Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

οι συσπασεις μια χαρα πανε συνεχιζουν ακαθεκτες...αυριο μπαινω στον μηνα μου κ πεμπτη θα παω στον γιατρο να με δει κ θα δω τα διδυμακια της Βασιλικης κ τον παιδαρο της Κατρινας...εγω Δευτερα εχω ταμαθηματα ανωδυνου κ τα φαρμακα θα μου τα κοψει την αλλη πεμπτη στο τελευταιο μαθημα κ για να προλαβω να κανω τα μαθηματα αλλα πιο πολυ γιατι θελει να τον αφησει στανταρ μια βδομαδα απο τον 9ο μεσα...μου λεει δεν στα κοβω γιατι εισαι επικυνδυνη αμα στα κοψω σημερα αυριο μπορει να γεννησεις... :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

μα γιατι το λεει αυτο???? :blink::blink::blink::blink::blink:

ειναι το δικο μου το παιδι βιαστικο??? :blink::blink::blink::blink::blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

οποτε απο την αλλη πεμπτη θα ειμαι στη τσιτα.... :S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σε βλεπω με το που στα σταματαει τα χαπια να γεννας Ντορακι μου!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντε ωραια!πλησιαζεις και συ!!!!!!τπτ δεν εμεινε!!!απο οτι ειδα το τικερακι σου εχεις ηδη μπει στον μηνα σου.ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

σε βλεπω με το που στα σταματαει τα χαπια να γεννας Ντορακι μου!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντε ωραια!πλησιαζεις και συ!!!!!!τπτ δεν εμεινε!!!απο οτι ειδα το τικερακι σου εχεις ηδη μπει στον μηνα σου.ε?

οχι ακομα δεν εχει μπει....αν δεν μπει αυριο θα μπει την κυριακη γιατι κανονικα ο μηνας δεν αλλαζει 35 εβδομαδων νταν αλλα 35+4....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

καλως την....πολυ δυσκολη γυναικα η καραμελιτσα σου τελικα απο ποιον πηρε???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Η Ναννουκα γεννησε κ σημερα εκανε εισαγωγη η Βασιλικη αυριο γενναει κ μεθαυριο η Κατρινα μας... :):):):):):)

πολλα νινακια αυτες τις μερες θα εχουμε.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλε και εγω γενναω, το πολυ μεχρι το Σαββατο! Εμενα γιατι με βγαζετε στην απεξω, δεν το πιστευετε οτι θα γεννησω επειδη καθυστερω??? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Ntora26 έγραψε:

Καλε και εγω γενναω, το πολυ μεχρι το Σαββατο! Εμενα γιατι με βγαζετε στην απεξω, δεν το πιστευετε οτι θα γεννησω επειδη καθυστερω??? :blush:[/quote:1tr3xkpd]

SORRY SORRY SORRY... :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

κ ελεγα καποια ξεχναω...ειναι το αλτσχαιμερ βλεπεις της εγκυμοσυνης...μαζευτηκατε κ πολλες αυτες τις μερες.... :):):):):kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορα μου κρατα τον καλα εκει μεσα τον μπεμπουλη σου, στην αναγκη δωροδοκησε τον! Να τελειωνεις πρωτα και με τα μαθηματα σου, σε θελει διαβασμενη ο μικρος!

Θυμασαι που ελεγες αν γεννησει η Αναστασια ποιον θα εχω να πειραζω? Και σου ειχα απαντησει εμενα βρε θα εχεις, και εγω μεχρι τελους θα το φτασω...κατι ηξερα! :blush:

Αναστασακι οπως βλεπεις και εμεις εδω ακομα! Ακομα παιδευεστε με τον απορροφητηρα? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη κιολας Αναστασια αλλα αμα ηρεμουσε με το πλυντηριο τι θα κανατε θα πλενατε ολη μερα??? :blink::blink::blink::blink::blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ποια κοπελα το ειπε, αλλα κατι πηρε το ματι μου εδω μεσα οτι πολλες γυναικες γεννανε στην πανσεληνο... :P Λετε να εχω ακομα ελπιδες? :huh: Προλαβαινω??? :woohoo:

