Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκομανουλες 2008....vol....4!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τώρα φεύγω και σας αφήνω :-ss:-ss:-ss:-ss

Φιλιά σε όλες να έχετε ένα υπέροχο και ήσυχο βράδυ και εσύ Δήμητρα μην γεννήσεις μέχρι άυριο να σε βρω εδώ αύριο το πρωί :lol::lol::lol::lol:

Και αν μας διαβάζουν από το mammyland να βάλουν και ένα εικονίδο που γεννάει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες, τι κάνετε βρε;;;; Εγω εχω τα μηνιαία μου, ξερετε... και είμαι κομμάτια :shock: . Ο Δημητράκης μου μάλλον συνήλθε κάπως γιατί ταλιμπανιάζει ως συνήθως :lol::lol::lol::lol: .

Φιλάκια πολλά και καληνύχτα σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????

ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΚ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ ΤΕΛΙΩΣ!!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΑΥΡΙΟ ΦΩΤΟ!!!!!!!!!! Η ΜΙΚΡΗ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΧΟΡΕΥΕ ΕΤΡΕΧΕ ΟΣΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΕΦΑΓΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΧΑΛΑΣΕ Η ΧΤΕΣΙΝΗ ΒΡΑΔΙΑ ΜΑΣ,ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Κ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΔΕΞΙΩΣΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ!!ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΤΡΕΧΕ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ Κ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΦΩΝΑΖΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ!ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ,ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΑΙΜΑ!!!ΕΦΑΓΕ Κ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ,Ε ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΥΓΑΜΕ!!!

Η ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΑΦΑΝΤΗ!!!!!!!!!!ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΡΧΙΖΩ Κ ΑΝΗΣΥΧΩ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????????ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ Κ ΒΛΕΠΩ!!!!!!!!!!ΛΕΤΕ ΝΑ?????????ΩΧ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμμυ σου ευχομαι ενα μεγαλο θετικο αποτελεσμα....

ωρες ωρες μας βγαζουν τα σκατουλια μας εκτος ευατου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααα ποσα γραψατεεεεεε καλεεεεε????!!!!!!!!!!!!!!απαπαπα πολυλογουδες!! :lol::lol:

τα διαβασα ολα κ ξεκιναω!!γκουχου γκουχου!!

θ'αρχισω πρωτα με τη φλωριαννα που με ειπε κουκλα κ θηριο κ με κολακεψε!!!!! :x χιχι!!!!σ'ευχαριστω φλωριαννα μου για τα καλα σου λογια!!!βεβαια η φωτο ειναι μονταρισμενη....χιχιχι!!! :lol::lol:

βικυυυυ σου ειπα καλως τα δεχτηκες??δεν θυμαμαι κ το ξαναλεω!! :mrgreen:

τι μου τη θυμισες τη γενικη καθαριοτητα για τον χειμωνα?????προσποιομουν οτι δεν υπαρχει!! :? δεν υπαρχει ε??? :lol::lol:

ελισα καλως μας ηρθες ξανα!δεν θυμαμαι αν εχουμε ξαναμιλησει εμεις!!!να σου ζησει το παιδακι σου κ με το καλο το δευτερο!!!!! :D

λενακι μου τι τελεια φωτο που εχεις βαλει!!! :) μια βδομαδουλα εμεινε ε???μην μελαγχολεις βρε...το βασικο ειναι οτι γεμισες τις μπαταριες σου κ ξεκουραστηκες!!!! :)

τι αλλο βρε κοριτσια???λιγα μου φαινονται!! :?:mrgreen::roll:

αααααα!!!σημερα κολλησα κ γω ιωση!!αχ κ βαχ!!ολο βηχω κ τρεχει η μυτη μου... :?:cry:

αυριο εχει ρεπο η αγαπουλιτσα μουυυυ!!!επιτελουυυςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

αυταααααα!!καληνυχτα γλυκομανουλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πέρα για πέρα!!!!!

Εχθές, ύστερα από πολύ καιρό είδα την κολλητή μου φίλη την Ελένη. Πλέον έχει μετακομίσει στην Ηγουμενίτσα όπου έχει ανοίξει δικό της μαγαζί, και την βλέπω όλο και πιο αραιά.

