Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

Koukida έγραψε:

ΠΕΙΤΕ ΠΕΙΤΕ!!! ΚΑΝΤΕ ΠΡΟΒΛΈΨΕΙΣ!!!

ΛΕΤΕ ΜΩΡΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ? ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΣTΩ!!!!

(ετσι για να σταματησω να σκεφτομαι ολα τα αάλλα.... :blush: )

ΒΟΥ ΟR GIRL? GIRL OR BOY??????????????????????????? :laugh:

χμμμμμμμμμμμμμμμμ δε μπορω να μαντεψω αλλα ειμαι σιγουρη οτι σου μοιαζει ;););););)

Αν και γερνω προς το.............θαλασσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικα ολες οιν πεθερες ειναι μουρλές

Ελπίζω να μην γίνουμε ετσι .

Τη δικια μου (ξερετε αυτη που μου ειπε οτι η εξωσ ειναι μοιχεία, η το φοβερό -και που ξερεις οτι ολα πανε καλα) την ειδα το Σάββατο σ ενα γάμο που πηγα και η οποία δεν είπε ούτε ενα καλό λόγο,ολοι κατι ευχόντουσαν η δικια μου είτε είμαι ειτε οχι έγκυος σαν να μην τρέχει τίποτα .Ουτε μια ευχη να πανε ολα καλα( ανθρωπος της εκκλησίας και ηταν αυτή που μας ειχε πρήξει 2 χρόνια τωρα για το θεμα )και ολα αυτά γιατί δεν της το είπαμε νωρίς .Δεν εχω κλείσει ακόμα τον 3ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά στην Αγγλία σχεδόν όλοι γεννάνε στο νοσοκομείο και ακολουθούν πρωτοκολα...Για παράδειγμα δεν σε βλέπει ο γιατρός αλλά η νοσοκόμα καθ'όλη την εγκυμοσύνη σου και μόνο αν είναι κάτι εξαιρετικα διαφορετικό και δύσκολο σε βλέπει και ο γιατρός...

επίσης γνωστή μου στην Αγγλία της αργήσαν πάρα πολύ την καισαρική λόγω πρωτοκόλου και οικονομίας (προσπαθούσε να γεννήσει φυσκολογικά) που τελικά της δημιουργήθηκε πρόβλημα της κοπέλας...

Κουκιδα Έχεις σίγουρα ΑΓΟΡΑΚΙ :laugh: :laugh:

πάμε στοίχημα χιχι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίνο τραγική η πεθερά σου...Και εγώ δεν μπορώ καθόλου τους ξυνούς ανθρώπους....ειλικρινά μου χαλάνε την διάθεση...έχω διάφορους τέτοιους στην οικογένειά μου...

Θέλω βρε παιδί μου να χαίρεσαι να κάθεσαι με τον άλλο...να είναι χαρούμενος και καλοπροαίρετος...

Καλά σχετικά με τους ανθρώπους της εκκλησίας, έχουν δει διάφορα τα μάτια μου (εντάξει δεν είναι όλοι ίδιοι) αλλά έχω παρατηρήσει ότι είναι περισσότερο υποκριτές και με κακία από τους υπόλοιπους που δεν περηφενεύονται ότι είναι θρησκευόμενοι...τέλος πάντων, ο καθένας μας κρίνεται για τις πράξεις του...

Τι λέτε κοριτσάκια να κάνω για κυστική ή όχι??/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια τι κανετε??Εγω μαγειρευω κοτοπουλακι με πουρε για μενα και ρυζακι για τον αντρα γιατι δεν τρωει πουρε ο κανακαρης..κουκι μου καλη επιτυχια σιγουρα θα φανει το φυλλο και πιστευω θα ειναι κοριτσακι...παντως οτι και αν ειναι να ειναι γερο σου ευχομαι,θα συγκινηθεις πολυ οπως και εγω που εβλεπα το μπαρμπαδελι μου τοσο μεγαλο να κουνιεται.......φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκιδίτσα μου νομίζω πως κ οι δυο εχουμε κορίτσι. Λένε οτι οταν ξεκινάνε 2 και το ενα απο νωρίς "τη κανει", ήταν ζευγαρι και έμεινε η Κυρία. Ετσι λένε, οχι οτι ειναι κ με τη βούλα αποδεδειγμένο.

