Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Sas euxaristw poli poli gia tis euxoules sas..Ola ta kala tou kosmou sto spiti sas :).. Stedim mou kala kaneis k den to les ap'edw k ap'ekei..k egw to eipa mono se polli stenous siggeneis stis aderfes tis mamas mou mono giati menoume dipla dipla, einai kollita ta spitia mas..Apo merias sizigou se KANENA k 8a ton ma8oune an einai tixeroi otan 8a gennisw :lol::lol:..K egw logw e3wmitrias kuisis pou eixa ton Dekemvrio emai sigkratimeni..Filage ta rouxa sou na exeis ta misa leme emeis stin kipro..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw poli poli gia tis euxoules sas..Ola ta kala tou kosmou sto spiti sas :).. Stedim mou kala kaneis k den to les ap'edw k ap'ekei..k egw to eipa mono se polli stenous siggeneis stis aderfes tis mamas mou mono giati menoume dipla dipla, einai kollita ta spitia mas..Apo merias sizigou se KANENA k 8a ton ma8oune an einai tixeroi otan 8a gennisw :lol::lol:..K egw logw e3wmitrias kuisis pou eixa ton Dekemvrio emai sigkratimeni..Filage ta rouxa sou na exeis ta misa leme emeis stin kipro..

Μπράβο Andria μου!!!!!!

Πολύ καλά κάνεις.... γιατί ο κόσμος λέει...... και λέει......

Καλά κάνεις και προσέχεις.....

Καλημέρα DIOSA μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ στην δουλειά είμαι..Επειδή λείπει το αφεντικό τώρα έρχονται όλοι και μου φορτώνουν την δουλειά τους!! :evil::evil::evil:

Έχουν σπάσει τα νεύρα μου απο το πρωί..

Τί καλά ήμουν εχθές .. :(

Εσείς τί κάνετε?

Κ εγώ προσπαθώ ακόμα να το συνηθίσω το mammy που θα πάει θα το μάθουμε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα στην όμορφη παρέα. έχω πολυυυυυυυύ δουλειά και δεν θέλω ούτε να την κάνω ούτε να την βλέπω ούτε να την βλέπω.

Κορίτσια ειλικρινά σας λέω ότι δεν έχω καμιά διάθεση ούτε να το σκεφτώ πόσο μάλλον να το κάνω. Εννοώ αγγαλίτσες και αγαπούλες με τον αντρούλι μου. Τέτοια που είναι η κούραση!!! Τι θα κάνω. Απο Πέμπτη πρέπει να ξεκινήσω τις προσπάθειες του μήνα.

Μου ρχετε να κλαίω όλη μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι μου.....τι μου κανετε....

εγω εχω φοβερο πονοκεφαλο...χτες ειχαμε τραπεζι σε κατι φιλους ψησαμε φαγαμε ηπιαμε κ εγω εγινα ντεφι με ενα ποτηρι κρασι....δεν ειμαι για παραπανω.

χτες ξεπατωθηκα δεν εκατσα ουτε 10 λεπτα....σηκωθηκα νωρις να κανω δουλειες γιατι γινοταν ενας χαμος....πηγαμε σουπερ μαρκετ, τζαμπο κ περασε η μερα....

το ωραιο στα τζαμπο ειναι οταν περασαμε απο κατι κουνιτσες για τα μωρακια, ο γιος μου, μου ειπε, τετοιο δωρο θα παρω για το μπεμπη μας......ελεγε συνεχεια μπεμπα κ του ειπα δε ξερουμε τι θα ειναι μπορει κ μπεμπης....κ διαλλεγε πραγματα για το πολυ μελλοντικο αδελφακι του.....

κ εγω εβλεπα τα ροζακια κ παθαινα κατι αλλα ο αντρας μου με τραβηξε απο τα μπεμπε κ μου ειπε την επομενη θα ερθεις κ θα τα παρεις ολα σιγουρα.....

