Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Καλημέρα τσούπρες!!

Τι μου κάνετε??

Felicity εύχομαι να πάνε όλα καλά..Χάρηκα πολύ που μάθαμε νέα σου!Να είστε όλοι καλά και όποτε μπορείς, να μας λες πως περνάς με το ζουζούνι σου!

Zeteras καλώς ήρθες!Κι εγώ θηλάζω και σπάνια κοιμάται σερί..Ομως δεν ξυπνάει πάντα για γάλα.Αλλες φορές για την πιπίλα, άλλες φορές για αγκαλίτσες..

Κορίτσια έχω ξεπατωθεί...Παλεύω να συμμαζέψω το χάος...Εφυγε και ο μπαμπάκας μου προχθές..Πέρασαμε βέβαια πολύ ωραία, αλλά τωρα τρέχουμεεεεε!!Να είμαστε έτοιμοι να στολίσουμε σε λίγες μέρες!!Περιμένω τώρα και την μανούλα να βάλει ένα χεράκι.. ;)

Συμπεθέρα για αποθηλασμό ακούω..!Να μας πεις πως πάει κ τι μας περιμένει..! :shock: Πάντως φαίνεται πως έχεις νόστιμο γαλατάκι..χαχαχα!Μπραβο η μπουμπου!!!9400!!!!φτου φτου φτου!!!!!

Πεπιτα μην αγχώνεσαι...Εμεις θα υπολογίζουμε μαζί τα κιλά τους!

Σας αφήνω τώρα γιατί θα μου πάρει το πληκτρολόγιο απ το γραφείο..!

φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 749
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!! :D:D

Γυρίσαμε από τον παιδίατρο,όλα καλά!!!Τα ούλα μας είναι φουσκωμένα και έτοιμα τα κάτω δόντια(μπροστινά)να βγουν!Θα δείξει βέβαια!Είμαστε 7880 και 70 πόντους,44 κεφαλάκι.Βάρος πάλι δεν πήραμε πολύ,είμαστε αδύνατοι!Κρατάμε σιλουέτα! :lol: Ξεκινάμε φαρίν λακτέ,δεν βράζουμε πλέον το νερό.Θα ξεκινήσουμε ρύζι και ζυμαρικά,1 φορά την εβδομάδα εναλλάξ.Κάθεται πλέον κανονικά(το είδε και ο γιατρός),του μίλαγε κιόλας!!!Μας είπε ότι είναι πολύ ήσυχος και καλός!!!!Αυτά!!! :D

Κουκουβάαααααα!!!!! :P:P

Jona,εσένα πόσο κιλά είναι?? :roll::roll:

Μπουνίτα,μπράβο η μπουμπού!!!! :D:D Φτου σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ είμαι και εγώ!

κοιμήθηκε η μαϊμουδίτσα μου και είπα να μπω!

συμπεθέρα με δουλεύεις... αφου και εσένα ο γαμπρούλης μια χαρά τα πάει στα κιλά.

θα μείνω σκόμη με το θηλασμό και βλέπουμε.απο τη μία θέλω να αποθηλάσω και απο την άλλη δεν θέλω!

θα σας ενημερώσω πάντως όταν το πάρω απόφαση. :roll:

Μαρβελ και πεπίτα μοντελάκια εχετε εσεις.

Σας αρχισε Μαρβελ ζυμαρικα,ωραια.

εμένα δεν μου είπε τιποτα ακόμη.μόνο στην χορτοσουπα να προσθετω ότι λαχανικο θέλω.

το γιαουρτι χθες παντως δοκιμασε και δεν τις αρεσε.το εφαγε ο αντρας μου.Το μεσημεριανο πάντως το τσακίζει.

αυριο θα έχουμε διακοπη ρευματος απο τις 7 εως τις 3:30 θα μαγειρέψω το βράδυ και για την μπέμπα.

όσο για την φρουτόκρεμα έχω μπριζα αυτοκινήτο και θα την χτυπήσω εκει με το μούλτι :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα ο ζουζουνακος μου ξυπνάει 2-3 φορές τη νύχτα και κοιμισμένη εγώ θηλάζω το κοιμισμένο μου μωράκι...

Λοιπόν , εγώ σήμερα τον ζύγισα κι είναι 7900, ειναι κανονικός για τα κιλά που γεννήθηκε αλλά σίγουρα πρέπει να αλλάξουμε το ψευδώνυμο στρουμπούκος και να τον λέμε ψηλέα!!!Είναι ήδη 72 πόντους!Το κεφαλάκι μας είναι στα όρια 45 εκατοστά , είμαστε και κεφάλες...