Αλλα απο την άλλη σε έχω για αγορομάνα ;)

Καλα ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ η πεθερά σου εδω μέσα εχει κερδίσει το Οσκαρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα χθες η γειτονισσα που μενει διπλα με φωναζει και μου δινει ενα πιατο λουκανικα με πατατες και μου λεει , θα σου μυρισε για αυτο τα φερα.πως τα πας; εγω η καημενη καγκελο , πηρα τα λουκανικα ειπα ευχαριστω και τα καταβροχθησα.Τι να τουσ κανω τους γονεις μου και τα πεθερικα μου , εχουν πει παντου και ειμαι μονο 8 βδομ αλλα δε θελω να μαλωσω μη ταραξω το μωρο.Παντως αν ειναι να μου φερνουν φαγητα θα το βροντοφωναξω :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα! ωραια :cheer:

ενα σιγουρο κορίτσι και ενα σιγουρο αγορι-

ενα γέρνω προς το θαλασσι και ενα μάλλον κοριτσακι!

πάλι στα ιδια δηλαδη!χαχαχα

εγω που δεν εχω διααισθηση για τον εαυτο μου καμια!

Μαρια νομιζω οτι εχεις αγόρι.

Λολλι ειπαμε 1+1!

Γιουλη αγορι

Συννεφακι και σενα για κοριτσι σε κοβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

και μενα χθες η γειτονισσα που μενει διπλα με φωναζει και μου δινει ενα πιατο λουκανικα με πατατες και μου λεει , θα σου μυρισε για αυτο τα φερα.πως τα πας; εγω η καημενη καγκελο , πηρα τα λουκανικα ειπα ευχαριστω και τα καταβροχθησα.Τι να τουσ κανω τους γονεις μου και τα πεθερικα μου , εχουν πει παντου και ειμαι μονο 8 βδομ αλλα δε θελω να μαλωσω μη ταραξω το μωρο.Παντως αν ειναι να μου φερνουν φαγητα θα το βροντοφωναξω :P:P:P

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ μαρεσει η γειτονισα- και μενα μια γιαγιουλα απο απεναντι εδωσε συκα στον αντρα μου για την δυσκλοιλιοτητα!!!!!!!!!χαχα

ελα που δεν τα τρωω την καημενουλα μωρε!

Γιουλη αυτο με το δυνατοτερο εμβρυο απο τα 2 το εχω διαβασει..λενε οτι τα κοριτσια ειναι πιο 'δυνατα'απο τα αγορια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τρελενομαι με τα κοριτσακια , κοκκαλακια, τσιμπιδακια, φορεματακια, δαχτυλιδακια αχ.Αλλα και αγορι να ναι τελεια θα ναι , γερα να ναι μονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πείτε και για εμένα τι νομίζετε?? αγοράκι ή κοριτσάκι???

Εγώ στην αρχή νόμιζα ότι είχα αγοράκι αλλά τώρα γέρνω προς το κοριτσάκι...

ένα είναι σίγουρο πάντως...ή θα είναι αγόρι ή κορίτσια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο για τα διδυμα το βρηκα κ στο ιντερνετ!!

Εγω πήρα χθες την αδερφη μου στην Αθηνα και ρωτησ ααν η πεθερα της εφτιαξε φετος γλυκο σταφυλι που μου αρέσει!

Σημερα το πρωι η γυναικα ξυπνησε απο το χαραμα κ εφτιαχνε γλυκο!!!

Με σκλάβωσε. Θα μου το στείλουν πορτα πορτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια! τι κανετε?? κουκιδακι σε εχω για τρελο παιδαρο!!! δεν ξερω γιατι!! :blink::blink:

εγω τι εχω λετε?? γερνω προς το αγορακι αλλα οι αμφιβολιες του γιατου για το φυλλο στην αυχενικη λιγο με μπερδεψαν... ισως δεν ειδε τσουτσουνι... :S:S γερα να ναι και το καθε παιδι αγορι η κοριτσι αγαπιεται με τις χάρες του!!

ασχετο... μαγειρευω και μου εχουν σπασει τη μυτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha ειμαι 50-50 για το μπέιμπι σου!! δεν ξερω ακομα.....(μαλλον κοριτσακι)

το Σπιρτουλι αγορι και το Σοφουκι επίσης

γενικα πολλα αγορια βλεπω...μα γιατι? :blink:

γλυκό σταφύλι Γιούλη? ωραίο θαναι! μπραβο στην πεθερα της αδερφης σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι είναι οι φιλότιμες πεθερές...η δικιά μου με πιτσα θα μας ξεπετάξει απόψε (ενώ ξέρει ότι δεν τρώω από έξω....η τεμπελιά της είναι τεράστια...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?καλε τι αναβαθμιση ειναι αυτη τρομαξα να μπω μπερδευτηκα αλλα σας βρηκα.

