Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

soupitsa έγραψε:

Wendaki!!!!

Εγώ ρώτησα για τον καρδιοκοτογράφο και μου είπε ότι δεν θα κάνω, κατευθείαν στο μαιευτήριο...(το ίδιο μου είπε και για το περίφημο χέρι) Μα, είναι λογικό?? :blink: Υπάρχει άλλη κοπέλα που να μην έχει μπει στον καρδιοτοκογράφο πριν γεννήσει???

που εισαι βρε Κατερινουλα μου ?????

στειλε μου το κινητο σου σε πμ να σε παρω ΑΝ γεννησω ,να σου δωσω κι εγω το δικο μου ......

καρδιοτοκογραφους εχω κανει παρα πολλους ..αλλα νομιζω οτι και με τον υπερηχο μπορει να μετρησει του παλμους του εμβρυου..

χερι ουτε εγω εφαγα τη γλιτωσα !!παρατριχα ομως να φαω χθες!

ευτυχως ακομα ....ανεγγιχτη! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεραα!!! :):):):):):)

τωρα σηκωθηκα κι εγω απο το κρεββατι..Χτες βραδυ τα ποδια μου ηταν νταουλια!!! :dry::dry::dry:

νανααααχ...κοριτσι μου να σου Ζησει και παλι!! :kiss::kiss: μας εφαγες στη στροφη ε? ;);) θελουμε την εμπειρια σου..στο Ελενας..να ξερουμε τι μας περιμενει..αυριο!!Βασιλικη..τι θα κανουμε ανευ δωματιου? :blink::blink::blink::blink: μας βλεπω σε δικλινο!! :(:(

mitsi..σε καταλαβαινω απολυτα!Πηγες να παρεις και παπουτσι?εχω ουτε σαγιοναρα..δε τολμαω να παρω!!Η κουνιαδα μου χτες τα εβλεπε και γελαγε.. :dry::(:(:(

fotini και sia..τι παθατε καλες μου?τουμπες βλεπω..τα καλα τα δικα μου..στη μπανιερα..βεβαια εγω ημουν στον 7ο τοοτε!!Ειχα χεστει πανω μου!!!!Προσοχη κοριτσια!Παντως εμενα ο γιατρος με μαλωσε που του το ειπα μετα απο 3 μερες κι οχι αμεεσως!και με εστειλε να παω για υπερηχο..παρολο που του ειπα οτι το νοιωθω να κλωτσαει! :S

Sia....με το καλο να δεις το μπουμπουκι σου..αγωνια εε?

Ντορακι μου καλοοο με συγκινησες..αλλα ασε τα δωρα..καλα σου λεει η Βικυ..για..να βοηθησεις με τα μωρα να ερθεις!!χιχι..εκεινο το απογευμα..θα εχω γεννησει..θα ειμαι κομματια!! :whistle::whistle:

Αννουλα-Θεκλακαι εσεις με το καλο τη Παρασκευη??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Πωπωωω μωρα αυτη την εβδομαδα!!

WENDY..τι εγινεεε?ειδες αιματακι?χτες ρωτησα το γιατρο μου..το ιδιο πραγμα..ειδα προχτες μια σταγονιτσα!Ξερεις τι μου ειπε?Θα κατσεις μεχρι τη Πεμπτη που γενναμε..ΤΑΒΛΑ!!!!ξαπλα στο κρεββατι ολη μερα!μη μου κανεις κανενα προωρο τοκετο!! :huh: Φαντασου..για 3 μερες..Κατσε λοιπον κατω και μη κουνιεσαι πολλα πολλα ..Βασουλα μου..προληπτικα..εε?και στο φιναλε..αν ο μπεμπης θελει να ερθει..καλως να ερθει..!!Ειδες κι η Βασουλα..πηγε σε εφημερια..και παλι ευχαριστημενη ηταν!

φουφου μου...μην σε ανησυχει..τοοσο το grade 3..symbainei ..Και για να σε καθυσηχασω..οταν ημουν στον 9ο στην Ελενα..ειχα γραδε3 απο την αρχη αρχη..και ελεγα παει το μωρο δε θα τρεφεται σωστα..Τελικα..η Ελενα εφτασε 4 κιλα να γεννηθει στις 41 και2!!!σε ρωτησε αν καπνιζεις?? :dry:

λαμπρινη..κουραγιο ..σε νοιωθω με το πονο..απολυτα..Κουραστηκες σιγουρα γιαυτο πονας!ετσι δεν ειναι?

