Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΔΩΡΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ--ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΑΠΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΦΗΒΙΚΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΕ 4 ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΧΡΩΜΑ ΚΟΝΙΑΚ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΚΡΟΥ ΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΑ 2 ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΑΛΟΝΙΑ--ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ-ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ---ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΩΝ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΩΝ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΑ ΣΕ ΖΕΛΑΤΙΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΟΥΜΕ---ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ---ΤΟ ΤΙ ΑΧΡΗΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ---ΑΥΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Marina me gia to krevataki...Ante tuxerh exeis thn manoula na se voh8isei kai den exeis anxos,kai emena sto proto mou ola h mama mou ta eixe etimasei....Tis proales petaksa mia sponta sto spiti ths petheras mou alla ekane ton kinezo san na mhn to akouse.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa ευχαριστώ! θα πάω και εκεί να δω (είχα πάει στα mothercare stock αλλά δεν είχε νυχτικάκια...). Κι εγώ σκεφτόμουν μήπως είναι νωρίς, αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι πρώτα ο Θεός σε ένα μήνα μπαίνω στον μήνα μου και μέχρι τις 19/10 θα δουλεύω, οπότε δεν έχω και τόσο χρόνο τελικά! απλά τα συγκέντρωσα όλα και τα έπλυνα (είχα αλλού τα φορμάκια, αλλού τα εσώρουχα, αλλού τα σεντόνια, χαμός!), τα έβαλα όλα μαζί σε σακουλίτσες για να παραμείνουν καθαρά και όταν με το καλό σταματήσω θα τα σιδερώσω και θα τα τακτοποιήσω, μην κάθομαι μέχρι τελευταία στιγμή και σκύβω με το πλυντήριο, από εδώ και πέρα θα το αναλάβει αποκλειστικά ο άντρας μου! θέλω όταν μπω στον μήνα μου να έχω ξεμπερδέψει με όλα και να έχω μόνο τις καθημερινές δουλειές του σπιτιού και το στόλισμα του δέντρου (μη φέρω τα Χριστούγεννα από τον Οκτώβρη [smilie=icon_santa.gif] :lol::lol: )

Μαιρούλα λυπάμαι για τον συμμαθητή σου... πολύ κρίμα ήταν και νέος άνθρωπος! όσον αφορά τα χειμωνιάτικα που ρώτησες, αυτά θα τα αφήσω για Νοέμβρη αναγκαστικά μιας και Οκτώβρη θα έχουμε μπογιατζή και στήσιμο παιδικού δωματίου!

Εύη φοβερός ο άντρας σου! σε καταλαβαίνει ο καημένος και δεν σε παρεξηγεί! όσο για το ψυχοπλάκωμα... μία από τα ίδια κι εγώ! το πρωί λίγο αφότου ήρθα στο γραφείο με έπιασαν τα κλάματα, ένιωθα τόσο αγχωμένη και πιεσμένη και δεν άντεξα! κάθε βράδυ στριφογυρίζω ή πετάγομαι στον ύπνο μου, πρέπει να αποβάλλω το άγχος μου γιατί δεν με βλέπω καλά!

Μαρίνα καλορίζικη η κουνίτσα σας! στα ίδια χρώματα με τη δικιά μας πρέπει να είναι! όσο για τη βοήθεια, πραγματικά είσαι πολυ τυχερή! εμένα εργάζεται και δεν έχει χρόνο να με βοηθήσει, ευτυχώς είναι νοικοκύρης ο αντρούλης μου και βάζει κι αυτός ένα χεράκι όταν μπορεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Enina mou otan katafereis na apovaleis to anxos sou na mou peis kai emena pos to ekanes giati egw malon den mporw an kai prospathw...

