Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

Χθες αποφάσισαν ότι θα πάρουνε κοπέλα ως αντικαταστάτη μου, σήμερα βρήκαμε κοπέλα, αύριο ξεκινάει!!! Τρελοκομείο σήμερα - θα προσπαθήσω μέσα σε μια μέρα να της δείξω την δουλειά μου....χο χο χο το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε??

Χθες τελικά όταν γύρισα σπίτι όλα ήταν στην θέση τους - και η κούνια και η αλλαξιέρα..τέλεια είναι!! Σιγά σιγά θα φτιάξω και τα αυτοκόλλητα και θα σας βάλω το τελικό αποτέλεσμα!! Σήμερα θα έρθει και η πεθερά μου να με δει, να δει και τα πράγματα του εγγονού της.

Αύριο τελευταίααααααααααααα μμμμμμμμμμμμμμμμμεεεεεεεεεεεεεεεεεερρρρρρρρρρρρρρραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα μανούλες και κοιλίτσες!

Χάθηκα λίγο γιατί στο γραφείο επικρατεί πανικός... ήρθε χθες τελικά η αντικαταστάτρια, η δουλειά άρχισε να "στοιβάζεται" και εγώ να τρέχω σαν παλαβή, από την μία να ξεκινήσω να δείχνω κάποια πράγματα στην καινούρια και από την άλλη να μην ξέρω από που να πιάσω να τελειώνει η δουλειά! ζούμε μεγάλες στιγμές! :evil:

Κατά τ' άλλα είμαστε καλά, κλοτσάει το μωράκι μου και με αποσυντονίζει κι αυτό :P ! Το καημένο, στην τσίτα θα νιώθει! μου έδωσαν το χαρτί, επίσημα σταματάω στις 11/10 αλλά θα συνεχίσω αναγκαστικά μέχρι τις 19, άντε Παναγίτσα μου να περάσει ο καιρός δεν αντέχω! 20-25 έχω ζητήσει να μου φέρουν τα επιπλάκια του μωρού, οπότε θα μπω στο κλίμα κατευθείαν!

Ευγενία και Αναστασία τελευταία μέρα αύριο ε;;; \:D/ \:D/ ! Ευγενία καλώς τα δεχτηκατε τα επιπλάκια του μπέμπη!

Είδα ότι συζητούσατε τι σας έχει λείψει.... εμένα από φαγητά δεν μου έχει λείψει τίποτα, ίσως λίγο το ροκφόρ αλλά κι αυτό μάλλον επειδή ξέρω ότι απαγορεύεται ;) ! Αναψυκτικά πίνω κανονικά, αυτό με το ανθρακικό δεν ισχύει καλέ! απλά αποφεύγω την coca cola λόγω καφεϊνης. Εμένα μου έχει λείψει το να μπορώ να ανάψω ένα τσιγάρο όταν το θέλω, και ένα εσπρεσάκι για συνοδεία... ~o) . Επίσης, μου έχει λείψει το να κοιμάμαι γενικότερα, αλλά και ειδικότερα το να κοιμάμαι σε όποια στάση βολεύομαι, χωρίς να πιάνομαι! Αυτά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και κοιλίτσες!

Χάθηκα λίγο γιατί στο γραφείο επικρατεί πανικός... ήρθε χθες τελικά η αντικαταστάτρια, η δουλειά άρχισε να "στοιβάζεται" και εγώ να τρέχω σαν παλαβή, από την μία να ξεκινήσω να δείχνω κάποια πράγματα στην καινούρια και από την άλλη να μην ξέρω από που να πιάσω να τελειώνει η δουλειά! ζούμε μεγάλες στιγμές! :evil:

Κατά τ' άλλα είμαστε καλά, κλοτσάει το μωράκι μου και με αποσυντονίζει κι αυτό :P ! Το καημένο, στην τσίτα θα νιώθει! μου έδωσαν το χαρτί, επίσημα σταματάω στις 11/10 αλλά θα συνεχίσω αναγκαστικά μέχρι τις 19, άντε Παναγίτσα μου να περάσει ο καιρός δεν αντέχω! 20-25 έχω ζητήσει να μου φέρουν τα επιπλάκια του μωρού, οπότε θα μπω στο κλίμα κατευθείαν!

Ευγενία και Αναστασία τελευταία μέρα αύριο ε;;; \:D/ \:D/ ! Ευγενία καλώς τα δεχτηκατε τα επιπλάκια του μπέμπη!

