Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Ok αγορομανούλα μου σε βάζω αμέσως!! κ μη ξαναπείς οτι μας πρήζεις γιατί θα σε μαλώσω κ δεν κάνει στη κατάσταση μας! Αν δεν τα συζητήσουμε εδώ που περνάμε όλες την ίδια φάση ποιος άλλος θα μας καταλάβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera koritsakia kai agori!!ti wraia neakia...

emena xtes itane 5,7 alla stin pragmatikotita to mwraki piastike pros to telos kai einai mias evdomadas ligotero kanonika...gia auto den mporousame na doume kai kala to fulo...ektos apo ta kleista podarakia..!sas euxaristw oles..gia ta omorfa logakia!!!

afro mou teleia...mpravo sas...me to kalo o antraklas!!!

jule ola na sou pane teleia..kai min paraponiesai...xixi!!ante na pareis kai tin adeia na iremiseis!!

samarcande ante ki esu se 10 meroules...ola kala tha pane...oti fulo kai na nai...xaxa!!

elenaki mou ola kala?

touristria k andria min stenaxwrieste..ki emeis me ena mistho ta vgazoume pera ki exoume ki allo paidaki...oloi oi kaloi xwrane..arkei na to thelete!kai pistepste me an den eixame to xarouli(gio mas) na mas kanei tis treles tou kai tis tarzanies tou mallon tha eixame pidiksei apo to mpalkoni...

filakia roufixta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου τί κάνεις;;;Φουσκώνει η κοιλίτσα σας;;Αισθάνετε τίποτα περίεργο το Μαριανάκι σου; Άχ τί ωραία που το βλέπετε κάθε 2 εβδομάδες!Εμείς θα περμένουμε μέχρι τις 2 Δεκεμβρίου να ξαναδούμε το αγοράκι μας!

joanaki μου μια χαρά είναι το μωράκι σας!!Σας άλλαξε ΠΗΤ επειδή έγινε αργά η σύλληψη; Τι καλά που έχουμε ευχάριστα νέα!!Έτσι να συνεχίσουμε όλες Παναγίτσα μου! Επόμενο ραντεβού πότε έχετε; Ο γιόκας σου έχει το αγαπημένο μου όνομα..όπως κ ό αντρούλης μου!!Φαντάζομαι θα είναι κ αυτός κούκλος!!! :D Απο οικονομικά χάλια αλλα θα τη παλέψουμε παιδιά!Υγεία πρώτα κ τα υπόλοιπα θα φτιάξουν!

Samarcande μου καλημέρα όλη μέρα!!!

Κορίτσια ασβέστιο παίρνετε; Ο γιατρός μου το έχει δώσει απο την αρχή κ όλο το αφήνω κ ζήτημα να το πάρω 2 φορές την εβδομάδα..με αηδιάζει..απλά πίνω γάλα κ τρώω 2 γιαουρτάκια τη μέρα ή τρώω μαλακό τυράκι που έχει ασβέστιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki mou oxi den mou allakse pit...apla mou to eixe pei oti einai pio mikro!o xaroulis einai enas kouklos...oxi oti eimai koukouvagia..to lene k ta koritsakia sto sxoleio!einai i petra tou skandalou mou eipe o mpampas enos koritsiou!asta!einai to pio gluko plasmataki...toso truferos..afou lew tha paei polu mprosta sti zwi tou....(ououououououu)!oso gia to asvestio exw polu megalo provlima...ennow oti den mporw na to piw me tipota...to paleuw to paleuw...kai mou rxetai na kanw emeto molis to pinw!polu aidia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προς τα παρον γαλακτοκομικα μου εχει δωσει μια βιταμινη την pregnacare και φυλλικο...

αλλα και αυτα τα ξεχνω καμια φορα. Αντε μονο καλα νεα να ακουμε ολοι! Ειρηνακι καλη επιτυχια σημερα!

