Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Χρύσα μου θα στην στείλω ευχαρίστως! Στείλε μου με pm το email σου και θα στη στείλω αναλυτικά!!!

Βρε κορίτσια για τη Νίνα μήπως έχει η μικρή τους κωδικούς και μπαινοβγαίνει??

DIOSA μου στείλε της ένα μήνυμα να μάθουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki24 έγραψε:

Χρύσα μου θα στην στείλω ευχαρίστως! Στείλε μου με pm το email σου και θα στη στείλω αναλυτικά!!!

Βρε κορίτσια για τη Νίνα μήπως έχει η μικρή τους κωδικούς και μπαινοβγαίνει??

DIOSA μου στείλε της ένα μήνυμα να μάθουμε!!

Mαράκι μου σ'ευχαριστώ πολύ! Σου στέλνω το email μου!

Όσο για την Νίνα κ εμένα μου πέρασε αυτό απο το μυαλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

maraki24 έγραψε:

Mαράκι μου σ'ευχαριστώ πολύ! Σου στέλνω το email μου!

Όσο για την Νίνα κ εμένα μου πέρασε αυτό απο το μυαλό![/quote:1d6xgyl6]

Χρύσα μου μπορείς να tης στείλεις εσύ γιατί εγώ την SIM μου την έχω μέσα στο modemaki για να συνδεθώ στο Internet... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδάκια και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήρα τη Μαγνητική μου……… μου είπανε στη Γραμματεία πως υπάρχουν υπόνοιες για ένα μικρό υπο-αδένωμα…….. :S:S:S:S όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά…… οπωσδήποτε να μιλήσω με τον Ενδοκρινολόγο που μου έγραψε την εξέταση…….. ραντεβού έχω στις 28 του Σεπτέμβρη!!! Ελπίζω να μην είναι κάτι το ανησυχητικό….. φοβάμαι…. ξέχασα πω σας…. πόσο κάνει η ένεση??? Κάθεστε??? 76,05 Ευρώ…. τα 20 ml.!!!!!!!

Εννοείται πλήρωσα με τη συμμετοχή του ΙΚΑ!!!!!

Έφτιαξα κι άλλη Φανουρόπιτα (σε 2 μικρά ταψάκια) αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη αν θα πάω τη μία (η άλλη είναι αποκλειστικά για τον καλό μου, που του αρέσουνε πολύ τα κεϊκάκια μου!!!!) θαρρώ και να μην την πάω, την Ευλογία την έχω πάρει……

Το ίδιο δεν είναι αφού πήγα την πρωινή Φανουρόπιτα???? Την Ευλογία την πήραμε…. άναψα και το καντηλάκι μου….. έχω κι εικόνα του Αγίου Φανουρίου στο καντηλάκι δίπλα….. ε…… μία αγαλλίαση που νιώθω όμως ε….

:):):):):):):):):):):):):):)

Έχω περπατήσει τόσο πολύ αυτές τις μέρες….. και συνέχεια με πεδιλάκι….. που έχουν αρχίσει και πονάνε οι φτέρνες μου….. λέω να κάτσω και λιγάκι «στ΄ αυγά μου»!!!!! Και κάποια πράγματα που χρειάζομαι από το S/M……. δεν ξέρω αν θα βγω να τα πάρω σήμερα ή αύριο νωρίς το πρωϊ!!! Βαριέμαι τώρα….. θέλω να φτιάξω τα νυχάκια μου……. να ψάξω να βρω πράγματα & θάματα για το ταξιδάκι μας…. έχω βάλει και το αρκουδίσιον…. πού να βγω τώρα μέσα στη ζέστη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!

Τι ζἐστη είναι αυτή βρε παιδιά? Απίστευτη! Κ τώρα που τελείωσαν οι διακοπές μου απαγόρεψα στον καιρό να κάνει ζέστες, αλλά ποιός με ακούει! :silly: :silly: :silly:

Μπα, δεν θα μιλήσω για γλυκά σήμερα... Δεν έχω όρεξη με τη ζέστη... :( Άντε για κανένα παγωτάκι το πολύ-πολύ...

Γιώργο.... υπομονή... σας σκέφτομαι, να το ξέρεις!

