Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

Καλεεε ηρεμία με τα τικεράκια!! θα τα φτιάξουμε και θα συνηθίσουμε και το site :D:D

Και εμένα στην αρχή δεν μου άρεσε αλλά τώρα το έχω συνηθίσει μια χαρούλα!!!

καληνύχτα xxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα ανησυχα κοριτσακια!!!! τι κανετε??? εγω βρε παιδια θα επρεπε να ειχα σκασει που εχουν περασει 4 βδομαδες απο τοτε που πηγα στο γιατρο τελευταια φορα και δεν εχω και συμπτωματα καθολου απο την αρχη της εγκυμοσυνης αλλα βρε κοριτσια που εχει παει η θετικη σας σκεψη? δεν κανει να αγχονεστε και τοσο, ολες μας βεβαια εχουμε ενα αγχος αλλα καποιες παραπανω απο οτι πρεπει και δεν κανει.... τελος παντων και γω εχω πεμπτη αυχανικη και παρασκευη γιατρο!!!! :D:D:D αργησα πολυ να δω το μικρουλι μου αλλα αυτη η βδομαδα θα με αποζημιωσει!!!! :D:D:D:D φιλακια σε ολες και μια υπεροχη βδομαδα να εχουμε [smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες! καλή εβδομάδα κ καλές αυχενικές να έχουμε! εγώ πάω αύριο πρωί :!: άντε να δούμε, να μας φεύγει κι αυτό το άγχος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

καλη εβδομαδα κ καλες αυχενικες!!!!!!

Να ρωτησω...τα τικερακια που βαλατε ειναι καινουργια ή σιγα σιγα επαναφερονται τα παλια (οπως μας ειχα ν ενημερωσει;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια, μήπως μπορείτε να μου πείτε πού αντιγράφετε τον κώδικα για το τίκερ? δεν βλέπω πουθενά το μενού όπως ήταν παλιά... όταν πάμε στην επεξεργασία τι κάνουμε έπειτα? ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μετα πας forum σε αυτο που εχει πανω στο προφιλ σου με τα αγγλικα και μετα γραφει signature

μολις μπεις πατας πρωτα url και μετα κανει επικολληση αναμεσα στα δυο URL που θα σου βγαλει και ξεμαρκαρεις τα 3 τελευταια που εχει τσεκαρισμενα. καλη επιτυχια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!! τι κανετε??? χαθηκαμε με τοσες αλλαγες εδω!! ουτε εμενα μου αρεσει... αλλα θα το συνηθησουμε που θα παει!! κανω προσπαθειες να βαλω τικερακι... για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφερα!!! τελεια!! λοιπον τι νεα? αντε να τελειωνουμε ολες με τις αυχενικες.. εγω εχω αγχωθει λιγο με τα αποτελεσματα απο την αναλυση του αιματος. ειναι 10 μερες που την εκανα κ τα αποτελεσματα δεν εχουν βγει ακομα :?:? αντε να δουμε!! κατα τα αλλα τωρα μολις χτυπησα μια απιστευτη τυροπιτα απο το φουρνο διπλα στο σπιτι κ ειμαι στο τσακ να παω κ για δευτερη!! :o:o πολλλεεεες λιγουρες!!!!!! εχω παρει ηδη 2,5 κιλα!!! δεν μπορω να πω οτι προσεχω ιδιαιτερα βεβαια!!! τρωω τα παντα!!! και σουβλακια κ πιτσες κ γρους κ γαριδακια και οοοολα!!!!!!! :roll::roll::roll: τωρα αρχισα τα βραδια να τρωω κανα γιαουρτακι (στραγγιστο εννοειται με μελι η γλυκο του κουταλιου κυδωνι τρελαιιιινομαι) αλλα ολο επισκεψεις εχουμε κ συνεχεια παραγγελνουμε τα σχετικα μας!!!! να δω που θα φτασω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πειτε μου σας παρακαλω γιατι μου εσπασαν τα νευρα!!!!!

