Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

Kαλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εγώ μόλις γύρισα απ' την γιατρό. Η μπέμπα είναι μια χαρά αναπτύσετεαι κανονικά. Είναι 1864γρ. Είναι με το κεφάλι προς τα κάτω αλλά δεν κινδυνεύουμε και για πρόωρο γιατί ειναι ψηλά ακόμα. Δεν έχει μπει στην λεκάνη όπως λέει και η γιατρός. Οπότε μια χαρά! Δεν ανυσηχούμε για τίποτα. Επόμενο ραντεβού 20 Οκτωβρίου όπου θα έχω μπει και στον μήνα μου.

Elisa περιμένουμε τα δικά σου νέα τώρα.

Πάω να σιδερώσω λιγάκι γιατί μαζεύονται και θα φρικάρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια γυρισα και εγω.Ο μπεμπησ μια χαρα 1780γρ με το κεφαλακι κατω.

Αναστασια τελεια και η δκη σου μπεμπουλα!

Ειρηνακι,ευχαριστω για την συνταγη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια να σας ρωτησω κατι?Για να παω να μου δωσει την βεβαιωση ο γυναικολογος του ικα πρεπει να κλεισω ραντεβου?Και αν ναι...αν μου κλεισουν για πολυ αργοτερα τι γινεται?

Παντως την πρωτη φορα θυμαμαι ειχα παει χωρις ραντεβου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού. Δεν είμαι σίγουρη βέβαια για αυτό - εμείς έχουμε κέντρο μητέρας του ΙΚΑ και θα παώ εκεί αύριο το πρωί να μου δώσει την άδεια. Πήγα και σήμερα αλλά τζίφος - ο γιατρός είναι κάθε Τετάρτη, αλλιώς θα τρέχω στο ΙΚΑ στο οποίο θα γίνεται πανικός.

Στην δουλειά γίνεται χαμός - τώρα τους επιασε κόλπος που θα σταματήσω και μου έδωσαν δουλειά για ένα μήνα..τι να τους πω - τουλάχιστον θα περάσει η εβδομάδα χώρίς να καταλάβω τπτ. Από ότι διαβάζω το μπεμπέ μας είναι ένα μέγεθος!Θρεφταράκια θα βγούν όλα!!!

ΜαρίαΚρήτη μην σε πιάνει άγχος - ο υπέρηχος καταρχήν διαφέρει απο την πραγματικότητα. Αν ο γιατρός σου το θεωρούσε πολύ μεγάλο θα σε ενημέρωνε. Και εμάς στην εβδομάδα που είσαι τόσο θα έχουν φτάσει τα μπεμπέ μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!!!χθες εγραφα ποση ωρα νεακια μου ...στο τελος σβηστηκαν και δεν ειχα χρονο να τα ξαναγραφω!μαρια παιδι ετοιμο θα σου βγει ο μικρος!!!μαρακι και ενινα και γω εγω θεμα με τις κλοτσιτσες..ωρες ωρες κοκαλονω τοσο δυνατες που ειναι!παντως κοριτσια χθες μαυρη νυχτα περασα...ειχε παει βραδυ και ακομα δεν ειχα χωνεψει το μεσημεριανο...τελευταια δεν χωνευω τιποτα...αν δε περασουν πολλες πολλες ωρες...αφηστε που ειμαι και λιχουδο και ειμαι ικανη να να φαω και ας μην εχω χονεψει και μετα να σερνομαι!με πιεζουν και με πονανε απιστευτα τα πλευρα η πλατη και η μεση μου...τα εχετε κι εσεις αυτα βρε κοριτσια??ναταλια τελεια η κοιλιτσα.τη παρασκευη θα παμε για 3d μαλλον οποτε θα σας ενημερωσω ...ελπιζω να ειναι καλα ο μπημπης μου!εχω περιεργια να δω ποσο βαρος εχει παρει!χθες ο αντρας μου συναρμολογησε την αλλαξιερα συρταριερα που ειχαμε παρει απο τα ικεα και γω επλυνα το καροτσι που εχω δανειστει...καινουργιο εγινε!να ναι καλα η ξαδερφη μου στον γιο της πριν 2 μιση χρονια ειχε παρει οτι καλυτερο κυκλοφορουσε και ετσι δεν μπηκαμε σε υπερβολικα εξοδα.σημερα ελπιζω να συναρμολογησουμε και τη κουνιτσα του θα σας στειλω φωτο μολις τελειωσουμε το δωματιο.ενινα κι εγω δεν εχω συνειδητοποιησει οτι θα γινω μαμα και η αληθεια ειναι οτι με εχει πιασει και ενας μινι πανικος...πιστευω ομως οτι αυτο θα το νιωσουμε μονο οταν κρατησουμε τα μπεμπακια μας αγκαλια!μαρια εγω εχω παρει 10 κιλα και ειμαι 2 μηνες πισω απο σενα σχεδον!!!!παιρνω τελευταια κιλα και με τον αερα...ε ρε εχω να φαω κραξιμο απο το γιατρο την αλλη βδομαδα που εχω ρανεβου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!! Εχω μερες να γραψω αλλα μπαινω και διαβαζω τα νεακια σας. Ολες καλα σας βρισκω. Πολυ χαιρομαι.