ΚΟΥΚΙ σημερα εχεις ραντεβου?καλη επιτυχια εγω εκλεισα κ αυριο το πρωι ραντεβου να παω να δω τι κανει το μπεμπε δεν μπορω να περιμενω μεχρι τις 16 για αυχενικη πιστευω ολα να ειναι καλα.καλα αποτελεσματα κ περιμενουμε νεα σου.

Τωρα απο την αρχη βαζουμε φωτο?

Σαμανθα δεν εκανες κ κατι τρομερο τα ζηλεψες τα εφαγες εγω να δεις τι τρωω οτι επιθυμω φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια μου εφαγα μιαμ μιαμ μιαμ γιουβαρλακια,χωρις ψωμακι κ εφαγα κ ενα γιαουρτακι!!!!Τα ειχα ζητησει χτες και σημερα τσουυυυυυπ στο ταπερακι!!!!!Πολυ το ευχαριστηθηκα!!! :):):)

Σαμανθα,σιγα την γουρουνιαααα!!!Ηταν μικρα δεν πιανουν ;);)

Ευτυχως εμενα τα γλυκα δεν μου κανουν μεγαλη αισθηση...μπορει να το λαχταρισω κ στις 2 μπουκιες να το παρατησω :blink: κ να το πασαρω στον αντρα μου (που μπορει να ζει μερες με γλυκα.ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ!!!)

Τα αλμυρα ομως...τους αλλαζω τα φωτα οποτε βρω ευκαιρια!!!! :blush::blush::blush:

κουκι.......για σενα η φωτογραφια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αφηνω....παω να χουχουλιασω,να χαζολογισω στην τηλεοραση κ αν με παρει και ο υπνος ακομα καλυτερα!!!!

Θα ξαναμπω αργοτερα (ναι ναι απειλη ηταν αυτο :P )να μαθω κ τα νεα της Κουκιδας!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH EPITYXIA BRE KOYKIDA OLA NA PANE KALA K SE OLEW MAS

OLEW GIA MIA K MIA GIA OLES TI LEV THEE MOY APO THN AGVNIA MOY GIA KATHE MIA POY PHGAINEI MEXRI NA ERTHEI K H SEIRA MOY PANAGITSA MOY VOITHISE ME

MONO EYXARISTA NA EXOYME

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Κουκίδα καλή επιτυχία εγώ πιστεύω πως θα έχεις κοριτσάκι.

Φραουλίνι πολύ χάρηκα με τα νέα σου θα δεις απο δω και πέρα όλα θα πάνε καλά.

Εγώ το Σ/Κ είχα ζαλάδες, εμετούς, και μάτωσαν και τα ούλα μου 1 φορά. Αντε να περάσει το 1 τρίμηνο να ηρεμήσω και να μου φύγει και το άγχος.

Χτές το βράδυ πήγαμε με τον άντρα μου βολτούλα και μετα σινεμά. Περάσαμε ωραία!!!!!

Που λέτε με τα ζωόδια εγώ είμαι παρθένος και ο αντρούλης μου Αιγόκερος ο τέλειος συνδιασμός είμαστε και οι 2 ζωόδια της γης. Το κριαράκι που θα έρθει θα μας ταρακου΄νήσεις αφου τους ξέρω καλά απο πρώτο χέρι αφού είναι η κολλήτή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην σκάσεις ακόμη έχεις μερικούς μήνες για αυτό :laugh: :laugh:

Λοιπόν, πρώτα φτιάχνεις το τικεράκι σου οκ??

μετά στον τύπο που έχω εγώ πας εκεί που λέει: Want your ticker on your own profile?

Get the code

παίρνεις το code.... στην συνέχεια πας στο profile σου στην επεξεργασία προφίλ και μετά εκεί που λέει φόρουμ οκ?

και το κάνεις paste εκεί που λέει υπογραφή. Απλώς να δεις ποια έκδσοση θα κάνεις copy για να είναι συμβατή.

καλη επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...