Είδα ότι συζητούσατε τι σας έχει λείψει.... εμένα από φαγητά δεν μου έχει λείψει τίποτα, ίσως λίγο το ροκφόρ αλλά κι αυτό μάλλον επειδή ξέρω ότι απαγορεύεται ;) ! Αναψυκτικά πίνω κανονικά, αυτό με το ανθρακικό δεν ισχύει καλέ! απλά αποφεύγω την coca cola λόγω καφεϊνης. Εμένα μου έχει λείψει το να μπορώ να ανάψω ένα τσιγάρο όταν το θέλω, και ένα εσπρεσάκι για συνοδεία... ~o) . Επίσης, μου έχει λείψει το να κοιμάμαι γενικότερα, αλλά και ειδικότερα το να κοιμάμαι σε όποια στάση βολεύομαι, χωρίς να πιάνομαι! Αυτά....

ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ--ΚΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΜΕΡΕΣ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ--15/10 ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΩ---ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΨΙΛΟΧΑΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ----

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΡΩΩ ΚΑΤΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ.. ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες αποφάσισαν ότι θα πάρουνε κοπέλα ως αντικαταστάτη μου, σήμερα βρήκαμε κοπέλα, αύριο ξεκινάει!!! Τρελοκομείο σήμερα - θα προσπαθήσω μέσα σε μια μέρα να της δείξω την δουλειά μου....χο χο χο το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε??

Χθες τελικά όταν γύρισα σπίτι όλα ήταν στην θέση τους - και η κούνια και η αλλαξιέρα..τέλεια είναι!! Σιγά σιγά θα φτιάξω και τα αυτοκόλλητα και θα σας βάλω το τελικό αποτέλεσμα!! Σήμερα θα έρθει και η πεθερά μου να με δει, να δει και τα πράγματα του εγγονού της.

Αύριο τελευταίααααααααααααα μμμμμμμμμμμμμμμμμεεεεεεεεεεεεεεεεεερρρρρρρρρρρρρρραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ--ΤΕΛΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με το μαλακο...οχι πολλ απολλα ψωνια στην αρχη και παντ εμε καποια που γεννησ επροσφατα ν απαρετε ακριβως τιθα χρειαστειτε γιατι πεφτει μεγαλη εκμεταλλευση!!!!εγω πηρα για μενα εναπακετο σερβιετες λοχεια ςαπο φαρμακειο και βρακια περιοδου για νατι ςυποστηριξυν,επιθεματα θηλασμουμ,τις τιραντενιες καλοκαιρινεμου νθχτικες, αντι για σουτιενθηλασμου μπορειτε ν απαρετε αθλητικα σουτιεν υποστηριζουνκαλυτερ ατο στηθοςκαι ειναι πολυ πιο οικονομικα,παντογλες -σαγιοναρες να μπαινουν και στο ντουζ, ρομπα, καλλυντικα και απο χαρτια ληξ.πραξη γαμου,επιθετο παιδιου ,βιβλιαριο και τελευταιες εξετασεις...αυτα για σας γιατο μαιευτηριο. γιατο μωρο ενα εσωρουχο και μι αφορμα γιατην εξοδο απο το μαιυετηριο και μπειμπυ σιτ η πορτι μπεμπε για ν ατο παρετε....γιατο σπιτι οσον αφορ ατο μωρο πηρα:καροτσι(πηρα της kiddo 89 ευρω απο ποδηλατουπολη,μπαινει παο νεογεννητο μεσα)μια και πορτ μπεμπε και μπειμπυ σιτ μου χαρισε μαι φιλη της κικο καθως και μπανιερ ακαι αποστειρωτη κικο. εγω ψωνισα3 εσωρουχ αμακρυμανικα 0, 7κοντομανικα 0-3,7 κοντομανικα 3-6, 3 φορμακια, γαζες αποστειρωμενες,βαμβακι,φυσιολογικο ορρο(για τσιμπλες και αφαλο),2 μπιμπερο μεγαλα της κικο, 2 μικρα γυαλινα εννοειται , 2 πιπιλες 0+, αφρολουτρο προδερμ βρεφικο και ενα της κικο,οινοπνευμα-δε χρησιμοποιουμε πλεον μπεταντιν και ταλκ στα μωρα, κρεμα συγκαματος, 3 σελτεδακια μικρα, 1 μπουρνουζακι και 1 πετσετ αμπανιου,πετσετακια φαγητου(χρωματιστα) εν απαο αυτα θ αγινει σφουγγαρι μια και σφουγγαρι δε χρησιμοποιειται επισης στ αμωρα,πανε ςβαμβακερες γιατο ακουμπαμε πανω μας(μια πανα μπορει ν απαιξει το ρολο απο το σφηνακι αν δεν αγορασετε,την κανετε ρολο και το βαζετε στο πλαι απο κατω ν απαρει ελεφρια κλιση το μωρο) ενα σελτεδακι γιατο κρεβατακι,αποφρακτηρα μυτης, καλτσακια και γαντακια και 2 σκουφακια(τ αμωρα χανουν θερμοκρασια απο το κεφαλι),σεντονακαι εχει η μαμα μου κρατημενα δικαμου και δ εθ απαρω αλλα,οπωβς και κουβερτουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω να βοηθησα οσο μπορω για να κανετε τη βαλιτσα σας,τ αλεω γιανα τα ακουω κι εγω μια και βαλιτσα δεν εκανα ακομηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Πήγα στο κέντρο Μητέρας, πήρα το χαρτί για την άδεια τοκετού και το πήγα στο λογιστήριο.. εκεί μου λένε ότι θα πάρω 56 μέρες μετά τον τοκετό...όχι να χτυπιέμαι εγώ...56 θα πάρω τώρα & 63 μέρες μετά...σφαγή θα γίνει!!! Δεν καταλαβαίνει.... :x:x:x

