Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΑΣ.....Η WENDY !!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Οπως λεει και ο τιτλος ,γεννησε η φιλεναδα μου η Βασουλα,

εναν κουκλο αγοραρο ,καστανο, με ασπρο δερματακι 3800 παρακαλω!!!!!

Αν και ταλαιπωρηθηκε η γλυκια μανουλα(θα σας τα πει απο βδομαδα)ολα πηγαν καλα και ειναι πολυ πολυ ευτυχισμενη!!!!!

καλη λοχεια και να ευχηθω να γυρισετε και οι 3 στο σπιτακι σας και καθε μερα απο δω και μπρος να ειναι ευτυχισμενη ...σαν τις μερουλες αυτες......

α......το σημαντικοτερο ξεχασα......και με μια κορη ,συντομα πολυ συντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοο κοριτσακι μου!!!!Να σας Ζησει!!!!!καλε παιδαρος..3800!!!Βασουλα μου ευχομαι να ηταν αυτη ολη η ταλαιπωρια στη ζωη σου!χεχεχε..Φυσικα και θα περιμενουμε νεακια σας και φωτος!

Σμουατςςς..γλυκια μου Βασουλα! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου βασουλα!!!!να σας ζησει το αγορακι σας!!!να εχει υγεια κ τυχη στην ζωη του!!!μα τι λεω για τυχη???

ειναι τοσο τυχερος που εχει 2 γονεις που παλεψαν για να τον αποκτησουν κ τον λατρευουν

ειμαι πολυ χαρουμενη....φανταζομαι εσυ...

θα περιμενουμε τα νεα σου κ τις φωτο του μικρου....

τι καλααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου να σας ζησει ο παιδαρος!!!!!

Να ειναι καλοτυχος,να εχει υγεια κ να το καμαρωνετε καθε στιγμη!!!!!

Καλη λοχεια και πολλα πολλα φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DBC9543A-A223-478B-ABD1-82F4FBE398D6.jpg

Γλυκιά μου Βασούλα να σου ζήσει ο παίδαρος! Γερός και καλότυχος να είναι! Με το καλό στο σπιτάκι σας και καλό σαραντισμό! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου αυτά είναι μάλλον τα πιο υπέροχα νέα που έχουν γραφεί για σένα σε αυτό το φορουμ.

Να είσαι ΠΑΝΤΑ γερή και ευτυχισμένη, όπως φαντάζομαι θα νιώθεις σήμερα, το ίδιο και ο μπέμπης σου (ταρζανάκι το μικρό εεεε??).

Περιμένουμε φωτο και τα νέα σου...καλό, καλό, σαραντισμό....φιλάκια και απο τη Ραφαελίτσα μου!!!!!

αντε να παίρνουμε και μεις σειραααααααααα

:silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :kiss::kiss::kiss:;)B):side: :woohoo: :P :laugh: B):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει το αντρακι σας και καλο σαραντισμο!υγεια και ευτυχια για ολους σας.εχεις περασει πολλα και σου αξιζουν τα καλυτερα απο εδω και περα παντα τετοιες χαρες να εχετε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει ο παιδαρος βασουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: παντα υγιης κι ευτυχισμενος να ειναι!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: περιμενουμε την εμπειρια σου οταν με το καλο βρεις χρονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

καλη λοχεια και πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ τί καλά!!!! Να σου ζήσει το αντράκι σου Βασούλα!!! Γερός και ευτυχισμένος πάντοτε!!!!

Περιμένουμε την ιστορία σου!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μας να σου ζήσει ο μπέμπης (μπέμπαρος)! Να είναι πάντοτε γερό και τυχερό παιδάκι. Το ίδιο κι εσείς για να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε! Εύχομαι η ταλαιπωρία να μην είχε συνέχεια και να είναι η τελευταία για όλους σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου γλυκιά να σας ζήσει ο παίδαρος!!!! :):)

πάντα γερός και ευτυχισμένος να είναι στη ζωούλα του και σας εύχομαι τα καλύτερα σαν οικογένεια!!!

περιμένουμε με ανυπομονυσία όλα τα νέα όταν μπορέσεις!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπη μου να σας ζησει ο παιδαρος και να ειναι γερος και ευτυχισμενος!!!!!!!!!!!!!

Βρε τι παιδαρος κρυβοταν μεσα στη γλυκια κοιλιτσα σου. :woohoo:

Καλη λοχεια σε σενα!!!!!!!!!

Περιμενουμε λεπτομερειες και φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα να σου ζήσει ο αγόραρος :woohoo: :woohoo: :woohoo: Γερός και δυνατός πάντα και σε εσένα εύχομαι καλή λοχεία και μόνο ευχάριστα γεγονότα να σου συμβαίνουν στη ζωή σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τρελαθωωωωω Βασουλα μου γλυκιααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Να σας ζησει ο μπεμπαρος!!!

Περασατε πολλα...κ ειδες τελικα...οι κοποι ανταμειβονται....

Σε φιλω γλυκα γλυκα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους το βρηκα το ποστ για την γέννηση του μικρού σου πρίγκηππα!!!!!!!συγχαρητήρια και αποδώ φιλενάδα ευχομαι το χαμόγελό του να σε ανταμείβει καθημερινά για όσα πέρασες. Να μου τον φιλήσεις στα μαγουλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να αου ζήσει φιλεναδίτσα ο μπεμπάκος σας και να τον δείτε και να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!!

Έψαξα πολύ στο φόρουμ για να δω τα νέα σου γιατί σε έχω χάσει και είχα ανησυχήσει.Ελπίζω να είστε και οι δύο καλά και περιμένω λεπτομέρειες και νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα........

Να σου ζήσει γλυκιά μου το ζουζούνι σου!!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία και καλή υπομονή...............

Βρε....... πώς περνάει ο καιρός έτσι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν κ λιγο καθυστεριμενα .... να σου ζησει ο παιδαρος να τον χαιρεστε να ειναι παντα γερος υγιεις κ ευτυχισμενος

καλη λοχεια βασουλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...