Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

Koritsia kontevete sthn adioula B-):ymparty: Ante ola tha taktopih8oun siga siga twra.....

Egw milisa me ton giatro, mou eklise rantevou gia thn epomenh Trhth, mou fenete san eonas alla ntefh na ginei. Telika den rotisa ti exei to mono sigouro einai pos akomi einai sto nosokomio kai mou fanike kapos komenos apo thn fonh tou...Eeeeee re kai na ginei kati teleftea stigmi kai na trexw na vrw giatro, olo auto skeftome tis teleftees meres :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσουδια..

τι μου κανετε?

απο οτι διαβασα ολες μια χαρα ειστε..

σιγα σιγα τελειωνετε και με τις δουλειες και θα κανθεστεεε σπιτακιι σας! τι καλααα :D

με το καλο οσες κοντευουν τα ραντεβου τους καλα νεα ευχομαι..

εγω επομενο ραντεου εχω στις 14/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου ευχαριστω με βοηθησες πολυ με τα των επιδωματων !!!!ευγενια και ενινα επιτελους θα ξεκουρααστητε λιγο κι εσεις!!ευγενια ειδες που ο μπεμπης στο φυλαγε για εκπληξη να γυρισει στο τελος??ο αντρας μου εμενα σταματαει απο την αδεια 4 οκτωμβριου οποτε τρεχουμε να προλαβουμε δουλειες που δεν μπορω να κανω μονη μου και ειμαι ενα πτωμα τελευταια ,αλλα το προτιμω απο το να τρεχω μονη μου τελευταια στιγμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες τι κανετε???πριν λιγο γυρισα απο τον γιατρο ολα ειναι αψογα εχω εναν μπεμπαρο κρατηθητε....2800γρ...σωστος παλικαροσ εγινε...ειναι ψηλα ακομα βεβαια οποτε μου ειπε πως θα τον φαμε τον μηνα οποτε να μην αγχωνομαι...εχουμε και μαλλακια σας το ειπα???ειναι ενας κουκλος ο γιος μου..εχει κατι χειλαρες θεικες...λοιπον σας αφηνω τωρα παω να ξεκουραστω θα τα πουμε αυριο... :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες! Άντε σε λίγες μέρες θα καθόμαστε όλες και φαντάζομαι ότι το μαμμυ θα πάρει φωτιά απ' την πολυλογία μας! Κι εγώ την Παρασκευή σταματάω. Αύριο θα δω την μπεμπούλα μου στην γιατρό και ανυπομωνώ να μάθω πόσο έχει μεγαλώσει.

Εύη μήπως να τον ρωτούσες τον γιατρό σου τι έπαθε; Από καθαρό ενδιαφέρον θα το κάνεις άλλοστε δεν νομίζω να το πάρει στραβά. Αν και πιστεύω ότι δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι άσχημα απ' την στιγμή που σου έβαλε την επόμενη εβδομάδα ραντεβού φαντάζομαι ότι ξέρει ο άνθρωπος πως θα γίνει καλά αρά δεν θα είναι κάτι σοβαρό. Όλα καλά να πάνε εύχομαι.

Μαρία 2.800 ε;;;;;;;;;; Και δεν έχεις μπει στον μήνα σου ακόμα. Την Παρασκευή μπαίνεις; Φτου, φτου ολόκληρο παιδί θα βγει μεγαλούτσικος.

Κατερινάκι τελείωνε με τις δουλίτσες για να κάτσεις να ξεκουραστείς κι εσύ.

Κορίτσια πάω να κάνω μπάνιο και να πέσω για ύπνο θα τα πούμε αύριο. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia geia sas!!!!maraki mia xara o gios ena kilo tha to parei akoma mexri na bgei!!!eugeneia kai enina ante koritsakia glitonete giati kai eseis prepei epitelous na ksekourastite!!!evi mou ayto to thema me ton giatro prepei na to ksekathariseis thn alli bdomada pou tha pas....re koritsia to mwro pws to aistaneste plewn??egw niotho na sproxnei xeria podia.....to stomaxi mou exei ftasei panw sta buzia mou kai niotho ta podia tou na sproxnoun kai otan me enoxli to ksanasproxno egw...eseis ti lete???pws niothete??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Μαράκι αν ο μικρός έχει όρεξη του τραγουδάω Βανδή.....το "υποφέρω, υποφέρω πολύ" :shock::shock::o:o

αν είναι στο φυσιολογικά του, την παλεύω... το καλό τις τελευταίες νύχτες είναι ότι κοιμάμαι σαν πουλάκι...ή σαν βόδι... i-)i-) πάρτε το όπως θέλετε..αλλά το θέμα είναι ότι ξυπνάω και πιο νωρίς απο συνήθως και πιο ξεκούραστη. Μάλλον έχω ηρεμήσει με τις δουλειές του σπιτιού και είμαι γενικά πιο ξεκούραστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!!

