Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

ΚΑΛΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πού είσαστε σήμερις???????????????????

Φεύγω................

Κανείς δεν με παίζει......................

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πάω να φτιάξω κι άλλη Φανουρόπιτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλημέρα παιδάκια!!!!!!!!!!!

Χρύσα μου….. εγώ τη δική μου Φανουρόπιτα την πήγα σήμερα νωρίς το πρωί στην Ενορία μου (δεν είναι Άγιος Φανούριος!!!!) και γινότανε χαμός!!!!

Το απόγευμα θα πάω κι άλλη στον Άγιο Φανούριο….. είτε Δραπετσώνα….. είτε Νίκαια… κοντά στο Κρατικό…. δεν ξέρω ακόμη…

Ποιος σου είπε καλή μου πως δεν παίρνουνε Φανουρόπιτες σήμερις????? Κι Εικόνα να μην έχει η Εκκλησία, έρχεται ο Ιερέας, την Σταυρώνει και την Ευλογεί με την Ευχή!!!!!

Καλή σου ημέρα Γιώργο!!!!! Με το καλό να σας βοηθήσει ο Άγιος Φανούρης κι η Παναγιά μας…..

Μακάρι…… στο εύχομαι εκ καρδίας!!!!!!!!!!!!!!

Σοβαρά?Λες να την πάω το απόγευμα?Καλά τώρα το πρωί δεν μπορούσε κανένας να πάει ούτως η άλλως, αλλά αν μπορώ το απόγευμα θα κάνω μια προσπάθεια.Ευχαριστώ ζουζούνα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να την πας Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!!

Αφού έκαμες τον κόπο και την ετοίμασες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι αυτό που άκουσα σήμερα & δεν ήξερα είναι πως είναι Μεγάλη Ευλογία να "φεύγει" η πίτα!!!!! Είναι σημάδι του Αγίου Φανούρη........ το είπε ο Ιερέας που ευλόγισε τις πίτες!!!!!!!

Κι η δική μου.............. εξαφανίστηκε!!!!!!!!!!!!!!

Και του χρόνου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλημέρα Γιωργάκι! Βοηθεια μας παιδιά, να μας βοηθήσει όλους ο Άγιος Φανούριος! Εγώ δεν έκανα φανουρόπιτα, αφού μόνο σε παντρεμένες πρέπει να δώσω ε?

Τι κάνετε? Νίνα μου καλή επιστροφή, άντε από αύριο θα τα λέμε!!

Εγώ θα φύγω σε λίγο, έχω ραντεβού με το διαιτολόγο, αν και όταν ζυγίστηκα σήμερα με έδειχνε ένα κιλό πιο κάτω..Τώρα να δούμε τι θα δούμε στο διαιτολόγο!

Χθες σκεφτόμουν τις υποχρεώσεις μου για το γάμο, τώρα που θα μπει ο Σεπτέμβρης κι αλήθεια κορίτσια δεν θα προλαβαίνω!!! Θα αρχισω και τα ιδιαίτερα, λογικά και σχολείο και μετά χίλιες δυο άλλες υποχρεώσεις!

Αγχώθηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα την πάω.Μάλλον θα πρέπει να κάνω άλλη όμως γιατί μείνανε λίγα κομμάτια απο αυτήν!Ευτυχώς είναι πολύ εύκολη!Μόλις πάω θα την κάνω αμέσως!Σ'ευχαριστώ ζουζούνα μου κ εύχομαι να σου φανερωθεί κ εσένα το μωράκι που τόσο πολύ επιθυμείς!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλημέρα Γιωργάκι! Βοηθεια μας παιδιά, να μας βοηθήσει όλους ο Άγιος Φανούριος! Εγώ δεν έκανα φανουρόπιτα, αφού μόνο σε παντρεμένες πρέπει να δώσω ε?

Άλλο πάλι κ αυτό!! Δεν ήμουν καλά ενημερωμένη :( Ούτε αυτό το ήξερα αν και σε παντρεμένες την έδωσα,την μαμά μου και την πεθερά μου προς το παρόν :woohoo: :silly:

maraki24 έγραψε:

Τι κάνετε? Νίνα μου καλή επιστροφή, άντε από αύριο θα τα λέμε!!