Και εγω οκτω δεκεμβρη θα το ξαναδω το νινακι... εχω να περιμενω και 4 παντρευομαι... και μετα χριστουγεννα! Ποσο μ αρεσουν τα χριστουγεννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προς το παρόν παίρνω ασβέστιο σε χάπια και το παίρνω πριν κοιμηθώ το βράδυ γιατί στην αρχή με ανακάτευε. Τώρα δε καταλαβαίνω τίποτα. Με το σίδηρο έχω το πρόβλημα, μου'χει ταράξει το έντερο, είχα πάντα θέμα με τα έντερά μου και τώρα είναι χάλια η κατάσταση αλλά ο γιατρός μου είπε απλώς να κάνω υπομονη! :?:(

Χθες στον υπέρηχο το μωρούλι μου το έβγαζε τέσσερις μέρες μεγαλύτερο! Λέτε στην αυχενική να μου αλλάξει ΠΗΤ? :roll:

Afro με το καλό κι ο γάμος σου, χαλάρωσαν τα πράγματα με τις ετοιμασίες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κ καλή επιτυχία στην Ειρηνούλα μας!!!Περιμένουμε νέα μετά!!

Jule μου δεν σε ξεχνάμε βρε κοριτσάρα μου!!Θα επανορθώσουμε για να μη σε στεναχωρούμε γλυκειά μανούλα!! Το μωρούλι σου μεγάλωσε πολύ!!!Ολόκληρο παιδί είναι τώρα κ όπως φαίνεται κ το τρίτο ντροπαλό μωράκι μας!!Που θα πάει την επόμενη φορά θα το μάθετε σίγουρα! Άντε να πάρεις κ την αδειούλα σου να ξεκουραστείς!Απο ψώνια έχεις πάρει τίποτα;

Μιας κ ρώτησες για το φύλλο,εμένα στην αυχενική 12 εβδ. κ 4 ημερών, 6,94 εκατοστά φαινόταν-κρεμόταν καθαρά ανάμεσα στα ποδαράκια του το "εργαλειάκι"..κ 2 μέρες μετα που το ξαναείδαμε πάλι φαινόταν!Μας "φωτογράφιζε" κανονικά κ ο γιατρός μας είπε οτι είναι αγόραρος σίγουρα!Να σου πώ την αλήθεια κ εγώ απο την αρχή αγόρι πίστευα οτι έχω κ έπεσα μέσα!Εσύ τί αισθάνεσαι;;

ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 18/11 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 17/11 ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ....ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ???ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ ΟΛΑ ΟΚ Κ Μ ΑΥΤΑ!!ΑΠΟ ΨΩΝΙΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ(ΒΡΑΣΤΗΡΑ,ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ,ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ,ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΑΚΙ) ΞΕΡΕΤΕ ΤΩΡΑ ΧΑΖΟΓΙΑΓΙΑ(ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 42 ΧΡΟΝΩΝ)...ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ Κ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΙ ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ....ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ SITE ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ??ΕΠΙΣΗΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΑΨΑΜΕ,ΜΕ ΤΟΝ WINNIE!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 18η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!Α!!ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΚΟΜΗ!!!ΘΕΛΩ ΠΛ ΠΛ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ!!!ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule μου όντως το καλύτερο δώρο θα είναι αυτός ο υπέρηχος ειδικά άν μάθεις κ το φύλλο!!! :-bd Σίγουρα μέχρι τότε θα σου έχει δώσει τη κλωτσίτσα σου για να χαρείς πιο πολύ!!Μπορεί κ σήμερα να το νιώσεις κ να τρελαθείς τελείως! :D Κ εσένα μικρή η μανούλα σου για γιαγιάκα!!Κ εμένα στα 43 είναι η δικιά μου! Ποιός τη χάρη τους,θα τις περνάνε για μαμάδες των μωρών μας όταν θα τα βγάζουν βολτούλα! :lol: Πρέπει να είναι τέλειο το δωματιάκι σας!!Τρελαίνομαι για το Winnie κ τη παρέα του!! Mε το καλό κοριτσάκι μου να γεμίσει με τον ερχομό του μωρού σας!! Άν δεν σου είναι κόπος στείλε μου το site όταν μπορείς! Μπορντούρα αυτοκόλλητο που πουλάνε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki mou oxi den mou allakse pit...apla mou to eixe pei oti einai pio mikro!o xaroulis einai enas kouklos...oxi oti eimai koukouvagia..to lene k ta koritsakia sto sxoleio!einai i petra tou skandalou mou eipe o mpampas enos koritsiou!asta!einai to pio gluko plasmataki...toso truferos..afou lew tha paei polu mprosta sti zwi tou....(ououououououu)!oso gia to asvestio exw polu megalo provlima...ennow oti den mporw na to piw me tipota...to paleuw to paleuw...kai mou rxetai na kanw emeto molis to pinw!polu aidia..