Εμεις βαψαμε το δωματιο του μπεμπη και ειμαι πολυ χαρουμενη. Βεβαια ολα τα πραγματα που ειχαμε εκει ειναι τωρα στο σαλονι και γινεται ενας ψιλοχαμος. Το Σαββατο παντρευεται και η αδερφη μου και τρεχουμε.

Εχω γεμισει μωρουδιακα (χρησιμοποιημενα) που μου εχουν δωσει γνωστοι και εχω αρχισει τα πλησιματα γιατι ηταν σε κουτες και μυριζουν και θελω να τα πληνω απο τωρα και στο τελος απλα να τα φρεσκαρω.

Πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες. Τι κανετε???

Ουφ εγω πρεπει να παω ικα σημερα και βαριεμαιιιιι και ο γυναικολογος εκει ειναι αγενεστατος :evil:

Κατερινακι ασε και εμενα τα κιλα μπαινουν αερα και πραγματικα δεν τρωω πολυ!Ετσι ημουν και στην 1η εγκυμοσυνη αλλα μετα τα εχασα γρηγορα!Μακαρι το ιδιο και τωρα.

Α και εγω αλλαξιερα απο το ικεα πηρα γιατι δεν ειχα παρει την 1η φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!

ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ 30Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!! ΑΛΛΕΣ ΔΕΚΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ... ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ85 ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 10 ΚΙΛΑ. ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΑΧΑΙΝΩ. ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ, ΟΣΟ ΕΤΡΩΓΑ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ. ΑΠΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ, ΠΙΠΙΛΑ, ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ, ΓΑΝΤΑΚΙΑ, ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ, ΣΕΤ ΧΤΕΝΑ-ΒΟΥΡΤΣΑ ΚΛΠ... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΑ ΡΟΖ (ΦΥΣΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia...Mia xara sas akouw oles sas kai xeromai, ta mwrakia megalonoun kai oi kilies to idio...

Egw thn teleftea evdomada eimai ena koureli, opos oles sas kai h dikh mou h mesh me exei pethanei den volevome pouthena gia na kimithw san anthropos kai to xirotero moudiazoun ta xeria mou re koritsia se simio na mhn ta esthanome otan ksaplonw, ta daxtila mou einai san na mhn exoun dinamh na kratisoun tpt pleon :-??:-??