Βασιλικη..πως εισαι σημερα???cool..ή τα εχεις παιξει? :blush::blush::blush:

Γελιζ..μου καλο μου κοριτσακι..χαιρομαι που εισαι καλα..σε εχω στο μυαλο μου!καλημερα σου!τελειοο τραγουδι!!αλλα ξυνεις πληγες! ;);););)

σουπιτσα..μου σε εχει πιασει αγωνια βρε?ακομα δεν ειναι η ωρα του να ερθει!κατσε κι απολαυσε το ακομη οοσο μπορεις...Εγω εχω σπαστει που ΠΡΕΠΕΙ..να το βγαλω νωριτερα..Επειδη ο γιατρος μου θα εφευγε..1η Σεπτεμβρη!Μολις χτες μου ομολογησε..οτι δεν θα φυγει μαλλον..αλλα για καλο και για κακοοο...να το παρουμε..μιας και ειναι και "μεγαλουτσικος"!

και μετα απολο αυτο το σεντονι..Θεε μου κανε να μη με πεταξει εξω!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

βασουλα μου αισθανομαι διαφορα :P:P:P:P:P:P

ανυπομονω!!!

εχω λιγο αγχος...

χαιρομαι :P:P:P

και ψιλοφοβαμαι...

αυτα :blush::blush::blush::blush:

οσα ακριβως αισθανομουν χθες ...το ενιωσα τοσο κοντα ...

λογικο ειναι να φοβασαι Βασουλα ...ααααααααχ αλλα μετα θα εχεις

δυο παιδακια ...... :)

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!

ελπιζω αυριο ,να μας ενημερωσει καποια κοπελα ετσι ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Wendaki!!!!

Εγώ ρώτησα για τον καρδιοκοτογράφο και μου είπε ότι δεν θα κάνω, κατευθείαν στο μαιευτήριο...(το ίδιο μου είπε και για το περίφημο χέρι) Μα, είναι λογικό?? :blink: Υπάρχει άλλη κοπέλα που να μην έχει μπει στον καρδιοτοκογράφο πριν γεννήσει???

Σουπίτσα ούτε εγώ μπήκα καρδιοτοκογράφο ούτε έχω "φάει χέρι". Λες να έχουμε τον ίδιο γιατρό?? ΠΟυ θα γεννήσεις με το καλό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

οσα ακριβως αισθανομουν χθες ...το ενιωσα τοσο κοντα ...

λογικο ειναι να φοβασαι Βασουλα ...ααααααααχ αλλα μετα θα εχεις

δυο παιδακια ...... :)

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!

ελπιζω αυριο ,να μας ενημερωσει καποια κοπελα ετσι ????[/quote:12451zwd]

χμχμχμχμ εμεν ατι με εχετε εδω??εε?πηρες κινητο ΒασουλαWENDY?εχω μονο το σταθερο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέκλα μου εσένα σε ξέχασα :blush::blush::blush::blush:

Δηλαδή την Παρασκευή είναιη μεγάλη μέρα και για σένα. Να σου ευχηθώ και σένα να πάνε όλα καλά (που θα πάνε ειμαστε γουρλίδικο φόρουμ εμείς) και με έναν πόνο!! Αυτό με τους γονείς το καταλαβαίνω απόλυτα!! Και οι δικοί μου έτσι είναι αλλά τι να κάνεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την Κατερινα μας ...

δυο ετοιμογεννες στην παρεα!!!!! εσυ και η Βασουλα ...

ετοιμασες βαλιτσα???θα ειστε με την συμπεθερα στο ιδιο δωματιο ???? :laugh:

Κατερινα μου αν γεννησω αυτην την βδομαδα θα με ξεγεννησει συνεργατης του στην γενικη κλινικη οχι στο ιπποκρατειο ...

Αν γεννησω την ερχομενη βδομαδα τοτε θα παω στο ιπποκρατειο ...

ξαπλα δεν μπορω να ειμαι με τιποτα ..αισθανομαι σαν αρρωστη ..

ασε που μπηκα στον μηνα μου ....οποτε αν ειναι να ερθει ..τι να πω ας ερθει !!!!!...ο αντρας μου χθες μου ελεγε οτι παρακαλουσε να γεννησω :blink:

τι αναγκη εχει ?????θα περασει το ζορι μου ?????? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας πω και εν συντομία τα δικά μου νέα...

