Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαυρα ε ? η Σωσω 8α ξετρελλα8ει!

δεν ειναι κ πολυ οικομικα ομως ... ψαχτο λιγο παραπανω στο ιντερνετ !

Αχ βρε κοριτσια ετσι με ξεμυαλιζετε κά8ε βραδυ κ σας διαβαζω κ εχω κανει την ταινια που χω ξεκινησει (avatar)με τον αντρα μου , σηριαλ του φωσκολου ! κα8οτι την εχουμε ξεκινησει πριν 3 μερες.

Σωσωκα με Βαγκ ε ? τα γράφωωωωωω αυταααα

αν και μου την ειπες να διαβαζω κ να μην γραφω σε παράκουσα !

παω για ταινια , φωναζει ο αλλός , τα κουνουπια σα δαλματιας σκυλι με κανανε . φιλια απο κυπαρισσια ! εμεις επιστρεφουμε Τεταρτη . 8α σασ διαβασω πρωι. (πρωι , λεμε τωρα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrysoyla έγραψε:

οχι με Βαγκ με τα κοριτσια απο το τρενακι βρεθηκε!!!!

αντε μαζευτειτε και εσεις πια!!!!!

Μα ποιο ειναι αυτο το τρενακι πια;;;

δεν καταλαβαινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ουτε εσυ ? τι σκατα όλες ξαν8ιες ειμαστε ?Domini :laugh: que έγραψε:

chrysoyla έγραψε:

Μα ποιο ειναι αυτο το τρενακι πια;;;

δεν καταλαβαινω...[/quote:480cy84s] :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

Κωλοφαρδη λατρεια....

ΚΩΛΟΦΑΡΔΗ ΛΑΤΡΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

....................................

ΚΩΛΟΦΑΡΔΗ ΛΑΤΡΕΙΑ......................

ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΝΑ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΤΑΓΚΑ.................

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΖΗΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ντομ το βυζοτρενακι...δε σας πουλαω αλλα εχω μεσο την αδερφη μου

με εχει κανει διαφημισδη και εκει./...εχω λααο παντου..βαγκ δε βρηκα..τι σκατα κανει;;κοιμαται μαζι με το κινη το της;;;

εννοειται και θα παρω μερος..δε θα δειξω οτι με πειραξε το μπανακι..

που ισχυει..

αληθεια τι πανες;;που το λεει;;

ντομ φανταζεσαι σταμπα κοκινη στο μπε φορεμα;;ε που θα ειμαι να σε χαζευω..

τζουλια σε κολησαμε,ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω φανταζεσαι τη σταμπα στο φορεμα και το ταμπον στο ρουθουνι οπως μου πες;

:laugh: :laugh: :laugh:

Και γαμω τις αναμνηστικες φωτο βαφτισης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι θεα..και ο μικορς να ξερναει παντου..η γιαγια να τη πιασει λουμπαγκο..

ο μπαμπας να τον πιασει κοψιμο και η μαμα σου δηλητηριαση απο θαλασσινα την προηγουμενη μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τωρα που εφυγε η Λατρεια δεν εχω ορεξη να συνεχισω τη συζητηση

:P:P:P

Το εξπρες του βυζονυχτιου το λες εσυ τρενακι κι επρεπε εγω τωρα να καταλαβω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Πες τα ρε Τζουλιαξ!!!!

Χρυσουλα;;;;;πήγες για υπνο;

Παω κι εγω...

Τι ωραιους υπνους που κανουμε ρε κοριτσια...τις λιγοστες ωρες που κοιμομαστε...τωρα που εχει δροσισει!τελεια....

Καληνυχτα

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη δουλεια χρυς...

και γω θα πεσω σε λιγο..

απο αυριο θα ερχουμε το θοδωρη εδω..η υοθλη δουλεια.ευτηχως ειναι και η μεγαλη εδω..

ελπιζω να την παλεψουμε ολη τη βδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή Χρυσούλα μου!!!

Εσύ ξεκινάς δουλειά κι εγώ σταματάω σε 1,5 βδομάδα!!!

Έρχομαι Ελλάδα... σας το είπα;

χαχαχα!!!

Καλέ, δεν είπα καλημέρα...

Σωσώ ωραία τα παπά του Δημήτρη... αλλά ο Δημητράκης ακόμη καλύτερος!!!

Ο γκομενιάρης μας!!!

Μ’ αρέσει όπως αποκαλεί την αδερφούλα του...

Ο διαγωνισμός θα είναι μόνο κλήρωση...