Εεεεε λοιπόν εχθές ήρθε μετά από 10μήνες!!!! Πολύ την χάρηκα, αλλά και πολύ μου λείπει... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!! Τι κάνετε;;;; Εγώ δουλειά, βαρεμάρα κλπ...

ΣΤΑΜΥ μου καλε κανε μια χοριακή να σιγουρευτείς. Πηγενε απο πάνω σου στο μικροβιολογικό στην Αντωνοπουλου, δεν πέρνει πολλά λεφτά και θα εχεις το αποτέλεσμα ως το μεσημέρι. Άντε και να μας πεις τα νεα!!!!!!!! Όσο για τη μικρουλα σου, άστα τα ίδια κάνει και ο δικός μου. Θηρίο ανήμερο :ar! !!!!!

ΒΙΚΑΚΙ γενική εεε;;;; ΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧ γιατι μας τα θυμίζεις αυτά τώρα. Εγώ πότε θα κάνω;;;;; Όποτε το σκέφτομαι γίνομαι κομμάτια, βιδώνομαι στο καναπέ και δε λεω να σηκωθώ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΝΟΥΛΑ 3 καλέ τι μονταρισμένη;; δεν είσαι εσυ;; χαχαχα...

ΔΗΜΗΤΡΑ πως είσαι σήμερα;;; Ξεκουράστηκες;;; Υπομονή γλυκιά μου φτάνει η ώρα :lol::lol::lol: .

JOANAKI που εχεις χαθεί βρε;;;; Πως είσαι;;;

MIRLITSA δουλεια και εσύ;;;; Πρεπει να σου λειπει πολύ η φιλενάδα σου εεε;; Κι εγω έχω μια φίλη έτσι σε αυτή την κατάσταση, δεν βλεπόμαστε συχνά αλλά ξέρω ότι με σκεφτεται κι ξέρει κι αυτή οτι τη σκέφτομαι κι εγώ... μιλάμε συχνά αλλά βλεπόμαστε σχετικά σπάνια, ειδικά από τότε που απέκτησα τον μικρό μου :cry::cry: .

Φιλάκια πολλα σε όλες τις ζουζουνομανούλες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια γλυκομανουλες τι κανουμε σημερα πως πανε τα κεφια???

αντριαννασε ευχαριστω για χιλιοστη φορααα!!!!!!!!!!!!

ασπακικαλως τη δεχτηκες

φιλακιαααααααααααα σε ολεςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φλωριαννα πως ειναι ο δημητρακης???

ασε κ εγω το λεω αλλα η καρδουλα μου το ξερει πως θα τη κανω κ ποση μουρμουρα θα χω μετα χιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

Ότι προλάβω να σας γράψω…

Στην δουλειά επικρατεί πραγματικά πανικός, εχουν έρθει κάτι Ολλανδοί να μας ελέγξουν και τρέχουμε κ δεν φτάνουμε..

Ξεκίνησα διαιτα σας ειπα ε? Μετά από μια βδομάδα μασα ειπα να το ράψω πάλι.

Σταμμυ καλά αποτελέσματα βρε συ, κ εγώ έχω καθυστέρηση αλλά για μένα δεν παίζει πιθανότητα.. (-|

Να σας ρωτήσω κοριτσάκια είδατε το τρειλερ του Μέγκα για ένα καινούριο σιριαλ στο κουκλες?

Από το τρειλερ κατάλαβα ότι πάει να γίνει κάτι σαν το desperate housewifes mixed με sex & city..

Αν είναι καλό θα το βλέπωωωωω… :ymparty:

Φιλάκια μαναράκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ερη κ καλο κουραγιο κ με τους ολλανδους κ με τη διαιτα!!!!!!!!!!!!

το ειδα καλο φαινετε κ εγω θα το τιμησω γενικα λιγο απο ολα θα βλεπω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις τι γίνεται Φλωριάνα μου? Όλοι οι φίλοι μας είναι ελεύθεροι, δηλαδή σε σχέση αλλά χωρίς υποχρεώσεις γάμου και οικογένειας. Και φυσικά λόγω των παιδιών κι εμείς δεν μπορούμε να τους ακολουθήσουμε. Έτσι λοιπόν δεν πολυβλεπόμαστε πλέον.

