Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

Kαλησπέρα και από εμένα!Σταγόνα μια χαρά είναι το τικεράκι σου,φαίνεται κανονικά.Εδώ ακόμα βρέχει γμτ...Διάβασα όλα τα νέα σας,ανυπομονούμε όλες ε?Περαστικά και στα κοριτσάκια που ταλαιπωρούνται! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γλυκά μου κοριτσάκια καλησπέρα! εχω να μπώ πάρα μα πάρα πολύ καιρό στο φορουμ και ομολογώ ότι δεν προλαβαίνω να διαβασω τα τόσα νέα σας. Ελπίζω να είσαστε όλες καλα! Μου λείψατε!

Εγω εδώ και τρεις εβδομάδες είμαι σε πολύ κακή κατάσταση. Με έχει πιάσει ένας τρελός κνησμός σε όλο μου στο σώμα και ταλαιπορούμαι πάρα μα πάρα πολύ, Ευτυχώς το μωρό είναι μία χαρα. Πήγαμε στο γιατρό γιατί φοβηθήκαμε και μου συνέστησε να κάνω εξετάσεις για χολόσταση. ¨Οταν μου το είπε έχασα τον κόσμο απο το πόδια μου. Οι εξετάσεις στους υπατικούς δείκτες ήταν λίγο αυξημένες αλλα ο γιατρος δεν έδειξε να ανισυχεί και μου είπε ότι αν και αυξημένες δεν έχουν νούμερα τόσο αυξημένα ώστε να φοβόμαστε. Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι μήπως ο γιατρός δεν είναι καλά ενημερωμένος και έχω τίποτα σοβαρό αλλα ο αντρουλης μου μου λέει ότι δεν είναι δυνατόν να μην ξέρει την δουλεια του. Εγώ πάλυ φοβάμαι πολύ. Πήγαμε σε δερματολόγο και μου είπε ότι έχω αλλεργεία και μου έδωσε μία κρέμα και ένα σαπούνι για να πλένομαι και κάτι χάπια. Στην αρχή φοβόμουνα να πάρω το χάπι γιατί στις ενδειξεις έγραφε ότι δεν κάνει σε κύηση άλλα χειροτέρεψα. Δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ και όλη την μέρα ξύνομαι. Κάνω ντους με παγωμένο νερό αλλα και αυτό δεν βοηθάει.. Δράμα η κατάσταση. Πρόχθές το βράδυ είμουνα σε πολύ κακή κατάσταση. ¨ολο μου το σώμα έχει γεμίσει πληγές και καρκάδια σκέτη αηδιά. Πήρα το γυναικολόγο και μου είπε να πάρω και το χάπι και ότι δεν πειράζει για΄τι η εγκυμοσύνη είναι προχωρημενη, Δεν άντεξα και εγώ και έχω 3 μέρες που το πέρνω αλλα δυστηχώς δεν μου κάνει τίποτα. Το μόνο που μου κάνει είναι να μου φέρνει υπνηλία. Τραγικο να έχεις υπνηλια και να μην μπορείς να κοιμηθείς απο την φαγούρα.

Μέσα στην εβδομαδα θα ξαναπάω στο γιατρό να με δεί να μου πεί και ποτε γενναω. Ελπίζω όλα να πάνε καλα και να μου περάσει αυτό το πράγμα γιατί δεν μπορώ να φτιάξω ούτε το δωμάτιο του μωρού έτσι όπως είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaso περαστικα κοριτσακι μου. γιαυτο σε χασαμε..

ακριβως το ιδιο με σενα εχει παθει και η φιλη μας η ανλου..αν διαβασεις στις προηγουμενες σελιδες..εχει πολυ φαγουρα και πληγες και αν θυμαμαι ειχε πει οτι ειναι σπανιο συμπτωμα εγκυμοσυνης. αν διαβασει η ανλου θα σε ενημερωσει καλυτερα! ΥΠΟΜΟΝΗ!!