Δεν έχουμε καθίσει ακόμα,τον βάζω να καθίσει και φεύγει στο πλάι...εσάς πότε κάθισαν και έγινε αυτό ξαφνικά;

Μου είχατε λείψει... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Felicitaki!!!Μια χαρά είστε!!Φτου σας!!!Ψηλός!!!Αν και μου είπε ο γιατρός ότι δεν φαίνεται από τώρα τι ύψος θα έχουν!!! :D:D

Εμένα κάθεται καλά εδώ και 3 εβδομάδες χωρίς στήριξη.Δεν πέφτει!Τον έβαζα συνέχεια να κάθεται και στο πάτωμα πολλές φορές την ημέρα και παίζαμε!Θα κάτσει,μην αγχώνεσαι!!!

Μπουνιτάκι,μαγείρεψες??

Εμένα κοιμάται εδώ και μισή ώρα!!Σήμερα έχεσε 5 φορές! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, μου λείψατε πολύ!!!

Έχω να μπώ καιρόοοοοο!!!

Στο fb τα λεμε με κάποια από τα κοριτσια!

Δεν διάβασα τα νέα σας αλλά εύχομαι να είστε όλες καλά!

felicitaki χαίρομαι που είστε καλά! Μην αγχώνεσαι που δεν καθησε ακομη. Να τον βαζεις στο πατωμα, θελει σκληρή επιφάνεια, 2 φορές την ημέρα για 20 λεπτα και θα δεις που σε 3 μερες θα καθεται μόνος του. Η δικη μου μπεμπα τωρα πια καθεται χωρις στήριξη και δεν πέφτει!

Την Πέμπτη έχουμε παιδίατρο για το τελευταίο μας εμβόλιο. Το επόμενο θα είναι 15 μηνών!!

Την Κυριακή 21 Νοεμβρίου θα βαπτιστούμε και ο νονός μας θα μας δώσει το όνομα Αλεξάνδρα!

Εγώ κατά τα άλλα είμαι πολύ καλά, δουλεύω από τον Αύγουστο!

Απο τον νέο χρόνο λέμε να ξεκινησουμε προσπάθειες για το αδελφάκι της Αλεξάνδρας! :P

Αυτά εν ολίγοις τα νέα μας!

Θα προσπαθω να μπαινω συχνότερα να τα λέμε!

Σας φιλώ και σας καληνυχτώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια πραγματικα χαθηκαμε τελειωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!

και εμεις ειμαστε καλα μεγαλωνουμε σιγα σιγα....

κλεισαμε τον 7ο και τρωμε απο φρουτοκρεμα, μοσχαρι, γιαουρτακι και λαχανικουλια

δεν θελουμε καθολου μα καθολου την κοτοσουπα.....μπλιαχ την κανουμε εμετο...

θηλαζω κοριτσακια ακομη μονο πρωι και βραδυ και καπου καπου ενδιαμεσα....απο υψος ειμαστε 71 και βαρος 8000 κιλακια....μου ειπε η παιδιατρος οτι ειναι μια χαρα....αχ θα αρχισω να μπαινω να τα λεμε σας πεθυμησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είστε??? :?:?

Εμείς καλά!!!Πήγαμε τζάμπο χτες και του ψώνισα χριστουγεννιάτικα!!!Φορμάκι,ζιμπουνάκι,πιτζάμα,κάλτσες,κάλτσα για να βάλουμε το δώρο του,

σκουφάκι,στολίδι για το δέντρο!!!

Και θα φτιάξω μόνη μου μία μπάλα με το όνομα του!!!Α,και την πρώτη του κάρτα!!! :D:D

Αυτά,σήμερα ως τώρα έχεσε 3 φορές!! :o:lol:

Έχω περίοδο και πονάω... :(:(

Φιλιά!!

Dimit,μην χάνεσαι!!Μια χαρά είστε!Φτου σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα!!

Που είστε καλέ όλες??Καλώς τα τα κορίτσια που έχουμε καιρό να τα ακούσουμε!Χαίρομαι που είστε καλά!

Dimit μου!Πότε θα έρθετε προς τα μέρη μας?Να βγούμε καμιά βολτίτσα τώρα που θα είναι όλα στολισμένα και στο κλίμα των εορτών!