Άντε, σας αφήνω για να δουλέψω...

Δε θέλω σχόλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...ξυπνησαμε στις εννια και μιση...Ντομ μου ναι ειμαι πολυυυυυυυυυυυ τυχερη ειναι πολυ καλοβολο παιδακι...κλαει μονο οταν πειναει οταν εχει κανει κακα και οταν νυσταζει...εχω να κανω σημερα παρα πολλες δουλειες...για αυτο σας αφηνω θα τα πουμε πιο μετα....να εχετε μια υπεροχη μερα ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιες!

Εμεις εδω αργια σημερα οπως σας ειχα απει και ετοιμαζομαστε για τσαρκα,μπανακια κοκ.

Ο υπνος σκατα!χαχαχαχαχα!

Φουλ κονσιλερ και παμε!χαχαχαχαχαχα!

Στη βαπτιση θα ειμαι ζομπι! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παω τωρα να ετοιμαστω...Εγω και ολη η οικογενεια!!!!!!!!!!!!

μπαι μπαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανουλίτσες!!

τι μου κάνετε?

εμεις καλάααα!

εμείς βγήκαμε για κρασάκι τελικά χθες βράδυ με τον νονό του μικρού

ωραία περάσαμε

ο νονός σούπερ, πολύ καλό παιδί και φανατικός ολυμπιακός.. χαχα

οι άλλοι οι κουμπάροι δεν μπόρεσαν τελικά να έρθουν, δυστυχώς..

που λες Μαράκι, η κουμπάρα μου δεν είναι μόνη της..

ο άντρας της είναι παιδί μάλαμα, μάλαμα όμως..

τον αγαπάω πάρα πολύ, αυτός μας τα έφτιαξε με τον άντρα μου.. χιχι

τη βοηθάει που λες πάρα πολύ σε όλα

να φανταστείς οταν αυτή είναι απογευματινή, είναι νοσοκόμα, αυτός κάθεται και φυλάει τα παιδιά..

η μητέρα της μένει σχετικά κοντά, αλλα έχει πρόβλημα ακοής και πρέπει αναγκαστικά να είναι και ο πατέρας της εκεί που είναι συνταξιούχος, οπότε οκ..

πιστεύω είναι φάση που λίγο πολύ όλες περνάμε...

αυτή το έχει πάρει λίγο βαριά, ελπίζω να το ξεπεράσει..

αύριο το πρωί θα κατέβω για κάτι τελευταία ψώνια

περιμένω και τα προσκλητήρια, ανυπομονώ να σας τα δείξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σε ολες σας

εδω δουλιτσα

ευτυχως εχει λιγη κινηση σημερα

αχ εμεις δραμα

ολη την ωρα το βραδυ στο ποδι τα μικρα

δεν ξερω ποναει η κοιλιτσα τυος πιστευω γιατι κανουν ολη την ωρα κλανιτσες ακομα και στον υπνο τους

εμεις ξεκινησαμε να τους αφηνουμε να ξυπνανε μονοι τους

ο νικος σημερα ξυπνησε στις 3 ηπιε 30γρ γαλα και την επεσε μετα τους σηκωσαμε στις 7 γιατι 7:30 πρεπει να ετοιμαζομαι

ο Νικος ξανακοιμηθηκε

ο Στελιος γαριδα το ματι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλην ολων των αλλων

μιλαμε για τρομερη αφαγια μου λεει ο αντρας μου

60γρ τρωει ο Νικος και γυρω στα 120 ο Στελιος και φρουτο και φαι

τιποτα

τι στο καλο να ειναι ;

εχω αρχισει και ανυσηχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....!

πριν 1 ωρα αναχωρησα απο το σπιτι της Σωσως! μολις φτασαμε, ο Σπυρος παλι πολεμουσε να γυρισει μπρουμιτα στο καθησματακι και οριοταν, καλα που δεν πνηγικε απο τους ιμαντες. τα εβαλα για υπνο γιατι ηταν ψωφια.

το σπιτι της Σωσως σημερα ηταν παιδικος σταθμος! χαμος! εκτος απ'τα δικα μου και το κοματι τησ (ναι! φορουσε φουστανι! ξεχασα να της το σχολιασω)ηταν και ο ανηψιος της και μιας φιλης της! το μπαλκονι εγινε παιδοτοπος! και λιγα λεω! αλλα καλα περασαμε.

την επομενη φορα βεβαια την περιμενω (δηλ θα παω να την παρω) σπιτι μου.

το βραδυ για να μην γινομαι βαρετη, κλασσικα @#$%.

