Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!!


Recommended Posts

@};-:ymparty: ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑ!!!! :ymparty:@};-

Περάαμε ωραία, μαζέψαμε κόσμο τελικά, 15 άτομα! Χαμός έγινε! Το πρωί έφυγαν όλοι!!! Ευτυχώς ο μικρός δεν ξύπνησε καθόλου εκείνη τη μέρα...όλες τις άλλες με ξενυχτάει...πάλι τα ίδια αλλά από δόντι τίποτα...

Τέλος πάντων, ωραία ήταν και του χρόνου με υγεία και με ακόμα περισσότερα μωράκια!! χιχιχι! ;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 749
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή χρονιά σε όλα τα κορίτσια και τα μπεμπάκια που μεγαλώνουν και μεγαλώνουν, καλέ πόσο γρήγορα μεγαλώνουν!!!

Χάθηκα κι εγώ για λίγο, ήρθα όμως να αναπληρώσω.....

Είμαστε καλα, βγάλαμε 4 δοντάκια, ,μπουσουλάμε, στεκόμαστε στο πάρκο όρθιες, παίζουμε οοοοοοολη την ημέρα. τρώμε μοσχάρι. κοτόπουλο, τραχανά, λαχανικά, γιαούρτι, κρέμες από όλα δλδ, βγάζουμε πολλές φωνούλες, γελάμε κτλ

Πολλά φιλάκια σε όλες, τα λέμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή χρονια κοριτσάκια μου με υγεια!

χαθηκα λίγο αλλά σας ειχα στο μυαλό μου.

η μπεμπα όσο μεγαλώνει τόσο πιο πολύ μας εχει πάρει το μυαλό με τα καμώματα.

ειναι μία πονηρη!!!

μαρβελάκο τι κάνετε? ο μικρος? συμπεθερα και εσυ χαθηκες! αρχισες δουλεια?

και εγω βλέπω οτι ο Μαιος πλησιαζει και δεν θελω :evil::evil:

σας φιλώωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά γλυκιές μανούλες και ζουζούνια!!Σας εύχομαι υγεία, ευτυχία και ό,τι άλλο πολύ ποθείτε!Και με αδερφάκια στα μωράκια σας!χιχιχιι!!

Πεπιτάκι...χρόνια πολλά και σε σένα για σήμερα!!Πολύχρονη!

Οπως φαίνεται τρέχουμε και δεν φτάνουμε με τα καμάρια μας!Δεν έχω να σας πω κάτι που δεν ξέρετε ή δεν ζείτε καθημερινά, υποθέτω πως σας έχουν πάρει τα μυαλά επίσης!

Το μπουμπούκι μου είναι καλά, καμαρώνω σαν την κουκουβάγια και ...τρέχω σαν το άλογο!χαχαχαχααα!

Εύχομαι να είσαστε όλες και όλοι καλά και να μαζωχτούμε σύντομα να πούμε τα νέα μας!Μήπως να κλείναμε ένα μαμμυ-ραντεβού??

Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!Μέρες έχω να μπω και δεν βλέπω πολλά... :o

Bambina,τι κάνεις???Μπράβο σας για όλα!!! :D

Jona,χρόνια πολλά για χτες!!!!Ότι επιθυμείς!!!! ;);)

Μπουνιτάκι μου,τι κάνεις???Χάθηκες... :( Τι κάνει η μπουμπού??Δεν σκέφτεσαι για δεύτερο παιδάκι???Εγώ αρχίζω να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά!!!Εγώ βέβαια καιρό μέχρι τον Σεμπτέβρη που πάω για δουλειά!Αλλά θέλω να ξαναμείνω έγκυος!!!να μεγαλώσουν κοντά κοντά!!!! :D:D

Εμείς περνάμε μια ελαφριά ίωση...την πατήσαμε μάλλον από καφετέρεια.Πήγαμε την Πρωτοχρονιά και την επόμενη μέρα ο μικρός είχε πυρετό... :(:( Έφτασε μέχρι 38,3 το πουλάκι μου....για 1 μέρα είχαμε πυρετό.Από τη Πέμπτη έχουμε βήχα αλλά ευτυχώς αρχίζει και καλυτερεύει.Δεν κοιμάται καλά τα βράδυα.... :( Τον λυπαμαι.Επίσης δεν έτρωγε τίποτα,μόνο γάλα ήθελε.Κια επειδή το έβγαζε,το κάναμε αραιωμένο(μου είπε ο γιατρός).Από χτες σιγά σιγά αρχίζουμε πάλι και τρώμε!!!Ελπίζω να μην μου αδυνατίσει...τον βλέπω πιο αδύνατο... :( Την Πέμπτη θα ξαναπάμε στο γιατρό και θα ξέρω. :? Άντε να περάσουν οι μέρες.... :roll:

