Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

Καλημέρα πρωινά κοριτσάκια!!

Τι κάνετε?

lollipop πολύ καλές οι τιμές του γιατρού σου!! Δεν έχω ξανα ακούσει τέτοιες...Βέβαια το γεγονός ότι δεν έκανες την Παππ-Α έριξε την τιμή.

Εγω σήεμρα νοιώθω μια μικρή ανασφάλεια όπως σας έγραφα και στο άλλο...Επειδή άρχισαν να υποχωρούν τα συμπτώματα του 1ου τριμήνου (δυσκοιλιότητα, αναγούλες, υπερβολικά ευαίσθητο στήθος) νοιώθω ότι δεν είμαι έγκυος ώρες ώρες και ανησηχώ πάρα πολύ...

Σας συμβαίνει αυτό καμιά φορά??

Το οτι θα αναπολώ τις ημέρες που σερνόμουν από τα συμπτώματα δεν το περίμενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οντως επαθα κ εγω πλακα με την τιμη!!!! Σαφως επαιξε ρολο που δεν εκανα παπ-α αλλα κ τα 40Ε μου φανηκαν λιγα!!!Τι να πω...ή τοσα την χρεωνει ή μας ζητησε τοσα λογο της φιλιας του με την κουνιαδα μου.Αλλα αν ηταν λογω φιλιας θα μας το ελεγε : "40E για σας" ή κατι τετοιο!

Ο δικος μου εχει μεχρι κ τακοκαρδιογραφο στο ιατρειο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα και εγω το νοιωθω αυτο ουτε στηθος ποναει ουτε αναγουλες τιποτα μονο η δυσκιλιοτητα εμεινε ας εχουμε θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα ;) οχι οτι δεν εχω αγωνια δευτερα θα παω για υπερυχο κ μου φαινετε τοσο μακρια αχ πως θα περασουν αυτες οι ωρες???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουσκοκοιλιτσες μου,

δεν θα ειμαστε σε ολη την εγκυμοσυνη "αρρωστες"!!! Τα συμπτωματα θα υποχωρησουν γιατι οργανισμος μαθαινει να ζει με τις αυξημενες ορμονες! ;);)

Μην αγχωνεστε!!!! Ολα θα πανε καλα! Και σας το λεω εγω που ειμαι η βασιλισσα του αγχους! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θα κλείσω μάλλον στο προγένεσις, η γιατρός μου μάλλον δεν έχει τόσο σύγχρονα μηχανήματα γι αυτόμε παρέπεμψε αλλού... διάβασα καλά λόγια σε φορουμ από αλλες εγκύους...

ομως έχω ενα θέμα βρε κορίτσια η γιατρός συνεργάζεται με το Ιασώ και δεν θέλω με τίποτα να γενησω στο Ιασώ δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα και μου χει κάτσει στραβά... μάλλον τώρα είναι η καλύτερη περίοδος για να αλλάξω γιατρό που είμαι ακόμα στην αρχή ... ξέρετε να μου συτήσετε κάποιον καλό γυναικολόγο στο Λητώ???

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας....

μακάρι να υποχωρήσουν συντομα και τα δικά μου συμπτώματα δεν αντέχω άλλο ναυτίες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοιλουδια και στα πιτσουνακια που κρυβουν μεσα τους!!!μετα απο κατι προβληματακια καταφερα και μπηκα στο μαμυ,ειπα να κανω και ενα διαλειμα να ξαλαμπικαρω λιγο,να ασχοληθω με κατι αλλο,...εγω ειμαι στην 23 μερα ..-πρωτα βγαινει η ψυχη και μετα το χουι :D χαχαχα!!μετα απο εναν χειμαρο εξατασεων,απλα το μονο που μου λενε ολοι ειναι...αστο να συμβει....για να δουμε...LOLLI!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIMΩΝΑΚΙ μουυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σε χασαμε καλο μου!!!!!!

Για να μας λες οτι ολοι σου λενε "Ας το να συμβει",υποθετω οτι τα αποτελεσματα των εξετασεων σου ειναι οκ ε;;;Ας το να συμβει λοιπον! Κοινως ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ;););) .Να σε βλεπουμε τωρα..μην χαθεις!!!

Βγηκα για ψωνια σημερα...αν και κουραστηκα γρηγορα το ευχαριστηθηκα!!!!Πηρα λιγα ρουχαλακια γιατι καλες ειναι οι πυτζαμες που κυκλοφορω 3 μηνες τωρα αλλα δεν κανουν για να βγω πιο εξω χαχαχαχα.

Σουτιεν που ηθελα πηγα μονο σε ενα μαγαζι αλλα ημουν πτωμα απο το βαλε-βγαλε στα ρουχα κ γυρισα σπιτι για μαμ!!!Απο βδομαδα θα ξαναβγω για σουτιεν κ ο θεος βοηθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κι εγώ περιμένω να αλλάξει ο καιρός να πάρω κανενα ρουχαλάκι χειμωνιάτικό όμως γιατί το καλοκαίρι πέρασε... και δεν μου κάνει τίποτα... που να πάμε για καλά και φτηνά?

σουτιέν πήρα ένα χωρίς ενισχυσεις και μπανέλες γιατι με ενοχλούν όλα από την τριούμφ και μεχρι στιγμής με έχει βολέψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια τι κάνετε? Εγώ σήμερα σηκώθηκα από τις 7 το πρωι αφού χτες με πήρε ο ύπνος στις 9. Κατα τα άλλα έκανα μερικές δουλειές στο σπίτι και πήγα μια βόλτα στα μαγαζια.

