Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Γιώργάκη μου μπράβο!!!!!Τέλεια!!!Χαίρομαι πολυ!!! Καλά βρε θηρίο,πήρες τη κάμερα;;; :lol::lol::lol::lol: Όταν λέω εγώ οτι είσαι ο μεγαλύτερος χαζομπαμπάς να με ακους!!!! :D:D Ανέβασε το βίντεο να το δούμε κ εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

happy και gioulaki καλησπέρα!! τι ωραίο που είναι το μικρούλι στη φωτο!!Πραγματικά τόσο μικρούλια είναι κ τα δικά μας!!Αχ!Τρελαίνομαι! Παναγιά μου να είναι όλα τους γερά!!

Πώς σου σταμάτησαν οι ναυτίες-εμετοί;σταδιακά ή κ εσένα απότομα; Αγχώνομαι μωρέ γιατί διάβασα κάπου πως όταν σταματάνε απότομα οι ναυτίες μπορεί να είναι παλλίνδρομη! εγώ απο προχθές δεν έχω τίποτα!μόνο λίγη ζάλη κ αυτή χθες.θα δώ κ αύριο κ άμα είναι θα πάρω το γιατρό.

Κομμώτρια ε;;τώρα δεν εργάζεσαι;Δε ξέρω αν ισχύει αλλα έχω ακούσει οτι δεν κάνει να ερχόμαστε σε επαφή με τόσα χημικά,αληθεύει;

μακρυα ελενακι απο χημικα οσο μπορεις τοσο το καλυτερο,τελειωσα κομμωτρια αλλα πηγα σε μια σχολη κ εμαθα κ νυχια αλλα τωρα τα παρατησα ολα πολλες μυρωδιες εντονες σκονη χημικα κ δεν λεει

αχ αμα σε ειχα κοντα τι ειχες να ακουσεις αχ!!!!μια χαρα ειναι το μωρο μην διαβαζεις τετοια κ τζαμπα στεναχωριεσε λογικο ειναι να ηρεμεις σιγα σιγα αιντε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απότομα σταμάτησαν, μια ωραια μερα. Αλλα ανα διαστηματα καποιες μυρωδιες με αναγουλιαζουν ακομα και τωρα. Απλα αυτο το 24ωρο σταματησε αποτομα! Μην ανησυχείς.

ανα μπραβο πες της κ εσυ γιουλακι που εισαι κ πιο εμπειρη γιατι με το παραμικρο ανχωνετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :YMHUG: ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΓΙΝΕ 3 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΛΙ ΜΑΣ , ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ Η ΚΑΡΔΟΥΛΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ, ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ , ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑΜΕ 8-}8-}8-}8-}:ymparty: ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΒΙΝΤΕΟΟΟ ΧΑΧΑΧΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΠΕΘΥΜΑΜΕ ΚΑΘΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ [smilie=3some.gif] [smilie=binkybaby.gif] ΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ!!!!!! ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΣΟΥ !

τι ωραια νεα ειναι τουτα μπραβο μεγαλωσε το νινακι!!!!ωραια ιδεα αυτη με την καμερα!!!!εγω θα περιμενω την αυχενικη που μας το δινει κ σε dvd!!!ολη μερα θα το κοιταζουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε happy μου αν δεν είχα κ εσάς να με καταλαβαίνατε τι θα έκανα!! Όλο άγχος κ νεύρα! Σήμερα για να καταλάβεις τσακώθηκα κ με μία "καρακάξα" στο δρόμο,κόντεψε να με σκοτώσει η βλαμμένη!Βγήκε απο STOP κι αν δεν ήμουν έγκυος θα την έκανα μαύρη στο ξύλο!Προς το παρών τη γλίτωσε με λίγο βρίσιμο..Καλά έχω γίνει πολύ "νταλικέρης"..δε με αναγνωρίζω! Εσείς οδηγείτε ακόμα;; Ζωνούλα φοράτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Έλενα και εγώ τον τελευταίο καιρό δεν νοιώθω έγκυος...κάποιες στιγμές σταματάνε οι αναγούλες (όπως σήμερα για παράδειγμα) και με πιάνει άγχος...Να φανταστείς την προηγούμενη εβδομάδα πήγα για υπέρηχο εκτός προγράμματος γιατί είχα πολύ αγωνία!