LENITSA μπραβο..θα σου κανει καλο η αντιβιωση!

παω να διαβασω τα αλλα κοριτσακια να δω τι εκανε ΝΤΟΡΑ.

Αποτι καταλαβα η ντορα μας μπηκε με καισαρικη την Παρασκευη και γεννησε το μπεμπη της..αναμενουμε για περισσοτερες πληροφοριες...

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΤΟΡΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ αν δε σας βολευει που εμφανιζεται πρωτη σελιδα και θελετε να τα διαβαζετε οπως παλια απο πανω προς τα κατω και την τελευταια σελιδα υπαρχει τροπος...

παμε πινακα ελεγχου μελους και στις ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ εχει επιλογη αυξουσα/φθηνουσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamounaki ευχαριστούμε για τη διευκρίνιση!! Τώρα μάλιστα!!!!

Leticia για το τικεράκι πάμε Πινακα Ελεγχου Μέλους-Προφιλ-Επεξεργασία υπογραφής και εκεί στις επιλογές κάτω κάτω που έχει 3 κουτάκια με τικ μέσα, έβγαλα όλα τα τικ και μετά η συνηθισμένη διαδικασία: Copy-paste τον HTML Code από το τικεράκι σου! Εγώ τουλάχιστον αυτό έκανα

Mariaso υπομονή και εμένα τώρα στον 9ο μου έτυχαν όλα. Τόση γκαντεμιά. Έφτασε ο καιρός. Ξέρω η φαγούρα είναι πολύ ενοχλητική αλλά τι άλλο να κάνεις;; :x

Ρε παιδιά παρότι έχει γενικά ψυχρούλα εγώ μόνιμα ιδρωμένη κ σκασμένη είμαι!! Τι γίνεται;; Αυτές είναι οι εξάψεις της εγκυμοσύνης;; :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ.ANLOU ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΦΑΓΟΥΡΑ?ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΠΑΤΑΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΝ ΠΑΡΑΛΥΤΗ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Ελπίζω να έχετε όλες ένα όμορφο και ήσυχο σαβκο.Μαriaso υπομονή.Είμαστε λίγο πριν το finale.

Λενίτσα απ'ότι βλέπεις έχω βάλει το τικερ αλλα δεν μου εμφανίζει τίποτα..Ευχαριστώ πάντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες..και γω απο τις 7 εχω σηκωθει και πινω καφεδακι και απολαμβανω δροσουλα...αθηνα δε βρεχει προς το παρον.

eri μου οταν ειχαμε κανει συναντηση με μαια την προηγουμενη βδομαδα μας ειχε πει οτι μπορει το μωρακι να μας πιεζει καποια νευρα που χτυπανε στη μεση..και ειχε πει αν καποια μερα μουδιασει το ποδι σας και δε μπορειτε να το κουνησετε, μη νομιζετε οτι παθατε εγκεφαλικο :D:D

απλα περιμενετε να αλλαξει θεση το μωρακι...ισως ναναι κατι τετοιο...

τωρα θα βαλω να δω μια ταινιουλα με τζενιφερ λοπεζ σχετικη με εγκυμοσυνη..και να χουζουρεψω παλι..

φιλακιααααα..καλη κυριακη να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ Η MIKROULAXRISTOS ΓΕΝΝΗΣΕ ΧΘΕΣ!!!ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ.ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΟΡΑ ΕΜΕΙΣ!!ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΤΟΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΙ ΕΥΚΟΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ Η ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΣΤΗ ΛΟΧΕΙΑ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!!ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ!!!Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Τι ωραία άρχισαν τα γεννητούρια!! Η Μικρούλαχρήστος πόσων εβδομάδων ήταν; Πώς κ γέννησε ήδη;

Να σας ζ'ησουν κορίτσια!

