Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

ντορα μου δεν ξερω αν αλλαξε κατι αλλα οταν γεννησε η αδελφη μου ουτε στο δικλινο δεν ειχε κουρτινα :S

κατρινα θα σε παρω το απογευμα να σου πω για το δωματιο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου με πέταξε πριν και τώρα μπόρεσα να ξαναμπώ!!! :angry::angry:

Σας αφήνω τώρα να πείτε τα δικά σας και πάω στο άλλο να κλαφτώ παρέα με τις φιλενάδες μου.. :P:P:P Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

:kiss: ΝΤΙΟΣΑΚΙ ΞΑΝΑΜΠΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ!!!!!!!

Αχ μωρέ μπορώ να σας ξεχάσω εγώ?? Είναι ποτέ δυνατόν? Μέσα απο εσάς "ζώ" όλα όσα δεν πρόλαβα εγώ να ζήσω... Είστε οι αγαπημένες μου μανούλες!!!! Και τα μωράκια σας τα αγαπημένα μου μωράκια ever!!! :):):kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

ντορα μου δεν ξερω αν αλλαξε κατι αλλα οταν γεννησε η αδελφη μου ουτε στο δικλινο δεν ειχε κουρτινα :S

κατρινα θα σε παρω το απογευμα να σου πω για το δωματιο ;)

Η Ναννα θα ξερει αν εχουν βαλει που ηταν εκει προσφατα...

εσυ θα μπορεσεις να δεις τι παιζει κ να μου στειλεις μηνυμα????

αν δεν εχουνε κουρτινες κ δεν βρω δωματιο μονοκλινο θα παω να γεννησω στο Αττικο εχει κατι ωραιους γιατρους ο ενας εχει μπλε ματακια :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλε μην με παρεξηγησετε επειδη εχει κουρτινες το σκεφτομαι.... :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελάρες. Δεν σας έχω διαβάσει. Είμαι σε πολύ κακή φάση και μπήκα μόνο να ευχηθώ στη Βασιλική μας...

Με το καλό αύριο να πάρεις στην αγκαλιά σου τα παιδάκια σου! Να γίνουν όλα όσο πιο ανώδυνα γίνεται και όπως ακριβώς τα έχεις στο μυαλό σου :kiss:

Κατερινάκι πήρε το μάτι μου ότι γεννάς μέσα στην εβδομάδα. Με ένα πόνο και σε σένα κοριτσάρα, αν και θα τα ξαναπούμε μέχρι τότε.

Είχαμε κανένα νέο από τη Χρύσα; Δεν έχω δει αν γέννησε κάποια άλλη. Σας φιλώ και ίσως τα πούμε μετά.

Γελίζ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

Η Ναννα θα ξερει αν εχουν βαλει που ηταν εκει προσφατα...

εσυ θα μπορεσεις να δεις τι παιζει κ να μου στειλεις μηνυμα????

αν δεν εχουνε κουρτινες κ δεν βρω δωματιο μονοκλινο θα παω να γεννησω στο Αττικο εχει κατι ωραιους γιατρους ο ενας εχει μπλε ματακια :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλε μην με παρεξηγησετε επειδη εχει κουρτινες το σκεφτομαι.... :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P[/quote:2t9bzxoo]

με αλλουνου τα ματια θα ασχολεισαι!!!!!!

ειμαι σιγουρη πως και ο μπραντ πιτ να ηταν εκει του μπεμπη σου τα ματια μονο θα προσεχες :P:P:P:P:P:P:P:P:P

θα σας ενημερωσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Wendaki!!!!

Εγώ ρώτησα για τον καρδιοκοτογράφο και μου είπε ότι δεν θα κάνω, κατευθείαν στο μαιευτήριο...(το ίδιο μου είπε και για το περίφημο χέρι) Μα, είναι λογικό?? :blink: Υπάρχει άλλη κοπέλα που να μην έχει μπει στον καρδιοτοκογράφο πριν γεννήσει???

υπάρχει, υπάρχει...εγώ είμαι αυτή!!! :P

δεν μπήκα στον καρδιοτοκογράφο,με το καλό την Παρασκευή στο μαιευτήριο!!!βέβαια στον υπέρηχο πάντα μετράμε χτύπους καρδιάς και κάνουμε ντόπλερ!

Αλλά το χέρι δεν το γλίτωσα :blink::blink::blink:

Βασούλα μου,σου εύχομαι τα καλύτερα,με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τα αγγελούδια σου :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

εκανα και το μπανακι μου ;)

παω να ντυθω τωρα......

να βαλω τα καλα μου??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αλλα τι λεω ... δεν μου κανουνε :blush::blush::blush::blush:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου με το καλό κορίτσι μου!!!! όλα καλα να πάνε!!!!