Καλή ιδέα jona!!!Αν και με τις υπόλοιπες κοπέλες τα λέμε καθημερινά!!! :D

Κολλάει πάλι το μάμμυ ή είναι ιδέα μου?? :shock::o

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και χρονια πολλα......να χουμε μια υπεροχη χρονια!!!!

Πιτερ παν σε σκεφτομαι συχνα , οταν ειμαι ετοιμη να καταρρευσω και λεω....υπαρχουν και χειροτερα. Αν ειχα εγω δυο σαν την δικια μου, δεν ξερω τι θα εκανα.

Κοριτσια εγω, απο χρονο γιοκ....χαχαχα

Ουτε για κατουρημα δεν μπορω να παω. Ερχεται εξω απο την τουαλετα και σπαραζει στο κλαμα.

Απο τοτε που εμαθε να στεκεται ορθια και να κανει βηματακια, δεν καθεται σχεδον ποτε κατω να παιξει εστω με τα παιχνιδια της. Παρκο δεν εχουμε , γιατι δοκιμασαμε και ουτε να το δει δεν θελει.

Το αγαπημενο μας ειναι να γυριζει γυρω γυρω απο το τραπεζι του σαλονιου και να με πιανει απο το ενα χερι και να πηγαινουμε βολτες στο σπιτι. Και ειναι και βιαστικη...τρεχει και παιρνει βουτες....χαχαχα

Εχει πιαστει η μεση μου φυσικα.

Την νυχτα δεν κοιμαται ποτε και απο τα χριστουγεννα και επειτα που ηταν αρρωστουλα και την περναμε στο κρεβατι μας, της εγινε συνηθειο και τωρα δεν κοιμαται ουτε την ημερα στο δικο της.

Ποτε θα κοιμηθει αυτο το παιδι??????? Ταμα πρεπει να κανω!!!!

Θηλαζουμε τουλαχιστον 6 φορες το 24ωρο και εχω σαλταρει. Δεν αντεχω αλλο με τον θηλασμο βρε κοριτσια μου και το θεμα ειναι οτι δεν εχω και αλλη επιλογη, μεχρι να ξεπερασει την αλλεργια στο αγελαδινο.

Απο δοντακια εχουμε 3 και ετοιμαζομαστε για το τεταρτο.

Χαιρομαι που διαβασα καλα νεα απο ολες σας....οποτε μπορεσω θα ξαναγραψω.

Φιλακια Μανουλες!!!!

Να χαιρομαστε ολες τα μπεμπακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Ιζακι κανετε βηματα???Πω πω τέλεια!

Για περπατούρα, τί λέτε?Εμένα η γιατρός είπε όχι, μας φέραν μια στράτα δώρο, στηρίζεται μεν αλλά φεύγει γρήγορα και είναι μάλλον βοηθητική για όταν περπατάει ήδη μόνη της.

Καλά κατά τα άλλα, όπως τα ξέρετε κι εσείς!!!!Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά!!!!! Μου λείψατε βρε!!!!!

Καταρχήν... JONA MOY ΠΟΛΥΧΡΟΝHHHHHHHHHHHHHH!!!!!! ΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΞΕΧΑΣΑ ΠΩΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΜ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΕΥΔΩΝΥΜΑ ΦΤΑΙΝΕ!!! JONA, JONA... ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ... ΙΩΑΝΝΑ!!!!

XΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!

PEPITAKI, ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ!!!!!!! ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ!!!!!!

Αχ, κοριτσάκια μου πολύ χαίρομαι που διαβάζω τα νεάκια σας!!! Αν και δεν έχω και εγώ καθόλου χρόνο με τον Ρεβυθούλη!!! Από την μέρα που ξεκίνησε και αυτός να κάνει βηματάκια... κώλο δεν βάζει κάτω!!!! Χαχα!!!!

Βρε παιδιά, εμείς από δόντια ΤΙΠΟΤΑ!!!!!! Καλέ, φαφούτης θα μου μείνει ο Χαρούλης μου;;;; Χαχα!!