Axxx oles sas exete paei na dite ta mpempakia sas kai egw exw na to dw 5 evdomades aurio kai prepei na perimenw mexri thn Trhth gia thn epomenh sinantisei :(:( Alla se ligo tha mpw ston mhna mou kai tote pigeneis kathe evdomada etsi den einai??? As mas poun oi manoules pou exoun ksanagennhsei.... Sthn Souhdia pantos pou gennhsa egw to proto pigena kathe evdomada sto telos...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Πήγα στο κέντρο Μητέρας, πήρα το χαρτί για την άδεια τοκετού και το πήγα στο λογιστήριο.. εκεί μου λένε ότι θα πάρω 56 μέρες μετά τον τοκετό...όχι να χτυπιέμαι εγώ...56 θα πάρω τώρα & 63 μέρες μετά...σφαγή θα γίνει!!! Δεν καταλαβαίνει.... :x:x:x

Εμένα από εδώ και πέρα νομίζω θα με βλέπει κάθε 2 εβδομάδες ο γιατρός. Τώρα θα πάω κατά τις 11/10 να με ξαναδεί. Ο μικρός κάνει πάρτυ από το πρωί - δεν αντέχω άλλο στην δουλειά!! Κάνω κάτι γκριμάτσες όλη την ώρα!! Κόκκαλο μένω και εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYH MOY KI EGV EXΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΑ ΠΛΕΥΡΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ. ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΚΛΩΤΣΑΕΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ, ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΑΝΑΠΗΡΗ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ. ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ. ΠΟΝΑΩ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΙΣ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ Ο ΠΟΝΟΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΕΓΩ ΠΑΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΟΝΤΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου τι κανετε???μια χαρα σας ακουω..αλλα θα σας μαλωσω ακομα δουλευετε???ποτε θα ξεκουραστειτε εεε???ποτε θα αφοσιωθειτε στα μπουμπουκια σας????εγω εχω ραντεβου παλι με τον γιατρο στις 15 του οκτωβρη μαζι με ενα πακετο εξετασεων που μου ειπε να κανω μου εκοψε και τα χαπια σας το ειπα..τελος το μαγνησιο και το φυλικο οξυ και αυριο κοβω και το σαλοσπιρ μονο το σιδηρο θα συνεχισω δις την μερα και το ασβεστιο...να ρωτησω κατι?ποιο ειναι το πρωτο πραγμα που θα κανετε η θα φατε η θα πιειτε μολις γεννησετε????κατι που σας ελειψε πολυ στην εγκυμοσυνη ε??? :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIAKRHTH ΕΣΥ ΓΕΝΝΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΚΑΤΙ. ΕΙΤΕ ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΤΕ ΠΟΤΟ. Α... Ο ΚΑΦΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ, ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΠΙΝΑ ΕΝΑΝ ΜΙΣΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Ο ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ. ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ, ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι, πραγματικά απο φαγητό δεν μου έχει λείψει ούτε εμένα τίποτα - τρώω τα πάντα και συμφέρω!!! Αυτό που μου έχει λείψει είναι να βγω να πιώ ένα ποτάκι - το οποίο μάλλον θα το απολαύσω του χρόνου το καλοκαίρι - ελπίζω μέχρι τότε να θηλάζω..

Τώρα μου έχει λείψει μια εκδρομούλα - θέλω μια βόλτα στο Ναύπλιο, αλλά δεν θα με πάει κανένας - φοβούνται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια μαζι σου και εγω πολυ ευχαριστως θα επινα μια βοτκα λεμονι μπορει και δυο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: παντως αυτο που μου λειπει εκτος τον αγαπημενο εσπρεσο μου ειναι αναψυκτικο...θελω μια κοκα κολα επειγωντος...δεν λεω να πινω καθε μερα αλλα θελω να νιωσω την καψα του ανθρακικου να κατεβαινει στον λαιμο...ευγενια ουτε εμενα με πηγαινουν βολτουλες :(:(:(:(:( γυρω γυρω στο τετραγωνο με αφηνουν να κανω και αυτο γιατι θελω να πηγαινω τα σκυλια βολτα..αχ...ως ποτε αυτη η καταπιεση????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω πηγα να παρω την βεβαιωση αλλα δεν μου την δωσαν χωρις ραντεβου καιι να φανταστειτε ο γιατρος δεν ειχε κοσμο,ηταν μονος του.Τελικα εκλεισα για την Παρασκευη ραντεβου.Α να δουμε...