Τώρα θα κάνεις κ τη κούκλα άν όχι κ ένα δεύτερο κούκλο κ δεν θα προλαβαίνεις την ουρά απο νύφες κ γαμπρούς έξω απο το σπίτι!!!Ω,ρε γλέντια joanaki μου!!Δέν χωράει αμφιβολία οτι είναι αστέρι ο γιός σου!!Φαντάζομαι θα έχει όμορφη μανούλα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω!!! Καναμε τηνα υχενικη σημερα το πρωί!! Δοξα το θεο ειναι ολα καλά!!! Τελικά φυλο δεν ειδαμε :((

Θα παμε πάλι σε εναν μηνα..ελπιθζω να φανει κατι!!! Λιγο στεναχωρηθηκα ηθελα να δω φυλο αλλα ενταξει δεν πειράζει !! Την αλλη φορά!!!

Ποια εχει σειρά?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ειρήνη μου!! [smilie=wav.gif]:ymapplause: Όλα τέλεια κ με εσένα!!!Μία μία να ανακουφίζεται απο το πρώτο άγχος! Μη σκάς για το φύλλο,αρκεί που είναι όλα καλά!! ;);)

Αndria μου όλα καλά θα πάνε κ σε εσένα σίγουρα!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ειρηνη μου χαιρομε που το μωρακι σου ειναι καλα οπως κ ολα τα μωρακια μας!!!σε ενα μηνα ξανα κ εσυ???καλο μας κουραγιο...φιλεναδα!!!

πηγαμε κ εμεις σημερα στον γιατρο μεγαλωσε η μπεμπουλα μας 9,2 εκατοστα εγινε,ειχε το χερακι στο στομα κ με το αλλο μας χαιρετουσε ο αντρας μου ξετρελαθηκε μεγαλωσε παρα πολυ κ του εκανε φοβερη εντυπωση,νομιζω πως τωρα αρχισε σιγα σιγα να το συνηδητοποιει πως θα αποκτησουμε παιδακι,ειπα στον γιατρο οτι ανυπομωνο να το νοιωσω να κουνιετε κ μου ειπε πως θα αργησω γιατι ετσι οπως ειναι η θεση του πλακουντα αποροφα τους κραδασμους λειτουργει σαν αμορτισερ δηλαδη κλαψ.... :cry::cry::cry:

συζητησαμε κ για την γεννα,του ειπα για τις δισκοκοιλες κ μου ειπε οτι απο την 20η εβδομαδα η κοιλια μου θα βγει πολυ κ θα αρχισω να εχω πονο για αυτο τον λογο μολις κλεισουμε της 36 εβδομαδες θα παρουμε το μωρο με καισαρικη,οποτε ανασταση θα κανουμε τρεις!!!!

αχ ελενη κ εσυ κισμετ???εχω φαει κολλημα με αυτην την σειρα δεν το ειδα σημερα ημουν γιατρο :cry::cry: τελικα η λαμια εφυγε με κανεναν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!! Egw apo ta xtes to apogeuma den eimai kala 4ixologika me epiase o sindromos "elenakos" (elena mou astievome, euxome na min me pare3igiseis) pou prin kamposes meres itan xalia 4ixologika k nomize pws kati kako simvainei sto mwraki tis...Eee etsi eimai k egw k akomi xeirotera, klaiw sinexeia!! Den 3erw giati alla me eide mia "fili" pou genika fovame polli to mati tis, zilevei apisteuta k mou eipe mia istoria gia mia kopela 4 minwn me disaresti katali3i (den 8a sas tin pw na sas agxwsw k esas) k apo ekeini tin wra kati niw8w pws den paei kala me to mwraki mou...Ama pia mati pou exei...Eimai polli agxwmeni!!!

8ee mou kane na pane ola mia xara k to mwraki mou na einai gero avrio stin auxeniki!!

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!! Egw apo ta xtes to apogeuma den eimai kala 4ixologika me epiase o sindromos "elenakos" (elena mou astievome, euxome na min me pare3igiseis) pou prin kamposes meres itan xalia 4ixologika k nomize pws kati kako simvainei sto mwraki tis...Eee etsi eimai k egw k akomi xeirotera, klaiw sinexeia!! Den 3erw giati alla me eide mia "fili" pou genika fovame polli to mati tis, zilevei apisteuta k mou eipe mia istoria gia mia kopela 4 minwn me disaresti katali3i (den 8a sas tin pw na sas agxwsw k esas) k apo ekeini tin wra kati niw8w pws den paei kala me to mwraki mou...Ama pia mati pou exei...Eimai polli agxwmeni!!!