Ντόρα μου αμα είναι να σου στείλω και τον δικό μου άντρα που έχει μπλέ μάτια και 3 κουνιάδους μου και μια κουνιάδα μου που έχουν επίσης μπλέ ματια!!! :P:P:P Τότε δεν θα πονάς καθόλου!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε Βασιλική με έναν πόνο!

Ποιες θα είμαστε και την επόμενη εβδομάδα έγκυες?Μια μία θα κρατάτε τα μπεμπάκια σας αγκαλιά. :)

Ντόρα είσαι απίστευτη.Που είναι αυτοι οι γιατροι?Εγω όλο κατι γέρους και άσχημους βλέπω :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπου εδω σας αφηνω για λιγες μερες.... ;)

φιλακια σε ολες και με το καλο!!!!

προγραμματισμενες και μη, οσο λειπω , με το καλο τα μωρακια σας!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραία, χτύπησα έναν υπνάκο!!!

σε λίγο θα ξυπνήσω και τον αντρούλη μου να πάμε μια βολτούλα στα jumbo :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Βασιλική μου με το καλό κορίτσι μου!!!! όλα καλα να πάνε!!!!

Ντόρα μου αμα είναι να σου στείλω και τον δικό μου άντρα που έχει μπλέ μάτια και 3 κουνιάδους μου και μια κουνιάδα μου που έχουν επίσης μπλέ ματια!!! :P:P:P Τότε δεν θα πονάς καθόλου!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τους κουνιαδους ευχαριστως τον αντρα σου οχι δεν ειναι σωστο κ γυναικες δεν δεχομαστε εχω κ εγω αρκετες αλλα δεν πιανει οσο κ να σε κοιτανε.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειδικα της κουνιαδας μου κ της πεθερας μου που οσο σε κοιτανε το μονο που καταφερνουν ειναι η να πονας η να εχεις πονοκεφαλο......ειναι απο την πολυ καλοσυνη που εχουν μεσα τους.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Άντε Βασιλική με έναν πόνο!

Ποιες θα είμαστε και την επόμενη εβδομάδα έγκυες?Μια μία θα κρατάτε τα μπεμπάκια σας αγκαλιά. :)

Ντόρα είσαι απίστευτη.Που είναι αυτοι οι γιατροι?Εγω όλο κατι γέρους και άσχημους βλέπω :angry:

Στο Αττικο ειναι εχει πολλους ωραιους το επομενο εκει θα το κανω...κ να φανταστητε εκει ηταν να γεννησω με ενα γιατρο που μου ειχανε συστησει αλλα ηθελε 1500Ε κ δεν με επερνε δεν τον ειχα δει απο κοντα τωρα ομως που τον ειδα τα αξιζε... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου!!!!!!τι κανετε?????αχ εχω φτασει σε σημειο που δεν προλαβαινω ουτε να ριξω μια γρηγορη ματια..εμεις ξενυχταμε κ κοιμομαστε μονο με απορροφητηρα.που θα παει το χαλι μας?πολυ αγκαλια κ βολτα μας ζηταει.εσεις κοριτσακια μου?γεννησε καμια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!!το προσωπο μας τελικα δεν χρειαζεται αντιβιωτικη κρεμουλα.θα φυγουν μονα τους.βγηκαν επεςιδηξ ερχονται σε επαφη με το δερμα μας.ολα καλα δλδ!

Κατερινα(κυο) η μικρουλα καλα ειναι μετα το γαλα που της εδωσε ο αντρας σου?(εκει εχω μεινει εγω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την....πολυ δυσκολη γυναικα η καραμελιτσα σου τελικα απο ποιον πηρε???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Η Ναννουκα γεννησε κ σημερα εκανε εισαγωγη η Βασιλικη αυριο γενναει κ μεθαυριο η Κατρινα μας... :):):):):):)

πολλα νινακια αυτες τις μερες θα εχουμε.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

καλως την....πολυ δυσκολη γυναικα η καραμελιτσα σου τελικα απο ποιον πηρε???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Η Ναννουκα γεννησε κ σημερα εκανε εισαγωγη η Βασιλικη αυριο γενναει κ μεθαυριο η Κατρινα μας... :):):):):):)

πολλα νινακια αυτες τις μερες θα εχουμε.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ντορακι μουυυυυ!!! :kiss::kiss: ευχαριστω για την πληρη ενημερωση!!ουαου!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: απο τον μπαμπακα της πηρε η καραμελιτσα μου.ως τα 2,5 του ηθελε αγκαλια! :blink: την εκατσα! πως πανε οι συσπασεις σου ????

Νανουκα να σου ζησειιιιιιιιιι!!να ειναι παντα γερο κ ευτυχισμενο.καλη λοχεια να εχεις!!!

Βασιλικη μου με το καλο τα διδυμακια σου!!!!με κανεναν πονοοοοοοοοο!!!

Κατρινακιιι!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!με κανεναν πονο κ συ!!!ολα να πανε τελεια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...