Φιλάκια σε όλες, δεν έχω το κουράγιο να σας μιλήσω μία-μία ξεχωριστά... Δεν θα με παρεξηγήσετε, το ξέρω... :blush::blush:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου... Δεν άντεξα να μη σου γράψω! Μην ανησυχείς για πράγματα που μπορεί κ να μην ισχύουν! Αδενώματα έχουν πολλοί άνθρωποι χωρίς καν να το ξέρουν κ κατά ένα τεράστιο ποσοστό είναι καλοήθη κ άνευ σημασίας! Ο γιατρός σου θα σου λύσει τις απορίες, ως τότε κάντο delete από το μυαλό σου! Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κοριτσάκια!!

Πιπίτσα μου δεν θα είναι κάτι σοβαρό για να σου έχουν ραντεβού για ένα μήνα μετά...Άντε περαστικά να είναι!!! :kiss:

Δημητρουλά!!! Δεν σε παρεξηγούμε βρε!!! Πες για παγωτά πες πες!!! :P:P:P

Πφφφφφ παιδάκια αυτή η περίοδος μου έχει σπάσει τα νεύρα... χθές έπρεπε να έρθει και ακόμα τίποτα!!! και θέλω να πάω και για μπανάκι αλλά δεν μπορώ μην της χαλάσω το πρόγραμμα της κυρίας... Με πονάει η μέση μου πολύ, ποτέ δεν με πονούσε η μέση όταν περίμενα περίοδο, μόνο τα πόδια και η κοιλιά... λέτε να είναι και αυτό παρενέργεια της καισαρικής??? και να μου μείνει κιόλας??? :angry::angry: Δεν θέλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Ευχαριστώ...

Tί ευχαριστείς καλέ??

Προσπάθησα να την πάρω και τηλέφωνο απο την δουλειά αλλά δεν το σηκώνει!Της έστειλα μήνυμα αλλά δεν μου απάντησε ακόμα.

Καλησπέρα Δημητρούλα μου.Έχει ζέστη ε?Εδώ στην δουλειά με το aircondition δεν το καταλαβαίνω..Τώρα που θα φύγω όμως θα το καταλάβω για τα καλά :(:S

Ζουζούνα μου καλά λέει η Δήμητρα,μην το σκέφτεσαι και περίμενε να δούμε τί θα σου πεί ο γιατρός σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Πφφφφφ παιδάκια αυτή η περίοδος μου έχει σπάσει τα νεύρα... χθές έπρεπε να έρθει και ακόμα τίποτα!!! και θέλω να πάω και για μπανάκι αλλά δεν μπορώ μην της χαλάσω το πρόγραμμα της κυρίας... Με πονάει η μέση μου πολύ, ποτέ δεν με πονούσε η μέση όταν περίμενα περίοδο, μόνο τα πόδια και η κοιλιά... λέτε να είναι και αυτό παρενέργεια της καισαρικής??? και να μου μείνει κιόλας??? :angry::angry: Δεν θέλω!!!!

Το καλοκαίρι γενικότερα μας κάνει πολλα παιχνιδάκια η περίοδος!Δεν νομίζω να φταίει η καισαρική.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, το ραντεβού μου είναι στο ΙΚΑ κι είναι σε 1 μήνα, γιατί τότε βγαίνουνε οι χθεσινές αιμοληψίες….. καλά… αν δείτε το δεξί μου χέρι…… θα φρίξετε…….. το έρμο….. κατάμαυρο μου έγινε……. με την παλιοφλέβα που κρυβότανε χθες……. τουλάχιστον δεν πονάω……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσάκι μου όλα καλά θα πάνε....Θα το δεις. Βγάλτο από το μυαλό σου (μια κουβέντα είναι, θα μου πεις) και κοίταξε να ξεσκάσεις....

Αλήθεια ετοιμάζεσαι για διακοπούλες; Καλά να περάσεις, όπου κι αν πας....

Έχεις καμιά καλή συνταγή για Φανουρόπιτα;

Όποιος έχει ας μου τη στείλει παρακαλώ πολύ. Δεν έκανα φέτος γιατί εκτός του ότι δεν είχα καθόλου διάθεση, δεν έχω και τπτ για να μου φανερώσει...

Είμαι στα πολύ κάτω μου λέμε...... :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι ακόμα:

Οι ορμονολογικές εξετάσεις αργούν πολύ να βγούνε;

Λέω να ξεκινήσω να κάνω αυτές πρώτα και μετά να επισκεφτώ τον γυναικολόγο μου για τα περαιτέρω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tanya μου γεια σου..............

