Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκομανουλες 2008....vol....4!!!!!!!!


Recommended Posts

Από τις 7:00 και μετά 7:30 πήγαμε στα φουσκωτά.

Εσείς???

Καλά είμαστε και εμείς Ελισάβετ, μπερδεύτηκα με τον γιό σου!!!!χαχαχαχα

Πότε με το καλό γεννάς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμεις 6-30 με 8.30 ειμασταν μεταξυ allou κ village!!!!!!!!!!!!

θα χαμε συναντηθει...

κοριτσια προτεινω το επομενο καφε ~o)~o) να τον πιουμε στα village!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τοξοτακι εκτος αν βγει νωριτερα και αυτος γιατι ο πρωτος γεννηθηκε 10 μερες πριν την πητ.

Τι κανετε εσεις?Ερχεστε ακομα Ερετρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις 6-30 με 8.30 ειμασταν μεταξυ allou κ village!!!!!!!!!!!!

θα χαμε συναντηθει...

κοριτσια προτεινω το επομενο καφε ~o)~o) να τον πιουμε στα village!!!!!!!!!!!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε κορίτσια κι εμείς πηγαινοερχόμασταν!!!! Σίγουρα κάπου θα σε πέτυχα!!!! χαχαχαχαχα....μα να μην σε γνωρίσω μαρή τρελλοκοτσιδού??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα σιγουρα ειναι σπανιο φαινομενοοοοοο...........

τελικα λεω μηπως κανω μακαρονια φουρνου με τυριαα!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!!

Να μαι και εγω!!! Ψαχνω και εγω να βρω το 4 και μετα καταλαβα το ζωον οτι αλλαξε τιτλο

το Βικακι μας!!!! :lol::lol: Τελειος τιτλος πολυ μου αρεσε!!! Καλοριζικο και το 4!!!!!

Τι κανετε κοριτσαρες μου???

Εμεις μια χαρα.Μια εβδομαδα μας εμεινε ακριβος και μετα παλι σπιτακι μας! Απο την μια θελω να παω να μετακομισω και να τακτοποιηθω και απο την αλλη οχι...

Δημητρα να σε καλοσορισω και εγω αν και λιγο αργα! Γερμανια ακουω και εσυ!! Επιτελους βρηκα ακομα ενα ξενιτεμενο πουλακι να λεμε τα της Γερμανιας!! Ποσο χαρηκα τωρα!!! Και εγω εκει μενω τα τελευταια 9 χρονια.Που κοντα ειναι το μερος που μενεις.Εγω ειμαι διπλα απο το Braunschweig.Να σου ζησουνα τα παιδακια σου και με το καλο το 3!! :)

Αδερφουλα μου πολυ χαιρομαι που εμαθα νεα σας.Βλεπω οτι εισαι μεσα αλλα ξερω εισαι πηγμενη.Σε αγαπαω πολυυυυυυ!!!! :x:x:x:x:x:x:x Φιλακια στο ανιψακι μου!!

Τονια μου πως πας?? δεν ειναι λιγο πιο ζορι τωρα με τον μικρο?? Εγω ζοριστικα λιγο με εγκυμοσυνη και μικρο παιδι... :?

Βικακι μου καλος τον δεχτηκατε τον μπαμπα σας!!!!

Μιρλιτσα μου περαστικα στον μικρο σου!! Χαιρομαι που περασαστε ωραια στο παρκο.

Σημερα εχουμε γαυρακια Ολυμπιακακια!! :lol::lol: Τα ευχαριστιεμαι να τα τρωω!! :lol:

Τα φιλια μου σε ολες! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι καλή επιστροφή :cry::cry: .

Βικακι μου δεν τον έχω πάει καθόλου στο γιατρό αλλά ξέρω από την προηγούμενη φορά που είχε και τον είχα πάει ότι μετά την εβδομάδα αρχίζει να συνέρχεται :?:?:? . Σήμερα είναι λίγο καλύτερα, έχει αρχίσει και τρώει και κάτι παραπάνω. Όταν τον πιάνει αυτή η ίωση τον τσακίζει :cry::cry::cry: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :-ss:-ss

Καλορίζικο και το 4 μόνο που στον τίτλο έπρεπε να βάλουμε κουτσομπόλες :)):)):)):)):)):)):)):)) γλυκομανούλες .

Αν και απ' ότι βλέπω έτσι όπως πάμε σε καμία εβδομάδα θα φτιάξουμε και το 5.

Βικάκι πρέπει να περνάς τέλεια τώρα με τον ανδρούλη σου.