επισης ειδαμε μια ωραια τζουληθρα να παρουμε για τον γιο μου....κ του ειπα θα του παρω κ κατι μπαλακια κ θα του κανω ενα μικρο παιδοτοπο στο σπιτι.....κ ρωταω τον γιο μου τι αλλο θες καμαρι μου για τον παιδοτοπο σου? κ η απαντηση του ηταν παιδακια....ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

Εχω εξυπνο μωρακι....ξερει τι θελει....

Τι αλλο να σας πω...εβλεπα εναν ασχημο εφιαλτη οτι ημουν αρρωστη βαρια κ θα τα τιναζα...κ το μονο που σκεφτομουν ειναι ο γιος μου...μιλαμε για πολυ κλαμα στον υπνο μου...κ ελεγα που θα αφησω το αγορακι μου....αφου σηκωθηκα να δω αν ειμαι καλα....αρα τωρα θα παρω καποια μεγαλη χαρα κ φυσικα θα ζησω πολλα χρονια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου κ Γιώργο! Ελπίζω να είστε όλοι καλά!

Εμένα κάτι με έπιασε σήμερα κ κλαίω συνέχεια... Τα νέα από τον γιατρό του μπαμπά μου δεν ήταν καθόλου καλά. Η καρδιά του είναι οριακά... Πάνω που είπαμε ότι τα πράγματα θα πάνε καλύτερα! :(

Αναστασία μου αν αληθεύουν όσα γράφεις για τα κιλά, δεν θα κάνω παιδί ποτέ μου... Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχε πει ο γιατρός να μην πάρω πάνω από 10 κιλά (τότε ήμουν 78, τώρα 80, πάντα το ρίχνω στο φαϊ όταν στεναχωριέμαι :oops::oops::oops: ), αλλά αναφερόταν στο ζάχαρο... Αν ζει ακόμα το εμβρυάκι μου θα με μετρήσει αύριο κ δεν θα ξέρω πού να κρυφτώ! :oops: [smilie=smileinbox.gif]

Γιελίζ μου κ Χρύσα καλή δουλειά!

Πιπίτσα κ εγώ χρησιμοποιώ μόνο τα βασικά από το mammy... Τα υπόλοιπα θα τα μάθουμε σιγά-σιγά!

Νίναααα! Μου λείπεις!!!!

Σας φιλώ όλες! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν τα κορίτσια μου?? Εγώ όχι και πολύ καλά..Καταρχήν μου ήρθε περίοδος το πρωί και πονούσα πάρα πολύ, είχα και τάση για εμετό και τη διευθύντριτου σχολείου να με πιέζει για πράγματα που έχω να κάνω..Έχω πάρα πολύ δουλειά και καθόλου χρόνο..Το απόγευμα έχω διαιτολογο και πρέπει να περάσω και από το φωτογράφο για λεπτομέρειες του γάμου..

Εσείς τι κάνετε?? Η Νίνα ακόμα να φτιάξει τη σύνδεση?

Δήμητρα μου λυπάμαι πάρα πολύ για τον μπαμπά σου, να είσαι δυνατή κοπέλα μου και ο Θεός είναι μεγάλος..Δείξε του όλη σου την αγάπη κι η καρδιά του θα γίνει ακόμα πιο δυνατή..Το εμβρυακι σου θα ζεί, να είσαι αισιοδοξη. Κάνε ένα τάμα στην Παναγίτσα κι το σποράκι σου θα είναι πολύ δυνατό..Σου στέλνω όλη μου την αγάπη!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια τα όμορφα και στον χαζομπαμπάκο μας!!!

Τι μου κάνετε; Ελπίζω όλες και όλοι να μου είστε καλά και να προσπαθείτε για τα ευχάριστα....

Εγώ τον τελευταίο καιρό έχω πάρα πολλές δουλειές στο σπίτι (ευτυχώς στο σχολείο τα πράγματα κυλάνε ήρεμα μέχρι στιγμής) και δεν προλαβαίνω να σηκώσω το κεφάλι!!