Ή θα καταρριψω ακομα ενα μυθο? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

Συγνωμη κιολας Αναστασια αλλα αμα ηρεμουσε με το πλυντηριο τι θα κανατε θα πλενατε ολη μερα??? :blink::blink::blink::blink::blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αχ, ρε Ντορακι, με κανεις και γελαω με το χιουμορ σου και ξεχναω τα δικα μου! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Ντορα μου κρατα τον καλα εκει μεσα τον μπεμπουλη σου, στην αναγκη δωροδοκησε τον! Να τελειωνεις πρωτα και με τα μαθηματα σου, σε θελει διαβασμενη ο μικρος!

Θυμασαι που ελεγες αν γεννησει η Αναστασια ποιον θα εχω να πειραζω? Και σου ειχα απαντησει εμενα βρε θα εχεις, και εγω μεχρι τελους θα το φτασω...κατι ηξερα! :blush:

Αναστασακι οπως βλεπεις και εμεις εδω ακομα! Ακομα παιδευεστε με τον απορροφητηρα? :woohoo:

κ εσενα στο τικερακι σου εχει γινει χοντρο σαν τις Αναστασιας..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

η Αναστασια το εβγαλε ετοιμο για το λυκειο κ εσενα θα βγει ετοιμο για να παει φανταρος..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

κ εσενα στο τικερακι σου εχει γινει χοντρο σαν τις Αναστασιας..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

η Αναστασια το εβγαλε ετοιμο για το λυκειο κ εσενα θα βγει ετοιμο για να παει φανταρος..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυ μετα απο πολυ καιρο μπηκα να δω τι μου κανετε!!!!

Εγω ακομη περιμενω να γεννησω...καθυστερει ο γιος μου !!!!!

εσεις πως εισαστε???Βλεπω σχεδον το 1/4 απο το γκρουπ μας γεννησε εεε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marietta2010 έγραψε:

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυ μετα απο πολυ καιρο μπηκα να δω τι μου κανετε!!!!

Εγω ακομη περιμενω να γεννησω...καθυστερει ο γιος μου !!!!!

εσεις πως εισαστε???Βλεπω σχεδον το 1/4 απο το γκρουπ μας γεννησε εεε?????

Μαριεττα ολες καλα ειμαστε! Ειχαμε οντως πολλα γεννητουρια! Αν καθυστερει ο δικος σου ο γιος εγω τι θα πρεπει να πω??? :blink:

Εσυ ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μπεμπες! μολις πηρα τα αλμπουμ του γαμου μας (παντρευτηκα αρχη μαιου!!!!!)

προσπαθησα να σας διαβασω πολυλογουδες μου!

σουπιτσα δεν εχω κανει καρδιοτοκογραφο κ ουτε προκειται ,κατευθειαν μαιευτηριο!ματσουκι εφαγα πριν 3 βδομαδες αλλα πολυ χαλαρα,να φανταστεις το τεστ παπ εμοιαζε εφιαλτης.

καλα οι τροποι επισπευσης τοκετου τα σπανε!!!!συμφωνω με τη σειρα προτεραιοτητας το ιδιο θα κανω!!!!

τι :blush::blush::blush: αλλα ?ξεχναω τι διαβασα!

παΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΜ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

Έχει ένα πολύ καλό έργο στο ΣΤΑΡ τώρα... μάλλον έχει λίγο γέλιο κ έχει να κάνει με μία έγκυο προς το παρόν...