Molis efaga kai twra exw tipsois kai gia auto giati tiganisa patates kai snitsel, arage poses thermides na htan auth h merida???? 8-|8-|

Egw fetos to stolizma tou dentrou tha to kanw mazi me ta paidakia mou,an gennusw giro sths 10 noemvriou pou me exei o giatros mou arxes Dekemvriou tha stolisoume kai to dentraki mas, mia xara tha einai..Axxx pote tha erthei auth h evlogimenh mera pou tha exoun ola teliosei kai tha eimaste oloi mazi h oikogenia sto spitaki mas geroi kai dinatoi.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa ευχαριστώ! θα πάω και εκεί να δω (είχα πάει στα mothercare stock αλλά δεν είχε νυχτικάκια...). Κι εγώ σκεφτόμουν μήπως είναι νωρίς, αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι πρώτα ο Θεός σε ένα μήνα μπαίνω στον μήνα μου και μέχρι τις 19/10 θα δουλεύω, οπότε δεν έχω και τόσο χρόνο τελικά! απλά τα συγκέντρωσα όλα και τα έπλυνα (είχα αλλού τα φορμάκια, αλλού τα εσώρουχα, αλλού τα σεντόνια, χαμός!), τα έβαλα όλα μαζί σε σακουλίτσες για να παραμείνουν καθαρά και όταν με το καλό σταματήσω θα τα σιδερώσω και θα τα τακτοποιήσω, μην κάθομαι μέχρι τελευταία στιγμή και σκύβω με το πλυντήριο, από εδώ και πέρα θα το αναλάβει αποκλειστικά ο άντρας μου! θέλω όταν μπω στον μήνα μου να έχω ξεμπερδέψει με όλα και να έχω μόνο τις καθημερινές δουλειές του σπιτιού και το στόλισμα του δέντρου (μη φέρω τα Χριστούγεννα από τον Οκτώβρη [smilie=icon_santa.gif] :lol::lol: )

Μαιρούλα λυπάμαι για τον συμμαθητή σου... πολύ κρίμα ήταν και νέος άνθρωπος! όσον αφορά τα χειμωνιάτικα που ρώτησες, αυτά θα τα αφήσω για Νοέμβρη αναγκαστικά μιας και Οκτώβρη θα έχουμε μπογιατζή και στήσιμο παιδικού δωματίου!

Εύη φοβερός ο άντρας σου! σε καταλαβαίνει ο καημένος και δεν σε παρεξηγεί! όσο για το ψυχοπλάκωμα... μία από τα ίδια κι εγώ! το πρωί λίγο αφότου ήρθα στο γραφείο με έπιασαν τα κλάματα, ένιωθα τόσο αγχωμένη και πιεσμένη και δεν άντεξα! κάθε βράδυ στριφογυρίζω ή πετάγομαι στον ύπνο μου, πρέπει να αποβάλλω το άγχος μου γιατί δεν με βλέπω καλά!

Μαρίνα καλορίζικη η κουνίτσα σας! στα ίδια χρώματα με τη δικιά μας πρέπει να είναι! όσο για τη βοήθεια, πραγματικά είσαι πολυ τυχερή! εμένα εργάζεται και δεν έχει χρόνο να με βοηθήσει, ευτυχώς είναι νοικοκύρης ο αντρούλης μου και βάζει κι αυτός ένα χεράκι όταν μπορεί!

EYXAΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ---ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΔΙΚΩ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ---ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ--ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ--

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marina me gia to krevataki...Ante tuxerh exeis thn manoula na se voh8isei kai den exeis anxos,kai emena sto proto mou ola h mama mou ta eixe etimasei....Tis proales petaksa mia sponta sto spiti ths petheras mou alla ekane ton kinezo san na mhn to akouse.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνες τι κανετε?????

μπηκαμε στην τελικη ευθεια ,το εχετε καταλαβει ????????

ευχαριστω για τα καλα σας λογια...εκτος απο ομορφουλης ειναι και καλο παιδακι και θεωρω και αρκετα ωριμο για την ηλικια του!!!!!

μαρακι γεννηθηκε με λιγα σκουρα μαλλια ,τα οποια του επεσαν εντελως και μεχρι 1 ετους ηταν καμπριο ο τυπος....μετα αρχισε να βγαζει ολοξανθα και σγουρα!!!

Και τα ματακια του μεχρι 2 μηνων ηταν σκουρα μετα εγιναν γαλαζογκρι!!!!!!

ο μικρος μπεμπης μου εχω διαισθηση οτι θα ειναι πιο σκουρος.

