Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια,εκανα τη καμπυλη ζαχαρου των 75 γρ.πριν πιω τη γλυκοζη η τιμη ηταν 69,στα 60' ηταν 166 και στα 120' ηταν 133.οιν τιμες ειναι φυσιολογικες ?γιατι μου φαινονται λιγο τσιμπημενες...θα ρωταγα και το γιατρο μου αλλα θα τον δω ετσι κι αλλιως σε 5 μερες.χαθηκα λιγο κοριτσακια αλλα οι δουλειες τρεχουν.θα μπω το μεσημερακι που θα ειμαι λασκα να δω επιτελους τα νεακια σας...να σας πω και τα δικα μου!!φιλακια!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας ζουμπουρλουδες...τι κανετε κουκλαρες?τα μωρακια??κλοτσανε κλοτσανε???γιατι αν παρω παραδειγμα απο τον δικο μου βλεπω να παιζει μπαλα πριν καν μιλησει... :lol::lol::lol::lol::lol: εχθες επιανα το ποδι του και καθε φορα που το πειραζα εκεινος κλοτσαγε η το πηγαινε πιο περα...πλακα ειχε...

ρε κοριτσια ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι σε λιγες μονο μερες θα ειναι εδω διπλα μου αγκαλια μου...θα κανει φατσουλες θα κλαιει θα γελαει και θα ειναι δικο μου το δικο μου μικρο θαυματακι....παντως για την ωρα η κοιλια μου κοιταει ψηλα...τα σκαλοπατια δεν τα βλεπω με το πλαι πηγαινω μην φαω καμια σαβουρδα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μια χαρα ειναι κατερινιω η καμπυλη σου ολα καλα....σας αφηνω τωρα παω για ξεκουραση θα τα πουμε αυριο μαλλον...και μην ανυσηχησετε αν δειτε πως κανω πολλες μερες να μπω η που θα μετακομοιζω η που θα γενναω ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαα σας κοριτσουδια μου..

μαρακι τι να μην ανησυχουμε? θα μας φαει αγωνιαα! θελουμε τακτικη ενημερωση :D

μαρινα χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη.. μα πουθενα να μην βολευομαι?

Δημητρα εμεις δεν εχουμε γνωριστει..Με λενε Ναταλια..περαστικα στην μικρη σου ευχομαι!

μπεμπακο φυσιολογικες ειναι οι τιμες σου περιμενεουμε νεα σου οταν βρεις χρονο!

αστερια με γεια τα πραγματακια σας..με το καλο να σας τα φερουν!

α! δεν σας ειπα περναγα απο ενα μαγαζι και βρηκα μια ομπρελιτσα.. καλε σας λεω την ερωτευτικα χαχα.. ενσωματωνεται σε καροτισι και την πηρα.. χεχεχε

εμεις οπως σας ειπα σημερα εχουμε να παμε σε ενα παρτυ παιδικο και δεν ξερω τι να βαλω.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια,

ειμαι ακομα με βηχα,αλλα ποιος νοιαζεται.......το κακο ειναι οτι ο Παναης μου ξαφνικα αρχισε να λεει ποναω το αυτι μου.Στην αρχη δεν δωσαμε τοσο σημασια,αλλα μετα αρχισε το κλαμα,τρελαθηκε ο φουκαρας...πρωτη φορα βλεπω το παιδι μου να σπαραζει στο κλαμα 12 ωρες και να μην το πιανουν τα παυσιπονα !!!!οτι χειροτερο μου εχει τυχει...τελικα πηραμε αντιβιωση και ειναι καλυτερα.περασα ομως ξενυχτι και πολυ αγχος γιατι δεν μπορουσα να του κανω τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου τον μωρε τον μικρο σας!

πω πω βασανο ειναι το αυτι.. το παθαινα και εγω τωρα εχει καιρο να με πιασει!

περαστικα του!

εσυ χαζαμαμα τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου τον μωρε τον μικρο σας!

πω πω βασανο ειναι το αυτι.. το παθαινα και εγω τωρα εχει καιρο να με πιασει!

περαστικα του!

εσυ χαζαμαμα τι κανεις?

καλα ρε κοριτσακι,εσυ???ολα ετοιμα για το παρτυ???????αντε μωρε καλε σε και εμας.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ρηνιω μου αν το εκανα εξω θα ελεγα και σε 2-3 κοπελες απο εδω μεσα που σας ξερω καπως καλυτερα αλλα θα το κανω σπιτι και δεν εχουμε πολυ κοσμο :?