αυτο βλεπω γελασα αλλα κ ανχοθηκα με την επισκληριδιο.... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

που δεν θελω να κανω κιολας καπως ετσι θα καταληξω να κυνηγαμε τον αναισθησιολογο.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

DIOSA έγραψε:

Τους κουνιαδους ευχαριστως τον αντρα σου οχι δεν ειναι σωστο κ γυναικες δεν δεχομαστε εχω κ εγω αρκετες αλλα δεν πιανει οσο κ να σε κοιτανε.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειδικα της κουνιαδας μου κ της πεθερας μου που οσο σε κοιτανε το μονο που καταφερνουν ειναι η να πονας η να εχεις πονοκεφαλο......ειναι απο την πολυ καλοσυνη που εχουν μεσα τους.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:td2jmpbd]

Καλέ πάρτον.... No problem!!! Αφού είναι για καλό σκοπό!!! :P:P:P:P:P Αχ και εσένα η πεθερά σου είναι γεμάτη καλοσύνη ε? Α ρε τυχερή!!! :P:P:P:P

Αννούλα μου γεννάς και εσύ μέχρι το Σάββατο??? Με το καλό κοπέλα μου και με έναν πόνο!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια μου!Πώς είστε;Εγώ τώρα έκατσα.Είχα πάει τη ζουζούνα μου στον παιδότοπο το απόγευμα να παίξει κι αυτή λίγο να ξεδώσει.Όλη μέρα μέσα στο σπίτι το λυπάμαι το κακόμοιρο.

Κατρίνα μου και Βασιλικούλα με το καλό να πάρετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα. :):)

Οι υπόλοιπες πώς είστε;

Μαννούλα,μην αγχώνεσαι!Κοντεύεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εδω βλεπω τηλεοραση κ εχω μια βαρεμαρα απιστευτη....

αντε να περασουν οι μερες να ερθει ο μπεμπακος μου...

εχουν αρχισει κ δεν περνανε οι μερες..... :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

Φουφου μου εσυ τι κανεις????

Γελιζ μου ναι εχω απο τις καλες πεθερουλες...

πωπωωωωω κ μονο που σκεφτομαι οτι θα παιρνει τον μπεμπη αγκαλια τσαντιζομαι κ το κυριοτερο δεν θελω να της το αφηνω σπιτι η να τον παιρνει βολτες.... :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριετάκι, που είχες χαθεί τόσο καιρό??!!Νόμιζα ότι θα είχες γεννήσει? Φαντάζομαι ότι είσαι και εσύ στο κλαμπ του "θέλω τώρα να γεννήσωωωωω!!!"

Γιούλη, εγώ γεννάω Αθήνα σε ιδιωτικό γιατί εκεί ήταν ο γιατρός μου και δεν ήθελα να αλλάξω...Αλλά αφού υπάρχεις και εσύ χωρίς καρδιοτοκογράφο και χέρι, τότε δεν ανησυχώ ;) . Δε λέω βέβαια και μεγάλα λόγια μήπως αύριο που θα πάω μου έρθει έκπληξη (αποφασίσει λόγω μη συμπτωμάτων να κάνει κολπική εξέταση :blink: και με πιάσει απροετοίμαστη).

Ακόμα να φτιάξω τη βαλιτσούλα του μαιευτηρίου. Αύριο θα το βάλω στο πρόγραμμα γιατί δεν πάει άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Ντοράκι μου!Κι εγώ βαριέμαι τρομερά.Πρόβλημα με την πεθερά ε;Άμα σε καταλαβαίνει ο άντρας σου και δεν παρεξηγείται,δε θα υπάρχει πρόβλημα.Θα μπαίνει μπροστά και θα φαίνεται εκείνος.Όχι τίποτα μη στραβώσει η πεθερά σου,του βάζει αργότερα τίποτα λόγια και σας δημιουργήσει πρόβλημα.

Εγώ είχα σήμερα κοπέλα στο σπίτι έκανε το μισό σπίτι γενική,το έγλειψε όμως και την Πέμπτη θα κάνει το άλλο μισό.Να είμαστε έτοιμοι να υποδεχτούμε τη λουλουδίτσα μου!

Α,αυτό με τις αγκαλιές που είπες μην την αφήνεις και καλά για να μην κακομάθει το μωρό και θέλει συνέχεια αγκαλιά.Εγώ το έχω ξεκαθαρίσει από τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...