Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!!


Recommended Posts

συμπεθέρα μας βλέπω μετα να ειμαστε ετσι.... [smilie=banghead.gif] [smilie=icon_rr.gif]

χαχαχαχαχαα! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 749
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Jona, να τα εκατοστήσει σε χρόνια! Είδες πόσο πιασάρικος είναι ο τίτλος που έβαλες;;; τρελλή επιτυχία!!! :lol::lol::lol:

Εμείς την Τρίτη κλείσαμε 5 μήνες!

Νοέμβρη ξεκινάω εγώ δουλειά. Κανονικά μέχρι τις 12/11 κάθομαι, αλλά καθότι απλήρωτη λέω να ξεκινήσω από 1η για να πάρω ολόκληρο μισθό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο το σκέφτομαι...χάλια! :?

Από την άλλη δεν είναι και καλό να μένεις και συνέχεια σπίτι με το μωρό. Ξεφεύγεις κάπως.

Το ιδανικό θα ήταν να πήγαινε για δουλειά όταν θα ήταν 2 χρονών το παιδάκι μου, να μάθει και το γιογιό και να είναι έτοιμο για παιδικό! Αλλά...τί να κάνουμε! Ευτυχώς τουλάχιστον έχω την πεθερά μου που θα τον κρατάει και γλυτώνουμε τον βρεφικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!

Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου! Εγώ παιδεύομαι με το τικεράκι! Ρε κορίτσια ποιο είναι το site που φτιάχνεις το τικεράκι;;;

Αχ, εγώ ξεκινάω δουλειά σε 2 εβδομάδες ακριβώς!!! Ουφ! Μόνο που το σκέφτομαι, αγχώνομαι!!!

Jona μου!!!! Να σου ζήσει ο κούκλος σου!!!

Που είστε βρε κορίτσια και εσύ και η φιλεναδίτσα μου η Izaki;;;; Τι στο καλό, έχει πρόβλημα το msn και το hotmail;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!

Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου! Εγώ παιδεύομαι με το τικεράκι! Ρε κορίτσια ποιο είναι το site που φτιάχνεις το τικεράκι;;;

Αχ, εγώ ξεκινάω δουλειά σε 2 εβδομάδες ακριβώς!!! Ουφ! Μόνο που το σκέφτομαι, αγχώνομαι!!!

Jona μου!!!! Να σου ζήσει ο κούκλος σου!!!

Που είστε βρε κορίτσια και εσύ και η φιλεναδίτσα μου η Izaki;;;; Τι στο καλό, έχει πρόβλημα το msn και το hotmail;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλγα, γιατί τα γράφεις εις διπλούν;; :lol::lol::lol:

Εγώ έβαλα στο google tickers και μου έβγαλε διάφορα σάιτ κι από κει το έφτιαξα αλλά τώρα είδα ότι δεν πάει καλά!

Πώς πάει ο Ρεβυθούλης με το φαγητό; Ο δικός μου ακόμη δίαιατα κάνει. Πήγαμε σε μια βάφτιση την Κυριακή κι ήταν δύο διδυμάκια 3 μηνών που ήταν ίδια κιλά με τον δικό μου που είναι 5!!! Μη σου πω και περισσότερα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑχα!!! Ξέρω και εγώ βρε Pepita μου τι στο καλό κάνω και μου τα βγάζει είς διπλούν!!! Τα νεύρα μου!!

Να σου πω και εγω ενώ χάρηκα χθες... σήμερα που του έφτιαξα φρουτόκρεμα με μπανάνα μέσα... ούτε που την άγγιξε!!! Βρε το σκασμένο!!! Θα μου βγάλει την ψυχή μου φαίνεται με το φαγητο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!!!!

Ακουσα το Ολγακι μου να με φωναζει και μπηκα :lol::lol:

Ολγα ανοιξε το τσατ του μαμυ να μου πεις τι προβλημα εχεις με το hotmail

Γεια σου Πεπιτακιιιιιιιι!!!

Τα νεα μου θα σας τα γραψω μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολγάκιιιι!!!

Ρώτησες τον γιατρό σας τι άλλες επιλογές έχεις για φρούτα?Μπορείς να βάλεις κι αλλα?Ρώτα τον και κάνε δοκιμές..Που ξέρεις..μπορεί να του αρέσει κάποιος άλλος συνδιασμός.

Εμείς τρώμε μήλο αχλάδι εδώ και καιρό και δεν το ρισκάρω να βάλω άλλα για την ώρα..Αφού το τρώει..

Με το μσν δεν ξέρω τι γίνεται..Σε μένα δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Πεπίτα τι ωραία που θα ήταν να καθόμασταν δύο χρόνια και να πληρωνόμασταν!!! 8-}

izaki????Τζααααααα!!!!! :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Izaki μου!!!!!!!!!!!!!!!!! Ωχ, μου βάζεις δύσκολα τώρα;;; Εχμ, το τσατ του mammy;;; Πού είναι αυτό οεο;;;;;

Pepita μου 5 μηνών ήταν 8.150, αλλά σε 2 μέρες που γινόμαστε 6 δεν νομίζω ότι έχουμε πάρει και πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά θα τρελαθώ!!! Δηλαδή εσύ Jona δεν έχει πρόβλημα με το Msn;;;;;;

Μα εγώ ακόμα και www.hotmail.com αν πατήσω, δεν με βάζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ιζάκι! Στο φέις μας έχεις ψιλοκλ@σει ή μου φαίνεται;;; :)):)):))

Καλο μου Πεπιτακι στις μανουλες του face εγινα μελος , οταν εξεφρασα την επιθυμια να δω τις φατσουλες σας και τα μωρακια σας, αλλα για να δειτε και εσεις εμενα.

