Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

καλησπερααααααααααα

Μαννουλα ικτερο ειχε απο το μαιευτηριο αλλα πολυ χαμηλο αλλα στο μαιευτηριο ετρωγε κ ξενο οταν φυγαμε ειχα πολυ γαλα κ το θηλαζα αποκλειστικα με αποτελεσμα να ανεβει το ικτερο γιατι ο θηλασμος συνηθως ανεβαζει το ικτερο η το παρατεινει....κ δεν με ενημερωσανε να του δινω κ ξενο μεχρι να φυγει το ικτερο....τωρα ειναι μια χαρα το παπακι μου....ξεκιτρινησε κιολας κ εγινε παλι ροζουλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια! Κι εμείς μια απ΄τα ίδια ρε γμτ με τον θηλασμό.Δεν γεμίζω πια κ η μικρή μου φαγανούλα διαμαρτύρεται,ετσι αναγκάστηκα να της δίνω ξένο.Πάνω που είχαμε αγγίξει τον τέλειο αποκλειστικό θηλασμό έγινε αυτό...Το παλεύω με κάψουλες Fenugreek με τριγονέλλα(Μπέλλα μου νομίζω κάτι είχες αναφέρει κι εσύ ε?) και μπύρα,δεν θέλω με τίποτα να μου κοπεί.Αφήστε που την πείραξε το γάλα κ εχθές έκλαιγε με λιγμούς,δεν την είχα ξαναδεί έτσι ποτέ,το πρωί ακουγα τα εντεράκια της,είχε αέρια το καημένο μου,μετά ξαναβαλε τα κλάμματα ε αυτό ήταν την πήρα κ την πήγα στη παιδίατρο.Ανησύχησα για καμιά ίωση αλλά ευτυχώς τπτ.Μας έδωσε ειδικό γάλα για τους κολικούς.

Α! 5.200 έφτασε η Φραουλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ;;;....ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΤΕ Ε;;;ΜΠΡΑΒΟ!!ΠΗΓΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ;;;

ΜΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ;;;ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΜΗ ΣΤΕΝΑΧ.

ΑΧ ΟΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑ ΤΡΑΒΑΜΕ!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες. Δεν έχει και πολύ κίνηση σήμερα.φαίνεται όλες είστε απασχολημένες με τα μωράκια σας.

Να τα πάρω απ'την αρχή. Χτες έριξα ένα ματς με το σύζυγο και την πεθερά. Η πεθερά μου μένει δίπλα μας. Είναι μεγάλη σε ηλικία 70 φεύγα και ο πεθερός μου πάνω από 80. Επίσης δεν μένουν μόνοι τους αλλά με την οικογένεια του κουνιάδου μου που αποτελείται από 4 παιδιά. Ο άντρας μου λοιπόν, επιμένει τα απογεύματα για να κάνει καμιά δουλειά ή για να πάει για καφέ, να την δίνει στη μαμά του. Του εξήγησα 100 φορές ότι το παιδί είναι μικρό ακόμα για να το δίνει, ότι οι συνθήκες εκεί μέσα δεν είναι κατάλληλες και οτι τέλος πάντων, ΔΕΝ ΘΕΛΩ βρε αδερφέ να το δίνει! Εκείνος του κεφαλιού του και σαν να μην έφτανε αυτό, εχθές την έδωσε πάλι και η πεθερά μου θεώρησε σωστό να την αφήσει με τον εγγονό της, ο οποίος είναι άρρωστος. Μόλις το έμαθα μου ανέβηκε η πίεση. Έφυγα άρων άρων από το φροντιστήριο και τους περίλαβα και τους δύο. :evil::evil:

Δεν μου φτάνει η κούραση μου και ότι πρέπει να λείπω τόσες ώρες, έχω κι αυτά.

Τέλος πάντων. Η μικρή μου κάθε απόγευμα που λείπω, κλαίει σπαρακτικά. Δεν ξέρω τι να κάνω. Δεν μπορώ να ξέρω κι αν είναι κολικοί γιατί λείπω. Το σ/κ που την έχω όλη μέρα δεν κλαίει καθόλου. Τυχαίο?? τι να κάνω δεν ξέρω.

