Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

μιρια και ΑthinaK με παρακολουθει γιατρουλης, τον ενημερωνω τηλεφωνικα..κανω μια βδομαδα αυστηρη διαιτα..βραστα, ψητα, λαχανικα, μετραω πιεση 3 φορες τη μερα και αν δεν πεσει μεχρι την πεμπτη θα παω να κανω καρδιοτοκογραφημα..αν εχω πιεση στρεσαρεται το μωρο λεει και ριχνει καρδιακους παλμους..θελει προσοχη...

μα ειχα λυσσαξει με τα πατατακια, τα ποπκορν, φετα κλπ....επόμενο ηταν...

magykal με το καλο ο παιδαρος...ΚΟΝΤΕΥΕΟΥΜΕΕΕΕΕ!!!!με ενα πονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΙ?ΧΑΘΗΚΑΝ ΓΑΜΩΤΟ ΟΙ ΛΙΣΤΕΣ??

ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΜΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!! :-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster (ΠΗΤ:07/09/10) ΑΓΟΡΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24/08/10

Crazymammy (ΠΗΤ:08/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 25/08/10

Mariac (ΠΗΤ:23/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Magykal (ΠΗΤ:27/09/10) ΑΓΟΡΙ

Βικουλινι (ΠΗΤ29/09/10) ΑΓΟΡΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 13/09/10

Ntora26 (ΠΗΤ:29/09/10) ΑΓΟΡΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ

Lenitsa (ΠΗΤ:30/09/10) ΑΓΟΡΙ

Fenioula (ΠΗΤ:30/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa (ΠΗΤ:30/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki(ΠΗΤ:04/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Anlou (ΠΗΤ:04/10/2010) ΑΓΟΡΙ

G point (ΠΗΤ:06/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr (ΠΗΤ:07/10/10) ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ / ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ……

Maniania (ΠΗΤ:08/10/2010 -λογω καισαρικης) ΑΓΟΡΙ

Mamounaki (ΠΗΤ:08/10/2010) ΚΟΡΙΤΣΙ

Mariaso (ΠΗΤ:10/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Leticia (ΠΗΤ:10/10/10) ΑΓΟΡΙ

Marylou (ΠΗΤ:15/10/10) ΑΓΟΡΙ

Kat6 (ΠΗΤ:15/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Lena (ΠΗΤ:21/10/10) ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ΕRΙ79 (ΠΗΤ:21/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria (ΠΗΤ:22/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Stacey (ΠΗΤ:24/10/2010) ΑΓΟΡΙ

Poupoulaki (ΠΗΤ:28/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Xristinaki27 (ΠΗΤ:28/10/10) ????????

AthinaK (ΠΗΤ:29/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos (ΠΗΤ: 21/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ

Σταγόνα (ΠΗΤ:30/10/10) ΑΓΟΡΙ

Κορίτσια αν θυμάστε ημερομηνίες από τα μπεμπάκια που γεννήθηκαν και δεν το έχω συμπληρώσει πείτε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Σταγόνα μου άντε καλή σχολική χρονιά και εύχομαι όλα να πάνε καλά στην μεγάλη σου πια οικογένεια! Πραγματικά πολύ σημαντικά πράγματα γίνονται στην οικογένεια σου! Πρώτη γυμνασίου η κόρη, πρώτη δημοτικού ο γιος και πρώτη έξοδος από την κοιλιά της μαμάς ο μπέμπης! Άντε όλα καλά!

Κοριτσάκια μου μην ακούτε κανέναν σχετικά με τα σχόλια που σας κάνουν! Τα πάχη μας τα κάλλη μας και ένας λόγος παραπάνω τώρα σε αυτή τη φάση! Εμένα ευτυχώς μου έχουν πει αν και έχω πάρει τα 12,5 κιλάκια μου ότι δεν μου φαίνεται!

Σήμερα το πρωί έριξα στον αντρούλη μου σπόνδα! Του λέω εγώ που τόσο καιρό κουβαλούσα και κουβαλάω την κόρη μας μέσα μου και την ταλαιπωρία που θα υποστώ με τη γέννα δεν δικαιούμαι ένα δωράκι των 300€? ;) Ένα λαπτόπι ζητάω και εγώ η έρμη! Για να δούμε το έλαβε το μήνυμα?