Ωραία θα είναι!!

Καλά που μπήκα μπας και αλλάξουμε σελίδα....Απο την Παρασκευή είναι η δημοσίευση μου... :-?:-o

Ααααααααααα!Μη το ξεχάσω!Εχουμε δοντάκι!!Δεν είμαστε πια φαφούτηδες!!χαχαχαχαα! :ymparty:8-}:ymapplause: \:D/ \:D/ [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ!!! Μόνο εμείς γινόμαστε σε λίγο 8 μηνών και είμαστε φαφούτηδες;;;; Χαχα!!! Γεια σου Jona μου!! Χαιρετώ και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Dimit!! Felicity!!! Marouli!!! Φιλάκια σε όλες!!!

Ιζακι μου καλό, πού είσαι;;; Αχ, μου λείψατε καλέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO!!! [smilie=happy7.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=happy6.gif]

Τί κάνετε κορίτσια;;; DIMIT!!!! Πόοοοοοοσο καιρό έχουμε να σε ακούσουμε;;;

Εμείς καλά είμαστε, ας τα λέμε! Έχω να κοιμηθώ σερί τη νύχτα πάνω από μήνα με μοναδική εξαίρεση την προηγούμενη Παρασκευή! Ξυπνάει το βράδυ και γκρινιάζει ή κλαίει! Του βάζω πιπίλα και ξανακοιμάται αμέσως αλλά αυτό γίνεται τουλάχιστον 3 φορές, οπότε καταλαβαίνετε....Μαύροι κύκλοι, κομμάτια κλπ! :shock:

Στη δουλειά ακόμα δεν μου έχουν βάλει κάτι συγκεκριμένο να κάνω και είμαι χαλαρά. Δεν ξέρω για πόσο θα συνεχίσει αυτό αλλά μου αρέσει πολύ!!! :D

Δοντάκια ακόμα ΤΙΠΟΤΑ!!! Μόνο γκρίνια και ξενύχτι! Την Κυριακή κλείνουμε 7 μήνες! Το Σάββατο θα γίνουμε νονοί με τον άντρα μου και έχουμε τρελλό τρέξιμο!

Φιλιά σε όλες!!!! [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!Το διαλύσαμε μου φαίνεται από εδώ!!! :o:shock:

Να ευχηθώ και από εδώ πάντα άξιοι στην Πεπίτα μας!Και με το καλό να πάρετε το ονοματάκι σας Μαρουλάκι!!

Η νύφη μου είναι μια κούκλα!!!!

Εμείς καλά είμαστε!Κοιμήθηκε σερί μέχρι τις 8 παρά τέταρτο!!

Επίσης,όταν καθόμαστε δίπλα δίπλα,γυρνάει με αγκαλιάζει και ακουμπάει τα χειλάκια του στο μάγουλο μου!!Και ανοίγει τα χεράκια για αγκαλιές,

όχι μόνο σε εμένα,στον άντρα μου και στους υπόλοιπους που τους βλέπει καθημερινά!!

Τον λατρεύω κορίτσια!!Είναι πολύ γλύκας το αντράκι μου! :D:D Με χαιδεύει κιόλας όταν τον έχω αγκαλίτσα!!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλενάδες μου... εδω είμαι!!!! :D

μου εχει βγάλει το λάδι η μπεμπα αλλά κρατάω γερα ακόμη!

καλώς τα κορίτσια τα εξαφανισμένα!

συμπεθέρα καλά δαγκωματα!

εγω ακόμη παιδευομαι με την φρουτόκρεμα... βρε μπελάπου έχω βρει!!!! εβαλα και ρυζάλευρο μεσα αλλά τιποτα.καποια γνωστη μου είπε να τις βαλω μπισκοτο τις νουτριτσια μεσα,θα το δοκιμάσω και αυτο.

το γιαουρτι και αυτο δεν το τρωει! έλεος...όλο γάλα-γάλα-γάλα.... με εχει ξεζουμίση!

το ευχάριστω ειναι οτι χωρεσα σε ένα τζιν παντελόνι... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Τί κάνετε???

Εμείς καλά, βγάλαμε τα 2 μπροστινά δοντάκια!!!Μόλις που σκάσανε δλδ, λίγο φαίνονται ακόμα αλλά έγινε η αρχή!

Καλά κατά τα άλλα, θα πάμε στο γιατρό αυτές τις μέρες, να ζυγιστούμε και να δούμε τί θα μας αλλάξει στη διατροφή. Μετά το μοσχάρι, το κοτόπουλο μπαίνει?