Αναστασια ,αμε σε θελω για συμπεθερα!!!!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινουλα ,μην αγχωνεσαι για το υγρο....θεωρειται φυσιολογικο μεχρι τον πρωτο χρονο της ζωης του....σχεδον ολα τα αγορακια το εχουν και υποχωρει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοπελες και μωρακια ;) .τι κανετε? εγω τα εχω ετοιμασει ολα,εχω πλυνει ολα τα ρουχακια τα εχω ηδη στην ντουλαπα της μικρης.και την βαλιτσα την εχω ετοιμασει προ-ημερων.εχω λιγο αγχος θελω να ειναι ολα στην εντελεια.εγω παλι δεν εχω βοηθεια απο κανεναν,η μητερα μου σχολαει αργα απο την δουλεια της και δεν θελω να την επιβαρυνω επιπλεον.αλλα θα παρει αρκετες μερες αδεια μετα την γεννα για μενα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε όλες καλά ε; Κι εγώ μια χαρά! Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα που κάθομαι απ' την δουλειά και μπορώ να πω πως μ' άρεσε πολύ παρ' όλο τις δουλειές που έχω μαζέψει και το τρέξιμο που έχω.

Βαγιούλα και χωρίς βοήθεια και έτοιμα όλα τα πράγματα για τον ερχομό της μπεμπούλας σου; Μπράβο! Αξίζεις συχαρητήρια. Έχεις ξενοιάσει λοιπόν και αναμένεις την μεγάλη στιγμή. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Μαρίνα μεγιά η κούνια σας. Ακούγεται πολύ ωραία. Βάλε καμια φωτογραφία.

Εγώ κορίτσια λέω να στρώσω τέλος Οκτωμβρίου ώστε όταν έρθει η μπεμπούλα μου να έναι όλα στην εντέλεια.Επομένως λίγο πριν τελειώσει ο μήνας θα γίνει γενική στο σπίτι, θα κατεβάσουμε κουρτίνες με την βοήθεια της μαμάς βέβαια γιατί θα έχω μπει στο μήνα μου και δεν νομίζω ότι θα είναι ότι καλύτερο να τα κάνω μόνη μου. Ήδη νοιώθω λιγότερες τις δυνάμεις μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάγια, χωρίς βοήθεια και όλα έτοιμα βρε θηρίο;;;; εγώ γιατί χωρίς βοήθεια είμαι ακόμα στα μισά;; :lol: Μήπως δεν εργάζεσαι; αλλιώς δεν εξηγείται, κάτι πολύ λάθος κάνουμε.

Αναστασία κι εγώ τέλος Οκτώβρη-αρχές Νοέμβρη το υπολογίζω.. αρχικά θέλω να έχω τελειώσει με το δωμάτιο, τα πράγματα της μικρής και τη βαλίτσα του μαιευτηρίου, για την περίπτωση που η μπουμπού αποφασίσει να μας επισκεφτεί νωρίς, και μετά να ασχοληθώ με γενική σπιτιού, στρώσιμο, στολισμό δέντρου κλπ. Α, και να πάω και ένα κομμωτήριο για ανταύγειες, μην ξεχνάμε και τους εαυτούς μας! :P Το πως θα κάνω βέβαια γενική μόνη μου, άγνωστο! :-? ελπίζω ότι σιγά-σιγά θα τα καταφέρω, μπορεί να μου πάρει 1 ολόκληρη εβδομάδα αλλά θα πετύχω! με την φρέσκια ανταύγεια στο μαλλί και το τσεμπέρι! :mrgreen:

Ρηνιώ τι κάνεις; το έψαξες καθολου για 3d υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ---ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ---ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ---ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΕΚΡΟΥ---ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΜΕ 2 ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΕΝΑ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΡΟΖ ΜΕ ΜΠΑΛΟΝΙΑ---ΜΕΣΑ Η ΠΡΟΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ---Η ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ---600 ΕΥΡΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ--

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε όλες καλά ε; Κι εγώ μια χαρά! Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα που κάθομαι απ' την δουλειά και μπορώ να πω πως μ' άρεσε πολύ παρ' όλο τις δουλειές που έχω μαζέψει και το τρέξιμο που έχω.

