Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.mamys love ΠΗΤ 23/02/2011, κοριτσάκι

2.sofouki ΠΗΤ 09/03/2011

3.nena1988 ΠΗΤ 16/03/2011 , αγοράκι

4.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

5.Ηλιαχτίδα28 ΠΗΤ 17/03/2011, κοριτσάκι

6.dolfin ΠΗΤ 17/03/2011, αγοράκια

7.demie_14 ΠΗΤ 21/03/2011

8.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

9.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

10.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

11.βασουλα ΠΗΤ 25/03/2011

12.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

13.nutella ΠΗΤ 27/03/2011

14.maria+fotis ΠΗΤ 27/03/2011

15.523Georgia ΠΗΤ 29/03/2011

16.vasia78 ΠΗΤ 31/03/2011

17.ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ ΠΗΤ 31/03/2011

18.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

19.samantha ΠΗΤ 04/04/2011

20.dreamgirl ΠΗΤ 17/04/2011

21.Συνεφάκι ΠΗΤ 16/04/2011

22.Anemos

23.Belle ΠΗΤ 03/05/2011

Ξερετε εσείς συμπληρώστε!! [smilie=wav.gif] [smilie=icon_thumright.gif]

Επιτελους περασε ατη λίστα στην υπογραφη απο κάτω.. Εγιναν καποιες περικοπες γιατι δεν χωρουσε αλλα ολα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπερα κοιλιτσες!

σα να βαριεμαι μου φαινεται :) δεν ξερω.....εχω περιεργη διαθεση σημερα απο το πρωι :? μια ειμαι χαρουμενη,μια λυπημενη,μια νευριασμενη,μια κουρασμενη!!! δραμα!!! Μηπως μου χρειαζεται ενα χερι ξυλο μπας και στρωσω χαρακτηρα;;;

Εχω και μια φουσκωση-μια φλογα στο στομαχι....(λες να μου ξεκινησουν τωρα αυτα;;; :o )

Δεν θυμαμαι πια ειπε οτι πηρε παντελονια εγκυμοσυνης...θελω να ρωτησω...τα νουμερα στα παντελονια εγκ. πανε και βαση της ηλικιας της εγκυμοσυνης; :roll::roll::roll: ή ειναι σαν one size;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quoteαπό gioulaki » Δευτ Σεπ 13, 2010 3:44 pm

Εγω εγω πήρα... Τα ιδια νουμερα που φορουσα πηρα. Εκτος απο ενα που είχε στενη γαρμμή κ πηρα ενα νουμερους μεγαλύτερο!! ]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα- εχω σοκαριστει- τα παντελονια που φοραω παντα ειναι φαρδυα- μαρεσουν τα χαχόλικα-οποτε μεχρι πρότινος, ολα τα φορουσα με ζωναρι στη μεση αλλιως μου πεφταν στα γονατα.

ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΥΜΠΏΝΟΥΝ!!! τι πρήξιμο ειναι αυτο...τι πρηξιμο...τωρα φοαραω ενα που μου ηταν βρακα κανονικα και τωρα με πιεζει ολο μου το μπεμπεδοσυστημα...πρεπει να ξεχυθουμε στις αγορες-

αυτα τα τζινακια με το λαστιχο ειναι πολυ ωραια. Λολι τετοιο να παρειςςςςς :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκι μου αυτα τα τζινακια εχω στο μυαλο μου ;) .

Παντως και πριν την εγκυμοσυνη δεν μου αρεσε να εγκλωβιζομαι σε στενα παντελονια κ σκληρα υφασματα...βρακες,παντελονες,μιλιτερ,κολαν και φορμες ειναι τα αγαπημενα μου!!!Οκ τα τζιν μου τα ηθελα πιο εφαρμοστα αλλα δεν ηταν κ οτι πιο ανετο για μενα!

Νομιζω οτι δεν θα κανω τραγικες αλλαγες στο στυλ μου,δηλ απο στρετς παντελονια σε φαρδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από συννεφακι » Δευτ Σεπ 13, 2010 5:05 pm

κοριτσια σβηστε με απο τη λιστα , σταματησε να χτυπαει η καρδουλα του , τωρα πρεπει να παω για αποξεση

Συννεφακι μου γιατι εγινε αυτο;;;;Ποτε εγινε;;;Τι ειπε ο γιατρος;;;Λυπαμαι παρα παρα πολυ! :(:(:(:(:(:(:( ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφάκι λυπάμαι πολύ... Μήπως χρειάζεται μια επανεξέταση? Λογικά η εβδομάδα ήταν πιο προχωρημένη, άρα πώς το εξήγησε ο γιατρός? Μακάρι να είναι ένα λάθος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

