Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Να σου περάσει γιατί μια χαρά είσαι!!Τίποτα δεν θα πάθεις κοριτσάκι μου κ μην ξανα διαβάσεις τέτοια άρθρα..τα ίδια παθαίνω κ εγώ σκάω απο το άγχος!Οπότε άκου μόνο το γιατρό σου,αυτός ξέρει κ άν έπρεπε να ανησυχούσες για κάτι θα στο είχε πεί! think positive! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοπελιες τι κανετε?? Παρασκευη σημερα επιτελους για να κοιμηθουμε!! Ο χαζομπαμπάς που ειναι? Σημερα θα δει το μπεμπακι του!! Περιμενουμε νέααααα!!! Τι κάνετε εσεις αλλο?

Να ρωτησω κατι? Αυτες οι συσπάσεις που λένε τι ακριβώς ειναι? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εγώ συνεχίζω να έχω τα χάλια μου! :cry::(:? Κι είμαι και μόνη μου έως τη Δευτέρα και δε μ'αρέσει καθόλου!

Γεια σου Andria, πως τα πας?

Touristria σε ποιες συσπάσεις αναφέρεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

περαστικα στις αρρωστουλες μας :mrgreen: πολλους χυμους στημενο πορτοκαλι κ σουπιτσες ευχομαι να γινετε γρηγορα καλα!!!

γιωργο μου θα δειτε το νινακι σας σημερα θα μεγαλωσε πολυ!!ποσα εκατοστα να ειναι αραγε τωρα???

μακαρι να μαθετε κ φυλο σημερα!!!καλη επιτυχειαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περιμενουμε νεα σου!!!65703_1661900633482_1416198427_31793086_8107737_n.jpg[/attachment:5mub1mbh]

post-9767-13873935373979_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!gia pieitee xumous oi arrwstoules...ante na parete ta panw sas!!!

suspaseis kanei i mitra giati proetoimazetai gia ton toketo!gi auto kai pinoume to magnisio(oses pinoume) kai gi auto merikes fores ponaei i koilitsa xamila...an oxi akoma tote me tin parodo tis egkumosinis tha ponaei pou k pou!kai suspaseis mas pianoun prin gennisoume..kai poname..elpizw na voithisa!den eimai vevaia giatros alla ws deuteromanoula ta kserw auta!makia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thanks γι ατις πληροφοριες!! Αχ σημερα μπηκα στην 12η εβδομάδα..πως περνανε ετσι οι μερες βρε κοριτσια> χαμπαρι δεν παιρνω!! ουφ ουφ!!! Σε 4 μερουλες θα δουμε το μπεμπακι μας! Δεν κρατιεμαι μιλαμε θελω τοσο να το δω και να δω και οτι ειναι ολα καλα και να δω αν ειναι κυριος η κυρια! αχ αχ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα όμορφες κ όμορφε!!Βλέπω η ίωση καλά κρατάει..Είχε μια μέρα σήμερα άλλο πράγμα..[smilie=icon_sunny.gif]μόλις μπήκα σπίτι,πήγα για ψώνια κ είμαι πτώμα! #:-s Α!Χθές το απόγευμα πήγα στο γιατρό μου κ είδαμε πάλι το "πραγματάκι" μας ανάμεσα στα ποδαράκια του!!Πάλι σαν σβούρα έκανε γερό να ναι!Είδε τις εξετάσεις μου,αυχενική,αιματολογικές κτλ κ είναι πολύ καλές μόνο που δεν έχω αντισώματα για τοξόπλασμα κ πρέπει κάθε 2μηνο να κάνω εξέταση κ για τοξόπλασμα.:? Απο κιλά δεν έχω πάρει τίποτα(τρώω κιόλας κανονικά όπως πρίν) κ μου είπε έτσι όπως με βλέπει μέχρι να γεννήσω τα μόνα κιλά που θα πάρω θα είναι το μωρό..Μακάρι γιατί ένα άγχος το έχω..θέλω να με βλέπει ωραία το αγοράκι μου κ ο αντρούλης μου! Σήμερα θα πάει κ ο μπαμπάκας μας ε;;;Καλή επιτυχία να έχει!!!Πού είσαι βρε Γιώργοοοο;Για να δούμε θα δείτε το φύλλο ή θα κάνει ναζάκια το μικρούλι σας!!Άντε γιατί θα μας φάει η αγωνία!! joanaki μου καλά είσαι;; Σούλα μου τι κάνεις;;Τέλεια τα νινάκια της φωτό! Samarcande μου περαστικά!! Αndriaki μακάρι να το γλιτώσεις το κρύωμα! Ειρηνάκι μου αν βγάλεις το Σ/Κ που περνάει σφαίρα θα είσαι πιο κοντά στο να δείς το μικρούλι σου!!Υπομονή μέχρι την αυχενική κ θα μάθουμε τι κρύβεις κ εσύ!! Να πάρει χρώμα η λίστα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala eimai...an kai oi nauties eidika to vradaki kala kratoun..perimenw pws k pws ti deutera pou tha kanw tin auxeniki...makari na nai k koritsaki..tespa..!oso gia ta kila enw eimai adunati kai genikotera trww alla den paxainw..stin egkumosini oti trww menei...ki etsi ta pira ta 2 kilakia..snif..