Εγώ θα φύγω σε λίγο, έχω ραντεβού με το διαιτολόγο, αν και όταν ζυγίστηκα σήμερα με έδειχνε ένα κιλό πιο κάτω..Τώρα να δούμε τι θα δούμε στο διαιτολόγο!

Χθες σκεφτόμουν τις υποχρεώσεις μου για το γάμο, τώρα που θα μπει ο Σεπτέμβρης κι αλήθεια κορίτσια δεν θα προλαβαίνω!!! Θα αρχισω και τα ιδιαίτερα, λογικά και σχολείο και μετά χίλιες δυο άλλες υποχρεώσεις!

Αγχώθηκα!!!

Μην αγχώνεσαι καλέ απο τώρα! Ότι μπορείς να κάνεις κάντο τώρα και τα υπόλοιπα θα τα βολέψεις.Στο λέω εγώ που πρόλαβα σε 3 μήνες να γκρεμίσω και να ξαναχτίσω το σπίτι απο την αρχή με πολύ-πολύ προσωπική δουλειά..Και να οργανώνω και τον γάμο παράλληλα!!!

Όλα θα γίνουν όπως πρέπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!! Πως είστε σήμερα??

Ας βάλω και κανέναν ωραίο να τραγουδήσει σήμερα !!! :P:P Έτσι για τα μάτια σας μόνο!!!

Γιώργο για σένα είναι αυτό... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Καλημέρα παιδάκια!!! Πως είστε σήμερα??

Ας βάλω και κανέναν ωραίο να τραγουδήσει σήμερα !!! :P:P Έτσι για τα μάτια σας μόνο!!!

Καλημέρα κουκλίτσα μου!!!

Πού είναι καλέ το τραγουδάκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

DIOSA έγραψε:

Καλημέρα κουκλίτσα μου!!!

Πού είναι καλέ το τραγουδάκι???[/quote:2pxvu5b4]

Κάνε ανανέωση έκανα edit στο προηγούμενο ποστ μου... συμπλήρωσα ένα και για τον Γιώργο!!! Να μην μείνει παραπονεμένος!!! Έναν τον έχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου τίποτα δεν έμεινε!!!! 3 μερούλες και μετά θα κάνουμε PARTY!!!! :):)

Καλέ η συμπεθέρα μου φαίνεται οnline γιατί δεν μας μιλάει???

Συμπεθέραααααααααα!!!!!! Έλα έλα βάζω βιντεάκι και για σένα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

diosa <<Κάνε ανανέωση έκανα edit στο προηγούμενο ποστ μου... συμπλήρωσα ένα και για τον Γιώργο!!! Να μην μείνει παραπονεμένος!!! Έναν τον έχουμε!!!>>

ax vre diosa mou efxaristo vre pou me skeftese panta!!!!! :silly:

ee oxi den ginete enan me exete ginete na me afinete etsi me to parapono??? xexex :laugh: :laugh: :P

ti tragoudara mou evales ke mou aresei ke i shakiraaaa

opa opa opa :lol:

filia :kiss::kiss::kiss:

Έτσι είναι Γιώργο μου έναν σε έχουμε και πρέπει να σε προσέχουμε!!!

Αφού σου αρέσει η Shakira πάρε ένα ακόμα τραγουδάκι!! Να μερακλώσεις!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε συγνώμη που αργώ λίγο σήμερα αλλά είχα λίγο δουλίτσα.

Τί ήταν online η συμπεθέρα σου??Στο δρόμο δεν θα είναι τέτοια ώρα??Πώς γίνεται αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γύρισα κορίτσια και αγόρι!! Εσείς διασκεδάζετε με τραγουδάκια ε?? Κ καλά κάνετε!!!

Εγώ ετοιμάζω το φαγητό μου!