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες και μωράκια!!! :D

Εμείς πήγαμε χτες τελικά στον παιδίατρο!Του πέρασε η ίωση και ο βήχας και είναι μια χαρά!!!! ;):ymparty::ymparty:

Έκλαψε αρκετά γιατί πήγαμε απόγευμα και νύσταζε(δεν είχε κοιμηθεί όλη την ημέρα).Είναι 8400 και 73 πόντους και αύριο γινόμαστε 9 μηνών.Δεν πήρε πάλι πολύ βάρος αλλά ο γιατρός μου είπε να το πάρω απόφαση ότι το παιδί μου δεν παχαίνει και να μην ανησυχώ!Μόνο μάγουλα έχουμε ευτυχώς,κάτι να φιλάω γιατί από τα άλλα...τίποτα!!! :?:shock:

Εσάς τι βάρος ύψος,έχουν?? :roll::roll: Για πείτε!!

Ιζάκι και Όλγα,μπράβο που κάνουν βηματάκια!! :ymapplause::ymapplause: μόνα τους ή με τη στράτα??Εμείς τίποτα ακόμα!!! :D:D:D

Ξεκινάμε γιαούρτι 3 φορές την εβδομάδα,αυγό όχι ακόμα!

Πίνω καφέ!! ~o)

Φιλιά!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!

Marvel περαστικά!!!Σε αυτό που ρωτάς, η μπέμπα μου κλείνει τον άλλο μήνα τον 9ο και στο ραντεβού του 8ου ήταν 9500 κιλά και 78 πόντους. Από μπούτια και δίπλες έχουμε μπόλικες, εδώ το καλό ρούφηγμα!!! Από βήματα κι εμείς όχι ακόμα, σήμερα όμως που τη κρατούσα όρθια στο τραπεζάκι στο σαλόνι το έφερε γύρα κρατώντας το φυσικά. Μεγαλώνουν γρήγορα.....

Εσύ θηλάζεις ακόμα?

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα, ήθελα να ρωτήσω και αν τα γυρίσατε φορά στο καθισματάκι του αυτοκινήτου. Εμείς τη γυρίσαμε πριν κανα 2 εβδομάδες γιατί δε κάθετε, όλο γκρινάζει στο αμάξι.Λίγο καλύτερα είμαστε τώρα που γυρίσαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!!

Καταρχήν jona μου, χρόνια μας πολλά λίγο καθυστερημένα αλλά δεν μπήκα καθόλου αυτές τις μέρες! Να χαιρόμαστε τα μαμούνια μας!!!

Εμείς δεν κάνουμε βηματάκια αλλά από πολύ νωρίς, πάνω από 1 μήνα τώρα, θέλει να είναι συνέχεια όρθιος! Έτσι και τον ξαπλώσεις πλαντάζει στο κλάμα! Κάτι κάνει από βηματάκια τις τελευταίες 2-3 μέρες αν τον κρατάμε αλλά πολύ λίγο.

Επίσης, από δόντι ούτε δείγμα!

Όλγα μου, της κουμπάρας μου που είναι ίσα τα παιδιά σας έβγαλε το πρώτο την πρωτοχρονιά και σε 1 εβδομάδα έβγαλε και το 2ο! Μην ανησυχείς, είναι να μην πάρουν φόρα!

Μαρβέλ μου, υπάρχουν και χειρότερα βρε, κοίτα τον Σταματάκο και παρηγορήσου! χιχι!

Κατά τα άλλα μια από τα ίδια κι εμείς. Μεγαλώνει και ζωηρεύει, δεν τρώει, δεν κάθεται στιγμή μόνος του, αλλά μας σκάει ένα χαμόγελο (φαφούτικο) και κατουριόμαστεεεεεε!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!Χρόνια πολλά , καλή χρονιά!!!

Τρέξιμο....τρέξιμο και πάλι τρέξιμο...

Ο Περικλάκος μου μεγαλώνει...κάνει αντίο , παλαμάκια και στηρίζεται όρθιος στο πάρκο του αλλά αν αφήσει τα χεράκια του πέφτει απότομα...

Είμαστε 8600 και 74 εκατοστά και από δόντια τίποτα...

Θηλάζουμε , τρώμε και 100-150 μλ ξένο όταν λείπει η μαμά μας και σε λίγες μέρες θα βάλουμε αυγό και τραχανά στο πρόγραμμα...