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Γίναμε κι εμείς 7 μηνών την Κυριακή κι αρχίσαμε επιτέλους και λαχανικά! Έφαγε σήμερα πρώτη μέρα σουπίτσα: μία πατάτα, ένα καρότο κι ένα κολοκύθι. Καλά πήγε. Πάντα βέβαια αυτός είναι ανοιχτός στις νέες γεύσεις και μετά μουλαρώνει! :lol:

Αυτό το μήνα το πήγαμε ανάποδα: Πήραμε 600 γραμμάρια αλλά μόνο μισό πόντο σε ύψος! Τουτ' έστιν 7.540γρ. και 68εκ.

Κάναμε 2 εμβόλια και κλάψαμε αρκετά.

Στη δουλειά όλα καλά, μεταφέρομαι από Δευτέρα σε άλλο πόστο προσωρινά μου είπαν αλλά αν μου αρέσει θα τους πω να γίνει μόνιμο. Μέχρι τέλος του χρόνου πάντως θα είμαι εκεί.

Επίσης έχασα 2 κιλά! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααααα!

Είναι μη γίνει η αρχή τελικά εε??

Χαίρομαι που είσαστε όλες καλά!Και τα ζουζούνια σας!

Το μπισκοτάκι μου σήμερα έγινε 8 μηνών!! [smilie=blob9.gif]:ymparty: Και είναι ακόμα με μισό δόντι! :D:)):)) Το περιμένουμε και το δεύτερο, αλλά λέει πρώτα να μας βγάλει λίγο την ψυχή.... :shock:

Την Πέμπτη έχουμε εμβόλιο και θα ξεκινήσουμε επιτέλους και τα δημητριακά.Σήμερα κάναμε μια μικρή πρόβα..!Μια χαρά!

Δεν μ΄αφήνει να πάω ούτε στην τουαλέτα μόνη μου...Τι πράγμα κι αυτό...Πάντα έτσι θα είναι?????οεο???? :?

Τώρα θέλει πάλι κάτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου κάνετε??Εμείς καλά!Κοιμάται εδώ και μία ώρα!!! :D

Ιωάννες,να σας ζήσουν!!!! ;);)

Είναι μία γλύκα ο μικρός,όλο και κάτι καινούργιο κάνει!!!Τώρα είμαστε στη φάση που προσπαθεί να μπουσουλήσει και πάει γύρω γύρω από τον εαυτό του!! :lol::lol: Μιλάμε τρέλα είναι!!!

Φάγαμε ρύζι με κοτόπουλο,δεν ξετρελάθηκε!!Δοκίμασε αβοκάντο,του άρεσε! :D Νερό δεν πίνει ακόμα :?:?

Φιλιά και καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρβέλ, αλήθεια, μπουσουλάει σε κύκλο;;; χαχαχαχα!!! Πρέπει να έχει πολύ γέλιο!! :lol:

Ο δικός μου ακόμα τίποτα από μπουσούλημα. Το μόνο καινούριο είναι που στέκεται όρθιος κάποιες φορές αρκετή ώρα, εκτός από "μπαμπά" τελευταία λέει και "παπούα" (δηλαδή μαμά και γιαγιά που τον ταίζουμε και τον ξεχέζουμε τίποτα, γραμμένες!!) και επίσης λέει και "αβαβαβαβα"! Αυτά!

Ξεκινήσαμε λαχανικά και τρώει με το ζόρι.

Σήμερα θα δοκιμάσουμε και πρώτη φορά γιαουρτάκι! Για να δούμε...

jona μου, να σου ζήσει κι εσένα! Όταν λες δημητριακά τί εννοείς; τη φαρίν λακτέ; μέχρι τώρα ρυζάλευρο μόνο τρώγατε;

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι μου κάνετε μανούλες και μωράκια?? :D

Εμείς καλά!Σήμερα δεν έφαγε και πολύ καλά... :(

Βρέχει απίστευτα!!! :shock::shock:

Πεπιτάκι,καλή αρχή!!Θα φάτε και γιαουρτάκι??Κάθε πότε??Εμάς δεν μας έδωσε!