κοντευειι κοντευει..σε 8 μερες..σημερα θα παμε σε παρτυ με 5χρονα ε και θα μαστε απο τα μικροτερα οπως φαινεται αλλα μου πε η ξαδερφη μου πως θα εχει και κλοουν οποτε θα απασχοληθουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ρηνιω μου αν το εκανα εξω θα ελεγα και σε 2-3 κοπελες απο εδω μεσα που σας ξερω καπως καλυτερα αλλα θα το κανω σπιτι και δεν εχουμε πολυ κοσμο :?

κοντευειι κοντευει..σε 8 μερες..σημερα θα παμε σε παρτυ με 5χρονα ε και θα μαστε απο τα μικροτερα οπως φαινεται αλλα μου πε η ξαδερφη μου πως θα εχει και κλοουν οποτε θα απασχοληθουν!

τσιγκουνα χαχαχαχα.....δεν σε κανω συμπεθερα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΥΝΙΑ--ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ--Η ΚΟΥΝΙΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΚΝΟ---ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ-Η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΜΕ ΒΑΣΗ--ΤΙ ΛΕΤΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...τι κανετε??ξεκουραζεστε κοιμαστε η μηπως εισται καμια εκδρομουλα να ζηλεψω???εγω ειμαι στο μαγαζι...θα κατσω καμποσο σημερα μιας και αποφασησα να αφησω τον αλεξη να παει στο γηπεδο ετσι μια τελευταια φορα πριν γεννησω.. :P:P:P:P:P

μαρινακι και εγω στο ιδιο διλλημα ημουν και τελικα αποφασησαμε να παρουμε το λικνο θα ειναι πιο ανετα σιγουρα απο την καλαθα και οικονομικα πανω κατω παει το ιδιο...οποτε καλυτερα το λικνο...εγω βεβαια δεν το θελω για το δωματιο μας γιατι ο μαγκας θα μεινει απο την αρχη μονος του αλλα μιας και το σπιτι ειναι διοροφο θα εχω το λικνο απο κατω αφου θα ειμαι εκει την περισσοτερη ωρα της μερας...σιγα μην ανεβοκατεβαινω σκαλες... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι τις ξαναγεννημενες κυριως υπαρχει κατι ενα συμπτωμα ενα σημαδι που ειχατε και σαε ειδοποιησε οτι σε μια βδομαδα πχ.γεννας????εγω για παραδειγμα νοιωθω παλι το στηθος μου ξαναπρησμενο και ψιλοευαισθητο...αλλα φυσικα ειναι κατι που το περιμενα...κατι αλλο θυμασται εσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!επιτελους καtαφερα να διαβασω ολα τα νεακια σας κι απ'οτι βλεπω ειστε ολες δοξα το θεο καλα!εχω πηγα να κανω υπερηχο 3d και φαινοταν η φατσουλα του αν και προφιλ μονο γιατι κοιμοτανε...εχει αγγελικη φατσουλα ξετρελαθηκα.εχουμε φτασει τα 1.200!ολα καλα με το μπεμπη..σχεδον δηλαδη..στην αρχη με κοψοχολιασε..γιατι εβλεπε στο πουλακι του στο δεξι μπαλακι οτι εχει παραπανω υγρο.μου ειπε οτι ειναι πολυ συνηθισμενο και οτι μεχρι να γεννηθει 90% θα εχει απορροφηθει απο μονο του αλλα γενικα πρεπει να τον προσεξουμε οταν γεννηθει μη του κανει λεει καμια υδροκηλη γενικα παντως ειπε οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικο και οτι ακομα και να μην απορροφιθει φευγει με μια επεμβασουλα ρουτινας τα πρωτα 2 χρονια.αυτα με τον μπεμπη μου..επισης τελικα δεν θα τον βγαλουμε diego αλλα γιαννη το ονομα του πατερα μου..αφηστε ο πατερας μου μολις εμαθε οτι θα παρει το ονομα του ελιωσε σαν το παγωτο..εχει γινει σωστος χαζοπαππους!με τα ψωνια εχω τελιωσει σχεδον...και οσα μου εχουν μεινει λεω να τα ζητησω οταν θα μου κανουν δωρα μη μου φερουνε και πραγματα που δεν θα χρειαστω...!μου εχουν μεινει μονο τα ψωνια για μενα..για το βαλιτσακι μαιευτηριου και μπιτζαμες-φορμες γιατι δεν μου κανει τιποτα!προστοπαρον κυκλοφορω με μια φορμα που εχω ξιλωσει για να μου κανει μεσα στο σπιτι!!!εχω ξεκινησει και μαθαινω μονη μου ιταλικα γιατι θελω να καταλβαινω τι θα λεει ο αντρας μου ατο γιο μου!κοριτσακια που σταματησατε τη δουλεια καλη ξεκουραση!!ενινα κουραγιο φτανει και για σενα αυτη η στιγμη!!!!ρηνιω περαστικα στο παναη!evi τη τριτη εχεις ραντεβου με το γιατρο τελικα?τυχερουλα ειχα παει την ιδια μερα με σενα στο κεντρο φαναιρετη.μου φανηκαν κι εμενα ολα τελεια αλλα ειναι λιγο μακρια για μενα πρεπει να περνω 2 συγκοινωνιες για να πηγαινω...μιας και παρκινγκ απ'οτι ειδα τη προηγουμενη που πηγα δεν παιζει εκει.το γκρουπ που θα με βαλουνε αν παω ξεκιναει 19 απότι μου ειπε.εσενα σου ειπανε ποτε ξεκινας??μαρια μπηκες στο μηνα σου ε??αντε τυχερουλα θελαω κι εγω!!!!για συμπτωματα προειδοποιητικα δεν ξερω μιας και ειναι το πρωτο μου,ας μας που τα κοριτσια που εχουν γεννησει!σας αφηνω φουσκιτσες [αω να κοιμηθω γιατι δε με κρατανε τα ποδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους καταφερα να σας βαλω φωτογραφια....