Βαγιούλα και χωρίς βοήθεια και έτοιμα όλα τα πράγματα για τον ερχομό της μπεμπούλας σου; Μπράβο! Αξίζεις συχαρητήρια. Έχεις ξενοιάσει λοιπόν και αναμένεις την μεγάλη στιγμή. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Μαρίνα μεγιά η κούνια σας. Ακούγεται πολύ ωραία. Βάλε καμια φωτογραφία.

Εγώ κορίτσια λέω να στρώσω τέλος Οκτωμβρίου ώστε όταν έρθει η μπεμπούλα μου να έναι όλα στην εντέλεια.Επομένως λίγο πριν τελειώσει ο μήνας θα γίνει γενική στο σπίτι, θα κατεβάσουμε κουρτίνες με την βοήθεια της μαμάς βέβαια γιατί θα έχω μπει στο μήνα μου και δεν νομίζω ότι θα είναι ότι καλύτερο να τα κάνω μόνη μου. Ήδη νοιώθω λιγότερες τις δυνάμεις μου.

ΕΓΩ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΣΤΙΣ 15/10 ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΧΩ ΟΡΓΩΣΕΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ---ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ---ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ---ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΕΚΡΟΥ---ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΜΕ 2 ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΕΝΑ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΡΟΖ ΜΕ ΜΠΑΛΟΝΙΑ---ΜΕΣΑ Η ΠΡΟΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ---Η ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ---600 ΕΥΡΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ--

Καφέ καγκελάκια και εκρού μετώπες ε; παρόμοια θα είναι η κούνια μας, κι εμένα έτσι είναι με αυτά τα χρώματα, με 4 συρταράκια από κάτω! απλά η προίκα είναι σε αποχρώσεις ροζ & λιλά, εκεί θα ξεχωρίζουν :P ! Οταν την παραλάβω θα ανεβάσω κι εγώ φωτό! Αντε, με το καλό να έρθουνε και να τα χαρούνε τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάγια, χωρίς βοήθεια και όλα έτοιμα βρε θηρίο;;;; εγώ γιατί χωρίς βοήθεια είμαι ακόμα στα μισά;; :lol: Μήπως δεν εργάζεσαι; αλλιώς δεν εξηγείται, κάτι πολύ λάθος κάνουμε.

Αναστασία κι εγώ τέλος Οκτώβρη-αρχές Νοέμβρη το υπολογίζω.. αρχικά θέλω να έχω τελειώσει με το δωμάτιο, τα πράγματα της μικρής και τη βαλίτσα του μαιευτηρίου, για την περίπτωση που η μπουμπού αποφασίσει να μας επισκεφτεί νωρίς, και μετά να ασχοληθώ με γενική σπιτιού, στρώσιμο, στολισμό δέντρου κλπ. Α, και να πάω και ένα κομμωτήριο για ανταύγειες, μην ξεχνάμε και τους εαυτούς μας! :P Το πως θα κάνω βέβαια γενική μόνη μου, άγνωστο! :-? ελπίζω ότι σιγά-σιγά θα τα καταφέρω, μπορεί να μου πάρει 1 ολόκληρη εβδομάδα αλλά θα πετύχω! με την φρέσκια ανταύγεια στο μαλλί και το τσεμπέρι! :mrgreen:

Ρηνιώ τι κάνεις; το έψαξες καθολου για 3d υπέρηχο;

Ναι ενινα μου δεν δουλευω και ετσι ειχα ολο τον χρονο καθημερινα για μικροδουλειες του σπιτιου και την ετοιμασια για τον ερχομο της πριγκιπησας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε όλες καλά ε; Κι εγώ μια χαρά! Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα που κάθομαι απ' την δουλειά και μπορώ να πω πως μ' άρεσε πολύ παρ' όλο τις δουλειές που έχω μαζέψει και το τρέξιμο που έχω.

Βαγιούλα και χωρίς βοήθεια και έτοιμα όλα τα πράγματα για τον ερχομό της μπεμπούλας σου; Μπράβο! Αξίζεις συχαρητήρια. Έχεις ξενοιάσει λοιπόν και αναμένεις την μεγάλη στιγμή. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Μαρίνα μεγιά η κούνια σας. Ακούγεται πολύ ωραία. Βάλε καμια φωτογραφία.

