Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

Γεωργια μηπως θα θελει να σου μετρησει το ζαχαρο, μονο τοτε δεν κανει να εχεις φαει προηγουμενως-

εγω σημερα εφαγα κανονικα και πηγα- και εδωσα κα ιαιμα- ειχα ρωτησει την μικροβιολογο και μου ειπε οτι το φαγητο δεν παιζει ρολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες τι κανετε?εγω δεν ειμαι καλα πολυ τρωει και κατι κολληματα το ιντερνετ με την σελιδα και κολλαει και εχουν σπασει τα νευρα μου..α!τι ελεγα οτι δεν ειμαι πολυ καλα,ζαλιζομαι πολυ βρε κοριτσια και εχω πονοκεφαλους το εβαλα και σαν θεμα στο φορουμ,αν το παθαινει καικαμια απο εσας πες τε μου φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nena1988 έγραψε:

κοριτσαρες τι κανετε?εγω δεν ειμαι καλα πολυ τρωει και κατι κολληματα το ιντερνετ με την σελιδα και κολλαει και εχουν σπασει τα νευρα μου..α!τι ελεγα οτι δεν ειμαι πολυ καλα,ζαλιζομαι πολυ βρε κοριτσια και εχω πονοκεφαλους το εβαλα και σαν θεμα στο φορουμ,αν το παθαινει καικαμια απο εσας πες τε μου φιλια

εισαι έγκυος- αυτό εχεις ;)

κοριτσακι μου που πηγε το τικερακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! τι υπεροχα νεα ειναι αυτα που διαβαζω!!!

DOLFIN μπραβο μπραβο πολυ χαιρομαι, μα καλα το λεω εγω πως οι φουσκοκοιλιτσες ειναι γουρλιδικες!!!!!!! 2 αγορακια εεε?? θα ειναι φοβερο... δυο ιδια αγορακια!!!

KOUKIDITSA πολυ χαιρομαι και με τα δικα σου νεα αν και ημουν σιγουρη πως ολα θα ηταν καλα!!

με τοσα ευχαριστα νεα αρχιζω και γω να περνω λιγο τα πανω μου γιατι θα πεθανω απο την αγωνια μεχρι την αλλη πεμπτη που εχω αυχενικη, εχω να κανω και υπερηχο απο της 16/8 και καταλαβαινετε.........

θα περασει ομως που θα παει :):):):)

μια ομορφη μερα σε ολες!!

ΜΑΡΑΚΙ καλα αποτελεσματα που σιγουρα θα ειναι!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοιλίτσες !!!!!!

ευχαριστώ σπιρτούλι !!!! εσένα σε έχω για κορίτσι...!!!

κορίτσια ολα καλά !!!!! 4,09 εκ είναι και ήταν ΥΠΕΡκινητικό !! γύρναγε απο δω γύρναγε απο κει... το γλυκούλι μας !!!

με μάλωσε και η γιατρός για τις ανησυχίες μου για παλλίνδρομες και τέτοια οπότε οκ... δεν θα σας ξαναζαλίσω...!!!!

:lol::lol: :silly: :lol::lol: :silly:

εχω πάρει μόνο 1 κιλάκι !!!! και γι αυτό είμαι χαρούμενη! γιατί εχω υποθυροειδισμό και είχα ήδη επιπλέον κιλάκια !!

αλλα ευτυχώς ολα πανε καλά !!!

την ααααλλη εβδομάδα πρεπει να κλείσω για αυχενική, θα παρω τηλ αργότερα να δω ακριβώς τη μέρα!

Δοξα Το Θεό !!!! καλά αποτελέσματα και στα υπόλοιπα κοριτσάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε.... ηταν αναμενομενο Μαρακι οτι ολα θα ηταν οκ!!

αν ακουγε την προβλεψη σου για κοριτσι ο καλος μου θα πεταγε απο την χαρα του(περιεργο μου φαινεται που δεν θελει το πρωτο αγορι...)ετσι λεει τουλαχιστον και το πιστευει κιολας.... εγω παλι νομιζω πως θα ειναι αγορι αλλα οπως και να εχει ενα ειναι το σιγουρο....ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΛΑ!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι ναι !!! πανω απ ολα να ναι γερά !!

κοριτσούδια παω να την πέσω για νανίτο γιατί εχουμε σηκωθεί απο τις 5 για το ραντεβού ...

νανιτο νανιτο !!!! φιλάκια !!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες φουσκωκοιλιτσες

Μπράβο koukida και dolfin και Μαρακι για τα όμορφα νέα σας ,άντε και στα δικά μας.

