Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 749
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!Να σου ευχηθώ κ απο εδω να σου ζήσει ο μικρός Βελισσάριος να είναι καλοφώτιστος κ να τον καμαρώσεις κ γαμπρούλη!!!

Εμένα το σκηνικό με τα κακάκια του συνεχίζεται...μέρα παρα μέρα κάνει αλλά κ πάλι με δυσκολία ο καημενούλης μου..σε 10 μέρες ξεκινάμε κρεμουλες κλπ κ δεν βλεπω την ώρα!!ουτε εγώ να έτρωγα!

Pepitaki γιατί όμως μεσα στο Φεβρουάριο έχεις κάτι στο μυαλό σου?απλα επειδη είναι χειμώνας <βαρύς>...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ilioulina, θα την κάνουμε Φεβρουάριο γιατί τον Ιούνιο θα παντρευτεί ο νονός μας και μην του πέσουν όλα μαζί. Τον Νοέμβρη επίσης θα βαφτίσει ο άντρας μου και θα παντρέψει το ζευγάρι ο νονός μας (είναι γαμοβάφτιση), οπότε πάλι δε γίνεται. Και διαλέξαμε το Φεβρουάριο γιατί το Πάσχα πάει μακριά, θα έχει χρονίσει ο μικρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!!!!!ti kanete bre koritsia?????exw poly kairo na mpw giati eixa neuriasei me to mammy kai tou kratousa moutra alla eipa na perasw mia bolta na dw ti kanete eseis pou den ta leme sto facebook.mperdeutika omws poly polles allages bre paidi mou twra katalaba ti pezei kai oti einai ola anapoda!!!!!apo oti diabazw eiste oles kala!!kai emeis megalwnoume kai omorfainoume!!!I Lydia einai poly kala an kai talaipwroumaste akoma me eksetaseis fysiotherapeies kai twra fobountai gia ydrokefalia alla egw pisteuw oti einai apla ypervoles twn germanwn(thelw na pisteuw diladi)afou tin metraw kai einai entaksei prospathw na min anisyxw stis 18 exoume simantiko rantebou na doume ti ginetai!mperdemena ta lew e?egw kala lew oti eimai (exasa tin mama mou ton ioulio)alla ti na kanw i zwi synexizetai (me pono )alla den ginetai aliws!mou dinei xara i Lydia me to xamogelo tis!pwpw!pws perase o kairos 6 mines kiola apo tin genna kai kans xronos apo tote pou ta legame edw kai fobomastan kai agwniousame oles mazi!!!sas filw oles!!(oses exoun meinei diladi)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Κατερινάκι κ εγώ με τις νέες αλλαγές στο μαμυ εχω αποσυντονιστεί τελείως αλλά αξιζε η αλλαγή τους!!θελει χρόνο κ ψάξιμω για να το παίζουμε στα δάχτυλα που λένε :D ...Με το καλό στης 18 του μήνα να πάνε όλα, στο ευχομαι ολοψυχα..

Πεπιτάκι εφόσον λοιπον θα πάτε για φλεβάρη στη βάφτιση κάνε το κοντά στου αγίου βαλεντίνου!!εφόσον είναι ο βαλεντίνος σου αυτός!!χιχιχιχι

Εμείς τα νέα μας είναι μια απο τα ίδια , δισκοιλιότητα κ δισκοιλιότητα κ δισκοιλιότητα ..2 μερες χωρίς τίποτα μονο τσίσα αλλά τι τσίσα γεμίζει ένα κουβά σε κάθε αλλαγή!!Προσπαθησα να του δώσω μπιμπερό με χαμομήλι αλλά με τίποτα δε το ήθελε, ολο εφτυνε τη πιπιλα!!μπουυυυθ μπουυυυυυυυθ μου έκανε!!!πολύ γέλιο

Ο καιρός εδώ είναι πολύ μουντός κ έτοιμος για βροχή...είναι για να καθήσω έξω στο μπαλκόνι να πάρω ένα ζεστό καφέ (γαλλικό κατά προτίμηση χαχαχαχα) κ να βλέπω το απέραντο γαλάζιο αναπολόντας τις ευχάριστες στιγμές του παρελθόντος....

Και μετά ξύπνησα!!!!ωχ κ μαζί με μένα κ ο Νικολάκης μου!!!χαχαχαχαχα τρεχουμε τώρααααααααααααα!!!!χαχαχαχα φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Τί κανετε? Εχω πολύ καιρό να μπω στο mammy, και άλλαξαν τα πράγματα (προς το καλύτερο!)