8ee mou kane na pane ola mia xara k to mwraki mou na einai gero avrio stin auxeniki!!

:-*:-*:-*

Μπα τη σκασμένη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Που να βγει επάνω της το μάτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μην ανησυχείς πουλάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα είναι όλα τέλεια στην αυχενική σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να προσέχεις το μπεμπεκουλίνι σου!!!!!!!!!!

Μάκια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και αγόρι!

andria έχω περάσει πολλές φορές από την κατάσταση που λες κατά την διάρκεια της εγκυνμοσύνης...και ποτέ δεν είχε γίνει κάτι κακό! Είναι τα 'παιχνίδια΄ που κάνει το μυαλό και η ψυχολογία μας...μην ανησυχείς...Λίγο έμεινε για την αυχενική. Καλή επιτυχία αυριο! Εγώ έτρεχα κάθε τρεις και λίγο για υπέρηχο...αλλά δεν είχα καθόλου ενδείξεις ότι πάει κάτι στραβά...

DaddyCool78 με το καλό να έρθει το μωράκι σας! Και προσπάθησε...να μην το κακομάθεις πολύ :lol::lol::lol:

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια + αγόρι καλή συνέχεια και καλές αυχενικές! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!! Egw apo ta xtes to apogeuma den eimai kala 4ixologika me epiase o sindromos "elenakos" (elena mou astievome, euxome na min me pare3igiseis) pou prin kamposes meres itan xalia 4ixologika k nomize pws kati kako simvainei sto mwraki tis...Eee etsi eimai k egw k akomi xeirotera, klaiw sinexeia!! Den 3erw giati alla me eide mia "fili" pou genika fovame polli to mati tis, zilevei apisteuta k mou eipe mia istoria gia mia kopela 4 minwn me disaresti katali3i (den 8a sas tin pw na sas agxwsw k esas) k apo ekeini tin wra kati niw8w pws den paei kala me to mwraki mou...Ama pia mati pou exei...Eimai polli agxwmeni!!!

8ee mou kane na pane ola mia xara k to mwraki mou na einai gero avrio stin auxeniki!!

:-*:-*:-*

βρε χαζουλι μην καθεσαι κ ακους τους αλλους κ ιδιαιτερα τους κακοβουλους ανθρωπους το μωρακι σου ειναι μια χαρα υγειεστατο μην στεναχωριεσε κ μην χαλας την καρδουλα σου αδικα αντε λιγες ωρες μακρυα ειναι το αυριο!!!!ανεβα λοιπον ψυχολογικα κ χαμογελα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zouzouna mou :) to mati tis sto kwlo tis hehe :lol::lol: ..Se euxaristw gia tis euxoules sou..

George mou xtes molis piga sto spiti ekana to mpanaki mou gia na iremisw k stavrwsa k tin koilitsa mou me to ladaki tis Agias Eirinis Xrisovalantw k 3erw pws einai panta dipla mas k mas prosexei..

Samantha mou k emena me pianei sixana auto alla gia liges stigmes tis imeras k mou pernaei auti tin fora itan to kati allo, to niw8w toso ali8ina pws kati den paei kala :(..

Happy mou eipa xilies fores na min lamvanw ipo4i mou auta pou lene oi kako8elites alla pali peftw stin pagida tous..Tis eipe k o andras mou ti tis les twra k 8a mou tin agxwseis, den ftanei pou einai idi agxwmeni..K tou leei tis ta lew gia na prosexei..AAA euxaristw gia to endiaferon sou mou ir8e na tis pw tis vlammenis..

Sas euxaristw olous gia tin simparastasi sas k tis euxes sas!!

K sto irinaki mou (touristria) pou e4es ekane ton 4ixologo se ena apo ta polla 3espasmata mou k prospa8ouse me xilious tropous na me iremisei!!!

Sas euxaristw olous 3exwrista!!!

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria μου.......

Όλους τους "καλοθελητές" τους γράφουμε στα παλαιότερα των υποδημάτων μας!!!!!!

Ναι πουλάκι μου??????

Άντε μπράβο...... καλή διάθεση να έχεις κορίτσι μου και Πίστη!!!!!!!!

Τι είναι αυτό που ζει Στη θάλασσα και λέει βλακείες;

Το σαχλαμάρι!...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...