Εμένα από εδώ και πέρα νομίζω θα με βλέπει κάθε 2 εβδομάδες ο γιατρός. Τώρα θα πάω κατά τις 11/10 να με ξαναδεί. Ο μικρός κάνει πάρτυ από το πρωί - δεν αντέχω άλλο στην δουλειά!! Κάνω κάτι γκριμάτσες όλη την ώρα!! Κόκκαλο μένω και εγώ!!!

TOY OAEΔ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ?? ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kisha ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες για τη βαλίτσα! κάποια πράγματα δεν τα είχα σκεφτεί... πρέπει να βρω χρόνο να πάω να τα ψωνίσω!

Μαρίνα κοντά σταματάμε ε; άντε, να περάσουν οι μέρες να ησυχάσουμε! εσύ τουλάχιστον ξεκουράστηκες, εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη έχω λείψει μόνο 1 ημέρα!!! και έχω πάρει και άλλες 2 μέρες επειδή είχα ραντεβού με το γιατρό μου, αλλά αυτές τις χρεώθηκα από την κανονική μου άδεια.. σκέψου τώρα τόσες μέρες με 2ωρη τουλάχιστον καθημερινή οδήγηση και 8 ώρες τουλάχιστον στο γραφείο (μη θυμηθώ που τον Ιούλιο με κρατούσαν μέχρι τις 10 το βράδυ :evil: ), πως να μην βλέπω την ώρα να σταματήσω;; 19 και σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδια μου τι μου κανετε?

συζητηση για την βαλιτσουλα ε? ουτε εγω την εχω φτιαξει ακομα..

αντε τελειεωνετε με τις δουλειες κατι μερουλες εμειναν don't worry!

αχ κοριτσια και εμενα μου εχει λειψει το ποτακι..

απο τοτε που εμεινα εγκυος στον αγγελο εχω να πιω :roll:

αλλα χαλαλι ας γεννηθουν καλα τα μωρα μας.. και εχουμε καιρο για ποτακια :D

το σαββατο κατα τις 6 εχουμε να παμε σε ενα παιδικο παρτυ ξαδερφης..

Και την αλλη Κυριακη εχουμε και εμεις ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΡΤΥ..

και την αλλη κυριακη εχουμε και εμεις ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΡΤΥ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανουλίτσες!!

τι μου κάνετε? έχω χαθεί λιγάκι αλλά μπαίνω και μαθαίνω νέα σας !!!

Πήγα εχθές στο κέντρο φεναιρέτη που λέγαμε έχω ξετρελάθεί είναι πάρα πολύ ωραία καθαρό περιβάλλον όλες οι κοπέλες πολύ ευγενικές τέλεια !!!!θα με ενημερώσουν πότε θα ξεκινήσω!!! :P:P

Μετά πήγαμε στο γιατρό και είδαμε τη μικρή καλά είναι τέλεια!!έχει φτάσει το 1 κιλό :lol::lol::lol::lol:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω τι χαρτία χρειάζονται στο ίκα για να μου γραψουν την αδεια τοκετού ? ξέρω ότι χρειάζεται βεβαιωση ιατρού με την πιθανή ημερομηνία τοκετού και το βιβλιάριο. χρειάζεται κάτι άλλο.

έχω τη δευτέρα ραντεβού και δεν γνωρίζω τι να πάρω μαζί μου . ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια! Τελευταία μέρα μου στην δουλειά σήμερα!!!!!

Τυχερούλα πάρε και την εξέταση β' επιπεδου μαζί σου γιατί ο γιατρός του ικα δεν κοιτάζει την βεβαίωση του ιδιωτικού γιατρού ή άλλου γιατρού τελοσπάντων. Βάση της β' επιπεδου βγάζουν την πιθανή ημερομηνία τοκετού. Επιπλέον εμένα μου είχαν ζητήσει (απ' το τηλ) και μια καρτέλα ενσύμων των δύο τελευταίων ετών αλλά τελικά δεν την κοίταξε. Το χρειάστηκα όμως στις παροχές όταν πήγα στα γραφεία του ίκα για να πληρωθώ.