Δεν εχω καταφερει να διαβασω όλες τις σελίδες που εχετε γραψει, αλλά χαίρομαι πολύ που ειστε καλά και τα μπεμπάκια σας το ίδιο! Επίσης χαίρομαι πολύ που "βλέπω" όλες εσάς τις παλιές γνώριμες, να μιλάτε για τα μπεμπάκια σας.., απο την εγκυμοσύνη μέχρι και τώρα! Πότε ηταν που ειμασταν εγκυες....! Πώς πέρασε ο καιρός...!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!

καλως τα κορίτσια μας!ΠιτερΠαν,Κατερινάκι,Marouli,Vivianka....κανονισμένο το ειχατε και μπήκατε όλες μαζί! :?::D Κατερινάκι μου εύχομαι τα καλύτερα για τη Λυδία σου ;)

Marvelllll..... na sas zizi o belisarios! πολυ όμορφα πρέπει να ήτανε!!!! :ymdaydream:

κατι λέγατε για πιτζαμακια...εγω απο χθες την εχω το βραδυ με το φανελάκι και μεσα στον υπνόσακο.

τι αλλο να σας πω.......δεν έχω και κανενα νεο απο το σπίτι... οι τοιχοι δεν μιλανε κιόλας....χιχιχι..

[smilie=munky2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!

Κατερινάκι εύχομαι να έχετε τα καλύτερα νέα στις 18 του μήνα!!

Μαρβέλ, να είναι πάντα γερός και τυχερός ο μικρούλης σου!Να τον χαίρεστε!

Και σε όλες τις υπόλοιπες, με το καλό να βαφτήσετε τα καμάρια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!!Ο Βελισσάριος σας στέλνει φιλάκια!!! :-*:-*:-*:-*

Κατερινάκι,τα έχουμε πει ξανά εμείς πολλές φορές!!!!Η Λυδία μας είναι δυνατό κορίτσι και έχει εσένα για μανούλα!Όλα θα είναι τέλεια!Μην μου αγχώνεσαι!!!! ;););) Είμαστε δίπλα σας!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γρήγορη καλησπέρα και από εμένα... τώρα που βρήκα ευκαιρία και ο Χαρούλης μου κοιμάται!

Κατερινάκι μας καλό!! Καταρχήν τα συλληπητήρια μου για την μανούλα σου! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου από εδώ και πέρα οι τρείς σας να έχετε μόνο εύχάριστες στιγμές!

Πίτερ Πάν!! Vivianka μας! Μαrouli!! Που είστε βρε κορίτσια;;; Μας λείψατε πολύ!

Όπως έγραψε και η mpounita, ούτε συνεννοημένες να ήσασταν! :-)

Προς στιγμήν, μεταφέρθηκα ένα χρόνο πίσω... τότε που είχαμε τα ζουζούνια μας στις κοιλίτσες και γράφαμε όλες μαζί ώρες και ώρες στο Mammyland... Tι ομορφα που ήταν! Πάντα θα θυμάμαι την περίοδο αυτή με νοσταλγία... Να είστε όλες καλά!

Marvel, κάθε ευτυχία για το παπάκι. Να σου ζήσει!

Άντε, τελευταία μέρα αύριο! Την Πέμπτη δουλειά! Δεν θα χαθώ όμως!! Έστω και μεταμεσονύχτια, στο Mammy θα μπαίνω! :-)

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι μου κάνετε??? :D:D

Εμείς καλά!!!Ο Βελισσάριος έφαγε μισό πιάτο φρουτόκρεμα μήλο!!!!!!!! ;););););););) Του άρεσε πολύ!!!!!!!!Ευτυχώς δεν μου έμοιασε με τα φρούτα!!!! :P:P:P:P Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι!!Τώρα κοιμάται!!!! :D:D:D:D

Όλγα,σε ευχαριστώ πολύ!Καλή αρχή να έχεις αύριο! :)

Εδώ έχει πολύ βροχή!!!Χαμός!Ευτυχώς κάναμε τη βάπτιση,αυτό το Σκ θα έχει καταιγίδες! :D

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Ωραίος καιρός, ε????Αντε καλό χειμώνα!!!!!!Σήμερα ξεκινάμε χορτόσουπα, για να δούμε αν θα μας αρεσει!!!!!

Ολγα καλό ξεκίνημα στη δουλειά.

Τι ωραία που μας θυμηθηκαν και τα υπόλοιπα κορίτσια!!Να σας βλέπουμε πιο συχνά μη μας ξεχνάτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!!

Πω πωωω!!Τι κρύο είναι αυτό??!!!!Βρέχει 3 μέρες συνεχόμενα...

Bambina!Καλή αρχή!!Εύχομαι να ξετρελαθεί με την χορτόσουπα!Εμείς εχθές δοκιμάσαμε το μπρόκολο!