Αλήθεια απο κιλά πως πάτε?

Εγώ σταμάτησα να οδηγώ....γίνεται ΤΗΣ τρελής στους δρόμους...ο καθένα χώνεται όπου και όπως μπορεί...

Έλενα σε 2 εβδομάδες έχουμε την κυστική μαζι ε??? Τι ώρα θα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα!!!μου αρεσε το νταλικερης!!!!εγω οδηγω κ την ζωνη την φοραω αλλα λιγο πιο πανω απο την κοιλια το μωρακι ειναι πολυ χαμηλα ακομη για αυτο εσυ????

δεν θα στεναχωριεσε χαζουλι ολα τελεια ειναι θα δεις!!!για την αυχενικη θα παω αλεξανδρουπολη σε εξωτερικο γιατρο που εχει κ τελεια μηχανιματα κ θα μας το δωσει σε δισκακι ασπρομαυρο κ ενχρωμο!!!πωπω ανυπομωνο 19 του μηνος θα παμε.

σαμανθα εγω παντος εβαλα κιλα ειμαι κ χοντρουλα που θα φτασω αραγε???αλλα εχω προβλημα στην μεση κ ειμαι σχεδον παντα ξαπλα κ νερο να πιω το βαζω σε κιλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό λέω κ΄εγώ βρε Samantha μου τουλάχιστον να μεγαλώσει η κοιλίτσα μας κ να κλωτσάνε για να ηρεμήσουμε!εσένα όπου να ναι θα κλωτσήσει!όλα καλά δεν ήταν στον υπέρηχο σου;

Απο κιλά μέχρι πριν 2 εβδομάδες είχα πάρει 900γρ αλλα με τους εμετούς τα έχασα κ είμαι πάλι στα κιλά μου.Μόνο πρησμένη κοιλίτσα έχω!

Στις 9 έχω ραντεβού με τη κ.Χατζή.Εσυ;; Άντε να τα πούμε κ απο κοντά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μου εγώ είχα πάντα ένα "θέμα" με τη ζώνη..με ενοχλούσε πάντα άρα περισσότερο τώρα! Τι φοράω σε μακρινές αποστάσεις,εδώ κοντά κακώς αλλα όχι,με πνίγει! Αν μπορείς όταν με το καλό θα πάς να μας δείξεις το dvd!! Πλησιάζει ο καιρός!

Πόσα κιλά πήρες; Μιας κ είπες για τη μέση εγώ έχω στένωση της σπονδυλικής στήλης,εσυ; το έχεις πεί στο γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν πατήσεις στο google θα βρείς πληροφορίες,δε ξέρω πολλά για τη συγκεκριμένη ασθένεια..ξέρω μόνο ότι αν είσαι εσύ θετική κ δεν είναι ο άντρας σου ή το αντίθετο τότε το παιδάκι δεν θα έχει πρόβλημα.Πολλοί γιατροί δεν τη ζητάνε.

Samantha θα σε πειμένω αγάπη μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μου εγώ είχα πάντα ένα "θέμα" με τη ζώνη..με ενοχλούσε πάντα άρα περισσότερο τώρα! Τι φοράω σε μακρινές αποστάσεις,εδώ κοντά κακώς αλλα όχι,με πνίγει! Αν μπορείς όταν με το καλό θα πάς να μας δείξεις το dvd!! Πλησιάζει ο καιρός!

