Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ??????????


merykal

Recommended Posts

kalhmera kalh mou..nomizw oti prepei na perimeneis den einai wraio pragma na fas ta moutra sou adika giati mporei na eisai k na mhn deiksei tpt..entaksei uparxoun test pou deixnoun apo thn 5 hmera sullhpshs alla an sullhpsh egine argotera..asto kalutera kane ena test an deis kathusterhsh h akoma mia xoriakh pou einai k pio sigourh...filakia k sou euxomai olopsuxa na eisai egkuoula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μένα ευχομαι καλη επιτυχια και μακάρι να είσαι εγκυούλα. όμως καλύτερα να το καθυστερήσεις λίγες μερες το τεστάκι, μπορει να βγάλει λάθος αποτέλεσμα και να στενοχωρηθείς. αν θεωρεις οτι δεν θα σε πειραξει καντο για να βγεις απο την απορία όμως είναι καλύτερα να περιμένες λίγο. φιλια μακαρι να εχεις καλα νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!δε νομιζω οτι εισαι υπερβολικη, εγω οχι μονο εχω κανει τεστ πριν την καθυστερηση, ημουν και σιγουρη οτι ημουν εγκυος, αν και το τεστ ηταν αρνητικο!!!!γι'αυτο θα σου ελεγα, να περιμενεις να εχεις καθυστερηση, για να σου βγει μια μεγαλη-μεγαλη γραμμη!!!!!! οπως και να'χει,μακαρι να εισαι εγκυος!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIAM kali epituxia koritsia mou k min agxwnesai..kalutera 2 meres upomoni para na to kaneis twra k enw mporei na eisai auto na vgei arnitiko..ti exoume "patisei" polles etsi.. eksallou stis 27 einai tou agiou fanouriou!mporei na einai k i tuxeri sou mera!!!sto euxomai!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giam καλή επιτυχία κ σε 1-2 μερούλες μακάρι να έχεις ένα μεγάλο + ή μια ωραία γραμμούλα στο τεστ (καλύτερα επέλεξε αυτό που δείχνει 5 μέρες μετά τη σύλληψη)!!! Όπως κ να 'χει, προσπάθησε να είσαι χαλαρή κ όχι με άγχος! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΙΝ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΝΕ 1ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα η γνώμη μου είναι να περιμένεις. Ξέρω τουλάχιστον τρείς περιπτώσεις που κάνανε αυτό το τέστ από την πέμπτη μέρα σύλληψης και έδειξε αρνητικό αλλά τώρα έχουν και οι τρείς από ένα αξιολάτρευτο παιδάκι...

Ξέρω ότι δεν είναι εύκολο να μην αγχωθείς αλλά για καλύτερα και εγκυρότερα αποτελέσματα να περιμένεις καθυστέρηση ή να κάνεις μια χοριακή όπως είπε και η muriam!Αλλά τι έμεινε εξάλλου? δύο μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και είναι πολύ νωρίς και από πείρα σου λέω ότι αφού τώρα ξεκίνησες στο τέλος του μήνα θα νιώθεις (όπως σχεδόν όλες οι γυναίκες που το έχουν στο νου τους) ότι είσαι έγκυος με βεβαιότητα!! Σου εύχομαι βέβαια να είσαι με όλη μου την ψυχή, αλλά σε καμία περίπτωση να μην απογοητευτείς αν δεν είσαι τελικά.Είναι πολύ φυσιολογικό! Καλή αναμονή με ψυχραιμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oles to thelloume kalh mou..apla den einai pitsa twra to paraggelnw se 20 lepta erxete...kane ligo upomonh..emeis prospathoume ena pentamhno k an den ginei kati mexri ton oktwmbrio tha ksekinhsoume eksetaseis...fantasou thn piesh pou exw egw sto muallo mou...xalara k ola tha ginoun

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ.. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας! νομίζω ότι το τεστ που δείχνει 5 μέρες μετά τη σύλληψη (και όχι 5 μέρες μετά την επαφή, προσέξτε το αυτό) είναι το SELF CLEAR. Δεν μου έχει τύχει να ακούσω κάτι αρνητικό για το συγκεκριμένο, ωστόσο καλό θα ήταν το οποιοδήποτε τεστ να γίνεται όταν πρεπει. Άλλωστε η σύλληψη μπορεί να γίνει 10-15 μέρες μετά την επαφή, συνεπώς γι'αυτό κ τα τεστ έχουν κάποιες αποκλίσεις κ οδηγούν σε λανθασμένα αποτελέσματα. Καλή επιτυχία σ'αυτή την όμορφη προσπάθεια, άγχος εννοείται ότι πάντα υπάρχει γιατί -θέλουμε δεν θέλουμε- το βάζουμε στο μυαλό μας, όμως αυτό που πιστεύω είναι ότι δεν πρέπει να γίνεται μηχανικά όλη αυτή η προσπάθεια!Είναι σαν να "πιέζουμε" τον οργανισμό μας να κάνει κάτι οπωσδήποτε κ έτσι το αποτέλεσμα δεν είναι πάντα το επιθυμητό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kανε υπομονη γλυκια μου , και γω στην ιδια φαση ειμαι , πιανω τον εαυτο μου να λυσαει να μαθει εαν ειμαι εγκυος η οχι , προσπαθουμε 4 μηνες τωρα και ολα ειναι αρνητικα , ελπιζω ναχουμε καποια θετικα αποτελεσματα στους επομενους 2 μηνες , μετα απο αυτο ...επισκεψη σε γιατρο για να βρουμε τα αιτια .Το στρες ειναι ενας βασικος παραγοντας , χαλαρωσε και απολαυσε το . Θαρθει η ωρα που θα πετας απο τη χαρα σου , εισαι νεα .

2010.pngMake an ovulation ticker]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...