Ολγάκι σε περιμένουμε να μας πεις εντυπώσεις!

Αχχ...πλησιάζει ο καιρός...και δεν θέλωωωω....!Θέλω να μείνω χαρωπή νοικοκυρά!χαχαχαχα!!!

Φιλάκιαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!!!!! :D:D:D

εμένα μου αρεσει και καιρος αυτός...το χουχουλιασμα κατω απο το πάπλωμα...πλέον μαζί με τη μπεμπα! ;)

σήμερα θα βγάλω τα δικά μου χειμωνιάτικα.... να δω τι μου κάνει... τα περσινα θα είναι μεγάλα... τα προπέρσινα μικρά... :-w

τα 5 κιλά μου έχουνε μπαστακωθει! 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χελόου! ;)

Σκάσανε μύτη οι μανούλες τώρα που χειμωνιάζει;;; :P

Κι εμένα μου αρέσει πολύ αυτός ο καιρός! Έξω να βρέχει κι εγώ να πίνω το ζεστό μου καφεδάκι αραχτή στον καναπέ! ~o)

Χθες ο μπεμπάκος ήταν ΠΟΛΥ ανήσυχος και μόλις τον ξεμάτιασε η μαμά μου ηρέμησε αμέσως! Δεν ξαναλέω ότι είναι ήσυχος, μου τον ματιάζουνε!! χαχα :lol::lol:

Άντε, καλό χειμώνα και καλώς ξαναμαζευτήκαμε!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Εμείς είμαστε καλά!!Ήρθαν χτες και οι νονοί μας,κάναμε μπανάκι!!!Ο Βελισσάριος κοιμήθηκε από τις 9 μέχρι τις 8.30!!! :D:D:D:D

Σκέφτομαι να τον βγάλω από το δωμάτιο μας....το πολύ σε 2 εβδομάδες.Δεν θέλω αλλά πρέπει...πιο δύσκολο θα είναι για μένα.. :shock::shock::shock:

Σήμερα έφαγε φρουτόκρεμα αλλά με κλάμματα.Δεν πίνει και νερό...του το δίνω και το φτύνει.Κίντερτε το ίδιο...χτες με το ζόρι ήπιε 40 και πνίγηκε κιόλας :?:?:?:?:? Εσάς πίνουν???Τη Τετάρτη έχουμε γιατρό και θα το του πω.Κακά έκανε χτες,σήμερα όχι ακόμα,ελπίζω να μην έχουμε πάλι πρόβλημα,θα σκάσω. :(:(

Εγώ άναψα καλοριφέρ,έχει κρύο.Θέλω να ρωτήσω και για το τζάκι τον παιδίατρο αν επιτρέπεται.Τρελαίνομαι για τζάκι,ελπίζω να μας πει ναι!!! :D

Σήμερα θα κατέβω να αλλάξω δώρα....είναι πάρα πάρα πολλά!!!3 μέρες θα χρειαστώ και βαριέμαι...έχει 10 μπουφάν! :o:o:o Θα τα αλλάξω,θα πάρω και για 2-3 χρονών.

Σε 15 μέρες θα βγουν και τα δείγματα από τις φωτογραφίες!!Ανυπομονώ!!!!

Ωραία που μαζευτήκαμε πάλι εδώ!!!! ;);)

Ιζάκι πού είσαι???

Μου ήρθαν και κουπόνια από nivea-pampers!!!!! ;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θέλω να ρωτήσω για τζάκι. Έχω φανταστεί μια εικόνα, το τζάκι αναμένο, τον άντρα μου αγκαλιά και το μπέμπη να μπουσουλάει στο χαλί...και να σπάει πράγματα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά!!!!

Αχ, τι ξενέρωμα στην δουλειά γαμώτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!

Και εσείς μιλάτε για χουχουλιάσματα! ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!

Ελπίζω καθε αρχή και δύσκολη... Τι να πω! Το μόνο θετικό είναι μήπως από το τρεξιμο χάσω αυτά τα ριμαδοκιλά!

Bambina σε ευχαριστώ πολύ! Και εσένα Jona μου!!!!!

H καλή μου η Izaki μου είπε την "καλή αρχή" τηλεφωνικώς!! Χιχι!