Κατερινάκι μην στεναχωριέσαι με την συμπεριφορά του Νικόλα και εγώ το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπιζα πριν απο λίγο καιρό και τώρα έχουμε αρχίσει να το λύνουμε σε καταλαβαίνω απόλυτα.

Στην Γερμανία όλα καλά???

Φιλιά σε όλες και περαστικά στα παιδάκια που είναι αδιάθετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Σας βρηκα και εγω!!!αντε καλοριζικο και γουρλιδικο!!!

λενακι μου καλα ειμαι απλα νιωθω πολυ κουρασμενη και ειναι δυσκολο να ασχολουμαι με τον αλεξανδρο γιατι νιωθω βαρεμαρα και ζαλαδες!!ευτυχως οταν ο νικος δεν ειναι στην δουλεια ασχολειται πολυ μαζι του και καπως ξεκουραζομαι!!!τωρα ειναι στην παιδικη χαρα αλλα καθε μερα ο νικος ειναι απογευμα και ειναι σκετη πικρα!!!ανυπομονω να τελειωσει το 1ο τριμηνο να νιωσω λιγακι πιο δυνατη...δεν μπορω να τρωω οτι θελω γενικοτερα δεν εχω ορεξη για τιποτα!!!υπομονη κανω ουτε μηνας δεν εχει μεινει...χιχι :roll::D:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεε ποτε προλάβατε τόσες σελίδες???

Καλοριζικο το 4!!

θα προσπαθήσω να διαβάσω αυτα που έχασα απο το Σαββατο το μεσημέρι...

Καλη μερα!! Τι καλη μερα δηλαδή.. καλό μεσημέρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους φαγαμεεεεεεεεε....

κ εγω ετσι νομιζω το 5 να το πουμε κουτσομπολες μανουλες του 2008

εδω εχει συννεφιασει τρελα για βροχη το βλεπω αντε να δουμε...

πηρα αποφαση μεγαλη προ ολιγου την αλλη εβδομαδα να κανω τη γενικη για το χειμωνα που σημαινει τουμπα το σπιτι αρε αποφασεις που παιρνω μες τη βαρεμαρα μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειμαστε καλα!απαπα γλωσουδεεες!!!

τι κανετεεε?εγω εχω μια βαρεμαρα παλι...ο καιρος φταιει που εχει συνεχεια συννεφια?η κοιλαρα μου φταιει?η τεμπελια που με δερνει τελευταια?αχ δε ξερω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ αν τελειώσεις από το δικό σου έλα και στο δικό μου!!!

Απέναντί σου μένω Σαλαμίνα!!!!

Αχ σε λίγο όσο το σκέφτομαι με τα χαλιά.... Με πιάνει τρέλα έχω πάρει ένα χαλί αυτά που έχουν πολύ μαλί και είναι κάπως φουντωτά αχ δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω. Και το σκούπιζα πολύ γρήγορα και έλεγα είδες ότι πληρώνεις παίρνεις είναι πολύ καλό τελικά. Και πάω το καλοκαίρι να το πλύνω στην αυλή και το τι μακαρόνι έβγαλα (που τα πέταγε η μικρή), δυο πιάτα καρμπονάρα τα έκανες σίγουρα.

Α!! Κορίτσια όποια ανοίξει το 5 να βάλει τίτλο μανούλες-μοντέλα-κουτσομπόλες γιατί απ' ότι έχω δει είμαστε όλες κούκλες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδιαα?????????????

εμεις πριν λιγο εφυγε η νονα μας περαασαμε πολυ ωραια!!!!!!!!

τωρα περιμενω να αρχισει η ζωη της αλλης...

ρια τα ιδια χαλια εχουμε καλα ασε χαμενος θησαυρος κατω απο τη μπουκλαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa εχω κ εγω ενα τετοιο χαλι οντως ρε παιδια τι κριβεται εκει μεσα?βαζω τον αντρα μου κ το τιναζει καθε 4-5 μερες γιατι η σκουπα δε τα ρουφαει καλα!το τι πεφτει απο μεσα δε λεγεται..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ εγώ πάντως βαριέμαι γιατί δεν είναι καμία και βαρέθηκα να τριγυρνά από εδώ και από εκεί :lol::lol::lol::lol:

Και εγώ έχω φτιάξει χαλβά αλλά όχι όπως εσύ με ινδικό τέτοιο δεν θυμάμαι πως το είπες, τελικά ήταν ωραίο ???

Δήμητρα έπρεπε να έβλεπες τι έβγαλε απο μέσα το δικό μου που δεν τα τίναζα, αν και δεν νομίζω ότι θα μπορέσω να το τινάξουμε γιατί είναι μεγάλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...