Kαλώς το Μαράκι μας..Τί καλό θα κάνεις να φας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γύρισα κορίτσια και αγόρι!! Εσείς διασκεδάζετε με τραγουδάκια ε?? Κ καλά κάνετε!!!

Εγώ ετοιμάζω το φαγητό μου!

Καλώς το Μαράκι!!! Τι καλό θα φάς σήμερα??? Πήγες στον διαιτολόγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσια πήγα στο διαιτολόγο και ενθουσιάστηκα!!!!

Κατα αρχήν μου άρεσε πολύ η φιλοσοφία του , είναι Γάλλος, και δεύτερον είμαι στα 55,5 και μου είπε να πέσω στα 52 αλλά εγώ θέλω στα 50.

Τον Μαρτη που είχα πάει στον άλλο διαιτολόγο το λίπος μου ήταν 33, ενώ θα έπρεπε να είναι μεταξύ 11-19, σύμφωνα με ύψος και σήμερα που μετρήθηκα ήταν στα 20!! Άρα κάτι έγινε τόσους μήνες που προσπαθώ!

Μου είπε να μειώσω το άμυλο και οπωσδήποτε 5 γεύματα την ημέρα. Είναι πολύ εύκολη η δίαιτα του. Βασικά δεν στερείσαι σχεδόν τίποτα. Οποια ενδιαφέρεται να μου πει να της την στείλω. Ο αδερφός μου με τον ίδιο τρόπο έχασα 6 κιλά σε ένα μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Ναι κορίτσια πήγα στο διαιτολόγο και ενθουσιάστηκα!!!!

Κατα αρχήν μου άρεσε πολύ η φιλοσοφία του , είναι Γάλλος, και δεύτερον είμαι στα 55,5 και μου είπε να πέσω στα 52 αλλά εγώ θέλω στα 50.

Τον Μαρτη που είχα πάει στον άλλο διαιτολόγο το λίπος μου ήταν 33, ενώ θα έπρεπε να είναι μεταξύ 11-19, σύμφωνα με ύψος και σήμερα που μετρήθηκα ήταν στα 20!! Άρα κάτι έγινε τόσους μήνες που προσπαθώ!

Μου είπε να μειώσω το άμυλο και οπωσδήποτε 5 γεύματα την ημέρα. Είναι πολύ εύκολη η δίαιτα του. Βασικά δεν στερείσαι σχεδόν τίποτα. Οποια ενδιαφέρεται να μου πει να της την στείλω. Ο αδερφός μου με τον ίδιο τρόπο έχασα 6 κιλά σε ένα μήνα!

Σοβαρά??Αχ την θέλω Μαράκι μου..Σε παρακαλώ να μου την στείλεις αν μπορείς! 50 θες να φτάσεις?:dry: Εγώ θέλω να πάω στα κιλά σου (55) πάντως! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Καλέ τι νούμερα είναι αυτά???? :dry::dry::dry: 50-55!!!! :blink::blink::blink: εγώ στα 68-70 θέλω να φτάσω και θεωρώ ότι κάτι θα κάνω!!! :huh::huh::huh::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

Παίζουν ρόλο πολλά βρε Γιελίζ μου,ύψος σωματότυπος..Έχω μία φίλη που είναι στην κυριολεξία μισή απο μένα για να μην πω το 1/3 μου και στο ίδιο ύψος με εμένα και έχουμε τα ίδια κιλά!! :blink:

Βασικά το θέμα κιλών δεν με απασχολεί! Αρκεί να μου είναι άνετα τα ρούχα μου!!Γιατί αλλιώς θα χρειαστεί να πάρω καινούρια! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως λένε και οι παλιές η φίλη σου πρέπει να έχει βαριά κόκκαλα!! :laugh: :laugh:

Η Νίνα γιατί φαίνεται να μπαινοβγαίνει απο το πρωί??? Παράξενο... κανονικά θα ταξιδεύει τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Η Νίνα γιατί φαίνεται να μπαινοβγαίνει απο το πρωί??? Παράξενο... κανονικά θα ταξιδεύει τώρα...

Κ εγώ το πρόσεξα..Δεν ξέρω τί γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...