Εγώ κορίτσια λέω να στρώσω τέλος Οκτωμβρίου ώστε όταν έρθει η μπεμπούλα μου να έναι όλα στην εντέλεια.Επομένως λίγο πριν τελειώσει ο μήνας θα γίνει γενική στο σπίτι, θα κατεβάσουμε κουρτίνες με την βοήθεια της μαμάς βέβαια γιατί θα έχω μπει στο μήνα μου και δεν νομίζω ότι θα είναι ότι καλύτερο να τα κάνω μόνη μου. Ήδη νοιώθω λιγότερες τις δυνάμεις μου.

Ευχαριστω Αναστασια μου για τον επαινο αλλα οπως ειπα δεν δουλευω και ετσι περναει η μερα μου κανοντας μικροδουλειες και φτιαχνοντας την γωνια της μπεμπας μιας και δεν υπαρχει αλλο δωματιο στο σπιτι θα βολευτει διπλα στο κρεβατι μου η κουνια της(ελπιζω να μην εχει αντιρησεις η ζουζουνα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas kai apo dw kai as eimai makria egw sas skeftome kai eisaste h syntrofia mou me kanei na aisthanome kala kai otan diabazw ta nea sas taksidebw kai egw sthn elladitsa mas mazi sas!!!!!edw ksekinisane ta kria h thermokrasia pefti stous 5 bathmous!!!eytixos eirthe h manoula mou kai paw kai kathome ta prwina sto spiti tis giagias mou kai kathomaste pareitsa kai argotera gyrnaw spiti pou mazebonte ta pitsirikia na ta taiso,diabasmata kai ta gnosta...filakia ta leme pali!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsares mou....

Maraki kalos thn dextikes thn manoula sou, kserw poso simantiko tha einai auto gia esena twra na exeis thn manoula sou konta....

Shmera epitelous tha paw ston giatro \:D/ \:D/ \:D/ An kai exthes me tromakse ligaki o atimos, molis girisa spiti to vradaki meta to tenis ths mikrhs vlepw 4 klisois sto kinito mou kai mia sto spiti apo ton giatro,"lew paei to rantevou mou twra na deis pos tha mou to akirosei" alla eftixos ithele apla na to kanoume ligo argotera #:-s#:-s ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλίτσες μου καλημέρα :P:P

είστε όλες καλά και χαίρομαι γιαυτό !!!

εγώ πήγα χθες στο ικα μου εγραψε ο γιατρός την αδεια !

αντε αλλη μια εβδομάδα μου εμεινε :lol::lol:

μπεμπάκο με πήραν απο το κέντρο φαναιρέτη και μου είπαν ότι θα ξεκινήσει ένα εξτρα γκρουπ στις 19.10 οπότε εάν έρθεις θα είμαστε μαζί !! είδες ποσο καλές είναι οι κοπέλες εκεί??? εμένα μου άρεσε πολύ!

μου ήρθαν και τα αυτοκόλλητα που είχα παραγγείλει απο το cosy corner είναι φοβερά !μπορεί να πληρώνεις κάτι παραπάνω αλλά αξιζει τα χρήματα!!

εάν τα καταφέρω θα σας βάλω φωτο να τα δειτε .

Απο ρουχαλάκια δεν εχω ψωνίσει τιποτα μονο την κουνια και το καρότσι εχω κλεισει... :cry::cry:

έχω μπερδευτή με την αλλαξίερα είχα αποφασίσει να πάρω αυτή με τα ροδάκια αλλά δεν χοράει στο μπάνιο μάλλον θα κλείσω το έπιπλο να τη βαλω στο δωματιο . εσείς τι έχετε πάρει?για μπανάκι τι να πάρω ?? φιλάκια πολλά θα μπω και το μεσημέρι ..καλή μέρα να έχουμε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tyxeroula telio tha ginei to dwmatio tis mpempas..Kalo kouragio giati fenete kai ligaki diskolo alla taftoxrona toso diaskedastiko na asxolise me ta pragmata tou mwrou...

Egw exw parei mia alaksiera mpaniero 2 se 1 giati oute kai sto diko mou mpanio xoraei h vash gia to mpanaki. Tha dw pos tha me volepsei auto to mpanaki kai analogos tha praksw, isos parw alh lekanitsa argotera pou tha vazw mesa sthn mpaniera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!Ετοιμαζομαστε ολες βλεπω!