Όσο για το 184 του ΙΚΑ ξέρω από μέσα που δουλεύει μια φίλη μου ότι γίνεται μπάχαλο γιατί μάλλον το ΙΚΑ θα το αναθέσει σε άλλη εταιρεία και γίνεται ένας πανικός! Άσε που λόγω των διακοπών όλα τα ραντεβού έχουν πάει πίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες!!!!!!!! Τι κανετε...? εγω αυπνη, φαγουριζομαι και εχω χαζεψει στην τηλεοραση...σε λιγο θα κανω μπανιο και θα συνεχισω την ρουτινα μου!!!!!!Ανυπομωνω να με πιασουν οι πονοι αλλα αυτοι τιποτα....τσαμπα χαπακωνομουν τοσο καιρο?????? τελος παντων...ευτυχως ο αντρουλης μου θα κατσει σπιτι μεχρι να γεννησω και εχω παρεουλα!!!

Παω λοιπον και θα μπω να διαβασω τα νεα σας το βραδυ που θα ξενυχταω :P:P ¨φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου barbie..αμα δεις οτι κανει τον κινεζο ο αντρουλης σου..το βραδυ που θα κοιμαται θα του λες "λαπτοπι-λαπτοπι"..υπνοθεραπεια... :mrgreen::mrgreen:

ανλου μου κουραγιο βρε κοριτσακι...μολις γεννησεις θα τα ξεχασεις ολα..τουλαχιστον θα χεις παρεουλα απο δω και περα τον αντρουλη σου..

παω να φαω βραστο κοτοπουλο αναλατο..μπλιαχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανλού μου περαστικά! Τι να πω υπομονή λίγο έμεινε! Είδες ο μπεμπάκος μάλλον βολεύτηκε και δεν θέλει να βγει ακόμα από την κοιλίτσα της μανούλας του!

Ναι? Λες να πιάσει? Να του κάνω ύπνωση? :lol::lol::lol:

Μαμουνάκι μου και εσύ τώρα στο τέλος ανάλατα ε? Κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω barbie..

πω πω το τικερακι σου λεει μονο 17 μερες...περασε ο καιρος!

μαριαααακ που εισαι καλε???

α κοριτσια δεν μπορω να βρω το post mikroulaxristos θελω να της ευχηθω κ δεν το βρισκω..αν τοχει παρει πουθενα το ματι σας ενημερωστε με

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..το λικνο με την προικα απλα τελειο και η κουνια φοβερη ...απαλα χρωματακια..μαρεσειιιι!!με το καλο να δεχτειτε την κουκλιτσα σας! καλα ολα τα λεφτα το κουκλακι στο πορτμπεμπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Barbie το δωμάτιο του μωρού σας είναι τέλειο!!! :P Τα χρώματα, η κούνια, το λίκνο όλα καταπληκτικά!

Μπραβο στην μαμα που το διακόσμησε... $-);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mazeutikame kai emeis siga siga sto spiti barbie telio to domatio sas poli oraia ola na ta xereste kali mou me to ninaki sas....

koritsia i mariac prepei kanonika na exei genisi eixe pou eixe kati provlimatakia itane kai pollon evdomadon prin kana mina pou mpike teleutea fora makari ola na tis pigan kala

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbieeeeeeeeeeeeeeeeee το δωματιο ειναι σουπεεεεεεεεερ!!!!!!!!! Επαθα πλακα...μου αρεσει πολυ!!!Μην μου πεις οτι στο λικνο η προικα ειναι αυτη που εφτιαξε η μαμα σου?????Αντε να ρθει η μπεμπουλα σου να γεμισει το δωματιο και τις ζωες σας απο φωνες και γελια!!!!Οσο για το λαπτοπι συμφωνω...και η υπνωση δεν ξερεις μπορει να βοηθησει????Τι στο καλο κατι θα περασει στο υποσυνειδητο!!!!! :lol::lol:

Μαμουνακι μου και συ κανε υπομονη....λιγο εμεινε... ειναι απαισια τα αναλατα φαγητα αλλα ειναι για το μικρουλακι σου!!!Μολις γεννησεις με το καλο θα σου στειλω στο μαιευτηριο μια κουτα πατατακια :P !!!!

παω να δοκιμασω μπας και κοιμηθω καθολου.. καλο βραδυ σε ολες σας και ονειρα γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.BARBIE ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΑΝΑΛΑΤΑ..ΣΤΑΓΟΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕ!!!