Αυτά! Θα τα πούμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia. Exw kai egw ksekinisei tis agores gia thn valitsa mou kai exthes piga Hondos center gia na parw oti kalintika tha xriastw gia to maieftiriro, eftixos vrika (exei akomi apo to kalokairi) mikra mpoukalakia se neseser sampouan, maska, lak, afrolooutro kai kati akomi eixe mesa gia na mhn kouvalaw oloklires siskevasies kai apla pianoun xoro, pira kai ena aozmo apozmitiko, ksirafakia, servietes. Pio prhn eixa parei epithemata gia to stithos kai mia krema ths medela gia tis thiles episis kaluptres thilon ths medela (giati h dikes mou einai sxedon anipaktes),pira esorouxa mias xriseos ths chicco alla pira mono ena kouti gia na ta dokimasw prota mipos kai den mou kanoun, nuxtika 2 kai 1 rompitsa (tha parw kai 2 formes apo to spiti pou exw idi) 1 soutien thilazmou, petsetes gia to mpanio kai to prosopo, nomizw pos ta exw ola eee??? Pantofles den exw parei akomi kai einai sto programa...

Gia to mwro tha parw ena kormaki makrimaniko ena pantelonaki tipou forma kai mia zaketoula pou mou estile h mama mou einai setaki kai apo epano mia olosomh forma eksodou ,skoufaki oposdipote...

An ksexnaw kati pite mou gia na to valw sthn lista......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ειναι η τελευταια μερ απου παιρνω τ αχαπια γιατις συσπασεις ,μαι και εχω πητ 3/11 και 3/10 μπαινψω στο μηνα μου,ομως στις 25 εβδομαδες νοσηλευτηκα με συσπασειςκι αποτοτε ειμαι με χαπια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες...αντε σιγα σιγα αρχιζετε τις αδειουλες σας και ηρεμειτε...κοριτσια σας ειπα/?????καλο μηνααααα.....

αυτο ειναι τελος τα ψεμματα μπορει να γεννησω ανα πασα ωρα και στιγμη...εγω kisha τα εχω κοψει απο τις 25 αλλα δεν βλεπω και καμια τρομακτικη διαφορα...εχω αρχισει και το περπατημα το συστηματικο γιατι ετσι και αλλιως περπαταγα και πριν απλα τωρα κανω μεγαλυτερες αποστασεις...και οσο παω και κανω περισσοτερη ωρα να φτασω...ωρες ωρες με πιεζει τοσο πολυ χαμηλα που με το ζορι στεκομαι ορθια...αχ κοριτσια παει αυτο ητανε...ανα πασα ωρα και στιγμη μπορει να ερθει η ωρα και η στιγμη να παρω το φρατζολακι μου αγκαλια :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια μου..

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ..

Μαρακι μου με το καλο ευχομαιι να ερθει ο μπεμπακος σου..κοντευεις.. αλλα μην βιαζεσαι οσο πιο πολες μερες στην κοιλιτσα τοσο πιο καλα!

ρηνιωω μου τι κανεις εισαι καλα? ο παναης?

αχ κοριτσακια δεν μπορω να κατσω πουθενα.. καθομαι στον καναπε μετα απο λιγο νιωθω ενοχλησεις σηκωνομαι εβαλα τα πιατα στο πληντυριο παλι δεν μπορουσα την ορθοστασια ερχομαι τωρα καθομαι στον υπολογιστη παλι δεν μπορω..

:roll::roll::roll: τι να κανω? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΟΥΦ ΑΝΤΕ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΑΥΡΙΟ--ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ--2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ---ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΑΣΤΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΚΑΤΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ---ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ --- ΥΠΟΜΟΝΗ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΖΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...

σορρυ που χαθηκα αλλα ειχα την μεγαλη αρρωστη εδω και 20 μερες περιπου και ακομα δεν εγινε εντελως καλα δηλαδη...

τι κανετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...μολις γυρισαμε απο τον γιατρο κ απο τα πρωτα μας ψωνια...απο το γιατρο τα νεα μου καλα ειναι..μεγαλωνει η μπεμπα μου αλλα δεν λεει να γυρισει..ειναι με το κεφαλι ψηλα κ πρεπει σε ενα μηνα τουλαχιστον να γυρισει..κατα τα αλλα ολα καλα...σε ενα μηνα θα με δει μετα ο γιατρος....οσο για τα ψωνια πηγαμε κ εμεις στο μωρουδοκοσμο..ολα τελεια κ καταπληκτικα....παραγκειλαμε κουνια σιφουνιερα-ολη την προικα κ τα βασικα της μπουμπους σε παρα πολυ καλες τιμες πιστευω..κ η δεσποινα πολυ καλη κ εξυπηρετικη..σε ενα μηνα το πολυ θα μου τα φερουν...αρχισα κ εγω να μπαινω στο κλιμα της χαζομαμας..φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...