polu xairomai elenaki gia ta neakia sou..oso gia to toksoplasma polles kopeles eixane to idio me sena alla den epathan tipota!min ksexnas na pleneis kala ta laxanika k ta frouta...simantiko gia to toksoplasma..

touristria ola kala?ki esu anameneis gia tin auxeniki ee??/kala apotelesmata...se sena kai se ola ta koritsakia!!!

oi upoloipoi pou eiste???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τα περαστικά! Απ' το στόμα σας και στης γρίπης τ' αυτί!!

Ο χαζομπαμπάς δεν έχει εμφανιστεί ακομα να μας πει νέο ε?

Έλενα ούτε εγώ έχω αντισώματα τοξοπλάσματος, όπως και πολλές άλλες, λίγη προσοχή με τα σαλατικά, όχι ωμά κρέατα και όχι πολλά πολλά με γάτες. Έτσι κι αλλιώς σκέψου ότι για να μην έχεις περάσει ποτέ τοξόπλασμα, κάτι σωστό έκανες τόσα χρόνια!

Πολλές απανωτές αυχενικές έχουμε! Ωραία, να μαθαίνουμε συνέχεια καλά νέα και χρωματάκια για τη λίστα! Εγώ έχω ακριβώς δυο βδομάδες ακόμα...

Ουφ, είμαι κλεισμένη εδώ μέσα και μόνη μου και μου την έχει δώσει!!

Φιλούκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο γιωργο ομορφα νεα!!!ποσα εκατοστα εγινε????πολλα ναζακια το μικρουλι σας εγω παντως συνεχιζω να πιστευω πως ειναι κοριτσακι...!!!

καλουτσικα ειμαι ελενακι με ταλαιπωρη ακομη ο βηχας αλλα θα περασει που θα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μας.καναμε την αυχαινικη διαφανεια,ολα καλα.μεγαλωσε το μαλλον κοριτσακι μας.τωρα εγινε 7,5 εκατοστα.

πολυ ομορφα νεα!!!σε ποια εβδομαδα εισαι???το μπεμπακι στην φοτο ειναι δικο σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ι απο εμενα!!! Τα μισω τα σαββατα στη δουλεια..εδω θεσσαλονικη εχει εναν ηλιο τελειο και θεωλ να παω βολτα στην παραλία!!

Αντε μπραβο ειδες που ανχωνοσουν Γιωργο? Ολα καλά!!!! Ελπιζω εμας να μην ειναι ντροπαλο το μπεμπινι..ο αντας μου το εχει δεσει κομπο οτι θα δουμε φυλο!! Αντε ανυπομονώ να του δωσω προσωπο!!! Δευτερα παει η αφρο τριτη παμε εμεις..μετα ποιος ειναι? αντρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα κουκλίτσες κ κούκλε!!Ειρήνη μου δουλεύεις κ Σάββατο ε;ελπίζω να περάσει γρήγορα η ώρα κ να γυρίσεις στο σπιτάκι σου!Γιωργάκη κ εσύ δουλεύεις σήμερα.. Σουλίτσα μου φιλάκια!Ο βήχας καλυτέρευσε καθόλου; Νewmama συγχαρητήρια για την αυχενική σας!!Πόσο εβδομάδων είσαι; Έτσι όλα καλά να πάνε κ στις υπόλοιπες!!Όντως η επόμενη εβδομάδα έχει πολλές αυχενικές κ εύχομαι για όλες να είναι τέλειες!! Να προχωράμε σιγά σιγά κ να κρατήσουμε γερά τα μωράκια μας αγκαλίτσα!Μαγική στιγμή θα είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντα να εχουμε καλα νεα για τα μωρακια μας ! Αυτο ειναι το σημαντικο ! Εγω εχω αγχος αν θα φανει καλα γιατι ειμαι 12 εβδομαδα και νομιζω οτι οι περισσοτερες αυχενικες γινονται τη 13 απλα ειπε οτι θελει να το δει απο τωρα και λογω του αιματωματος... Τεσπα ολα καλα με ολους ευχομαι! 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Αfro μου μην ανησυχείς,άν δεν φανεί θα πάς λίγες μέρες αργότερα!Μακάρι να έχει φύγει κ το αιμάτωμα σου! Πάντως έχω ακούσει κ άλλες κοπέλες που πήγαν στη ακριβώς στη 12η κ φάνηκαν όλα.Εγώ ήμουν 12 κ 4 ημερών όταν την έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...