ΜαρίαΚαπ αυτό έλεγα κι εγώ, ότι περίεργα αισθάνομαι το μωρό από το Σάββατο... κουνιέται ασταμάτητα, έντονα και τις περισσότερες φορές με πονάει. Και παλιότερα κλοτσούσε αρκετά αλλά αυτό που κάνει από το Σάββατο δεν έχει ξαναγίνει! Ελπίζω να φταίει απλά το ότι μεγαλώνει και δυναμώνει, και όχι κάτι άλλο γιατί έχω βάλει διάφορα σενάρια στο μυαλό μου, από το ότι προσπαθεί να ξαναγυρίσει μέχρι το μήπως έχει μπλεχτεί με το λώρο και κοπανιέται γιατί την ενοχλεί... τι να πω, ελπίζω να είναι χαζά άγχη και όλα να είναι καλά!

ΜαρίαΚρήτη, 2.800 ε;;;; πραγματικός παλίκαρος!! άντε κοπέλα μου, μπαίνεις επιτέλους στην τελική ευθεία! κόψε την κορδέλα και ακολουθούμε κι εμείς! :D

Ασχετο, το καταϊφάκι που χάθηκε;;; μήπως να πιάσουμε κουβέντα πάλι για γλυκά για να εμφανιστεί; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκάκι εεεε? Τι λέτε να είχαμε μια ζεστή μηλόπιτα με παγωτό? Τώρα που είναι και η εποχή τους?

Μμμμ και το κεικ με τα μήλα μπορώ να φτιάξω!!!! Αύριο το απόγευμα μου έρχονται τα επιπλα τα οποία δεν χωράνε έτσι όπως τα είχαμε υπολογίσει!! Το βράδυ πρέπει να κάνουμε μετακόμιση στο δωμάτιο!! Τι ωραία τι καλά!! Το σπίτι της μάνας μου θα το κάνουμε καινούργιο. Ο αδερφός μου θα της χαρίσει την κρεβατοκάμαρα από τον πρώτο του γάμο, εγώ γραφείο και βιβλιοθήκη..Τέλεια - σαν νιόπαντροι θα νιώθουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριά Κρητικοπούλα, ο μπέμπης σου θα βγει κοπέλι έτοιμο!!! Κορίτσια δεν το έχω καταλάβει ακόμα ότι σε 2 μήνες θα είμαι μαμά...το ίδιο νιώθει και ο άντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσουδιααα!

μαρακι 2800 ο μικροοος? παναγιαα μου ενα παιδι.. φτου φτου μην το ματιασουμε γερο να ναι!

ευγενια καλο κουραγιο με τα επιπλα οταν θα ειναι ετοιμα τοτε θα καταλαβεται την ολη διαφορα! :D

μαρια μου ξενιτεμενη εμενα εδω και καμια βδομαδαα εχει αρχισει το πολυ κλοτσημα.. και το προβλημμα μου ειναι οτι τωρα πια δεν μπορω την ορθοστασιαα,πραγμα αναποφεκτο ομως με τα παιδια και τις δουλειες..

α! ηθελα να σας πω κατι που θυμηθηκα..

πριν καμια βδομαδα πηρα απο τα pull & bear μια πολυ ωραια φορμα γκρι οχι στενη αρκετα αναλαφρη πολυ πολυ ωραια..εβγαλα και μια φωτογραφια θα σας την δειξω οταν την περασω στον υπολογιστη.. οποιανης πατνως της αρεσουν οι φορμες ειναι πολυ καλη! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Μαρακι τα ιδια ακριβως νιωθω και εγω .Αφου λεω τεραστιο θα βγει αυτο το μωρο.Σημερα το απογευμα θα παω στον γιατρο!!!

Μαριακρητη παιδαρος ο μπεμπης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι που ολων μας τα μωράκια είναι ζιζάνια και όχι μόνο το δικό μου! :lol::lol: ! Αρα να μην ανησυχώ ότι μπορεί κάτι να έχει πάθει, απλά μεγαλώνει και "ταρζανεύει"! άλλωστε "Ταρζάν" τη φωνάζω!

Ναταλάκι ευχαριστούμε για την πληροφορία! εγώ θέλω μια φόρμα! για τώρα που θα δροσίσει έχω μόνο 2 τζιν. Βάλε φωτό να δούμε!

Ελίζα καλό ραντεβού με τον γιόκα σου!

Ευγενία όντως, σαν νιόπαντροι οι γονείς σου! :) όσο για τη μηλόπιτα με παγωτό... όνειρο! το πρωί έφαγα μήλα βραστά με ζάχαρη και κανέλα, σαν τη γέμιση της μηλόπιτας δηλαδή, ωραίο πράγμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγο φευγω για τον γιατρουλη...Για μηλοπιτα ομως διαβαζω και λειγουρευομαι τωρα.Για πειτε καμια ευκολη συνταγη να φτιαξω οταν γυρισω :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλι πανέμορφη η φωτό σου!! κοιλούμπα κι εσύ ε;;; τεράστια θα βγούνε τα μωράκια μας, ζωή να έχουν!