synnefaki moy se katalabainv apolyta to exv pauei 3 forew k giayto den hsyxazv to lev sta koritsia alla einai fysiki opoiow den to exei pwerasei den mporei na katalabei.moy ferneiw tosew θυμισες στο μυαλο γμτ τι να πω σκεψου οτι δεν εισαι η μονη κ ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος.ευχομαι συντομα το συννεφακι σου να αποχωρησει σιγα σιγα κ να βγει ο ηλιος να φωτισει τις ψυχες σας με τον ερχομο ενος μωρου.Λυπαμαι πραγματικα οτι κι αν πω ειναι λιγο....... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ συννεφάκι λυπάμαι πάρα πολύ!!!! Τι σου είπε ο γιατρός γιατί συνέβει, στις πόσες εβδομάδες σταμάτησε? Κάνε κουράγιο κορίτσι και όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Και εγώ στο παρελθόν είχα παλλίνδρομη κύηση και σε καταλαβαίνω πως νιώθεις. Στην αρχή είναι δύσκολα αλλά ο χρόνος είναι το καλύτερο φάρμακο. Και το πιο σημαντικό μην το βάλετε κάτω, να προσπαθήσετε και πάλι σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ γι αυτο που συνεβει συννεφακι το εχω περασει κ σε καταλαβαινω δεν υπαρχουν λογια μονο ο χρονος απαλυνει τον πονο κανε κουραγιο κ μην το βαζεις κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια αν και απ'οτι βλεπω δεν ξεκιναει σημερα καλα.... συννεφακι μου λειπαμε παρα πολυ!!!!ειναι πολυ δυσκολη φαση και ξερω πως τα λογια μας δεν φτανουν για να σου μειωσουν τον πονο που νιωθεις τωρα.....

εγω σημερα ειμαι χαλια θα ελεγα..... ποναει υπερβολικα ο λαιμος μου και φοβαμαι μην ανεβασω κανενα πυρετο??? να παρω το γιατρο η ειναι λιγο ασχετο να του πω για τον πονολαιμο.... ειμαι στο γραφειο με οινοπνευμα και βαμβακι στο λαιμο αλλα δεν νομιζω να κανει τιποτα..... εχει να με πονεσει ο λαιμος μου χρονια τοσο πολυ, τωρα επρεπε να συμβει....

δεν θυμαμαι πια εχει αυχενικη σημερα αλλα της ευχομαι τα καλυτερα και περιμενουμε ευχαριστα νεα!!!

φιλια και καλη σας μερα [smilie=icon_pale.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν συμβαινουν τετοια γεγονοτα τρελλαινομαι δεν αντεχω ρωταω συνεχεια το γιατι απαντηση δεν παιρνεις ποτε!δεν ειναι κριμα να προσπαθεις τοσο καιρο κ να σου τυχει αυτο?αυριο που εχω ραντεβου τρεμει η ψυχη μου νομιζω πως κ γω εχω παθει κατι δυστυχως το αγχος κ την ανασφαλεια δεν μπορω να τα βγαλω απο μεσα μου.δεν χαιρομαι τιποτα αντιθετα πνιγομαι απο μονη μου.σε σας μπορω να τα πω γιατι οι δικοι μου φωναζουν κ μαλωνουν δεν μπορουν να καταλαβουν δεν ειναι ουτε μια ουτε δυο αλλα τρεις φορες το φυσαω κ δεν κρυωνει.σκεφτομαι οτι κοντευει η μερα η αυριανη κ με πιανει πανικος γιατι τοσο?γιατι να ειμαι τοσο δειλη κ να πω περασαν τα αλλα θαρθουν καλυτερα μακαρι ισως αν την κανω αυριο να ησυχασω λιγο.ηταν μια πρωινη εξομολογηση απο καρδιας :|

Συγνωμη ανα σας κουρασα κ λεω τα ιδια κ τα ιδα συνεχεια εδω μπορω να ταπω κ να ξελαφρωσω λιγακι ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Γιωργια μπορω να καταλαβω την ανησυχια και το αγχος σου αλλα θα πρεπει και συ να προσπαθησεις να το αποβαλλεις λιγο ολο αυτο.... εχεις σκεφτει ποτε μηπως καθε φορα που σκεφτεσαι ασχημα η κανεις κακες σκεψεις ειναι σαν να το προκαλλεις να συμβει??? προσπαθησε λιγο για το καλο το δικο σου και του μικρου που κρυβεις μεσα σου να σκεφτεις λιγο θετικα και να πεις αυτη τη φορα ολα θα πανε καλα!!!!!!! και να το πιστεψεις!!!! εχω μια φιλη που τα παντα τα επερνε πολυ βαρια στη ζωη της, στα 35 αποφασισε οτι θελει παιδι και το θελει τωρα..... εκανε προσπαθεια 2-3 μηνες αλλα οχι συστηματικα και αφου δεν συνελαβε, εκανε σπερματεχινση και επιασε με την πρωτη!!!! απο την μερα που το εμαθε ελεγε πως κατι θα συμβει, θα γλυστρισει, θα πεσει απο τη σκαλα και αλλα τετοια... το αποτελεσμα........... ενα βραδι επεσε ενα μηχανακι πανω της, εσπασε ενα χερι και μετα απο μερικες μερες εχασε και το μωρο........... αυτα. ελπιζω να μην σε κουρασα ουτε να σε πειραξε κατι απο οσα ειπα!!! ολα θα πανε καλα γιατι ετσι πρεπει!!!! να εισαι καλα γιωργιτσα και συ και το μικρακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια χτες πηγα στη γιατρο για υπερυχο ειχα βεβαια αγχος μηπως κατι δεν παει καλα αλλα ειχα κ θετικη σκεψη ελεγα απο μεσα οχι αυτη τη φορα ολα θα ειναι μια χαρα :):) ειναι το σπορακι μου 33 χιλιοστα κ κοριτσια κανει κ κολοτουμπες τρελαθηκα δεν περιγραφεται!!!!!!!!!!!27 σεπτεμβριου με εβαλε για αυχενικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...