Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω τη βοηθεια σας...μου τα γυρισε στο ονομα!


Dimitra83

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σε ευχαριστω κοριτσαρα μου

αχ θελω να δω τα μουτρα του πεθερου οταν το μαθει...θα του το πουμε μετα τη γεννα.δηλαδη ο αντρας μου θα παρει τηλ να του πει οτι γεννησα κ αυτος θα πει ''α ναι μπραβο μπραβο :shock: '' ως συνηθως κ ουτε να μου ευχυθει ουτε τιποτα αλλα τεσπα!!το χατηρι του δε θα γινει παντως :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!!!!Αλήθεια!! :D:D:D Τώρα με το καλό να έρθει το μωράκι σας κ να είναι γερό!κ με τον άντρα σου να είστε πάντα αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι κ να έχετε μια υπέροχη κ ήρεμη οικογένεια!Κ να σου πω κ κάτι?Σε ζηλεύω (με την καλή έννοια) που είστε μακρυά από όλους...)Μακάρι να έβρισκα το κουράγιο να φύγω κι εγώ μακρυά.......

Σου στέλνω τα φιλιά μου :-*:-*:-*:-* κ πάντα να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλαμε για ατομα χωρις αισθηματα ποις δνε χαιρεε με την γεννηση ενος παιδιου ; αλλωστε εσεις ειστε οι γονεις και εσεις θα τα μεγαλωσετε .Το Χριστινα ειναι μια χαρα ονομα αλλα απο τη στιγμη που βλεπεις αυτη την ασχημη συμπεριφορα σαφως και δνε θα το βγαλεις .Απορω δηλαδη που μιλας κιολας .Δεν τους μπορω αυτους τους ανθρωπους τρελλαινομαι το ευτυχημα ειναι οτι ζειτε στη Γερμανια και δεν τος εχεις κοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω ελενη μου!ναι οντως χαιρομαι κ εγω που ειμαι μακρια απο τετοια ατομα!φαντασου οτι απο μακρια κ μου δημιουργουν προβλημα.που να ηταν κ κοντα! :shock: τους γονεις μου τους βλεπω ευτυχως/ερχονται 3 φορες το χρονο για 20 μερουλες(τον αλλο μηνα υα ερθουν για εναμισι μηνα επειδη γενναω) παμε κ εμεις μια φορα ελλαδα για 40 μερες (ασχετα που τρωω στη μαπα κ τα πεθερικα τοτε :evil: )

βανια μου οπως τα λες ειναι.το Χριστινα σαν ονομα μαρεσει κ μενα κ ειναι μια χαρα ωραιο ονομα αλλα οχι κ να δωσω τη χαρα στον πεθερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Δήμητρα μου να χαίρεσαι που τους έχεις μακριά! Σκέψου μόνο, τόση δύναμη έχουνε πια και επηρρεάζουνε τη σχέση σου με το σύζυγο? Μην το επιτρέπεις αυτο, μην συγχύζεσαι ΠΟΤΕ για τα πεθερικά! Και τα δικά μου ότι θέλουνε λένε, ΑΛΛΑ, πάντα το αντιμετωπίζω με ψυχραιμία. Αν δέιξεις οτι τσαντίζεσαι, δέιχνεις ότι νοιάζεσαι. Οι άντρες δεν είναι έξυπνοι σε τέτοιες περιπτώσεις. Το βλέπω και από τον δικό μου. Κάθε φορά που οι δικοί του λένε κάτι πικρόχολο, αντί να τους αντιμετωπίσει προσπαθεί να κάνει κάτι για να τους ευχαριστήσει...μπας και ακούσει κάποτε μια καλή κουβέντα...έτσι κι εγώ άκουσα το "μήπως να δίναμε το όνομά του στο παιδί?"Και φυσικά είπα θα δούμε...και κατάλαβε πως δεν πρόκειται...αν στα γυρίσει πάλι εδώ είμαστε...έχω πολλές καυτές ιδέες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω να το γραψω γιατι ολο και καμια μαΛ@@κι@@ θα γινει και καηκα

αλλα δεν θα ηθελα να βγει ετσι το παιδι

ο αντρας μου θελει να το βγαλουμε παρολες τις μαλακιες που κανει ο πατερας του

και πλεον δεν το συζηταμε το θεμα γιατι καταληγουμε να μαλωνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...