ' ένα ιταλικό

εκει που κάτσαμε λοιπόν η μικρή μου άρχισε να παραπονιέται οτι την πονάει το αυτί

φεύγουμε αρον αρον και την πάμε στο νοσοκομείο

ήταν ερεθισμένο το αυτάκι της και μας έδωσε αντιβίωση

πήραμε και τα αγόρια απο τις γιαγιάδες και γυρνάμε σπίτι..

ξυπνάει ο μεγάλος κατά τις 2μισή τη νύχτα, έκαιγε και είχε 38μιση πυρετό δίνω ντεπόν και σήμερα το πρωί πάλι το ίδιο 38και 7

τι να πω.. περαστικά μας

δεν πρόλαβαν καλά καλά να αρχίσουν τα σχολεία..

δλδ έτσι θα μας πάει όλο το χειμώνα?

και είμαστε και πολλοί.. :?

Τζούλια εγώ θα έπαιρνα ή μπουφανάκι ή μπουρνούζι ή μια καλή κορνίζα

και εγώ πρέπει κάποια στιγμή να πάω να τα κοινωνήσω και βαριέμαι....

εγώ πάντως τπτ δεν έκανα απο αυτά τα έθιμα που λένε..

3 μέρες άπλυτο με τα λάδια στο κεφάλι και να πετάξω μετά αυτά τα νερά σε άλλα τρεχούμενα

δλδ δε μπορώ.. 8-)

φιλάκια σε όλες

γκρινιάζει το Παυλάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...