Εγώ είμαι λυπημένη γιατί ο μπάμπάς μου είναι άρρωστος ακόμα και δεν ξέρω αν θα γίνει καλά και ο παππούς μου είναι στην εντατική χωρίς πολλές ελπίδες,,,Η μαμά μου φυσικά ψυχολογικά είναι ράκος και προσπαθώ να την στηρίξω...Τρέχω και με τη δουλειά , με το σπίτι και γενικά βοήθεια κανείς...Γι αυτό δεν προλαβαίνω να μπω...

Ελπίζω να είστε όλες καλά , θα τα ξαναπούμε...Φιλάκια στα ζουζουνάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου τι μου κανετε? εμεις καλά ειμαστε.

εχω ξαναγραψει αλλα μου ελεγε οτι δεν ειχα κανει συνδεση.

ελα βρε μαρβελάκο.... αστες να γραφουνε οτι θελουνε.εμεις ειμαστε 10.200 και 74 ποντους!

μιλάμε τα χερια μου εχουνε κουλαθει απο το βαρος!μπαμπινα 78 υψος η δικια σου.. μπραβο!

εμεις εχουμε ακομη 2 κατω δοντια,κανουμε βηματακια με τη μαμα και σηκωνετε ορθια στο παρκο.

ιζακι μου και εγω ακομη θηλάζω.και εμεις εχουμε αλεργια και μου ειπε να δοκιμασουμε κατσικισιο γιαουρτι το απογευμα απο τα βιολογικα.γενικως μας ειπε να αρχισουμε φακες και ρεβυθια.εχει δωσει καμία σας? συμπεθερα..... χαθηκαμε. felicity ευχομαι περαστικα να ειναι. πεπιτα μου... ειστε καλά?

σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες!!!!

bambina και εμεις γυρισαμε το καθισματακι, γιατι δεν το γουσταρει καθολου να κοιταζει πισω.......βγαλαμε και το προσκεφαλο απο το καθισμα του συνοδηγου, για να εχει καλυτερη θεα και ειμαστε μια χαρααα!!!!

Μαρβελ....διαβασα και στο φεις τι περιπου εγινε......μην δινεις μωρε σημασια σε κακοπροαιρετους.

Μια χαρα ονομα εχει ο μικρος σου. Σπανιο και αρχοντικο!!! Θα μενει αξεχαστος στα γκομενακια...χαχαχαχα

Πεπιτακι μου και Ολγακι μου με τα φαφουτακια σας........μην σκατε......χωρις δοντια αποκλειεται να μεινουν.......οπως και να χει, τα χαμογελα των παιδιων μας, με η χωρις δοντια , παραμενουν τα ομορφοτερα που εχουμε εισπραξει ποτε στην ζωη μας!!!

Μπουνιτακι δεν ειχα καταλαβει πως και εσεις εχετε αλλεργια στο αγελαδινο. Κοιτα να δεις....συνηθως τα παιδια με αλλεργια στην πρωτεινη του αγελαδινου, ειναι αλλεργικα και στην πρωτεινη του κατσικισιου.

Εγω παντως ξερω σιγουρα πως την πειραζει και το κατσικισιο, γιατι ηπια εγω και την πειραξε και εκεινο.

Νομιζω πως ειναι παρακινδυνευμενο να δωσεις απο τωρα γιαουρτακι και ας ειναι και κατσικισιο. Γνωμη μου παντα!!

Φελισιτακι.....ευχομαι ολα να ειναι περαστικα....καλη δυναμη να εχεις κοπελα μου.

Jonaaaaaa εμεις τα λεμε συχνα απο το τηλ και δεν βρισκω κατι αλλο να σου γραψω εδω.....χαχαχα

Ενα ομως θα σου πω......Σ.αγαπωωωω!!!!

Ολγακιιιι.....μου εχεις λειψει πολυυυυυυυυυυ.......παρε κανα τηλ ( ναι ναι και σενα σε αγαπω πολυ!!!)

