Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια!

Καλό Μήνα μας εύχομαι, με πολλές-πολλές εγκυμοσύνες!

Αχ, τι ωραία που επανήλθε το mammy! Στερητικό έπαθα 2 μέρες... :laugh:

Περαστικά Νίνα! Τι πάθατε καλέ όλες με τον πονοκέφαλο? Καλλητικός είναι? :P

Δεν θα μείνω πολύ, μπήκα να πω μια καλημέρα! :) Έχω λίγες δουλίτσες, θα μπω μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Συμπεθέρα έχεις δίκιο... σήμερα έχω δουλειές... αλλά θα είμαι και εδώ να σας μιλάω που και που...

Καλό μήνα σε όλους εύχομαι να έχουμε πολλά πολλά ευχάριστα!!!

Φιλάκια!!!

http://www.youtube.com/watch?v=gWNRUVMboq4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

7.DIOSA

7.maraki24

7.nikulina

7.Χρυσα82

7.andria

7.Maimoudaki

7.christinne

7.persia

7.stedim

7.rinio23

7.σαγαπω

7.PIPITSAZOUZOUNA

7.anastasia32

7.rose25

7.mina2

7.ζουμπι

7.nefeloula

7.maria12

7.Χρυσάνθη

7.Μωρουλινη

7.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

7.dafni08

7.vasso78

7.Κ.Τ.Κ

7.giotatzo

7.tanya

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

4.Tesh

5.Anemosss 78

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Γιώργο μου...

Όλα καλά απο εδώ και πέρα...Τα καλύτερα σας εύχομαι!!!

Είπα να βάλω την γούρικη λίστα μας με το 7 :lol::lol:;);)

Χαθήκαμε γωγάκι τί να κάνουμε,όλα εντάξει με την αναβάθμιση τώρα?

Diosa μου αύριο δουλειά ε?? Καλή επιστροφή κουκλίτσα μου..Καλό κουράγιο με τις δουλειές σου σήμερα!!

Νίνα μου πονοκέφαλο ε??Περαστικά σου βρε κορίτσι!!

Δήμητρα καλές δουλίτσες και σε εσένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Πολλες καλημερες σε κοριτσια και αγορι.. ;)

Τι κανετε βρε? χαθηκαμε τελειως...πως περνατε?

gogaki..kalimera kai se sena....

ego akoma exo kapi problima...me petai ekso....ala den mpirazi!!! as gini anabaptisi....kai na pai meta kalitera!!!..

filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααααααααααααααα!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη!! Διορίστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα όλο έτρεχα για υποχρεώσεις και τώρα το έμαθα και χάρηκα πάρα πολύ!! Πέρσια σου έρχομαι Λεμεσό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Μαράκι! :woohoo: Είναι υπέροχα νέα αυτά! Ξέρω πως αγχωνόσουν για το τι θα γίνει! Καλή σταδιοδρομία κούκλα μου! Από εδώ κ πέρα όλα θα είναι ευκολότερα κ καλύτερα, θα δεις! Με το καλό κ ο γάμος κ τα παιδάκια, τώρα δεν θα έχετε πρόβλημα πια! ;):kiss:

Γιώργο μου πολύ χαίρομαι που σε "βλέπω" τόσο ευτυχισμένο! Το αξίζετε κ οι δυό σας!

Νίνα μου ο μπαμπάς μου είναι καλά, στεναχωριέται μόνο που θα αφήσει το χωριό για να κλειστεί πάλι στο διαμέρισμα. Δεν γίνεται όμως διαφορετικά, πρέπει να ξαναρχίσει την τουρνέ στους γιατρούς... Ωχ τι μας περιμένει πάλι... :( Παρασκευή βράδυ θα πάμε Λεπτοκαρυά να τους πάρουμε κ θα γυρίσουμε Κυριακή.