αυτά. ελπίζω να μην σας ζάλισα. φιλάκια σε όλες

ααα όσο για το σεξ, εγώ έκανα μία φορά, με πόνεσε τρομερά, σαν σουβλιές ένα πράγμα, αλλά έχω την υποψία ότι έχω μύκητες. Φαντάζομαι ότι είναι απο τις σερβιέτες τόσες μέρες. Την Πέμπτη θα πάω γυναικολόγο για να βεβαιωθώ. Ως τότε ούτε κουβέντα για περιπτύξεις. Όχι ότι είχα και καμία ιδιαίτερη διάθεση, αλλά λέμε τώρα. Συζυγικά καθήκοντα όπως λέει και ο σύζυγος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!kamia den einai mesa.. :( .egw simera piga sto ginekologo,ola kala moy ekane kai test pap,se 10 meres 8a kserw ta apotelezmata!periodos moy eipe 8a argisi na moy er8ei...exetase kai to sti8os moy -ola kala!!!!moy eipe na prosexoume kanena xrono na min minw engyos!aytaaaaaaaaa

meta pigame voltisa me to mwro,meta gia fagyto!!!!!!!!!!koristia eseis poy 8ylazete posi wra troi to mwraki?emena 5 to poli 10 lepta kai meta arxizi kai klei i koimate!!!otan tou dinw ksenw poini to poli 60!!!!den exei faei parapanw pote!!!!!!!!!!lete na xortene me ta 5 lepta?na kai tora ton 8ilaza,meta toy edosa kai ksenw..ekei poy epine ekane TA KAKAAAAAAAAAAAAAAAA TOY (poli prama!!!kai tora koimi8ike!!!!!!!!!!!!)

ayta ta nea mas!!!ta leme ayrio!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙ?ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ 2 1/2 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΥΝ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ.Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟ 38 ΗΜΕΡΩΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ 9 ΜΕ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 4-5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΛΑΙΕΙ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Βικουλα μου βολτες κανουμε απο 18 ημερων!επειδη ειχε πονακια ο γιατρος μου πε οποτε ποναει βολτα με το αμαξι,αλλα και να τον βγαζω με το καροτσι να παιρνει αερα,οπως ειπε''τον αερα και την βροχη,δεν την φοβομαστε,τους ανθρωπους φοβομαστε''δλδ μακρια απο αρρωστους.

Ελπιδα μου μακαρι να μην σου κοπει... :( ,εμεις καλα παμε προς το παρον..

κελλυ καλως ηρθες!!3 μηνων απ'οτι λενε ,σταματανε οι κολικοι...περιμενουμε σε λιγο καιρο να μας πεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!kamia den einai mesa.. :( .egw simera piga sto ginekologo,ola kala moy ekane kai test pap,se 10 meres 8a kserw ta apotelezmata!periodos moy eipe 8a argisi na moy er8ei...exetase kai to sti8os moy -ola kala!!!!moy eipe na prosexoume kanena xrono na min minw engyos!aytaaaaaaaaa

meta pigame voltisa me to mwro,meta gia fagyto!!!!!!!!!!koristia eseis poy 8ylazete posi wra troi to mwraki?emena 5 to poli 10 lepta kai meta arxizi kai klei i koimate!!!otan tou dinw ksenw poini to poli 60!!!!den exei faei parapanw pote!!!!!!!!!!lete na xortene me ta 5 lepta?na kai tora ton 8ilaza,meta toy edosa kai ksenw..ekei poy epine ekane TA KAKAAAAAAAAAAAAAAAA TOY (poli prama!!!kai tora koimi8ike!!!!!!!!!!!!)

ayta ta nea mas!!!ta leme ayrio!!!

εμενα αργει πολυ στο φαι του...καθετε και παιζει με την ρογα,τρωει,κλεινει τα ματια για λιγο,οποτε κανει πανω απο μισαωρο,υπαρχουν μωρακια,σαν το δικο σου,που σε5- 10 λεπτα εχουν φαει,οποτε μην σου φαινετε περιεργο,μακαρι και ο δικος μου να αρχισει να τρωει γρηγορα γιατι τα ξημερωματα οταν κανει τοση ωρα,κουτουλαω απο την νυστα :lol::lol::lol: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!

ti kanoyn ta koritsia?

egw simera eimai xeirotera!ektos ti katarroi exw kai vixa 3erovixa!oli mera foraw th maska!

O mpempis exei meinei me to sinaxaki..ki elpizw mexri ekei na meinei

to brady..gia prwti fora koimithike apo tiis 2130mexri 0400!!kai meta pali tsipnise meta tis 0700!Twra koimatai pali!sto liknoo ton evala kai to pire o upnoseinai polu iremos..ekane kai kka meta apo 3 mere pali !!

Mallon eixe dikio o giatros me to ΝΑΝ sensitive!lete na iremise to poulaki mou?h mipws 3ekinaei kammia gripi?evala thermometro kai einai normal!

Paw na diavasv neakia!Mpella mou eida eisai edw .Kalhmera..o pantelino sou ti kanei?