Τοσο καιρο μιλαμε και ηταν κριμα να μην γνωριστουμε και φατσικα.

Δεν κρυβω οτι προτιμω το φορουμ για τις μαμαδοσυνομιλιες, γιατι εδω μιλαω και με τις φιλες που δεν εχουν facebook. Αλλωστε οποια θελει να μαθει τα νεα μου, ξερει που να με βρει. Και χαιρομαι που εσυ, εισαι ενα απο τα κοριτσια που μπαινουν ακομα εδω.

Υπαρχουν παντως πολλα κοριτσια απο την παλια παρεα, που χοντροκλ@#$νε το φορουμ και κατα συνεπεια τα κοριτσια που δεν εχουν facebook και αυτο ειναι χειροτερο νομιζω, απο οτι η δικη μου απουσια στο facebook.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Όλγα, με δουλεύεις;;;;;;;;;;;; Θα έπρεπε να χαίρεσαι που κάνει και λίγη δίαιτα το παιδί! Σε λίγο δεν θα μπορείς να το σηκώσεις!!! =))=))=))

Ούτε κι εγώ έχω πρόβλημα με το msn μου. Μήπως θέλει καμιά αναβάθμιση;

Jona μου, ωραία δεν θα ήταν;;; σε έναν ιδανικό κόσμο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιζάκι μου, πλάκα έκανα, δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες;;; :roll:

Έχεις δίκιο πάντως ότι το αφήσαμε το φόρουμ, υπήρξε όμως ένα πολύυυυυυυ μεγάλο διάστημα που μας είχαν σπάσει τα νεύρα με τα κολλήματα που έκανε. Εγώ μπαίνω και θα μπαίνω για όσο καιρό βρίσκω κάποιες εδώ. Ειδικά όταν γυρίσω δουλειά που δεν θα μπορώ να μπαίνω από κει φέις!!! χιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεπιτακι μου οχι δεν παρεξηγηθηκα καθολου!!!

Αν μου το γραφε καποιος που δεν μπαινει καθολου εδω , θα ειχα παρεξηγηθει , αλλα με σενα δεν εχω λογο...προς θεου!!!!!!

Ξεκινατε δουλεια σιγα σιγα εεε?? Εγω παιδια παραιτηθηκα απο την δικια μου δουλεια στην εγκυμοσυνη, αφου πρωτα μου ειχαν βγαλει το λαδι και δεν πηγαινε αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο εξαμηνο πεπιτα μου??? Εδω μια αναρρωτικη τολμησα να παρω , που ηταν και αναγκαια λογω αιμοραγιας και οταν επεστρεψα οχι μονο δεν ρωτησαν τι κανω, αλλα με τοποθετησαν και στο χειροτερο και πιο μολυσματικο και βρωμερο συναμα , απο αποψη οσμων , ποστο που υπαρχει εκει.

Μαλιστα η διευθυντρια γυρισε και μου ειπε: "Αποφασισε για να ξερουμε.... θα ερχεσαι στην δουλεια κανονικα η οποτε γουσταρεις? Εγω παντως μια χαρα βλεπω να εισαι....αφου εισαι ορθια και περπατας δεν εχεις προβλημα. Πηγαινε τωρα στην θεση που σε εβαλα και μην πεις λεξη"

Εδω να τονισω οτι υπηρχαν αλλοι 50 ανθρωποι εκει μεσα, που δεν ηταν ουτε αρρωστοι, ουτε εγκυος και ενω ανετα θα μπορουσε να παει καποιος αλλος εκει, αυτη επιτηδες , εβαλε εμενα.

Μετα λοιπον και απο την συμβουλη του γιατρου μου, οτι ηταν επικινδυνο για το μωρο το εγρασιακο μου περιβαλλον, σηκωθηκα και εφυγα. Και ησυχασε το κεφαλι μου. Σκεψου οτι με κανανε να κλαιω με την συμπεριφορα τους. Ειχα που ειχα τις ορμονες μου και την ανησυχια μου για το αν ολα θα πανε καλα με την εγκυμοσυνη, ειχα και αυτους να μην με υπολογιζουν καθολου και να μου κανουν πολεμο νευρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανήλθααααααα!

ιζάκι μου τι κάνεις??? καλά τωρα που μπαίνω εγω καθημερινα ελειπες εσυ! :-c

η μικρουλα σου τι κάνει?

καλυτερα ιζακι που παραιτηθηκες με αυτες τις συνθηκες που επικρατουσανε, το καλυτερο ειναι να μη δουλευε καμια μας και να μεγαλωναμε τα μωρακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...