Σ΄ ευχαριστώ Χρύσα μου για την ευχή, αλλά έχω μια βαρεμάρα που δεν λέγεται... Αύριο μάλλον θα καταθέσω την πρόοδο στη Σχολή κ έχω να δω καθηγητές... Τους βαριέμαι αφάνταστα, άσε που πρέπει να τους κυνηγάω για να τους πετύχω... :evil: Μακάρι να τελειώσω σε μια μέρα, αλλιώς δεν γίνεται εγγραφή κ θα είμαι μετέωρη... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!! ΝΑι τώρα αρχίζει να μπαίνει μια τάξησ τη ζωή μου! Με διορίσαν λίγο μακρυά βέβαια και δεν ξέρω αν καταφέρω να κάνω βελτίωση τοπόθέτησης αλλά δεν πειράζει θα ζοριστώ λιγάκι στην αρχή και θα συνηθίσω!!

ΓΙωργο μου να στα πω επιτέλους τα συγχαρητήρια!! Τη Δευτέρα περιμένουμε νεότερα!!

Άντε κορίτσια κι αγόρι..μπήκε καλά αυτός ο μήνας!!

Οι άλλοι πού είστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Κορίτσιαααααααααααααααα!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη!! Διορίστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα όλο έτρεχα για υποχρεώσεις και τώρα το έμαθα και χάρηκα πάρα πολύ!! Πέρσια σου έρχομαι Λεμεσό!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Μαράκι μου!!! Είδες όλα κάλά πήγανε τελικά..Καλη σταδιοδρομία τώρα και η ώρα η καλή!! Μόνο χαρές απο εδώ και πέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου ευχαριστώ πολύ!!! Θα πηγαινοέρχομαι :( αλλά με το καλό αν αγοράσουμε σπίτι θα φύγουμε από εκεί..Πάλι κοντά όμως θα είμαι οπότε εμείς δεν χανόμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Χρύσααααααααααα μου!!!! Πού χάθηκες?? Ευχαριστώ παρα πολύ φιλενάδα!!!!

Φιλάκια πολλά!

Μαράκι μου έχω πολύ δουλειά σήμερα..Να δώ τί ώρα θα φύγω.. :blink:

Πάνε οι καλές οι μέρες του καλοκαιριού που ήμασταν χαλαρά.. :S

Τα κεφάλια μέσα τώρα :(:(

:P:P:P:P

Το απόγευμα όμως θα μπώ απο το σπίτι,έχω μια δουλειά στον υπολογιστή και θα ειμαι σίγουρα μέσα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου :laugh: :kiss:

Χρύσα μου κι εγώ πήγα στο χωριό σήμερα να χαιρετήσω το θείο μου που φεύγει και μετά ιδιαίτερα!! Δεν κατάφερα ούτε να φάω!!! Εχω κάτι δουλίτσες να κάνω και μετά αν προλάβω θα μπω και εγώ να τα πούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marakimouuuuuuuuuuuuu......

suxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! Mpravo re pourekka mou xarika para polu:) ante na iremiseis kiolas! twra 8a se vlepoume pio suxna:) oti kalutero sou euxomai.Pou se evalan akrivws? n eida ka8olou meta8eseis mias k dn imoun mesa se autes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sugnwmi pou grafw etsi sto asxeto alla exw mia aporia.. pote katalavainw an exw worre3ia? niw8w kati? exw ponous? 8elw auto to mina koritsia na kataferw epitelous na exw sporaki stin koilia mou:)edw k 2 mines exw kuklo 29 imerwn

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδάκια γειά σας...

Μετά απο μερικές αποτυχημένες προσπάθειες να συνδεθώ επιτέλους τα κατάφερα (δεν ξέρω για πόσο βέβαια..)

Γιώργο μου απο Δευτέρα σε Δευτέρα μας πάς!!! :P Εύχομαι και αυτή τη Δευτέρα να μας έχεις τέλεια νέα!!!

Μαράκι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσάκι μου και καλή σταδιοδρομία!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα!!! Εύχομαι τώρα που ήρθε ο διορισμός να σας έρθει και το μωράκι!! :kiss::kiss:

Χρύσα μου πολύ δουλειά πλάκωσε σήμερα ε? Δεν πειράζει θα τα πούμε το βρααδάκι!! :kiss::kiss:

Συμπεθέρα ακόμα να τελειώσεις τις δουλειές σου? άντε τελείωνε!!