Kelli kalws orises sti parea mas..na xairesai ta paidakia sou!ayto me ton upno kai tous kolikous einai ena 8ema pou ponaei!Ti gala pinete?To NAN to exete dokimasei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!

ti kanoyn ta koritsia?

egw simera eimai xeirotera!ektos ti katarroi exw kai vixa 3erovixa!oli mera foraw th maska!

O mpempis exei meinei me to sinaxaki..ki elpizw mexri ekei na meinei

to brady..gia prwti fora koimithike apo tiis 2130mexri 0400!!kai meta pali tsipnise meta tis 0700!Twra koimatai pali!sto liknoo ton evala kai to pire o upnoseinai polu iremos..ekane kai kka meta apo 3 mere pali !!

Mallon eixe dikio o giatros me to ΝΑΝ sensitive!lete na iremise to poulaki mou?h mipws 3ekinaei kammia gripi?evala thermometro kai einai normal!

Paw na diavasv neakia!Mpella mou eida eisai edw .Kalhmera..o pantelino sou ti kanei?

Kelli kalws orises sti parea mas..na xairesai ta paidakia sou!ayto me ton upno kai tous kolikous einai ena 8ema pou ponaei!Ti gala pinete?To NAN to exete dokimasei?

Καλημερα Κατερινακι μου!περαστικα ρε συ...σε βρηκε ευαλωτη και σε ''εριξε''.. :( ,μακαρι ο μικρουλης να μην χειροτερεψει το γιαβρακι μου,εμενα καλα ειναι το Παντελινο!εχει ηρεμησει ,και να σου πω και γω φοβαμαι μην τον τριγυρναει τιποτα και ηρεμισε...θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες. Πως πάτε ? Εμείς όλα μια χαρά... μπαίνουμε σιγά σιγά σε πρόγραμμα ύπνου!!! Και τα 2 παιδάκια μου είναι μια χαρά τώρα. Ένα ΣΚ κράτησε η ιωσούλα, ευτυχώς δηλαδή γιατί δεν θα το άντεχα.

Κατρινα μου γλυκιά περαστικούλια σου... μακάρι να μην κολλήσει κ ο μικρούλης σου κ παιδευτής περισσότερο...

Κέλλη welcome στην παρέα μας... να σου ζήσουν τα παιδάκια σου !!!

Είπα κ γω τώρα το πρωί να πάω καμιά βόλτα με το καρότσι με τη μπουμπού - να κάνω κ τις δουλειές μου εδώ γύρω γύρω - και αυτή μόλις κοιμήθηκε. Οπότε περιμένω να ξυπνήσει κ μετά να τη βγάλω έξω!!!

Πάω να απλώσω κάτι ρούχα (αμάν αυτά τα πλυντήρια) κ επανέρχομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια μου για τα περαστικα!το χειροτερο ειναι που φορας τη μασκα και η μυτουλα θελει να σταζει ασταματητα!και εχω βαλει χαρτομαντηλο απο μεσα!Τωρα πηρα comtrex cold..να δουμε θα σταματησει?

Κοιτα να δεις που τα μωρα μας πανε να ηρεμησουν..και εμεις να νομιζουμε οτι ειναι αρρωστα!!χιιχιι [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΠΑΛΙ ΞΕΝΥΧΤΗΣΑΜΕ ΧΤΕΣ...ΤΟΝ ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ...ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :shock::shock:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!!ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ...

ΚΕΛΛΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΝΕ 3 ΜΗΝΕΣ...ΥΠΟΜΟΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑDRE ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ;;;ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ...ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΖΗΤΑΕΙ Η ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙΣ;;ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕΣ ΦΩΝΕΣ...ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΣΙΡΙΖΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΙ ΧΟΡΕΥΤΡΙΕΣ :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλα.τι γαλατακι πινει το μωρακι σου?εμεις ειχαμε προβλημα και αλλαξαμε σχεδον ολα τα γαλατα..τελικα με το ΝΑΝ sensitive..σημερα ηρεμησε ο καλος μου Ενα μηνα σχεδον καθε μερα ολη μερα κλαμα ειχαμε!

οσο για το σεχ..εγω εχω καισαρικη και 5 μερες πριν σαραντησω ειχα ..επαφη..τριτου τυπου :oops: δεν ειχα καμμια ενοχληση..αν και δε καναμε ακροβατικα!!ισα ισα ..ξελαμπυκαραμε λιγο! :ymparty:

Λαμπρινη..4 εχω για σιδερο..κι η κοπελα που ερχεται..ειναι αρρωστη!! :cry::cry:

Για τα κοριτσια που ρωτανε για θηλασμο..ξερω οτι οποτε ζηταει το μωρο να το βαζετε..