ειναι απο την προηγουμενη βδομαδα απο τον γαμο του αδερφου μου!!!!!

δεχομαι προξενια για τον γιο μου τον λεβεντη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα μνμ και που ειναι? :(

τελως παντων κοριτσακια μου πεθανε μια πολυ αγαπημενη μου θεια :(

και ουτε στην κηδεια δεν μπορω να πω γιατι δεν μενει Αθηνα.. :(

ειλικρινα εχω στεναχωρεθει αρκετα την αγαπουσαα τοοοσο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα μνμ και που ειναι? :(

τελως παντων κοριτσακια μου πεθανε μια πολυ αγαπημενη μου θεια :(

και ουτε στην κηδεια δεν μπορω να πω γιατι δεν μενει Αθηνα.. :(

ειλικρινα εχω στεναχωρεθει αρκετα την αγαπουσαα τοοοσο!

αχ βρε κοριτσακι μου......ηταν μεγαλη?????

και εγω απο χθες ειμαι χαλια......στην μανα της γυναικας του αδερφου μου,που παντρευτηκαν πριν 10 μερες,βρεθηκε μαλλον ογκος στον πνευμονα,και ειμαι να σκασω!!!!!!!τι να πω....ολα για εμας τους ανθρωπους ειναι!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ γι αυτο να σταματησουμε να αγχωνομαστε με βλακειες και να προσπαθουμε να απολαμβανουμε τις χαρες της ζωης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia ti kanete??mou leipsate poli!!!bre eirini ti kouklos pou einai o gios sou?ti mali einai ayto???thimase an eixe gennithi etsi me polla malia?kala apo mana koukla emiase to paidi ti nomizete!!!!!!!!!!!!!!!egw eida ston ypno mou oti gennisa ...poses fores tha gennisoume ston ypno mas prin gennhsoume sta allithia????pia alli blepei tetia oneira??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia...Natalaki silipitiria koritsi mou, isos einai kai kalitera pou den mporeses na pas telika sthn kidia giati tha eixes taraxtei oso nane....

Kai emeis kidepsame mia theia mou thn Paraskevh pou mas perase ,47 xronon apo karkino efige alla den piga sthn kidia dld den me afisan na lew kalitera gia na mhn taraxtw kai sto telos apofasisa kai egw pos malon htan kalitera pou den piga. Ti na kanoume afta exei h zwh....

Eirhnaki elpizw na einai perastiko ths simpetheras sas kai na to kseperasei h gynneka..

Egw opos kserete exw polu kairo na dw to antraki mou kai exw skasei, shmera einai para polu isisxos kai me exoun piasei ta psixologika mou....

Mariakrhth ta mona simadia pou kserw egw einai pos mporei na xamilosei h kilia sou arketa otan konteveis kai poles fores exeis ligo aimataki otan malakonei o traxilos kai fevgei (den kserw pos to lene sta Ellhnika) h tapa tha pw egw twra pou sfragizei ton traxilo oso eimaste egguos.Auto mporei na simvei os kai mia evdomada prhn thn genna, episis mporei merikes meres prhn ton toketo na exeis diaria gia na adiasei o organizmos to entero sou. Me to stithos den nomizw na trexei tpt prhn ton toketo...Alla an deis ligo roz aimataki aitimasou erxete o mpemparos einai to proto simadi sigoura...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Εγώ είμαι καλά.

