Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναβάθμιση στο mammyland!


lena

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι πολύ χαρούμενη μιας και έφτασε η στιγμή ύστερα απο μήνες δουλειάς, να σας ανακοινώσω κάτι ευχάριστο!!! Εδώ και καιρό ετοιμάζουμε κάτι εντελώς καινούργιο για το mammyland το οποίο είμαι σίγουρη θα λατρέψετε!! :woohoo: Εννοώ καινούργιες εφαρμογές που θα αφορούν το προφίλ, τις λειτουργίες της κοινότητας, τα προσωπικά μηνύματα και γενικά τον τρόπο και τις δυνατότητες που θα έχουν τα μέλη μας να επικοινωνούν μεταξυ τους..!

Σήμερα και αύριο θα προχωρήσουμε στην αναβάθμιση. Αυτό σημαίνει οτι ίσως για κάποια μικρά χρονικά διαστήματα το mammyland θα είναι offline. Γι' αυτό λοιπόν μην παραξενευτείτε αν δεν μπορείτε να μπείτε. οκ; Μπορεί και να μην προκύψει τέτοιο θέμα βέβαια, αλλά εγώ οφείλω να ενημερώσω για καλό και για κακό... :P

Επίσης τα pm, οι φωτογραφίες που έχουμε ανεβάσει στα προφίλ μας, τα σχόλια που υπάρχουν στα guest book, όλα θα μεταφερθούν αυτομάτως στην καινούργια πλατφόρμα. Το μόνο που ίσως να μην γίνει αυτόματα, είναι η μεταφορά των avatar και των ομάδων που έχουν δημιουργηθεί στην κοινότητα. Αυτά θα χρειαστεί να τα ανεβάσουμε ξανά στο προφίλ της η καθεμιά, και οι ομάδες να δημιουργηθούν ξανά στην νέα πλατφόρμα.

Για λίγες μέρες θα είναι διαθέσιμες και οι 2 πλατφόρμες ουτως ώστε να μεταφέρουμε οτιδήποτε θέλουμε απο το παλιό προφίλ στο καινούργιο... ;)

Φυσικά ότι χρειαστείτε θα με ρωτάτε και θα σας λέω βήμα βήμα τί να κάνετε.

Ανυπομονώ να ανέβει η καινούργια πλατφόρμα και να δείτε και εσείς τις απίστευτες λειτουργίες που έχει ... :woohoo: :woohoo:

Φιλιά σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααα!!γιουπιιιιιι!!!!!πολυ μ'αρεσει!!!! :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

τωρα θα σκασω μεχρι να γινουν οι αλλαγες,θα περιμενω να ξημερωσει η μεγαλη μερααααα!!!!ναιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

ας επανελθω στα φυσιολογικα μου!!!παρασυρθηκα!! :lol::lol:

λενακι ευχαριστουμε πολυ για ολα!!κ για τον χωρο που μας προσφερεις να τα λεμε κ να κανουμε παρεουλα κ για τον τοσο κοπο σου να γινεται ολο κ καλυτερο το μαμμυ μας!!! :silly: :silly:

με το καλο τα μωρακια σου!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

ΑΧ ΡΕ ΛΕΝΑ...

ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΧΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ-ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ Σ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑΙΑ?????? :blush:

χαχαχα Λες; Όχι μωρέ τα νινάκια μου θα είναι τόσο ήσυχα που θα έχω άφθονο χρόνο να μπαίνω και στο mammyland.... :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena, υπαρχει καποιος αλλος τροπος να βαλω εικονα εκτος απο αυτον που ξερω? Δηλαδη: Aποστολη εικονας, Αναζητηση... Παλευω πολλη ωρα να βαλω μια αλλα δεν τα καταφερνω... Το ειδος του αρχειου, το μεγεθος κ.τ.λ. ειναι ok.

Βλεπω οτι ταυτοχρονα με εμενα αλλα μελη βαζουν εικονες εικονες κανονικα...

Μου πεταει μηνυμα: "Αποτυχια μετακινησης αρχειου"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!ναι αντεεεε!!εχω σκασει,μπαινω συνεχεια μπας κ δω καμια αλλαγη!!!ελαααα λενααα πες μας ακριβη ωρα μεταλλαξης!! :P:P ωρα,λεπτα,δευτερολεπτα!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνώμη αν φαίνομαι ανυπόμονη... και ξέρω ότι είναι για καλό αλλά μπορείτε να μας πείτε τουλάχιστον πότε θα τελειώσει...??

Να ξέρουμε να μην προσπαθούμε να μπούμε νωρίτερα...

Μήπως επιβαρύνουμε και την διαδικασία βρε παιδί μου, με το να προσπαθούμε συνέχεια...

Ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

λενακι μου σε ευχαριστω πολυ καταφερα να μπω,αλλα νωμηζω χαθικα με το νεο μενου θα το βρω που θα μου παει.ειναι τελιω παντος.να κανω μια ερωτηση πανω απο της απαντησης μου βγαζη απογορεφτηκο,ενα ερωτηματηκο τη ειναι αυτο? μονο σε εμενα το βγαζη? :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...