ενα γευμα τη φορα απο καθε στηθος!Ολα τα μωρακια ειναι διαφορετικα!αλλα πιο λαιμαργα αλλα πιο..ναζιαρικα!αλλα τρωνε πολυ..αλλα αρκουντε στο λιγο!η συσταση του γαλατος αλλαζει μετα απο καποιες μερες και το στηθος ..αλλαζει ..(μοιαζει να αδειαζει..αλλα δεν ειναι ετσι πραγματικα..μη νομισετε οτι επειδη το στηθος ξεφουσκωνει..δεν εχει γαλα!)θελει υπομονη..και καλη διατροφη!

αα..εμενα το γαλα ειχε κοπει απο τις πρωτες μερες απο στεναχωρια και κουραση!Παιζει μεγαλο ρολο!

χτες παρατηρησα οτι μετα απο 41 μερες το στηθος εβγαλε γαλα!!! :?:?:?

δοκιμασα να βαλω το μικρο..αλλα ματαιαα!τσιριξε..μας ακουσε η γειτονια..και εδειχνε αποστροφη! :cry::cry::cry:

τωρα αυτο τι ηταν?επειδη δεν πηρα τα χαπια?λετε να εχω ακομη γαλα και να μη το ξερω? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια..εσεις που δουλευετε ηδη..πως τη παλευετε?εγω απο τωρα σκεφομαι που θα γυρισω μετα το 6μηνο..και τρελαινομαι..στην ιδεα να παρουν οι δικοι μου το μωρο στο χωριο!Το βιωσα τοσο ασχημα με την Ελενα..και ολες αυτες οι ασχημες αναμνησεις επιστρεφουν..δεν θελω να γινει παλι το ιδιο..αλλα δεν εχω πολλες επιλογες!

μια φιλη μου ειπε να παρω και το μειωμενο ωραριο μαζεμενο ..(φτανει τους 3,5 μηνες)και να παω για δουλεια οταν χρονιζει το μωρο!

τι γινεται στη περιπτωση αυτη ξερετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΝ ΘΥΛΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟ FRISOLAC...ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ;;;ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΣ ΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ..ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παλεύω με κάψουλες Fenugreek με τριγονέλλα(Μπέλλα μου νομίζω κάτι είχες αναφέρει κι εσύ ε?) και μπύρα,δεν θέλω με τίποτα να μου κοπεί.

Εγώ πίνω τριγωνέλα και μαγια μπύρας... Η τριγωνέλα βρωμάει... σαν παστουρμάς... Βρωμάει το δέρμα μου μπλιάχ... στην αρχή νόμιζα ότι είναι η ιδέα μου και μετά διάβαζα ότι όντως ισχύει. Τώρα που γύρισα στη δουλειά το έκοψα και πίνω μόνο μαγιά μπύρας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά Κατρινάκι μου! Εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό!!!Φυσικά να πάρεις το μειωμένο μαζεμένο!!! Είναι θέμα εργοδότη να σε "αφήσει". Πολλοί μάλιστα εργοδότες προσφέρουν και την επιλογή αν θες για κάποιο διάστημα να μην πηγαίνεις μια μέρα την εβδομάδα (π.χ. Παρασκευή!). Γιατί να το πάρουν οι γονείς σου στο χωριό το καημενούλι??? :shock: Δεν μπορούν να έρθουν στην Αθήνα για κάποιο διάστημα μέχρι να το στείλεις στο σταθμό??

Χρύσα, με τόσες ώρες δουλειάς και με 3 παιδιά, απορώ πώς τα καταφέρνεις!!!!Εγώ με ένα μωρό και με λίγες ώρες δουλειάς και νοιώθω ότι περνάει η μέρα αστραπή και δεν προλαβαίνω να κάνω τα μισά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλίτσες!Σας γράφω με το μωρό αγκαλιά γιατί τον τελευταίο καιρό εχουμε γίνει αυτοκόλλητες γιατί θέλει όλο αγκαλιά και δε ξέρω τι να κάνω. :?

Τι κάνετε εσείς?Περαστικά σε όσες είναι άρρωστες.Κατρινάκι γιατι να στείλεις το μωρό στο χωριό?δε μπορει να το προσεχει καποιος δικός σου?αν θυμάμαι καλα η αδερφή σου μενει απο κάτω.

Αρχισε να κλαιει.παμε να φαμε τσιτσικο και ελπιζω να μπορεσω να μπω αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτυπάνε οι σειρήνες τώραααααααααααααα

άσχετο έτσι ?

αυτές που χτυπάνε όταν π.χ. γίνεται πόλεμος !!! Λόγω μια ασκησης που κάνουν χτύπησαν Πανελλαδικά στις 11:30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...