ανλου ευχαριστω για τα πατατακια :D

σημερα θα εθει η μανουλα να κανουμε δουλιτσες.. αυριο μαλλον θα ερθει και η δικια μας κουνια..

προσεχως λοιπον θα βαλω κ γω φωτο..

η προικα παντως της μαμας-barbie ειναι φανταστικη...θα της κανουμε παραγγελιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Μπάρμπι πολύ γλυκό το δωμάτιο της μικρής! Εμείς περιμένουμε το διπλό κρεβάτι της μεγάλης για να ελευθερωθεί η κούνια.

Τελικά οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ και ο ελεύθερος χρόνος είναι με μαθηματική ακρίβια ΜΗΔΕΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax δεν τραβαει η ομαδα..τα φτυσα και αφησα τη μανουλα μονη της να συνεχισει δουλειες...πω πω..

τα αλλα κοριτσακια τι κανετε? γρηγορα στα pcια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ "ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ " ΣΧΟΛΙΑ ΣΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.. ΑΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ... :|:|

ΒΑΡΒΙΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ!!ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΤΟΥΛΑΡΙΣΤΟΣ ΜΟΥ ΞΕΚΟΛΛΑΝΕ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΔΕ ΞΟΔΕΨΑΜΕ ΠΟΛΛΑ!!! ;););)

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ. ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΙΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΟΥ, ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ ...ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΣΤΙΣΕ ΜΟΝΟ 15 ΕΥΡΩ!!!ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ 50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ!! ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ. ΙΣΩΣ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΞΕΙΚΟΙΩΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ..ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗ Η ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΠΑΛΙ;ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΥΨΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ Η ΑΝΤΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΗ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑΝ!BARBIE ΤΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙ!!ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙΣ ΣΦΥΞΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΕΙΩΝΕΤΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και απο εμένα!!! Είχα λίγες μέρες να σας γράψω. Μεθαύριο έχουμε και εμείς ρνβ με τον γιατρό για να δούμε τον μπέμπη. Επιτέλους! :)

Μεχρι στιγμής δεν έχω κάνει και εγώ τον καρδιοτογράφο που λέτε...

Σχετικά με τις δουλειές δυστυχως ούτε και εγώ έχω κάποιον για βοήθεια..

Κάθε 2 μέρες καθαρίζω το σπίτι καλά και μετα απο μια μέρα μου φαίνονται όλα πάλι χάλια. 8-|

Κατα τ'άλλα πως αισθάνεστε? Εγώ περίεργα μπορώ να πω. Σκέπτομαι πότε θα με πιάσουν οι πόνοι και πόσο θα πονάω...πώς θα είναι το μωράκι μας και τέτοια.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ευχαριστούμε πολύ! Χαίρομαι πως σας άρεσε το δωματιάκι μας! Κι όμως ανλού αυτή την ωραία προίκα την έφτιαξε η μανούλα μου και της κόστισε μόνο 15€! ;)

Σκεφτείτε κορίτσια πόσα βγάζουν!

Μαμουνάκι είδες μόνο 16 μέρες μείναν! Άντε να γεννήσω δεν μπορώ κουράστηκα! Μόνο το βάρος να σκεφτείς που κουβαλάμε καθημερινά φτάνει!

Σήμερα είναι του Σταυρού και πήγα με τη μανούλα μου το πρωί εκκλησία και κοινώνησα!

Μαρυλού περιμένουμε νεάκια για το μπεμπάκι όταν γυρίσετε!

Κατ ναι δεν είναι ακριβά και είναι πολύ ωραία! Κόλλησαν πάρα πολύ εύκολα στον τοίχο μας και πρέπει να βγαίνουν πιστεύω και εύκολα!

Τώρα το μόνο που μένει είναι να πάρω το μαξιλαράκι για την αλλαξιέρα και να βάλω φωτογραφιούλες της μπεμπουλίτας μου!

Το απόγευμα θα πάω να κουρευτώ να έχω φρέσκο το μαλλί μη με δει η κόρη απεριποίητη!

Ανλού τελικά κοιμήθηκες το βράδυ ή ταλαιπωρήθηκες πάλι?

Λενίτσα εσείς πότε θα πάτε ξανά στο γιατρό να σας δει? Τι σας έχει πει? Έχει κατέβει καθόλου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...