Πήγαμε εχθές στον γιατρό. Το παλικαράκι μου είναι τέλεια και υπερβολικά ζωηρός. Φτάσαμε κοντά στα 3900 και ο γιατρός είπε ότι θα περάσουμε τα 4 κιλά αν γεννήσω στην ΠΗΤ μου...Αμυνιακό υγρό μπόλικο και ο πλακούντας μία χαρά.

Τον ρωτάω πότε θα γεννήσω και μου λέει δεν ξέρω!Μπορεί σε 2 ώρες μπορεί και μετά την ΠΗΤ μου... Όπως καταλαβαίνετε εκεί του ρίχνω την βόμβα για πρόκληση (όπως σας έχω πει είναι εναντίον τουλάχιστον πριν την ΠΗΤ). Του εξηγώ το προβλημα με την δουλειά του αντρούλη μου και τα λοιπά... Με λίγα λόγια δέχθηκε να μου κάνει πρόκληση στην ΠΗΤ μου με μία προυπόθεση. Να έχει μαλακώσει έστω και λίγο ο τράχηλος μου. Μου εξήγησε ότι με την πρόκληση αυξάνονται οι πιθανότητες για καισαρική αλλά αν δεν είμαι καθόλου έτοιμη εγώ τότε οι πιθανότητες είναι ακόμα πιο ανεβασμένες.

Έτσι αν δεν έχω γεννήσει φυσιολογικά μέχρι της 2/9 θα πάω το πρωί να με δει κα αν έχει μαλακώσει ο τράχηλος το βράδυ μετά τις 12 μπαίνω με εισαγωγή στην κλινική (μετά τις 12 για να μην χρεωθώ την ημέρα)

Κορίτσια νομίζω δέχθηκε και έτσι έυκολα επειδή το μπουλουκλάκι μου είναι ήδη θηρίο κα που θα φτάσει η κατάσταση....

Αυτά από μένα....

Βασιλικούλα Διδυμομανούλα υπομονή.... Αύριο είναι η μεγάλη μέρα.... Κάνε κάτι σήμερα να ηρεμήσεις. Βγες μία βόλτα με τον αντρα σου.... Πάτε για φαγητό και γλυκο....μαμ μιαμ να ξεχαστείς αν μπορείς....

Αναστασία και Κατερίνα (κύο)που είσαστε??? Άντε βάλτε καμιά φωτογραφία να δούμε τα κουκλιά σας!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη μου θελω να πιστευω οτι δεν ετοιμαζομαι ακομη ...

τωρα αν ερθει τι να του πω ????

Αν ερθει αυτην την βδομαδα θα γεννησω στην γενικη ..

αν ερθει την επομενη στο ιπποκρατειο με προκληση ...

μεχρι τις 3 μου ειπε ο γιατρος μου θα εχω γεννησει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Γιουλη μου θελω να πιστευω οτι δεν ετοιμαζομαι ακομη ...

τωρα αν ερθει τι να του πω ????

Αν ερθει αυτην την βδομαδα θα γεννησω στην γενικη ..

αν ερθει την επομενη στο ιπποκρατειο με προκληση ...

μεχρι τις 3 μου ειπε ο γιατρος μου θα εχω γεννησει ....

Βασούλα μου χωρίς παρεξήγηση... Αλλά ο γιατρός σου είναι πολύ βλάκας....

Σου εύχομαι να μείνει ακόμα λίγο μέσα ο μπέμπαρος!! Όσο γίνετε...

Γιατί όμως σου είπε μέχρι τις 3 θα έχεις γεννήσει?? Και γιατί με το καλό δεν κάνεις πρόκληση λίγο πιο αργά??

Ειλικρινά επειδή σε μένα δεν υπήρχε το θέμα να γεννήσω με πρόκληση πριν την ΠΗΤ μου μου φαίνεται λίγο περίεργο που οι γιατροί βάζουν με πρόκληση τις γυναίκες στην 37η ή 38ή εβδομάδα!! Έτυχα μάλλον σε γιατρό που είναι του "φυσικού τρόπου"!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινα μου ακομη καλα ειμαι!!!

μπορω να σου πω πως αυτο που με αγχωνει πιο πολυ σημερα ειναι το αν θα βρω δωματιο :S:S:S:S:S

αν μπω με αλλη θα σαλταρω!!!!!!!!!

και φυσικα αποψε που θα μπω αν ειμαι με αλλη δεν θα ηρεμισω λεπτο :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Γιουλη μουυυυυυυυ τι μπεμπαρο εχεις 3900kg??????????????