Τι να κανουμε ....εχουμε και αδυναμιες.....χαχαχα

Φιλακια κοριτσαρες!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

izaki μένα η μικρη εχεί ηπια αλλεργια΄σε καποια πρωτείνη. μόνο στο γάλα σκόνη και γιαουρτι μου έκανε εντονη αλλεργια με εξανθήματα και δυσπνοια.εγω που πίνω δεν την ενοχλή,αλλά τρωει και την κρεμα βανιλια χωρις προβλημα,γι αυτο λέω να κάνω μια δοκιμη στο κατσικισιο γιαουρτι.δοκιμασα πάντως και υποαλλεργικο γάλα και δεν το επινε με τίποτα! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpounitaki....τοτε το πραγμα αλλαζει......αφου δεν την ενοχλει οπως λες , οταν πινεις εσυ, αλλα και εκεινη τρωει κρεμα βανιλια, τοτε βουρ στο γιαουρτακι!!!!

Α και επειδη ξεχασα να σχολιασω χθες........εμεις οσπρια καιρο θα κανουμε να φαμε, γιατι δοκιμασα εγω και την πειραξαν. Ακομα ειναι πολλες οι τροφες που δεν μπορω να βαλω στο στομα μου.

Αχχχχχχχχχχχχχχχχ και βαχχχχχχχχχχχχχχχχ .....με εχει φαει η στερηση.

Απο θηλασμους πως πατε?? Εμεις κανουμε τουλαχιστον 7 στο 24ωρο και τους περισσοτερους απο αυτους , την νυχτα ρε γαμωτο........πολυ αυπνο ειναι το παιδι μου και την μερα με το ζορι κοιμαται μια ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ izaki μου πλέον το βράδυ δεν μετράω πόσες φορες ξυπνάει! δεν εχω κουράγιο να σηκωνομαι μεσα στη νυχτα και την παίρνω στο κρεβατι, αλλά από τις 12 εως τις 7 το πρωι περιπου 3 φορες θα θηλάσει μετα στις 9 και μετα προσπαθω το βραδυ να θηλασω ξανά στις 9. κατα τη διαρκεια τις ημερας μόνο εαν νυσταζει θελει.ωχ!τωρα που τα μετρησα σαν πολλές φορες να ειναι! πιπίλα με τιποτα δεν θελει την πιάνει και την πετάει.τώρα που ειχα πάει στην παιδιατρο μου ειπε οτι μεγαλωσε τωρα και δεν θα επρεπε να ξυπνάει το βραδυ,και θα επρεπε να κοιμάται τουλάχιστον 5 ωρες σερί....τι να κάνω να την αφησω νηστικη? :shock: αλλά και εγω πιστευω οτι πιο πολυ το ζηταει το μεμε για να νιωσει ασφαλεια.

εσένα τι τρώει το απόγευμα?

αυγο πότε σας ειπε κοριτσια να αρχίσετε?

Συμπεθέρα μπες να μας πεις τα νέα σου!

bambina και εμας μπροστα κοιταει τωρα το καθισματάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελνω την πιο γλυκια καλησπερα σε ολες τις μανουλες και σε ολα τα παιδακια!!!!!!!!!!καλησπερα σας κοριτσια,ειμαι καινουρια, μολις σας ανακαλυψα και χαιρομαι πολυ!!! :D:D:D κατ'αρχην θα ηθελα να σας πω πως και τα δυο μου τα παιδια(την αννα μαρια μου και τον αγγελο μου), τα γεννησα τον απριλιο!!!!(καλα ουτε κανονισμενο να το ειχα) :lol::lol::lol::lol::lol: .λοιπον ο μικρος μου γεννηθηκε στις 16 απριλιου και ειναι ο αγγελος!!!!!!

θα χαρω πολυ να τα λεμε κοριτσια,εδω στην πολυ ομορφη παρεα σας!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά!!!!!!! Είσαστε καλά;;;; Πόσο καιρό έχω να γράψω!!!

Εμείς χθες γίναμε 10 μηνών!!!! Ναι, ναι 10 μήνες μαζί!!!! Μεγαλώνει ο Ρεβυθουλάκος μου και με έχει πιάσει ήδη μια γλυκειά μελαγχολία για τους μήνες που περνάνε!! Να μπορούσα να σταματήσω τον χρόνο... να ζω για πάντα αυτές τις μοναδικές στιγμές!!

ΙΖΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!! Και εγώ σε αγαπάω!! Ε, και ναι!!! Έχουμε και αδυναμίες!! Πώς να το κάνουμε!!! Σκεφτόμουν τι όμορφα και ξένοιαστα που περάσαμε το Καλοκαίρι... Ας όψεται το άγχος της δουλειάς!! Γκρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!