Οσο για την εξέταση κυστικης ινωσης που λεει η samantha εγω την εκανα στο μητερα και πηγε 380 μονο για μενα και μετα που έκανε ο σύζυγος μας τη βάλανε σαν πακετο σύνολο 460 αν θυμάμαι καλά

φιλιααααααααα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!

Μετα απο πολυ κοπο καταφερα να μπω.... :angry:

Dolfin!!!!!!!!!! MΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!Και 2 μικροι Ταρζαν κ ολα μια χαρα!!!! Λες εγω να εχω κοριτσακια για να συμπεθεριασουμε;;; :P:P:P:P:P:P

Μαρια μπορεις να χαλαρωσεις τωρα που ειδες το ζουζουνι σου να στριφογυριζει!!! Κλεισε ραντεβου κ για την αυχενικη να τελειωνεις! :)

Οι αλλες που ειστε καλεεεεε;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες, τι κανετε? δεν μου λετε ρε κοριτσια...δεν αντιμετωπιζει καμμια "θεμα" με την τουαλέτα? :blush::blush::blush:

δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα...δυσκολα σας λεω...πολυ δυσκολα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εγω πρωτη και καλυτερη εθεσα το θεμα ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!! μεγαλο κεφαλαιο!!! λοιπον το μονο που σωζει καπως την κατασταση ειναι ακτινιδια, αποξηραμενα σηκα και δαμασκινα αλλα εμενα πρωσοπικα δεν μου αρεσει ιδιαιτερα κανενα :(:(:(:( ααααα και κατι αλλο που ειχα ακουσει και επιανε νομιζω αλλα δεν αντεχω να το κανω αλλο ειναι μια κουταλια ελαιολαδο πριν τον υπνο.... αυτα και υπομονη...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους μπήκα....................

Και πήρα μεγάλη χαρά..πωπωω μου φτιάξατε τη μέρα με τα νέα σας!

Μαράκι, είδες τζαμπα ανησυχούσες βρε!

Κουκιδίτσα μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: , ολα τα δυσκολα περασανε τωρα μονο τέτοια νέα θα έχεις! Σουυυυυυυυπερ

Δελφινάκι με το καλό οι γαμπροί!!! 2 αγόραροι στη κοιλίτσα σου :silly: καλή υπομονή :laugh: :laugh:

tesh και εγω αντιμετωπίζω αλλα οχι σε πολυ μεγαλο βαθμό. Τρωω καθα μέρα δαμασκηνα(αυτα χωρις κουκούτσι, τα αποξηραμένα) τρώω καμια 10 ρια κ μετα τρέχω σαν το στρουμφακι της συννεφάκι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: .

Lollipop λές να ετοιμάζεις τις νυφούλες εσύ?Παρασκευη κοντη γιορτή (που λένε) :woohoo:

spirtouliκαι εμενα ο αντρας μου βλέπει μια προτειμηση στο κορίτσι :silly:

ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Ακολουθεί η λίστα μας!!!!

Εγω αυριο εχω την αυχενική και εχω μια αγωνιιιιιιιιιια , θα σκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.mamys love ΠΗΤ 23/02/2011, κοριτσάκι

2.sofouki ΠΗΤ 09/03/2011

3.nena1988 ΠΗΤ 16/03/2011 , αγοράκι

4.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

5.Ηλιαχτίδα28 ΠΗΤ 17/03/2011, κοριτσάκι

6.dolfin ΠΗΤ 17/03/2011, αγοράκια

7.demie_14 ΠΗΤ 21/03/2011

8.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

9.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

10.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

11.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

12.nutella ΠΗΤ 27/03/2011

13.maria+fotis ΠΗΤ 27/03/2011

14.523Georgia ΠΗΤ 29/03/2011

15.vasia78 ΠΗΤ 31/03/2011

16.ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ ΠΗΤ 31/03/2011

17.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

18.samantha ΠΗΤ 04/04/2011

19.dreamgirl ΠΗΤ 17/04/2011

20.Συννεφάκι ΠΗΤ 16/04/2011

21.Anemos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας σπιρτουλι κ γιουλακι...μεγαλο κεφαλαιο αυτο και για να ειμαι ειλικρινης δεν μου αρεσουν καθολου τα φρουτα...τα τρωω αναγκαστικά και δεν βλέπω φως στο τουνελ....εχω την αισθηση οτι επιβαρυνει πολυ κ ο σιδηρος. και αντε το καλοκαιρακι τρως πιο ευχαριστα ενα φρουτακι τωρα που φθινοπωριασε - χειμωνιασε δεν μου παει με τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tesh,Σπιρτουλη και κοριτσια, εγω δεν εχω θεμα δυσκοιλιοτητας...παω καθε μερα...βαρια μερα παρα μερα.