Και εμένα κορίτσια τα συμπτώματα αρχίζουν να μου ελαττώνονται λιγότερες αναγούλες έχω 3 μέρες να κάνω εμετό και καμιά φορά σκέφτομαι είναι όλα καλά? Αντε να έρθει η Παρασκευή να κάνω και εγώ την αυχενική να μου φύγει το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Εγω χθες πηρα ενα τζιν με μπασκα ( υφασμα στην κοιλια) απο το μαδερλαντ , 28 ευρω.Τα μεγαλυτερα νουμερα σε παντελονια κανονικα δε με βολευουν εχω γινει περιεργη δε θελω να πιεζει τιποτα την κοιλια μου , που ειναι φουσκωμενη απο τα φαρμακα και απο το φαγητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ μπερδευομαι με αυτο το φορουμ, αλλα θα το μάθουμε!

Λοιπον Ρουχα εγκυμοσύνης εκτος απο το prenatal & to motherland εχει στα:

zara, sfera, marks & Spencer, H&M . Εγω πηρα δυο τρεια κομματια και ευτυχως γιατί δεν ειχα παντελόνια, οπως λεει κ το συννεφακι δεν ηθελα τιποτα να με πιεζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.mamys love ΠΗΤ 23/02/2011, κοριτσάκι

2.sofouki ΠΗΤ 09/03/2011

3.nena1988 ΠΗΤ 16/03/2011 , αγοράκι

4.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

5.Ηλιαχτίδα28 ΠΗΤ 17/03/2011, κοριτσάκι

6.dolfin ΠΗΤ 17/03/2011, αγοράκια

7.demie_14 ΠΗΤ 21/03/2011

8.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

9.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

10.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

11.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

12.nutella ΠΗΤ 27/03/2011

13.maria+fotis ΠΗΤ 27/03/2011

14.523Georgia ΠΗΤ 29/03/2011

15.vasia78 ΠΗΤ 31/03/2011

16.ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ ΠΗΤ 31/03/2011

17.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

18.samantha ΠΗΤ 04/04/2011

19.dreamgirl ΠΗΤ 17/04/2011

20.Συνεφάκι ΠΗΤ 16/04/2011

21.Anemos

22.Belle ΠΗΤ 03/05/2011

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!! Έχουμε απουσίες ακόμη βλέπω...

Εγώ δεν έχω ψωνίσει ακόμη τίποτα...αλλα φοράω τα καλοκαιρινά φορεματάκια μου.

Λέω να ψωνίσω μια και καλή όταν μπει για τα καλά το φθινόπωρο...

και να παρω και παπουτσακια με πιο χαμηλα τακουνια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου, γεια σας! τι κάνετε? χαθηκαμε αυτές τις μέρες με την ανανέωση του site... διάβασα τέλεια νέα κ χάρηκα πάρα πολύ!!! dolfin, gioulaki, lolli, μαρία όλα πάνε καλά! :)

εγώ θα πάω για αυχενική την Τρίτη το πρωί.σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααα σε ολες σας

εχω πολλες ημερες να συνδεθω,μια τα προβληματα της ιστοσελιδας,μια το τρεξιμο το δικο μου σας εχασα.

πολυ ωραια νεα βλεπω απο τις περισσοτερες,μπραβοοοο και να ειναι σε ολες μας παντα καλα τα αποτελεσματα.εγω αυχενικη θα κανω την παρασκευη 17/9 και εχω αγχος τρελοοοοοο.

φιλια σε ολες θα τα πουμε αργοτερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αυχενικη θα κανω την παρασκευη 17/9 και εχω αγχος τρελοοοοοο.

γώ θα πάω για αυχενική την Τρίτη το πρωί.σας φιλώ!

Κορίτσια να μας γράψετε εμπειρίες που την κάνατε, πόσο κράτησε.. γιατί έχω πολύ αγχως γι αυτή την εξέταση εγώ την έχω για μεσα Οκτώβρη... μέχρι τότε θα διαβάζω εμπειρίες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου!χαθηκαμε τελειως.ελπιζω σιγα σιγα να ξαναμπουμε στους ρυθμους μας...

εγω ειμαι αρκετα καλυτερα,ειχα 3 μερες να κανω εμετο.μονο χτες βραδυ με επιασε αρκετα,αλλα οκ.για αυχενικη θα παω 21 σεπτεμβρη.αντε να τελειωνουμε και με αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,γεια σας!!!!

Καλη Κυριακη να εχουμε!

Πως ειστε;

Dolfin,ο γιατρος που με παρακολουθει κ μου εκανε την αυχενικη δεν ειναι στην Αθηνα,ειναι στην πολη που μενω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑΑΑΑ!!

Καλα...ολα τα κουλα σε μενα θα τυχουν, παιζει να ειμαι και η τελευταια που μπορεσε να μπει στο μαμυ....

ας ειναι καλα το Σαμανθακιμας που εκανε τον μεσαζωντα με τον διαχειριστη εδω!!!!

369220a3hjk9pcg9.gif

thank you Sammy!

Λολλι το ξενυχτησες χθες??

μπραβο στην dolfin που ολα πηγαν καλα με τα αγορακια της!!!Συγχαρητήρια!!

καναπεδακι μου σουρχομαι!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε σαν τα χιόνια :D:D

πραγματικά πρέπει να είσαι η τελευταία διότι ο admin μου είπε ότι έχουν απαντήσει σε όλες τις κοπελες και έχουν λυθεί τα προβλήματα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε σαν τα χιόνια :D :D

πραγματικά πρέπει να είσαι η τελευταία διότι ο admin μου είπε ότι έχουν απαντήσει σε όλες τις κοπελες και έχουν λυθεί τα προβλήματα :P :P :P

καλά...δεν αμφέβαλλα!!μια ζωη ετσι παιδι μου.... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...