Ελίζα για μηλόπιτα δυστυχώς ξέρω μόνο πως φτιάχνεται η γέμιση! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες.....

ελισα να μας πεις νεακια οταν γυρισεις

για μηλοπιτα ξερω για την ζυμη.....

μισο βιταμ

1 φλυτζ ζαχαρη

2 βανιλιες

2 αυγα

ξυσμα πορτοκαλι

για τη γεμιση.....

μηλα σε κυβακια τα βραζεις λιγο χωρις νερο

με λιγο χυμο λεμονιου

2 κουταλιες ζαχαρη

κανελα

γαρυφαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι στιγμής όλα καλά Ναταλάκι, δόξα τω Θεώ! τα συνηθισμένα μόνο, ανυπόφοροι πόνοι στη μέση και την πλάτη. Κατά τ' άλλα όλα καλά, και η μπεμπούλα καλά φαίνεται να είναι! Της ετοιμάζουμε το δωματιάκι της σιγά σιγά!

Εσύ πως είσαι; αντέχεις; κοντεύουν και τα γενεθλιάκια των δύο μεγάλων βλέπω! όλα μαζί σου έχουν πέσει, πρόσεχε πολύ τον εαυτό σου και την μπεμπούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενινακι και ναταλακι μου τι κανετε?????

εγω καλα ,και οι αντρες μου το ιδιο....

ο παναης μου εχει ζητησει να του αγορασω κουζινα σαν του παρλιαρου ,εδω και 3 μερες.....του ειπα θα στην παρει ο μπεμπης δωρο αυτος γκιρινιαζε και συνεχισε να μου την ζηταει....

εγω του ειπα θα δουμε....

αργοτερα αφου ειδε οτι δεν εχει πολλες πιθανοτητες να την παρει....

μετα απο δυο ωρες ξαπλωνουμε και μου λεει....μαμα ειπε μπεμπης μου παρεις κουζινα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενινακι και ναταλακι μου τι κανετε?????

εγω καλα ,και οι αντρες μου το ιδιο....

ο παναης μου εχει ζητησει να του αγορασω κουζινα σαν του παρλιαρου ,εδω και 3 μερες.....του ειπα θα στην παρει ο μπεμπης δωρο αυτος γκιρινιαζε και συνεχισε να μου την ζηταει....

εγω του ειπα θα δουμε....

αργοτερα αφου ειδε οτι δεν εχει πολλες πιθανοτητες να την παρει....

μετα απο δυο ωρες ξαπλωνουμε και μου λεει....μαμα ειπε μπεμπης μου παρεις κουζινα!!!!!

:lol::lol::lol::lol:

όχι, που νόμιζες ότι θα τη γλίτωνες! αφού το άκουσε ξεκάθαρα το παιδί, ο μπέμπης αυτό είπε! πανέξυπνος ο άτιμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβαμαι οτι οταν γεννηθει και ο μικρος ταλιμπαν θα κανουν συμμορια....

και καποια μερα θα χτυπησει η πορτα και θα μου πουν.....

γεια σας ηρθαμε για το νεφρο

ποιο νεφρο θα ρωτησω εγω....

το νεφρο σας,

το πουλησαν οι γιοι σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιλιτσες???πως εισται???ευχαριστω για την αισιοδοξια σας για τον μπεμπαρο μου γιατι εγω εχω τρελαθει απο την αγωνια μου..καλε πως θα βγει ολο αυτο απο κει μεσα????δεν θελω να το ζορισω και δεν θελω να κανω και καισαρικη...παντως ο γιατρος δεν αγχωνεται ολα καλα θα πανε μου λεει..και η ουσια ειναι οτι εγω δεν πηρα και πολλα κιλα 11 εχω παρει και απο τον 5 και μετα μονο 1...ειναι πολλα τα 11???μηλισαμε και για τα βλαστοκυτταρα που ετσι κι αλλιως ειχα σκοπο να τα δωρισω στην ακαδημια αθηνων και τον βρηκα να συμφωνει οποτε ολα οκ και απο κει...τον ειδα ηρεμο παντως και ετσι ηρεμησα και εγω...και μεσα σε ολα αυτα τελειωνει και το σπιτι βαψιματα και κουζινα εμειναν και τελος φυεγω βλεπω να φερνω τον γιο μου στο καινουριο σπιτι και πολυ μαρεσει αυτο...εδω παλι ειμαστε μεσα στην κουτα και το κακο..εχει φρικαρει λιγο και ο αλεξης αλλα δεν πειραζει καλυτερα λιγη ταλαιπωρια τωρα παρα να τρεχουμε και να μην φτανουμε...

και εγω την θελω την κουζινα του παρλιαρου... :(:(:(:(:(:(:( το δε μιξερ του με πεθαινει....θελω και εγω θελω κι εγωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...