Jona μου και εσένα σε έχω χάσει ρε κοριτσάκι!! Τι κάνει ο παίδαρός σου;;; Πολλά πολλά φιλάκια!!

Α! Και το νέο σας το είπα;;;;;

AKOMA ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!! Χιχι!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεπιμπτόντως, Mpounitaki επειδή τώρα διάβασα που ρωτάς για το αυγό, εγώ του δίνω εδώ και μισό μήνα περίπου, 1 κάθε μέρα. Αλλά μόνο κρόκο και πολύ καλά βρασμένο!

Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και χαρά σας κοριτσάκια!!

Από που να αρχίσω????!!!!χαχαχαα!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας, αν και πολυυυυυυυ καθυστερημένα..! :oops::oops:

Ολγάκι μου γλυκό!!!Σε πεθύμησα!!Εχουμε να τα πούμε καιρό!Ο παίδαρος είναι μια χαρά!!!Ο δικός σου???Βρε μην ανησυχείς που δεν έβγαλε δοντάκια!Τι καλά να ήταν ακόμα φαφούτης ο δικός μου...τι βιαζόμουνα???μου λες???Δαγκώνει μύτες, αυτιά, δάχτυλα,(βυζιά... :oops::shock: )χαχαχχααα!Σε λίγο θα αρχίσω να μαζεύω και τις παντόφλες απο το πάτωμα!/Σαν κουτάβι είναι!

Συμπεθέρα μουυυυυυυ!!Εσένα κι αν έχω να μιλήσω καιρό!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ!!!!!

Ρώτησες για το αυγό..Εχθές του έδωσα πρώτη φορά και του άρεσε πολύ!Μόνο τον κρόκο (για την ακρίβεια τον μισό και ούτε, γιατί ήταν η πρώτη φορά),καλά βρασμένο.Εμένα μου είπε να του δίνω μέρα παρά μέρα.

Το απόγευμα τρώει Κεχρί ή μούσλι της Holle, με αλεσμένα φρούτα ή λαχανικά.Αλλες φορές του δίνω από το μεσημεριανό αν έχει μείνει.Παίζει πάντα και μία Νουνου στο ντουλάπι για τις βόλτες μας ή για αλλαγή, γιατί βαριέται εύκολα.Επίσης έδωσα τον τελευταίο μήνα φακές, ρεβύθια, ανανά, ακτινίδιο,και ετοιμάζομαι να δώσω από εβδομάδα κατσικάκι.Για να δούμε...

Για τον θηλασμό τώρα...Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου!Στην καλύτερη περίπτωση θα ξυπνήσει μία φορά το βράδυ για μεμε.Στην χειρότερη, θα ξυπνάει ανα μία με δύο ώρες... :shock::shock:

Αυτό έγινε τις μέρες πριν σκάσουν τα δόντια..Σε νορμάλ συνθήκες, θηλάζει κατά τις 8 το πρωι, το απόγευμα κατά τις 6 αν έχει κέφια η μαμά και γκρίνια ο μικρός και μετά το βραδυνό μπάνιο γυρω στις 9.Αυτα τα 3 γεύματα είναι στάνταρ...Μετά ...αρχίζουν τα δύσκολα!

Φελισιτι!Τρέχεις κι εσύ...Περαστικά κούκλα μου στην οικογένεια σου..Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Bambina εμείς το καρεκλάκι το έχουμε ακόμα ανάποδα!Δεν πιστεύω να το γυρνάω σύντομα.Ετσι κι αλλιώς, με το που μπαίνουμε στο αυτοκίνητο κοιμάται!Λες κι έχει διακόπτη!

Ηλιάννα, καλώς ήρθες!Να χαίρεσαι τα απριλιάτικα παιδάκια σου!

Izakiiiiii!!!! [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif]:x:x:ymblushing::ymblushing:=p~=p~=p~=p~:-p θα σαλιαρίσουμε τηλεφωνικώς!χαχαχχαχαχαααα!!!Μωρό μου....!

Σαν πολλά δεν έγραψα βρε τσούπρες?? :-B

Σας εύχομαι ένα όμορφο βράδυ, ήσυχο και ξεκούραστο!Να είστε όλες καλά και τα ζουζούνια σας καλύτερα!

Φιλάκιαααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!!!!!!σε ευχαριστω πολυ jona μου και εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!!!!!!!!!!!κ εμενα ο αγγελακος δεν εχει βγαλει κανενε δοντακι ακομα κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...