Leticia ξετίκαρες όλα τα τετραγωνάκια στις επιλογές;; Μήπως ο κωδικός του τικερ σου δε βολεύει κ πρέπει να βάλεις άλλον; Κάθε site με τικεράκια δίνει διάφορες επιλογές κωδικών

Μόλις γύρισα από το μαιευτ'ήριο όπου έκανα ένα καρδιοτοκογράφημα μιας κ είχα ανεβάσει λίγο πυρετό με τη γαλακτοφορίτιδα αλλά ευτυχώς όλα καλά!! Επίσης παρότι θα πάω σε ιδιωτικό θα έχω rooming-in και οι μαίες με διαβεβαίωσαν ότι και στα επισκεπτήρια αν αυτό πεινάει θα βγαίνουν ολοι έξω!! Ευτυχώς γιατί το είχα έννοια..

Η Barbiepa τι κάνει;; Μήπως γέννησε κ αυτή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΕΝΙΤΣΑ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΠΛΗΡΩΣΕΣ;ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ.Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΕΩΣ ,ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ Η ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΕΦΑΚΙ ΓΕΝΝΗΘΗΞΕ 2700 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα.... να ευχηθω στο ντορακι και στην μικρουλα να τους ζησουν τα μωρακια τους!!!!Απιστευτο μια μερα δεν μπηκα και ειχαμε δυο γεννητουρια.....απαπα....!!!!

Δεν το ξανακανω, χανω τις εξελιξεις και καθολου δεν μου αρεσει!!!!!ασε που εχετε τρελαθει να γραφετε και δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω!!!! :lol::lol:

ΜΑΡΙΑΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ εγω ειμαι εδω.....εχω το ιδιο προβλημα μαζι σου εδω και 3 εβδομαδες!!!!Δεν κοιμαμαι απο την φαγουρα το βραδυ....παρα κουτουλαω μεσα στο σπιτι μεχρι το πρωι και οταν με το καλο ξημερωνει με παιρνει ο υπνος οπου βρεθω...και αυτο για κανα μισαωρο μεχρι να αρχισει το μαρτυριο μου!!!!!! Ασε δραμα η κατασταση!!!!!!!!!!!!!Απο πληγες αλλο τιποτα...μεχρι και στην πατουσα...και εσωτερικα της παλαμης!!!! Οτι κρεμα και να βαλεις τιποτα δεν θα σου κανει...τις δοκιμασα ολες!!!Χαπια δεν πηρα αλλα αν καποια μερα φτασω πριν την τρελα μου πε η δερματολογος να παρω ενα ζιρτεκ...!!Εγω ηρεμω με παγακια...γεμιζω σακουλες πολυμπαγκ και οπου με φαγουριζει τσουπ...βαζω παγακια μεχρι να μουδιασει και να μην αισθανομαι το σημειο!!!!!Βεβαια δεν κραταει πολυ...αλλα απο το να ματωνομαι προτιμω να παλευω με τον παγο!!!Η αλλη λυση ειναι αφου πρηστω απο το ξυσιμο να βαλω ξυδι...!!!!Παντως ειναι καθαρα ορμονικο και δεν χρειαζεται να ανυσηχεις, με το που γεννησουμε θα επανελθουν μεσα στις επομενες μερες ολα στο φυσιολογικο, το μονο που ευχομαι ειναι να μην μεινουν σημαδια!!!

Μαμουνακι ποτε θα κανεις καρδιοτοκογραφο??? εμενα παντως που τον εκανα στο μητερα γιατι ο γιατρος μου δεν εχει το μηχανημα, κοστιζε αν θυμαμαι καλα γυρω στα 37 ευρω..

Λενιτσα περαστικα κουκλα μου και υπομονη...τον φαγαμε τον γαιδαρο!!!!Λιγο εμεινε...!!!

Ρανιαααααααααα μου υποφεεεεεεεεεεερω που λεει και η βανδη!!! :P:P:P Να προσεχεις με την μεση σου...μαξιλαρακια πολλα, και ξεκουραση!!!!ανοιγει η λεκανη και ειδικα το βραδυ πρεπει να επιβαρυνεται πολυ απο ολη την ορθοστασια της μερας!!!!