Σήμερα ψιλοτεμπέλιασα.....και είπα να μπω και να σας πω μια Καλησπέρα γλυκιά :YMHUG::YMHUG:

Φιλάκια πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου !!!!!!!!!

τη κανετε???? εγο ακομα χορισ σινδεσι ....αλα πιστεβο ποσ αυριο η μετα αυριο τα γινι....αφου με αφισαν και χορισ τηλεφονο!!!!!!!! :evil::evil::evil: ...κατατααλα ..χαχαχα...τα γινοταν δεφτερα!!!!!!!χαχαχα....

λιπον διμιτρουλα!! τα σε μαλοσο.....μιν κλεσ!!! αλα βεβεα ποσ να μιν κλεσ ..αφου η ορμονεσ ινε κατακοριφο!!!!!!!!!...... :roll::roll: ...ολα τα πανε καλα!!!!

σινχαριτιρια και στην ανδρια!!!....μια χαρα η χοριακι σου!!!! :lol::lol::lol::lol: :lol: μετο καλο να τον κρατασ ανγκαλια!!....

η φιλιναδεσ μου τη κανου???φιλακια σε ολεσ!!!

μαρακι σε περιμενο να ερτισ προσ εδο!!! να τα πουμε επιτελουσ απο κονδα!!!!!....

λιπον φιλια σε ολεσ....μιποσ απο αυριο τα ιμε κανονικα!!χαχαχαχα....τα παο να αναψο 5 κερακια μιποσ με το καλο τα γινι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα..

Δήμητρα λυπάμαι πολύ για τον πατέρα σου..Αλλά τί απαισιοδοξία είναι αυτή..Θα σε μαλώσω!! :evil: Γιατί να μην ζεί το εμβρυάκι σου??Να είσαι και λίγο αισιόδοξη βρε κορίτσι μου...Μην κάνεις άσχημες σκέψεις!! να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά..Όσο για το κλάμα, είναι της εγκυμοσύνης..κ εγώ το είχα...

Μαράκι μου κουράγιο..ούτε μήνας δεν έμεινε!!Μετα θα τα σκέφτεσαι και θα γελάς..Ελπίζω να είσαι καλύτερα απο το πρωί!!

Χρυσάνθη μακάρι να πάρεις σύντομα μεγάλη χαρά για να βγεί και το όνειρο.. ;)

Εγώ το απόγευμα θα πάω στο νοσοκομείο να δώ την γιαγιά μου οπότε μάλλον θα τα πούμε ξανά το βραδάκι..

Πολλά φιλιά..

Αααα Νίνα μου μπόρεσες και μπήκες??Θα τους μαλώσω ...μας έλειψες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα παιδιαααααααααααααααα!!!!!!!!!

τι ειναι αυτο που περασα παιδια???????τι σκατοδουλεια ειναι αυτη που δουλευω δεν αντεχω με τουσ ηλιθειους τους ξενους...πιο χαζους ανθρωπους δεν εχω γνωρισει!!!!τελικα μονο αυτοι που ζουν ελλαδα ειναι φυσιολογικοι????καλα εχουμε και κατι βλακες και απο αυτους αλλα ειναι μετρημενοι....οπως καταλαβενετε δουλευω σε σνακ μπαρ στις αναχωρισεις στο αεροδρομιο,περνανε χιλιαδες την ημερα!!!και μου σπανε ειληκρηνα τα νευραααααααααα :evil::evil::evil::evil: κουραστικα τις υστεριες μου,να θελω να τραβαω τα μαλλια μου απο τα νευρα!!!!

ευτυχως σχολασα και ψιλο ηρεμισα!!!!!

αφειερωμενο ενα τραγουδακι απο εμενα σε εσας

http://www.youtube.com/watch?v=i6fmT1_bQLM

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα καλα,τι μουλαρα ου ειμαι!!!!