1. εφτιαξα τικερ

2.βρηκα που ειναι η υπογραφη κτλ

ΠΟΙΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ;;; Το Forum signatures: HTML ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli ευχαριστώ πολύ πολύ για τη βοήθεια!!! τα καταφερα τελικά! βέβαια με αυτή την αλλαγή του site έχασα το παλιό μου τίκερ, που μ'αρεσε τόσο :roll: anyway, έβαλα το δοκιμασμένο κ κλασικό. ας ελπίσουμε όλα να μας πάνε σούπερ κ να είναι εντελώς γουρλίδικα τα νέα μας τικεράκια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω κοριτσια δεν προσεχω ιδιαιτερα και εχω βαλει κανα δυο να μην πω 3 κιλακια και την παρασκευη που θα παω στο γιατρο.... καηκα!!!!!! θα με πιασει απο το μαλλι :lol::lol::lol::lol: αλλα η μεγαλη μου αδυναμια ειναι τα γλυκα.....αχ αυτα τα γλυκα, τι θα κανω, αν δεν φαω γλυκο τρελλενομαι..... 100 κιλα θα γινω..πω πω :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω κάτι. Κάνει να πίνουμε coca cola zero ή καμιά fanta ή σας το απαγόρεψε ο γιατρός? κ κάτι άλλο: νιώθετε ή βλέπετε την κοιλίτσα σας φουσκωμένη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο γιατρος μου εχει απαγορευσει τα αναψυκτικα.και η κοκα κολα ειναι το μονο που μου λειπει πιο εντονα και απο καφε και τσιγαρο........... :cry::cry: οσο για το φουσκομα αλλο πραγμα.... δεν μου κανει κανενα παλιο ρουχο και φαινομαι σαν 5 μηνων εγκυος...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα απο φαγητα δεν μου απαγορευσε κατι συγκεκριμενο...μου ειπε λιγο απ ολα κ οχι υπερβολες,πχ οχι αναψυκτικο-γλυκο καθε μερα κ αυτα λογω ζαχαρης!

Ενταξει δεν εχω κ μεγαλο προβλημα!!Ειδικα για τα γλυκα ουτε πριν τρελλαινομουν,ουτε τωρα! Μπορει να εχω στο ψυγειο κ να μην αγγιξω ουτε ενα ή να φαω μια δυο μπουκιες κ να το δωσω στον αντρα μου (που ζει με τα γλυκα).

Παντως εγω την βλεπω την κοιλιτσα μου!!!Και μολις μπηκα στην 12η εβδ την εβγαλα φωτο κ θα το κανω σε καθε αλλαγη εβδ για να εχω μετρο συγκρισης κ ενθυμιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!

πωπω τι ωραια τικερακια!! πολυ χρώμα!!

κοριτσια και πολλες αυχενικες εχουμε αυτη τη βδομαδα!!!! :D

σημείωσα:

demie --> TRITH

Maria+Fwtis -->TETARTH

Georgia ----> TETARTH

spirtouli ---> PEMPTH

εγω απο σημερα κοβω τις υπαρίνες το cyclacur και σε διαστημα 3 εβδομαδων σταδιακα τα αντισταμινικα....

αισθανομαι πολυ 'κάπως' γιατι ειναι λογικο να αισθανεσαι μια ασφαλεια για οσο τα παιρνεις..

αλλα αφου το λεει ο γιατρος -κατι θα ξερει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσούδια ! σπιρτούλι και σοφούκι μου λείψατε ! Καλή επιτυχία στη demie ! Πάει για αυχενική αυριο ή μου φαίνεται ;; απο κιλάκια εγώ ειχα απο πριν αλλα στο 1ο τρίμηνο πήρα μονο 1 !; μακάρι να συνεχιστεί αυτό και να μην παρω πολλά ! αλλα και να πάρω...δεν πειράζει, σημασία εχει η υγεία του μωρού! εγώ λεω να μαζευτούμε να πηγαίνουμε ολες μαζί γυμναστήριο μετά τις γέννες !!!! ζάχαρη θα τα περάσουμε!

α! εγώ που και που πινω μισο ποτηράκι pepsi twist (προσέχω να μην πιω κατι με ασπαρτάμη) αλλα εχω κοψει τον καφέ που λατρεύω ! α! και γενικά περισσότερο λιγουρεύομαι γλυκιές γεύσεις τώρα στην εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...