Δεν προλαβαίνω πολύ να μπαίνω,θέλει όλο παιχνίδια ο μικρός!!! :D:D Αλλά βλέπω έτσι είμαστε όλες!Πιο πολύ μπαίνω face,το έχω ανοιχτό και όλο κρυφοκοιτάω! :lol::lol:

Προσπαθεί να χτυπήσει παλαμάκια!!!Εμένα λέει αρκετά ακαταλαβίστηκα!Λέει μα,αλλά όχι μαμά!Το μπα το έλεγε,το ξέχασε όμως τώρα! :lol::lol:

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!! Είσαστε καλά;;;

Κοριτσάκια μου εμείς μπουσουλήσαμε κανονικά!!! Τον βάλαμε στο χαλί την προηγούμενη εβδομάδα, έπεσε μια δυο φορές... και αυτό ήταν!! Χαχα! Ήταν μέχρι να μάθει την τεχνική! Τώρα μόλις τον βάλεις κάτω, τρέχει σαν κατσαριδάκι!!!

Επίσης εδώ και αρκετό καιρό έχει μάθει τα παλαμάκια!! Μόλις του πεις... "Παλαμάκια έκανες σήμερα;;" ξεκινάει να χτυπάει παλαμάκια με μια χαρά!!! Μα τι πλάκα που έχουν! Όσο για τις λέξεις λέμε "μπαμπά" και "αντά".

Τώρα τι είναι το αντά, ούτε που ξέρω! Μπορεί να εννοεί μαμά!

Πάντως αύριο γινόμαστε 8 μηνών... και παραμένουμε φαφούτηδες ακόμα! Κανένα ίχνος δοντιού στον ορίζοντα!!

Όσο για τα γιουρτάκια που λέτε, εμείς τα τρώμε πολύ καιρό τώρα, σχεδόν 1,5 μήνα! Του δίνω και μπισκοτόκρεμα και του αρέσει πολύ!

Αυτά!

Φιλάκιααααααααααααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!!!! Σας γράφω από τη δουλειά στα κρυφά! χιχι!!! Ήθελα να πω τα νέα μας και δεν μπορώ να μπω φέις από εδώ οπότε οι εκεί φιλενάδες θα περιμένουν το μεσημέρι! Χα!

Το παιδί μου εξελίχθηκε πολύ μέσα με 2 μέρες!!!! Ήρθαν ένα απόγευμα η βαφτιστήρα μας που είναι 2,5 χρονών κι η αδελφούλα της που είναι 9 μηνών και του μάθανε πολλά κόλπα!!!! Καταρχήν μπουσουλάει! Αλλά πως;;; με την όπισθεν!! :lol::lol::lol: Εχει πολύ γέλιο!!! Δεν κάθεται πολύ όμως, κουράζεται και ξαπλώνει φαρδύς πλατύς! Επίσης στέκεται αρκετή ώρα όρθιος, με βοήθεια βέβαια, αλλά και εντελώς μόνος του για μερικά δευτερόλεπτα!!! Μα, πώς τον πριζώσανε τα κορίτσια μιλάμε, λες και ζήλεψε και θέλει να τις φτάσει!!! Γέλαγε, μίλαγε στις κοπέλες...θέλει και να φλερτάρει το σκατούλι! Στον πατέρα του έμοιασε! :lol: Χθες πήγαμε και στην κουνιάδα μου που γιόρταζε και ήταν πολύ κοινωνικός, είχαν και την ανηψιά της και όλο της μίλαγε! Μη δει γυναίκα, αμέσως! Τα αγοράκια γραμμένα τα έχει!

Μαρβέλ μου, γιαουρτάκι μας είπε κανονικά από τον 8ο αλλά επειδή δεν καλοτρώει τη φαρίν λακτέ μου είπε αν θέλω να τον ξεκινήσω από τώρα για αλλαγή. Στην πρώτη κουταλιά έδειξε ενθουσιασμό...μετά από 5 κουταλιές το σφράγισε το στόμα! Φαντάσου να μην του άρεσε! Πολύ μίζερος μου βγήκε στο φαί. Αλλά δεν θα σκάσω! Αφού αυτό το μήνα πήρε 600γρ ας φάει όσο θέλει! Χθες έφαγε το μισό γιαούρτι και ούτε. Το τελείωσα εγώ το υπόλοιπο! Μα είναι τόσο νόστιμο! Του πήρα με γεύση φαρίν λακτέ για να είναι πιο οικείο...μούρλια ήταν! Κι αυτός ο χαζός δεν ήθελε! Με βλέπω να ξαναπαίρνω τα κιλά που έχασα! Χαχα!

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!! ΕΧΕΙ ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...