Βρε κοριτσακια εγω και το καπουτσινακι μου πινω και καμια κοκα κολα που και που και ποτακι εχω πει κανα δυο φορες που εχω βγει(ελαφρυ βεβαια)...ολα μετρο...

Αυτο που μου εχει λειψει ειναι ο καφες μαζι με το τσιγαρο αλλα βλεπω να αργει αυτο λογω θηλασμου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα :):) . εμενα δεν μου εχει λειψει τιποτα απο φαγητα μπορω να πω.τρωω κανονικα οπως πριν.μονο νιωθω λιγο μοναξια ολη μερα σπιτι και που και που με την μπεμπα να μου δινει το παρων της με της κλωτσητσες της :D βλεπω παιδικα που μου εχει κατεβασει ο δικος μου και περναει λιγο η ωρα μου,μετα δουλειες οσο αντεχω μαγειρεμα τα ξερετε πανω κατω...εχτες εκανα και γλυκο. χαλβα σιμιγδαλενιο!!! αν και δεν ειχα ξαναφτιαξει το πετυχα και μπορω να πω οτι ειναι πανευκολο.εδω σας δινω το site για ενα καταπληκτικο κεικ που ειδα και θα το φτιαξω αυριο : http://www.argiro.gr/recipes/619.

πολλα φιλακια κουκλες μου και να προσεχετεεεεεεεε........... :x:x:x:x:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι βλακεία το mammyland-ενα πλήκτρο να πατήσεις λάθος και χαθήκαν όλα όσα έγραφα.

Έλεγα λοιπόν ότι και τα καφεδάκια μου τα πίνω (ελληνικό, γαλλικό ή ντεκαφεινε), και τα αναψυκτικά μου αλλά όχι συχνά. Μπυρόκρασα που μου επιτρέπει ένα ποτήρι την εβδομάδα, δεν τα θέλω...εγώ θέλω ξύδια...χικ χικ!!

Έλεγα επίσης ότι στο σπίτι μου μπορεί να φτιάχνουν την κούνια και την αλλαξιέρα και εγώ είμαι στην δουλειά..θέλω να παώ σπίτι μου τώραααααα.... ελπίζω να αργήσουν να τα παραδώσουν και να είμαι και εγώ εκεί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλά είστε; Εγώ έριξα έναν ύπνο μεσημεριανό και ήρθα στα ίσια μου.

Τώρα θα κάνω καμια δουλίτσα χαλαρά εδώ στο σπίτι μια και είμαι και μόνη μου να περάσει η ώρα.

Εμένα ρε κορίτσια ξέρετε τι μου έχει λείψει να φάω; Μύδια, στρείδια, γυαλιστερές και άλλα τέτοια οστρακοειδή. Α! Και να πιω ένα ουζάκι ή ρακομελο. Του χρόνου το καλοκαίρι το βλέπω κι εγώ να εκπληρώ αυτη την επιθυμία μου. Υπομονή!

Κατερίνα και Ευγενία περιμένουμε φωτογραφίες απ' το δωμάτιο ε;

Άντε ανυπομωνώ να το ολοκληρώσω κι εγώ. Από βδομάδα που κάθομαι θα φτιάξω την ντουλάπα με τα ρούχα.

Εμένα δεν με πονάει η πλάτη και τα πλευρά (ακόμα τουλάχιστον) αλλά μουδιάζουν και μένα τα χέρια μου πολύ και το πρωϊ ωσπου να συνέλθουν τα τρίβω πολλή ώρα.

Αφήστε που τα πόδια μου είναι πρησμένα και δεν μου κάνουν τα παπούτσια μου. Τι να κάνω να πάρω ένα νούμερο μεγαλύτερο και μετά να τα δωρίσω; Δεν νομίζω ότι έχω άλλη επιλογή. Αλλιώς με βλέπω να πηγαίνω κατευθείαν με παντόφλες στο νοσοκομείο να γεννήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koukles, ti mou kanete pali me ta glukakia (melisoula kako koritsi) =p~=p~ Exthes piga kai eftiaksa mhlopita kai katabroxthisa 2 komatia kai to proi gia proino palh mhlopita :oops::oops: kai twra mpenw kai vlepw sintages pali....