Γωγάκι χαθήκαμε... Τι κάνεις?? Α να σου πώ... θέλω και γώ συνταγές ;);) αν έχεις και διαιτητικές ακόμα καλύτερα!! :P:P:P

Δημητρούλα μου... αν δεν σε δώ καλά να περάσετε στη Λεπτοκαρυά και με το καλό να έρθουν οι γονείς σου σπίτι...και μη στεναχωριέσαι όλα καλά θα πάνε!!

andria μου τι κάνεις? όλα καλά?

persia μου... για την ωορρηξία τώρα... εμένα ο γιατρός μου έχει πεί ότι ωορρηξία έχουμε 14 μέρες πρίν την επόμενη περίοδο οπότε εσύ με κύκλο 29 ημερών θα έχεις την 15η μέρα...

Τα συμπτώματα είναι χαμηλή θερμοκρασία σώματος κάποιες ώρες πριν την ωορρηξία (κάτω απο 36) αλλαγή στα υγρά (γίνονται ακριβώς σαν το ασπράδι του αυγού) και έχεις πάρα πολλα υγρά (για να βοηθήσουν το σπέρμα να φτάσει στο ωάριο) επίσης έχεις τσιμπιματάκια χαμηλά στη κοιλιά αριστερά η δεξιά αναλόγως σε ποια πλευρά γίνεται η ωορρηξία...

πάνω κάτω αυτά είναι...έχω ακούσει ότι κάποιες γυναίκες πονάνε και στη μέση όπως στην περίοδο...

ΑΑΑΑ και άλλο ένα είναι ότι έχει πολύ όρεξη ο σύντροφος σου χαχα γιατί όταν έχει ωορρηξία η γυναίκα μυρίζει πολύ ωραία στον σύντροφό της (έχει κανονίσει η φύση έτσι ώστε να γίνει η αναπαραγωγή) και εσύ έχεις περισσότερη όρεξη απο το κανονικό για τον ίδιο λόγο!! (Μη γελάτε καθόλου....ισχύει!!!)

Αυτά!!

Εγώ σε λίγο θα ξεκινήσω να πάω στο σπιτάκι μου και να τακτοποιηθώ γιατί αύριο θα πάω στη δουλειά!! Τα λέμε το βραδάκι αν προλάβω να μπώ... αλλιώς αύριο το πρωί!!!

Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου καλή ξεκούραση! Λογικά τώρα θα έχεις φύγει από τη δουλειά ή θα ετοιμάζεσαι... :)

Θεά μου ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνεις... :kiss:

Ξέρω ότι τώρα που θα κλείσω εγώ θα μπείτε οι υπόλοιπες... Δεν έχω καλό timing! Έρχεται ο αντρούλης μου σε λίγο κ θα βάλω τραπέζι...

Σας φιλώ, θα προσπαθήσω να μπω κ αύριο!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολους.. ;)

Το μαμμυ δεν ειναι ετοιμο ακομα γι'αυτο παρουσιαζει αυτα τα προβληματα..διαβαστε την ανακοινωση μολις μπαινετε στο φορουμ.. ;)

Γιωργο μου,σου ειχα στειλει αρκετα μηνυματα....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!! να σας πανε ολα καλα μεχρι τελους!! :kiss::kiss::kiss:

Μαρακι συγχαρητηρια και σε σενα για τον διορισμο σου κουκλα μου.Μπραβο ολα δεξια να σου πανε.. :kiss::kiss::kiss:

Νινα μου γλυκια σε ευχαριστω πολυ,που εγινες μελος στο μπλογκ νοστιμες συνταγες της γωγως. :kiss::kiss::kiss::kiss:

DIOSA μου,στο μπλογκ μου εχω και συνταγες διαιτης...οτι θελεις... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se euxaristw polu Diosa mou pou mou apantises toso suntoma alla 3ereis ti..exw ugra sunexws opotan dn mporw na katalavw kai ponakia eniw8a liga x8es k simera.poso kairo diarkei i wore3ia? simera eimai sti 13 mera tou kuklou mou. dokimasame 9 mera, 12, kai meta 14 eipa kai 16 k ftanei.eipame mera para mera alla 3ereis pws dn einai panta opote to 8eloume...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...