χθες απογευμα που ηρθε η νουνα του Σπυρου με την κορη της ωραια περασαμε. ειναι 2,5χρ αλλα σε γενικες γραμμες πεξανε καλα. με τη Μαριαννα κυριως. οταν φευγανε ηθελε να την παρει σπιτι τους!

εφεραν δωρο για τη γιορτη της ΜΑριανας ενα τελειο φουστανακι! σαν βαφτηστικο ειναι. και εφερε και ενα κουστουμακι με μπουφανακι για το Σπυρο. την ειπα να μην τα καλομαθαινουνε. οταν γιορταζει ο ενας, οχι δωρα και για τα 2! ή αν θελει, καμια χαζομαρουλα ετσι για να εχει και ο αλλος.

Μαρκερ και πριν καιρο παλι δεν το ειχαν ριξει στη διαιτα τα αντρακια σου; μηπως περνανε παλι καμια φαση; αμαν αυτες οι @#$%^23$%^ οι φασεις! βαρεθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μας.

Τι κανετε κορες?εμεις καλα.Εχθες λιγο με στεναχωρησε το μωρακι μου γιατι μαλλον πονουσε.Το βραδυ που προσπαθουσα να την κοιμησω χτυπιοταν σαν το ψαρι και αρχισε να κλαιει!Που η Λυδια δεν κλαιει σχεδον ποτε!Ενταξει γκρινιαζει αλλα δεν κλαιει.

Ολο το χερακι της στα ουλα της και ολο να τα τριβει με οτι βρει μπροστα της.Της εδωσα ντεπον .Μονο ετσι ηρεμησε λιγο και κοιμηθηκε.Γενικα δεν της δινω,τα αποφευγω τα φαρμακα αλλα εχθες πραγματικα το χρειαζοταν.

Βγηκαμε για καφε εχθες το βραδυ με τους κολλητους μας και μου φερανε και δωρακι για τα γενεθλια μου!Ενα ζευγαρι χειροποιητα σκουλαρικια τελεια!Σφυρηλατο ασημι με τρεις κρικους ο ενας πιο μικρος απο τον αλλον και στο τελος καταληγουν σε μια μικρη λαδι πετρουλα.Τελεια αν τεριαζουν και με το φορεμα που θα βρω θα τα βαλω και στην βαφτιση.

Επισης τωρα το πρωι ηρθε η νονα μας να μας δει και μου εφερε και αυτη δωρακι!μια μπλουζα benetton!Ηταν η μερα μου σημερα!χιχιχι!

Επισης να σας πω τον πονο μου?θελω να αποκτησω μια τσαντα λουι βιτον!!!!Εδω και χρονια!Αλλα οταν ειπα στον αντρα μου την τιμη με κοιταξε καπως ετσι :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, εννοείται ότι οι γιατροί οφείλουν να σου πουν οτιδήποτε βλέπουν για να είναι καλυμμένοι! Το σημαντικό είναι ότι αυτό που είδαν δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Προσπάθησε να μην το Googlαρεις γιατί μπορεί τζάμπα να αγχωθεις. Εγώ πχ έχω διπλό ουρητήρα από αριστερά και το ανακάλυψα τυχαία σε αξονική (στο ίντερνετ έλεγε ότι κάνει ενοχλήσεις και συνήθως χρειάζεται εγχείρηση) κι ο γιατρός είπε ότι αφου δεν έχω ενόχληση όλα καλά. Εννοείται το άγχος θα υπάρχει! Είναι λογικό να αγχωνόμαστε για το αν είναι καλά τα μωράκια μας.  Εύχομαι όλα πολύ καλά!!!  
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Το κατάλαβα και εγω ότι κάπως δυσανασχετούν είναι η αλήθεια και βγάζουν παραξενιές  εμενα ο δικός μου δεν με είπε τίποτα βέβαια αλλά μόλις έφυγα λέω πως μάλλον έπρεπε να παω λίγο νωρίτερα σκέψου ο αντρας μου σκεφτόταν να πάμε μετά το Πάσχα   σίγουρα κάποιον θα βρεις εννοεται που να σου κάνει και να βολεύουν και οι ημερομηνίες  αλλη μαία βρήκες ε; Όχι αυτήν του ιδιώτη γιατρού που έχεις ; 
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Θα τα καταφέρεις, να είσαι αισιόδοξη!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Εγώ τέλος Ιουνίου λογικά, με 3 κατεψυγμένα έμβρυα. Εχεις την θετική μου σκέψη! ❤
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...