Αχ, τι όμορφα που ήμασταν πέρσι τέτοια εποχή! Κοριτσάκια μου να χαίρεστε όσο μπορείτε τις μέρες σας και να μην τις θεωρείτε δεδομένες γιατί ο καιρός περνάει και η επιστροφή στην δουλειά, ειδικά στην αρχή, είναι ζόρικη! :-(

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο! Τα δικά σας μωρά τρώνε οεο;;; Και αν τρώνε, τρωνε εύκολα;;;

Μόνο ο Χαρούλης μου, μου βγάζει την ψυχή;;; Φρουτόκρεμα δεν τρώει, το ρυζάλευρο που κάποτε του άρεσε τώρα δεν το τρωει, τα γιαουρτια που έτρωγε δεν τα τρώει... την κρεατόσουπα κάνω τον καραγκίοζη για να φάει την μισή... και μπιμπερό πίνει μόνο στον ύπνο του!!!!

Αχ, τι έχει πάθει το παιδάκι μου! Δεν ήταν έτσι!! Αλλά από την άλλη είναι μέσα στην τρελή χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!! Ολγάκι, καλή αρχή! Άντε, καλά καλά μόλις άρχισες να σου και το ΣΚ!! :P:P

Εμείς προς το παρόν μόνο ρυζάλευρο τρώμε αλλά με χίλια μύρια ζόρια! Κι όχι πάντα, 2 μέρες το έφαγε με όρεξη. Χθες και προχθές με πολύ κόπο, τραγούδι και παιχνίδι! Δεν ξέρω τί παθαίνου, την ίδια απορία έχω κι εγώ. Αφού είδικά προχθές δεν ήθελε ούτε γάλα και τελικά τον έβαλα για ύπνο και τον ξύπνησα και έφαγε μισοκοιμισμένος για να μην το καταλάβει!!! Έπιασε πάντως! Χθες γάλα ήπιε κανονικά. Δεν ξέρω. Και τις οδηγίες χρήσεις τις έχω ξεχάσει στο μαιευτήριο!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα! :D

Καλή αρχή Ολγάκι...φαντάζομαι πίκρα....

Εμένα γενικά δεν με δυσκολεύει,βέβαια είναι η τρίτη μέρα που θα φάμε φρουτόκρεμα,χτες έφαγε μισό πιάτο(με κλάμματα βέβαια).Ρυζάλευρο δεν τρώμε αλλά του άρεσε. :)

Χτες πήγα άλλαξα δώρα από τη βάπτιση και δεν τελείωσα.Μάλλον αύριο θα κατέβω πάλι.Πήρα μπουφάν για 2,3 χρονών,φόρμες για 2 χρονών,σκουφάκια,γάντια,κασκόλ,κάλτσες,υπνόσακο. ;););)

Πήγα και Ζάρα να αλλάξω ένα δώρο και δεν έβρισκα τίποτα να μου αρέσει... :shock::shock: Δεν νομίζω να ξαναπάω! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Μαρβελ & Πεπίτα ρώτησα για το τζάκι την παιδίατρο κ μου ειπε οκ μετά τον 6ο μηνα δεν υπάρχει πρόβλημα!!

Μεγιές τα ρουχαλάκια του Βελισσάριου Μαρβελ , καλοφόρετα να του είναι!

Εμένα κουπόνια παμπερς δεν μου εχουν ερθει ποτέ κ εχω πάρει τηλ απο τον Μάη, μονο λιμπερο κ babylino μου στέλνουν!!(πάλι καλά)

Τι κρίμα που δεν συμμετείχα κ γώ τον καιρό που ήμουν εγκυος μαζί σας στις κουβέντες σας..(αλλά όμως σας διάβαζα)νιώθω σαν μια ξένη τώρα που τσούπ πετάγομαι κ γώ...χαχαχαχα

Επίσης να πω οτι κ γω θα βγάλω τον Νικολάκη μου απο το δωμάτιό μας την Κυριακή!το πήραμε απόφαση επιτέλους!!Θα μου είναι παν δύσκολο το ξέρω αλλά πρέπει, ετσι να κάνεις οπωσδήποτε κ συ Μάρβελ μου...

Καλή αρχή Όλγα, έτσι λένε κάθε αρχή κ δύσκολη!!ασε που σκεφτομαι κ γω απο τώρα οτι σε 3 μήνες πάω στη δουλειά κ τρώω φρίκη!!τουλάχιστον εχεις δίκιο έτσι θα χάσουμε κιλάκια συντομότερα (μάλλον δηλαδή γιατί αν δε το ράψουμε....χλωμό!!χιχιχι)

Σήμερα θα πάμε να δουμε εναν βρεφικό σταθμο στα Μέγαρα το τι μέλι γεννεσθε κ ειδομεν!ελπιζω να είναι καλος γιατί εδώ δεν έχει πολλές επιλογές κ έχω ενα αγχος με αυτο το θέμα μιας κ δεν υπαρχει κανεις να μας το κρατάει..ουφ ουφ αυτά τα ΟΛΙΓΑ!! :lol::lol::lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...