Ναταλάκι τα συληπητήρια μου για την θεία σου. Κρίμα! Ήταν νέα γυναίκα γμτ.

Ειρηνάκι τον γιο σου τον καβατζάρω εγώ για την δικιά μου που θα γεννηθεί σε λίγο και που είμαι σίγουρη πως μολις τον δει θα τον ερωτευτεί με την μια!(αν παρει το γουστο της μαμας της κιολας...).

Μαράκι βλέπω κι εγώ τέτοια όνειρα. Μία ότι γεννάω, άλλες φορές ότι έχω γεννήσει ήδη και περπατάει κιόλας και την κυνηγάω..κι άλλα τέτοια που μ' αρέσει που τα βλέπω!

Ευάκι μην πέφτεις ψυχολογικά. Πέρασαν οι μέρες. Την Τρίτη θα τον δεις το μπεμπάκο σου και θα δεις ότι είναι μια χαρά!

Άντε ρε κορίτσια πως κολλήσαμε έτσι στο Νο 4. Μαζοχτήτε να γράψουμε όλες μαζί να ξεκινήσουμε το Νο 5.

Αλήθεια που είναι η Crazy και το καταϊφάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κι από εμένα! μια χαρά όλα τα μωρακια μας από οτι διάβασα, οπότε ευτυχισμένες και οι μανουλες!

Ναταλάκι και Εύη συλλυπητήρια.. όντως καλύτερα που δεν πήγατε στην κηδεία..

Κατερινάκι μη στενοχωριέσαι, μια χαρά θα γεννηθεί ο μπεμπούλης σου! τώρα στο 3d το πρόσεξαν αυτό; στον απλό υπέρηχο δεν είχε φανεί κάτι; θέλω κι εγώ να κάνω 3d την άλλη εβδομάδα, και η μαμά Παναή επίσης, που πήγες και πόσο σου στοίχισε; μαθαίνεις Ιταλικά ε; αν θέλεις βοήθεια θυμάμαι κι εγώ λίγα!

Ρηνιώ υπέροχη η φωτό σου με τον Παναή!! είναι ένας κούκλος, το ίδιο και η μαμά φυσικά!

Δήμητρα περαστικά στο παιδάκι σου!

Εγώ δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο νέο... χθες κάναμε μερικά ψώνια ακόμα για την μπέμπα μας (φορμάκια, έξτρα σελτεδάκια και πανάκια, κρέμες, αφρόλουτρα κλπ), σήμερα βάλαμε και την πρώτη μας μπουγάδα! 2 πλυντήρια και ακόμα δεν τα έχουμε όλα, περιμένω αρκετά που θα έρθουν μαζί με την κούνια! φυσικά δεν τα σιδέρωσα ακόμα, θα τα βάλω σε καθαρές σακουλίτσες και όταν με το καλό σταματήσω τη δουλειά θα τα κάνω. Εκανα το Σάββατο επαναληπτικές εξετάσεις για το θυρεοειδή και την Τρίτη το πρωί έχω ραντεβού με ενδοκρινολόγο, να δούμε πως πήγε με τα φάρμακα.. ελπίζω όλα να είναι καλά και κυρίως να μην έχει επηρεαστεί το μωρό. Οσο σκέφτομαι τον πρώτο μου γιατρό που δεν το πρόσεξε... :evil::evil::evil::evil:

Αυτά κι από εμένα, πάω να ξαπλώσω και ελπίζω η μικρούλα μου να με αφήσει να κοιμηθώ, γιατί εδώ και 1 ώρα "χορεύει" ασταμάτητα! καλό βράδυ μανούλες και μπεμπάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!Τι κανετε?Εγω τα ιδια ,μια χαρα.Ο μπεμπης χοροπηδαει με στην κοιλια και ο μεγαλος εξω απο την κοιλια :D:D:D

Την Πεμπτη βγαινω επισημα σε αδεια.Ο γυναικολογος του ικα μου εβαλε πητ 3 μερες μετα απο αυτην που μου εχει δωσει ο γιατρος μου.

Θελω να παω να παρω εσωρουχακια και ενα νυχτικακι κοντομανικο!Για το μωρο λιγα φορμακια 0-3 γιατι ολα μεγαλα τα εχω...θελω να παρω και μια παντα για την κουνια..πιστευω τα υπολοιπα τα εχω...