Η Ελένη είναι η μόνη φίλη, που αν και μόνη της, δεν έχει κόλλημα να μας ακολουθήσει ακόμα και στο λουνα-παρκ με τα παιδια. Διασκεδάζει και η ίδια μ΄αυτό.

Ενώ οι άλλοι λένε...είστε αλλού τώρα εσείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Τι κανετε?Εγω πεινω το καφεδακι μου.Ολο το βραδυ προσπαθουσα να βολευτω να κοιμηθω αλλα τζιφος...το πρωι με πηρε ο υπνος.Με πονανε τα πλευρακια μου ,η πλατη μου δεν μπορω οταν ξαπλωνω.Ουφ και εχω αλλους 2 μηνες...

Μανουλα3 ευχαριστω πολυ!Και εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!3 εχεις ε???

Ασπα μου σου εχει λειψει η φιλεναδιτσα σου ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ρε παιδια μαλλον ειμαστε απο τους τυχερους ολοι οι φιλοι μας ελευθεροι μονο σχεσεις δηλ αλλα θα ερθουν παντου κ λουνα παρκ κ παιδοτοπους κ σπιτι θα παιξουν με το χαρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Ελισάβετ, πως σε καταλαβαίνωωωωωωωωω!!!!!

Τα ίδια είχα κι εγώ στην 2η εγκυμοσύνη, άντε λίγο ακόμα υπομονή.

Δεν βαριέσαι, αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι όταν κάνεις οικογένεια αυτοί είναι τα πάντα για σένα, όλοι οι άλλοι έρχονται μετά ....και αν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε MIRLITSA πως σε νοιώθω.... όταν παντρευτήκαμε με τον άντρα μου όλοι οι φίλοι μαζεύονταν στο σπίτι μας!!!!!!!! Κόσμος να δεις, χαμος!!!! Μέχρι που γέννησα... εξαφανίστηκαν όλοι. Μαυρα μάτια μιλάμε κάναμε να τους δούμε... και ξέρεις πιο είναι το αστείο;; όσοι απέκτησαν παιδάκι μετά από μας, τώρα μας πέρνουν συνέχεια τηλέφωνο να βρεθούμε να παίξουν τα παιδιά μας. Από τη μία το δικαολογώ εν μέρη, από την άλλη ξαφνικά όλοι μόλις κανουν παιδί θυμούνται ότι υπάρχουμε κι εμεις;;;; Εβγαλα πικρία το ξέρω αλλά τα είπα και ξελάφρωσα...

ΑΑ!! Καλή επιτυχία με τους Ολλανδους!!!

ΒΙΚΑΚΙ είστε από τους τυχερούς μαλλον ή εμεις από τους άτυχους τι να πω;;; Αν και τώρα που γεμίζει η παρέα κουτσούβελα έχουμε αρχίσει και ψιλομαζευόμαστε ξανα. Κάτι είναι κι αυτό!!!

Όσο για τον Δημητράκη, είναι καλύτερα σήμερα, του έδωσα εχθες όμως λίγο γάλα αραιωμένο για πρώτη φορά μετά την ίωση και μου έκανε πάλι μια ψιλοδιάρροια σήμερα. Θα τον αφήσω λίγες μέρες χωρις γάλα ακόμα γιατι το εντερακι του αργει να συνέλθει. Χαλάει βλέπεις αυτό το ένζημο της λακτάσης που διασπά την λακτόζη από τα γαλακτομικά και θέλει χρόνο για να επανέλθει :cry: . Πάντως κατα τα άλλα όλα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω την αλήθεια πιο πολύ τα έχω με την νονά της Μαρίας μου.

Κολλητή φίλη και γειτόνισα. Μένουμε στην ίδια πολυκατοικία και έκανε να έρθει σπίτι μας 5μήνες!!!!!!!

Αλλά ο μ@λ@κ@ς ο φίλος της λογικά δεν μας πολυγουστάρει και την έχει απομακρύνει από τους δικούς της φίλους. Όλο με τον δικό του κύκλο βγαίνουν...

Αλλά της τα λέω χυμα...."το παιδί θέλει να βλέπει εσένα και όχι τα δώρα σου", της λέω.

Και αυτή βρίσκει πρόφαση την δουλειά...μήπως κι εγώ κάθομαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...