Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!!


Recommended Posts

xereto τις μανουλες Απριλίου και τις ξέμπαρκες Μαρτίου.... :lol::lol:

βρε συμπεθέρα ....τέλειως τίτλος! :mrgreen:

μόλις τον διάβασα ειπα ποιες εχουμε του Μαρτίου :?: και μετα μου ήρθε η φλασιά :!:

ποιες ξεμπαρκες είστε.... να φύγετε!!! να πάτε αλλόυ! :!: χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 749
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε κορίτσια ξέχασα να σας πω οτι εμενα η παιδιατρος μου ειπε οτι θα ξεκινησω κρεμες οταν μπουμε στον 6ο!όλες ομως αρχισατε! :? και η ζουζουνα με βλέπει να τρωω και τις πεταγονται τα μάτια χαχα.

ρε συμπεθερα εχω αρχιση να ανυσηχω με την κολοπεριοδο που δεν εχει ερθει ακομη! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι ρε συμπεθέρααα!!

Κανόνισε να ξεχνάς τα γεννέθλια του γαμπρού!χαχαχα!

Τι κάνει η μπουμπού σου?

Να την φιλήσεις απο την πεθερούλα την Σαλονικιά!χαχαχαα! :lol:

Και ήμουν έτοιμη να πω της Νικολούλη να σε ψάξει...

Καλά σου είπε η παιδίατρος...εμείς ξεκινήσαμε λιγάκι νωρίτερα η αλήθεια είναι..

Τώρα για την περίοδο...Μια ανησυχία κι εγώ την έχω ιφ γιου νοου γουατ αι μιν..! :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε εγω ιφ ι νοου γουατ γιου μιν... :shock:

μας βλέπω συμπεθερα να μιλάμε στο μάμμυ για αλλα 2 χρονια... απο αλλο ποστ χαχα.

καλά ειναι η μικρή...κοιμαται απο τις 8΄30.

ο γαμπρουλης ειναι ήσυχο παιδάκι.... η θα γινει καθαρματακι όπως όλα τα αρσενικα?

να μου τον ζουλίξεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα τσούπρες!!!Μπουνιτάκι,εσύ πότε γέννησες??Μήπως επειδή θηλάζεις σου είπε στον 6???Άλλοι λένε στον 6,άλλοι στον 5.Μην αγχώνεσαι!!Εμείς την Τετάρτη θα ξεκινήσουμε!!! ;);););););););)

Και εμένα η ώρα ότι να ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαρβελλακο μου.

μπορει επειδη θηλάζω.. τι να πω!11 Απριλιου γεννησα.λιγες ημερες νομιζω εχουμε διαφορα.

μαρουλι τι κάνεις.... μαυρη πετρα μας εριξες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε,σας είπαμε ότι είμαστε συμπεθέρες με το Μαρουλάκι???Ναι είμαστε!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Έχει μια κούκλα κόρη!!!

Εμένα είχε απίστευτη γκρίνια βρε κορίτσια,ευτυχώς κοιμήθηκε,όλο το απόγευμα τσίριζε!

Μπουνιτάκι,ναι!Εμείς 13 είμαστε!!!!Σου έστειλα mail!!!Jona,σου έκανα αίτηση στο msn!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωστε συμπεθεριάσατε πουλάκια μου ;)

θα το δω σε λιγο το μειλ.

κάτι θα τον ενοχλουσε μαρβελλάκι τον μπομπιράκο σου. α! ξέχασα να σου πώ ακομη φράγκο δεν πήρα απο το ταμειο για τη γεννα!λες να με ξέχασαν. :P μαρουλι και εσυ του δημοσιου δεν εισαι? πηρες απο το ταμειο σου το επιδομα γεννας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,ναι!!!

Καλέ ακόμα να τα πάρεις?? :angry::angry: Πάρε τηλ να ρωτήσεις...μην το αφήσεις,να σε ξέχασαν δεν νομίζω βέβαια!

Μάλλον είναι δόντια,πολλά σάλια και όλο τα χέρια στο στόμα...αφού ούτε την πιπίλα μας δεν θέλαμε...τι να πω..στο τσακ ήμουν να δώσω ντεπόν...κοκκίνιζε από το κλάμα ρε γ...ο :(:(:(:(

Στήσαμε και το καρεκλάκι φαγητού!!Είναι τέλειο!!!Τον βάλαμε,έκατσε για λίγο!!!Μετά έκλαιγε βέβαια αλλά σήμερα ήταν η μέρα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαινε στο Lilypie,φτιάξε όποιο σου αρέσει,πάτα από κάτω που λέει φόρουμ,το τρίτο στη σειρά(αν θυμάμαι καλά),σου βγάζει κάτι από κάτω,κάνε copy,πήγαινε στο προφίλ σου,στο φόρουμ και edit signature.Κάντο paste!!

Δεν θυμάμαι σίγουρα,για προσπάθησε το!!!

Νύσταξα,κοριτσάκια μου!Μεγάλη μέρα σήμερα,τρέχαμε στο γιατρό,είχε γκρίνια,σιδέρωσα!Πάω να ξαπλώσω!!Σας καληνυχτώ!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσουπρίτσες!!!!

Λοιπόν, για το τικεράκι μπουνίτα καλά στα λένε τα κορίτσια, μόνο που δεν έκανες paste τον bbcode, έκανες άλλο απ' ό,τι βλέπω.

Όσο για την ώρα, στον πίνακα ελέγχου μέλους σε κάποιο σημείο γράφει ρυθμίσεις γκρουπ και εκεί που έχει ώρα greenwich, βάζεται +2 που είναι η ώρα Ελλάδος.

Κατά τα άλλα καλά. Χθες κι εμείς είχαμε γκρίνια αρκετή. Τον πήρα βόλτα το πρωί και δεν έβγαλε μιλιά, με το που γυρίσαμε σπίτι, άρχισαν τα όργανα πάλι! Το απόγευμα πήγαμε σπυπερμάρκετ, πάλι μιλιά, κοιμήθηκε κι όλας. Γυρίσαμε και κοιμήθηκε κανα 2ωρο κι ανησύχησα μήπως δεν κοιμηθεί το βράδυ αλλά τελικά τον σληκωσα κατά τις 9, 9:30 άρχισε να γκρινιάζει αλλά από πείνα μάλλον, τον τάισα και στις 10 τον έβαλα για ύπνο και ξεράθηκε!!!! Μιλάμε πολύ υπναρούδικο το παιδί μου, δόξα το Θεό!! χαχαχα!!! Ακόμα κοιμάται τώρα...! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...