Πόσα κιλά πήρες; Μιας κ είπες για τη μέση εγώ έχω στένωση της σπονδυλικής στήλης,εσυ; το έχεις πεί στο γιατρό σου;

εχω μεγαλο προβλημα στην μεση...προσεξε 3 δισκοκοιλες η μια ειναι πολυ μεγαλη κ με μια μονο μικρη κινηση με ριχνει στο κρεββατι για μηνες ειναι τρομερα επωδυνο με γραπωνει τα νευρα του δεξιου μου ποδιου κ υποφερω πραγματικα εχω κ στενωση ευτυχως μικρη δεν ξερω σκευτομαι να κανω επεμβαση οταν γεννησω κ πρεπει να χασω παρα πολλα κιλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα να πάνε!εγω τη στένωση την είχα πάντα αλλα τη χειροτέρεψα μετα απο πέσιμο 13 σκαλιών! Απο θαύμα δεν είχα μείνει ανάπηρη μου είπαν στο ΚΑΤ.Παιδεύτηκα 3 χρονια με καθημερινές φυσιοθεραπείες για να μην κάνω την εγχείρηση κ κάπως ηρέμησα.Το δεξί πόδι με τραβάει κ έμενα! Με φυσιοθεραπείες εσύ δεν ηρεμείς λίγο; Γυμνάζεσαι όποτε μπορείς; Μη μένεις μόνο στο κρεβάτι κ "σκουριάσουν" τα νεύρα! Φιλενάδα σαράβαλα είμαστε!!Που να γεράσουμε κιόλας!! :lol::lol: Περαστικά σου!! Μόλισ δείς το μωρούλι σου όλα θα τα ξεχάσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε βρε Daddy!!να τελειώνεις με τη πολύ δουλειά για να συμμετέχεις κ εσύ σε καμιά συζήτηση!!Χωρίς εσένα το μαμμυ είναι άάάάάάάάδειοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! :o:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αντρια μου!!Μια χαρά είναι το μικρούλι σου κ οι χτύποι της καρδούλας σας !!! Μεγαλώνουν απίστευτα γρήγορα τα μωρά μας!!Μακάρι η Παναγιά μας κ η Αγία μας Ειρήνη να μας τα έχει καλά! Εγώ ανυπομονώ μέχρι την Πέμπτη να δώ τι κάνει εκει μέσα το ζουζούνι μου για να μην αγχώνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapi to programmatismeno rantevou mou itan stis 20/10 gia na dwsw aima gia tin dipli e3etasi (an legete etsi) alla epeidi agxw8ika piga aplws na to akousw gia na iremisw :)..prin dio evdomades 3ana piga k an emena na paw stis 20/10 8a ekleina 3 evdomades k 8a espaza apo tin agwnia :(..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεψέ με κ εγώ στη θέση σου το ίδιο θα έκανα..μή σου πώ οτι σκέφτομαι ήδη να το κάνω κ έχουν περάσει μόνο 10 μέρες απο το προηγούμενο ραντεβού μου γι'αυτό μετα βίας κρατιέμαι.. Γιατί αγχώθηκες εσύ βρε κοριτσάκι μου; Είχες πόνους; Πάντως την εξέταση που λές δε τη ξέρω,εκτός αν είναι το PAAP-A κ λέγεται κ έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!δε σου είπα! Βρήκα στο Ε-BAY doopler για το σπίτι μόνο 46€ !! Μπορείς να ακούς τη καρδούλα του μωρού ότι ώρα θές κ σου λέει κ τους χτύπους! Εγώ ήδη έβαλα τον άντρα μου "στη πρίζα" αν μου το παραγγείλει! :D Δε γίνεται πια με τόσο άγχος να τρέχω κάθε εβδομάδα στο γυναικολόγο..θα με βρίσει στο τέλος..Είναι ακίνδυνο για το μωρό λέει,καλού κακού θα ρωτήσω κ το γυναικολόγο μου βέβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapi den eixa ponous aplws apo tin fisi mou eimai agxwdis k epeidi eixa k mia apotiximeni kuisi (e3wmitria) ton Dekemvrio egina poli fovitsiara..K egw eipa 1,5-2 evdomades to poli k 8a pernw to peripato mou apo ton giatro na iremw :D ..Agapoula dwse mou tin selida na to koita3w k egw..Posa stoixizei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...