Το θεμα μου ειναι οτι πριν "παω" εχω πονο στην κοιλια οπως οταν σε πιανει κοψιμο :blush::blush::blush::blush: ....αλλα οι κενωσεις ειναι κανονικες!(sorry για τις περιγραφες :blush::blush: )

Και κατι ακομα απο τις αναγουλιτσες-φουσκοκοιλιτσες :laugh: :laugh: ...Καταρχην να σας πω οτι ελαχιστες φορες στη ζωη μου εχω :x οποτε δεν θυμαμαι την αισθηση της αναγουλας :ohmy::ohmy:

Χτες κ προχτες νιωθω 2 πραγματα εναλλαξ στο στομαχι μου για πολλες ωρες....Εχω την αισθηση οτι εχω φαει του σκασμου (φουσκωμα) κ με το που αρχιζει να περναει αυτο νιωθω λες κ εχω να φαω μερες :blink: ....Αυτα που σας λεεω γινονται εναλλαξ,σταματαει το ενα ξεκιναει το αλλο και φτου και απο την αρχη.Ειδικα χτες ηταν πολυ εντονο!!

Α!!!και μεσα σε ολο αυτο προσθεστε βαρυ κεφαλι ή πονοκεφαλο(αναλογα τα κεφια) κ ζαλη οταν σηκωνομαι.

Τι ειναι αυτα τωρα;;;Καινουργια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω λολι αυτον τον πόνο που περιγραφεις για ...πριν δεν τον αντεχω καθόλου...ποναει πολυ ρε συ...κοβεσαι τελειως.

οσο για το αλλο που περιγραφεις το νιωθω κι εγω, αλλοτε φουσκωμενη σαν μπαλονι λες κ εχω πετρες στην κοιλια και άλλοτε γουργουριζει το στομαχι μου κ ποναει - εχει πολλά χρονια να γουργουρισει το στομαχι μου, δεν το άφηνα αλλωστε να προλάβει να πεινασει :laugh: :laugh: πολλές φορές ξυπνάω το βραδυ κ νιώθω να πειναωωωωω - ε ριχνω κατι κ ξαναπαω για υπνο. Με βλεπω να βαζω καμμια 20αρια κιλά ως το τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μια απο τα ιδια η φουσκωμα ή πείνα τα χει παιξει ο αντρας μου δεν προλαβαινει να με ταιζει.Σημερα εκανα μια πατατα , γλιστρησα ελεφρως στη σκαλα αλλα πιαστηκα απο το σιδερο και εμεινα τελικα στο ιδιο σκαλοπατι αλλα τεντωθηκε παρα πολυ λιγο η κοιλια μου.Ευτυχως δεν επεσα δεν το λεω σε κανεναν να μην αγχωθουν , ηταν ελαχιστο ισα ισα που το ξυπνησα πρωι πρωι.Μεγαλη η χαρη τησ παναγιας , δεν επεσα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει ολες στα ίδιια είμαστε..χιχιχιχι

Και εγω έτσι, εκει που νιωθω πως το φαγητό δεν εχει κατέβει απο τον εισοφάγο ακόμα, εκει αισθάνομαι οτι αν δεν φαω θα πεθαάνω.....χαχαχαχα

Πίνω γαλα και ερχομαι στα ισα μου.Το βράδυ σίγουρα μια απο τις φορες που θα σηκωθω για τσισακια, θα χτυπησω και ενα ποτήρι γαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

καλημερα!!! σορυ για την ενοχλα αλλα με εφαγε η μοναξια

στις εξωσωματικουδες!!!!

Ασε που εδω νιωθω πιο αδυνατη!!!!! :woohoo: :woohoo:

:woohoo: σαν δεν ντρεπεσαι να παιζεις με την ψυχολογία μας...απο που εισαι τελοσπαντων? απο το καφρισταν? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μα τι πραγμα ειναι αυτο;;;;Δε μπορω να μπω πουθενα!!!Ολο πορτα τρωω γμτ :angry::angry::angry::angry::angry: .

Ρε Ζαχα πολυ μοναξια στην εξωσωματικη.Μπηκα κ εγω κ αγριευτηκα απο την ερημια :blink::blink::blink:

Κατσε εδω που γινεσαι POWER,SUPERWOMAN και ολα τα δυνατα πακετο!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

(2Η ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΩ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...