Έβαλα συνταγή για Φανουρόπιτα (ένα πολύ εύκολο κεκάκι!!!!) σήμερα νωρίς το πρωϊ..... αν ψάξεις στην Κατηγορία "Σχέσεις-Δραστηριότητες" θα τη βρεις......

Και στο "Πάμε πάλι από την αρχή" έγραψε χθες συνταγή...... ο Anemos θαρρώ......

Και δεν την κάνεις μόνο όταν έχεις να τάξεις..... λάθος........ την κάνεις για σένα.... για το σπιτικό σου....... για τον άνθρωπό σου.......

Τις ορμονολογικές τις γράφει Ενδοκρινολόγος........ εάν τις κάνεις μέσω ΙΚΑ χρειάζονται περίπου 25 μέρες να βγούνε..... και τις κάνεις 2η-4η μέρα της περιόδου......

Αυτά.......

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας....

Γιωργάκι μου καλά αποτελέσματα να έχεις. Τη Δευτέρα να μας πεις τα ευχάριστα...

Πιπιτσάκι μου επίσης σε ευχαριστώ...

Το ξέρω ότι τη φανουρόπιτα (και τα σχετικά) την κάνουμε πρώτα από όλα για μας αλλά εγώ δεν είμαι στα καλά μου τελευταία.....οπότε παίρνει η μπόρα πολλά και διάφορα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tanya μην το βάζεις κάτω και κοίτα να ξανασηκωθείς..Θετική σκέψη κοπέλα μου!

Πιπίτσα μου μην στεναχωριέσαι, τίποτα δεν θα είναι αυτό που σου είπαν κι αν αγχώνεσαι τόσο πολύ πάρε τηλ το γιατρό σου.

Δημητρούλα μου δεν εχει γλυκά σήμερα, δεν το κατάλαβες??Το ρίξαμε στη διαίτα :laugh:

Χρύσα μου στην έστειλα, αν χρειαστείς κάτι πες μου.

Ήρθε το Σαββατοκύριακο κορίτσια τι θα κάνετε? Εγώ μάλλον τίποτα το ιδιαίτερο!!

Βαρέθηκα αυτή την ρουτίνα! :cheer::)

Φιλιά σε όλες!! Κ Γιώργο μου υπομονή, τη Δευτέρα εύχομαι να έχεις να μας πεις πολύ ευχάριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να΄ μαι πάλι... Αχ Μαράκι, αυτήν τη ρουτίνα που λες κ εγώ την έχω βαρεθεί... Ευτυχώς εσύ θα την αλλάξεις σύντομα! Με τη δουλειά κ τον γάμο στα σκαριά, όλα θα πάνε προς το καλύτερο! :)

Εγώ πάλι, δεν μπορώ να αλλάξω τίποτα... Βαρεθήκαμε τα ίδια κ τα ίδια, κ εγώ κ ο άντρας μου. Στάσιμη έμεινε η ζωής μας... Μακάρι να γινόταν κάτι κ να άλλαζαν τα πάντα! Κάτι καλό αυτή τη φορά, ε? ;) Χρειαζόμαστε μια ανανέωση τώρα! Αντε να δούμε πού θα βρούμε τη δύναμη να την πραγματοποιήσουμε! :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαράκι παντρεύεσαι;

Με το καλό κοπέλα μου.....και σύντομα να μας πεις και το δεύτερο ευχάριστο που θα ολοκληρώσει την ευτυχία σας....

Όσο για τη θετική σκέψη.....πάντα όταν μου την πουλάνε, δεν έχω λεφτά για να την αγοράσω....

Ποτέ μα ποτέ στη ζωή μου (από μικρή) δεν είχα θετική σκέψη και αισιοδοξία. Πάντα έβλεπα το ποτήρι εντελώς άδειο....Ό,τι κατάφερα στη ζωή μου, το κατάφερα με πολύ κόπο και πάντοτε έφτανα στο τέρμα.... καταϊδρωμένη.

Τέσπα.....το Σ/Κ θα ρίξω την ψυχανάλυσή μου και ελπίζω να πιάσει....Μόνο στους άλλους θα έχει θετικά αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim και εγώ βαρέθηκα....Μια ζωή τα ίδια και τα ίδια.....Με τον άντρα μου δεν κάνουμε τπτ το πρωτότυπο....τα έχουμε δοκιμάσει πιο παλιά και τώρα ανασκουμπωθήκαμε....

Μήπως να κανονίζαμε να κάνουμε κάτι μαζί βρε παιδί;

Τι λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...