Βαρβιεεεεεεεεεεεεε πως εισαι εσυ???? τα τελευταια νεα σου ηταν το παρτυ εκπληξη που σου καναν οι φιλες...απο τοτε δεν διαβασα κατι νεοτερο!!!!Σουπερ το παρτυ ε???? Μπραβο..ελπιζω κουκλιτσα να σαι καλα!!!!

Σταγονιτσα μου πανε τα χαπακια.... :lol::lol::lol::lol:

Ποια γνωριζει πως γεννησε η μικρουλα???

Σας αφηνω, παω να σφουγγαρισω λιγο και μετα θα ρθουν οι κουμπαροι μας για φαι...θα μπω το απογευματακι!!!! Φιλακια σε ολες.... [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marylou σου κάνω copy-paste ό,τι έγραψα σε προηγούμενη σελίδα για το καρδιοτοκογράφημα:

"καρδιοτοκογράφημα κάνω σε κάθε ραντεβού με τον γιατρό μου από τα μισά του 8ου μήνα. Έχει το μηχάνημα στο ιατρείο του κ δεν πληρώνω καθόλου ούτως ή άλλως κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης τις επισκέψεις. Είναι όλα μέσα στην αμοιβή του στο τέλος. Αλήθεια πόσο είναι οι αμοιβές των γιατρών σας;;;"

Σήμερα επειδή είναι Κυριακή δεν πήγα στο ιατρείο του αλλά στο μαιευτήριο που θα με ξεγεννήσει αλλά πάλι δεν πλήρωσα. Είναι όλα μέσα στην τελική αμοιβή του: 1300 για Φ.Τ. και 1600 για Κ.Τ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΝΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ 40 ΕΥΡΩ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ 1000 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ 800 ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΣΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri koritsakia ax ti oraia arxisane ta genitouria na sas zisoun koritsia ta morakia sas na ta xereste.... ante pia exei sira tora? kapote eixame mia lista me pm ti egine xathike kai ayti??

perastika sta koritsia me tin fagoura ypomoni koritsia theli kai auto to xrono tou na perasi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ.ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΑΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΓΟΥΡΙΤΣΑ...ΜΠΑΡΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ Ε?ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΠΑΡΜΠΙ?ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2300 ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΑΝΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΛΙ ΘΕΣΗ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ.ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΟ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΥΡΝΑ...ΓΥΡΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και πάλι.Ευχάριστα μαντάτα ακούω.... [smilie=hello2.gif]

Mikroula να σας ζήσει το μωράκι...

Barbie μου όταν μπορέσεις βάλε μας την λίστα να την δούμε.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΟΛΕΣ? :roll: ΕΙΠΑΜΕ ΑΜΑΝ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕΕΕΕ??????ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ????ΚΟΙΛΙΤΣΕΕΕΕΕΕΕΕΣ? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε σημερα ειναι κυριακη..χαθηκαμε λιγο γιατι ειναι η μοναδικη οικογενειακη μερα...της αλλες μερες κανουμε μαυρα ματια να βρεθουμε με συζυγο..περασαμε ωραια ομως!!!

και τωρα ευχουλα....

ΜΙΚROULAXRISTOS ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ, ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARBIEEEEE...αν δεν εισαι στο ΛΗΤΩ και εισαι σπιτι πηγαινε γρηγορα στου μπαμπα σου το pc... αρχισανε τα γεννητουρια....πρεπει ολες να δινουμε το παρον σχεδον καθημερινα για να ξερουμε...

την επομενη φορα που θα παω στο ΜΗΤΕΡΑ θα ρωτησω αν εχει net cafe :lol::lol: πως θα ενημερωσω?λες να εχει grillorouter να μπω αποκινητο? :mrgreen:

για τιμη γιατρου που ρωτησες lenitsa εμενα πηρε 400 για ολες τις επισκεψεις και για τοκετο 1500.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...