Εχετε αρχισει να πλενεται τα ρουχαλακια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Elisa αυτό έγραφα χθες, εμείς τη βάλαμε την πρώτη μας μωρομπουγάδα! είχαν μαζευτεί αρκετά (βάλαμε 2 6κιλα πλυντήρια) και είπαμε να αρχίσουμε σιγά σιγά! μας φαινόταν περίεργο που απλώναμε τόσο μικρά ρουχαλάκια, καθόμουν και τα χάζευα! Νυχτικό ούτε εγώ έχω πάρει, από που θα πας να ψωνίσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia ti mou kanete??

Egw exw edo kai meres twra ena psixoplakoma alo pragma, prhn ligo perase kai o antras mou na parei ena mpoufanaki giati o kairos alakse drastika shmera, exei psixroula. Ton arpaksa apo ta moutra kai mou leei o kakomirhs." Ti ekana pali kai mou fonazeis" ? Tou lew tpt alla kapios prepei na ta akousei kai distixos autos eisai esu....

Eutixos exei megala apothemata ipomonhs o anthropos giati anti na thimosei me pire aggalia kai mou edose ena filaki, elpizw aurio na mou perasoun ola pou tha dw to mwro mou epitelous....

Egw den exw plenei akomi tpt an kai exw skopo na ta kanw authn thn evdomada alla distixos o kairos mou ta xalaei ligoulaki afiste pou exw kai mia stiva gia sideroma kai den exw kouragio na ta siderosw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια ,καλή εβδομάδα και από εμένα :)

Ναταλι και Ευη συλληπητήρια.κι εγώ έχασα ένα συμμαθητή μου την προηγούμενη εβδομάδα και δεν πήγα στην κηδεία του ,με πείραξε όμως ο τρόπος που μου το είπανε.ήξερα οτι θα πέθαινε εδώ και δύο χρόνια ,είχε λευχαιμία,και είχα πει στην μαμα μου όταν μάθει οτι θα τον φερουνε από κρήτη για την κηδεία να με ενημερώσει ,αλλά αυτή το θεώρησε σωστό να μην μου το πει πιο πριν,μου το είπανε αφού έγινε η κηδεία.τώρα θέλω πολύ να πάω στους γονείς του ,όταν πάω στο πατρικό μου σπίτι αλλά λογω εγκυμοσύνης σκέφτομαι πως θα το πάρουν :roll: είναι τραγική η ιστορία του,ετοιμαζοταν για γάμο ,πήγε και έκανε εξετάσεις και στίγμα αναιμίας που κάνουν συνήθως πριν το γάμο πολλά ζευγάρια και εκεί ανακάλυψε πως έχει λευχαιμία,η κοπέλα έμεινε δίπλα του μέχρι τελευταία στιγμή ,αλλά δεν παντρευτήκανε.και η λευχαιμία επειδή πήγε φαντάρος στο κόσοβο πριν 10 χρόνια.είναι τραγικό.σας ψιχολάκωσα? συγνώμη

αλλάζω θέμα.για πλυντήριο λέτε..ούτε κι εγώ έχω πλύνει τίποτα.για πολύ αργότερα λέω αφού μπει ο Νοέμβριος.εδώ σκέφτομαι οτι πρέπει να αρχίσω το στρωσιμο του σπιτιού με χειμωνιάτικα μέχρι τέλος Οκτώβρη και προβληματίζομαι την κούραση που θα έχω.εχω διαβάσει οτι καλύτερα είναι τα μωρουδιακά πλύσιμο στο χέρι, παρά στο πλυντήριο,δεν το νομίζω όμως ,απα πα πα :shock: ....έχω να αγοράσω και κουβέρτες και να τις πλύνω, πρώτα τα χοντρά υφάσμα ,επείσης όλες τις κουρτίνες του σπιτιού,έχουν μαζέψει από το καλοκαίρι πολύ σκόνη,ευτυχώς είναι εύκολες και στο πλύσιμο και στο σιδέρωμα οι κουρτίνες μου ;)

εσείς πότε θα στρώσετε χειμωνιάτικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενινα μου,πηρα ενα νυχτικακι απο το hondoς αλλα ειναι με μακρυ μανικι και τωρα θα παω στα μοδερκερ να παρω που εχουν σιγουρα κοντομανικα!

Εχω βαλει και εγω ενα πλυντηριακι αλλα εχω αρκετα ακομα ...απλα σκεφτομουν μηπως ειναι νωρις ακομη...βεβαια θελω να τα κανω ολα τωρα να ξεμπερδευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...