Oso gia auta pou mou elipsan toso kairo :-?:-? Malon tha pw to alkool kai egw, vevea exw piei apo miso potiraki mpira kamia 5-6 fores alla ti na sou kanei egw thelw na piw merika potirakia krasi mazi me kamia piatela diafora alantika, turakia diafora me kraker kai alla pou teriazoun =p~=p~ Po,po ti lew vradiatika h gynneka kai mou trexoun ta salia..Auto pou malon pino perisotero apo oso epitrepete einai coca-cola zero mou exei ginei emonh kai thn zitaw sinexia ton telefteo kairo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lene gia tis koka-koles diafora....na ta pistepsoyme arage?

1:mporei na koyfa8ei to mwro apo to an8rakiko :!::!::!::?::?::?:

2:mporei na exoyme prowro toketo :?::?::?::!::!::!:

basika rwtame panta ton giatro mas gia otidipote ( ti akoyne oi kaimenoi oi giatroi!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia mia xara sas akouw!!!!emena pantos mou exei lipsi poli h ursus me pago!!!otan mporeso me to kalo thelw na pio 2-3 pothrakia kai na kanw kai 2-3 tsigarakia...ti na kanw mou aresei kai mena to potaki!!!loipon kai mena o giokas mou eftase 1890 megalose to palikaraki mou,megalo mwro mou eipe lete na peire apo ton patera tou??1,92 einai o antras mou....kai sinexizoume stathera!!!aurio erxete kai h manoula mou koritsia apo thn elladitsa kai tha katsei leei poli kero!!filakia tha ta poume ayrio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια κ εμενα δεν μπορω να πω οτι μου εχει ληψει κατι ιδιαιτερα...αλλα αποψε για πρωτη φορα εχω ενα καψιμο στον οισοφαγο μεχρι αηδιας...αυτο τωρα ειναι συμπτωμα??το εχει η ειχε καποια απο εσας??δεν ξερω τι να κανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια κ εμενα δεν μπορω να πω οτι μου εχει ληψει κατι ιδιαιτερα...αλλα αποψε για πρωτη φορα εχω ενα καψιμο στον οισοφαγο μεχρι αηδιας...αυτο τωρα ειναι συμπτωμα??το εχει η ειχε καποια απο εσας??δεν ξερω τι να κανω....

asterias ayto legete kaoyra. merikoi lene oti otan exeis kaoyra simenei oti bgazei mallia to mwro!!!

alla sigoyra einai oti xalarwnei o sfigktiras toy stomaxoy kai etsi epitrepei to oksi na anebenei mexri epanw. einai asximo to kserw to exw kai gw kata kairoys. na masoylas kanena pagaki an mporeis i na pineis kryo nero i gala. elpizw na bo8isa. filakia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lene gia tis koka-koles diafora....na ta pistepsoyme arage?

1:mporei na koyfa8ei to mwro apo to an8rakiko :!::!::!::?::?::?:

2:mporei na exoyme prowro toketo :?::?::?::!::!::!:

basika rwtame panta ton giatro mas gia otidipote ( ti akoyne oi kaimenoi oi giatroi!!!)

Melisoula gia to proto kserw pos einai sigoura lathos, exei na kanei me to anthrakiko genikotera kai den isxiei..Otan eimoun egkhos sthn korh mou eixa rotisei thn gynnekologo mou tote kai kontepse na pesei apo thn karekla ths apo ta gelia kai mou eipe pos an isxie kati tetio tha eprepe oloi oi germanoi na einai koufoi giati pinoun mono anthrakouxo nero....

Gia to deftero exw diavasei pos einai ipopsies alla mono gia ta light anapsiktika oxi gia ta kanonika...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...