Ουτε για μια καλημερα δε μπηκα το πρωι!!!! ΦΤΟΥ ΜΟΥ!!!!

Επανορθωνω λεγοντας καλησπερα :):):):):)

ΝΙΝΑ κ εμενα μου ειχαν βγαλει την ψυχη μεχρι να γινει η συνδεση!!! Βεβαια τους τηλ καθημερηνα ο αντρας μου κ τους μπινελικωνε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

STEDIM δεν ετυχε να ξαναμιλησουμε αλλα κουραγιο,δυναμη και πιστη!

ΠΙΠΙΤΣΑΚΟ κι εγω τα βασικα χρησιμοποιω στο μαμμυ ;););)

ΤΑΝΥΑ-DOSIA και σε ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-* και στον Ανεμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...

Δημητρούλα μου γλυκιά... Μη λές τέτοια πράγματα βρε καλή μου...βασικά ούτε να τα σκέφτεσαι... μια χαρά θα είναι το μωράκι σου!!

Για τον μπαμπά σου στεναχωρέθηκα πάρα πολύ αλλά ο θεός είναι πολύ μεγάλος μη χάνεις την ελπίδα σου...ποτέ! Ακόμα και αν όλα φαίνονται άσχημα εσύ μην το βάζεις κάτω...να είσαι δυνατή! Εύχομαι με όλη μου τη ψυχή να το ξεπεράσετε και να υποδεχτείτε το μωράκι σας έχοντας αφήσει όλα τα άσχημα πίσω σας! Σε φιλώ!

Μαράκι μου συμφωνώ με τη Χρύσα κουράγιο και υπομονή σε λίγο καιρό θα τα έχεις αφήσει όλα πίσω σου...Εύχομαι να νιώσεις καλά πολύ σύντομα...

Χρυσάνθη μου εύχομαι πολύ σύντομα να πάρεις πολύ πολύ πολύ μεγάλη χαρά και να ζήσεις πααααρα πολλα χρόνια!!! ;)

morouli και μόνο που χρησιμοποιείς το "πρέπει" δείχνει πόσο πίεση νιώθεις με το θέμα παιδί.... (αυτη την εντύπωση έχω, αν κάνω λάθος συγγνώμη) Βρε κορίτσι μου ο έρωτας δεν είναι υποχρέωση που πρέπει να υποστούμε....γιατί πρέπει να κάνουμε ένα παιδί... βγάλτο απο το μυαλό σου...χαλάρωσε...απόλαυσε τον έρωτα...και αν έρθει και το μωράκι, καλώς... αν δεν έρθει,προσπαθήστε ξανά τον επόμενο μήνα. Χαρείτε βρε ο ένας τον άλλον...γιατί μετά όταν με το καλό έρθει το σποράκι θα κάνετε μαύρα μάτια!!!! :lol::lol:

Κατερίνα μου κουράγιο βρε με τη δουλειά σου...δύσκολο πράγμα να έχεις να κάνεις με ανθρώπους τελικά... είμαστε δύσκολα "ζώα" οι άνθρωποι... Σε ευχαριστούμε πολύ για το όμορφο τραγουδάκι.

Συμπεθέρα σεσένα δεν θα πω τίποτα... θα στα πω μαζεμένα όταν επιστρέψεις για τα καλά....

Lollipop μου πάντα μας θυμάσαι... φιλάκια :-*:-*:-*:-*:-*:-* και σεσένα κοπέλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ........

Πόσο δε μου αρέσει αυτή η συννεφιά σήμερις.........

Μακάρι να "φτιάξει"...... έχουμε κανονίσει μπανάκι το απογευματάκι με τον αγαπημένο μου.......

Μη μας το χαλάσει τώρα.......

Σε λίγο "φθινοπωριάζει" πλέον......

Κλαψ.... κλαψ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...