Εγω πηρα μια αλλαξιερα απο το ικεα...στην αρχη ελεγα και εγω για μια αλλαξιερα -μπανακι απο τα μοδερκερ που μ αρεσε αλλα μαλλον δεν θα με βολευε...θα δειξει...

Ευακι αντε ωραια σημερα θα δεις τον μπουμπουκο σου!!!!

Τυχερουλα πολυ ωραιο θα γινει το δωματιακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες τι κανετε???ολες ετοιμαζεστε εεε???τελεια μπραβο

τυχερουλα αψογο το δωματιο...θα εχει να χαζευει ενα σωρο ζωακια..δεν θα θελει να φευγει απο το δωματιακι της η μικρη...

εχθες παρελαβα και την ενδοεποικοινωνια...αντε ανυπομονω να την χρησιμοποιησω...το σπιτι μας μεχρι τελος της επομενης εβδομαδας μαλλον θα ειναι ετοιμο και ανυπομονω να τελειωσω την μετακομοιση...και να φτιαξω το δωματιο του μπεμπη πριν γεννησω...εγω παντως εχω ξεσκιστει στις βολτες και στο περπατημα τουλαχιστον μιαμιση ωρα καθε μερα αντε να δουμε μπας και κατεβει...το καλυτερο ομως ειναι μετα την βολτα που ο μικρος αρχιζει και χοροπηδαει μιλαμε ενα 5λεπτο μετα που θα κατσω αρχιζει ενα πανυγηρι το πιτσιρικι αλλο πργμα...που τον βρισκει τον χωρο και τεντωνεται και σπρωχνει και μαρεσει που του πιανω το ποδι και αυτος ανταποδιδει και αρχιζει να στριφογυριζει...να ναι καλα το μαναρακι μου...

ειρηνακι τελειος ο ξανθος αγγελος σου...κουκλι φτου του και ξαναφτου του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariakrhth apo oti thimame esu eixes skopo na pareis thn endoepikinonia Angelcare, telika authn pires??? Poses meres ekane na sou erthei apo tote pou thn pariggiles???? kai egw authn thelw alla epidi den exoume pistotikh prepei na aggarepsw ton kolito tou antra mou (panta autos mas eksipiretei, nane kala to palikari kai emeis plironoume tis dosois) kai olo to ksexnaw...

Entometaksi shmera skeftika kai to thema ton vlastokitaron, mipos einai kairos na idopihsw thn dimosia trapeza gia thn dwrea??? Alo ena themataki pou prepei na thimithw na rotisw ton giatro mou shmera, na dw ti tha protothimithw :roll::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλίτσες μου καλημέρα :P:P

είστε όλες καλά και χαίρομαι γιαυτό !!!

εγώ πήγα χθες στο ικα μου εγραψε ο γιατρός την αδεια !

αντε αλλη μια εβδομάδα μου εμεινε :lol::lol:

μπεμπάκο με πήραν απο το κέντρο φαναιρέτη και μου είπαν ότι θα ξεκινήσει ένα εξτρα γκρουπ στις 19.10 οπότε εάν έρθεις θα είμαστε μαζί !! είδες ποσο καλές είναι οι κοπέλες εκεί??? εμένα μου άρεσε πολύ!

μου ήρθαν και τα αυτοκόλλητα που είχα παραγγείλει απο το cosy corner είναι φοβερά !μπορεί να πληρώνεις κάτι παραπάνω αλλά αξιζει τα χρήματα!!

εάν τα καταφέρω θα σας βάλω φωτο να τα δειτε .

Απο ρουχαλάκια δεν εχω ψωνίσει τιποτα μονο την κουνια και το καρότσι εχω κλεισει... :cry::cry:

έχω μπερδευτή με την αλλαξίερα είχα αποφασίσει να πάρω αυτή με τα ροδάκια αλλά δεν χοράει στο μπάνιο μάλλον θα κλείσω το έπιπλο να τη βαλω στο δωματιο . εσείς τι έχετε πάρει?για μπανάκι τι να πάρω ?? φιλάκια πολλά θα μπω και το μεσημέρι ..καλή μέρα να έχουμε!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ---ΛΟΓΩ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΩΡΟΥ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...