2 Σεπτεμβριου ε?????

πω πω αν γεννουσες στο ιπποκρατειο μπορει να ημασταν και μαζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GOODMORNING ANGELS & ANGELAKIA :blink::blink::blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

πως το μιλαω το αγγλικο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι κανετε????εγω ειμαι μια χαρα ο μπεμπης με εχει ταραξει στο κλωτσιδη... :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Βασιλικουλα κυριακη θα βγεις λογικα εεε???

Κατρινα μου εσυ λογικα Δευτερα θα βγεις οποτε θα σε δω 2 φορες....δεν την γλιτωνεις.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

οπως κ η Βασιλικη ετσι κ εσυ ασε τα δωρα,δεν θελουμε δωρα,δεν χρειαζεται.... :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

ΔΕΝ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ....ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑ... :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

τα δωρα δεν ειναι για ΕΣΑΣ.... :P:P:P:P:P:P:P:P:P

ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΔΩΡΟ Η ΟΧΙ..... :P:P:P:P:P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ναννουκα μου σαν να ερωτευτηκες ξανα μου φαινεται... :lol::lol::lol::lol::lol:

κ εγω εχω καψουρευτη απο τωρα που να βγει κιολλας... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε και άλλο κοριτσάκι?? Νανα να σου ζήσει το μωράκι σας!!! Να είναι πάντα γερό!!!

Κατρίνα μου τέλειο είναι το τραγούδι ναι!! Ε δεν πειράζει μωρέ που ξύνει πληγές, χαλάλι ;);) Γεννάς τη Παρασκευή καλό μου??? Άντε με το καλό!!! Όλα να πάνε τέλεια εύχομαι!!!

Βασιλικούλα μου ήρθε και η δική σου ώρα ε?? :):) Με το καλό και εσύ κοριτσάκι μου!!!! Όλα να πάνε τέλεια και σεσένα!!!

Wendy μου εύχομαι όλα να εξελιχθούν όπως επιθυμείς!!!

Σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

και sorry που δεν αναφέρομαι σε κάθε μια ξεχωριστά... δανείζομαι το ποστ της Κατρίνας και επαναλαμβάνω όσα έγραψε!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

Βασούλα μου χωρίς παρεξήγηση... Αλλά ο γιατρός σου είναι πολύ βλάκας....

Σου εύχομαι να μείνει ακόμα λίγο μέσα ο μπέμπαρος!! Όσο γίνετε...

Γιατί όμως σου είπε μέχρι τις 3 θα έχεις γεννήσει?? Και γιατί με το καλό δεν κάνεις πρόκληση λίγο πιο αργά??

Ειλικρινά επειδή σε μένα δεν υπήρχε το θέμα να γεννήσω με πρόκληση πριν την ΠΗΤ μου μου φαίνεται λίγο περίεργο που οι γιατροί βάζουν με πρόκληση τις γυναίκες στην 37η ή 38ή εβδομάδα!! Έτυχα μάλλον σε γιατρό που είναι του "φυσικού τρόπου"!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

βρε Γιουλη μουυυυυυυυ τι μπεμπαρο εχεις 3900kg??????????????

2 Σεπτεμβριου ε?????

πω πω αν γεννουσες στο ιπποκρατειο μπορει να ημασταν και μαζι!!!

¨Αστα να πάνε. Στην αρχή νομίζα ότι είχα ζάχαρο (άλλα ευτυχώς οι μετρήσεις ήταν σούπερ)και για αυτό ο μπέμπαρος ήταν μεγαλούτσικος από την αρχή.

Μετά βέβαια έμαθα ότι εγώ γεννήθηκα 3800 κα ο άντρας μου 4200. Έτσι λύθηκε το μυστήριο. Ο γιατρουδάκος μου πάντως είναι κουλ.... Μου ξαναείπε ότι έχω την υποδομή να τον γεννήσω φυσιολογικά και έτσι προχωράμε ακάθεκτη.... :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου καλημερα ..

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου ...

πανω απο ολα γερος να ειναι κι ας ερθει οποτε θελει ..

καποια πραγματα δεν ειναι στο χερι μας ...

Και σε εσενα ευχομαι με ενα γερο μωρακι μεσα απο την καρδια μου..

εισαι πολυ αισιοδοξη ...θεμα χρονου ειναι να ερθει το επομενο μωρακι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Giouli30 έγραψε:

Βασούλα μου χωρίς παρεξήγηση... Αλλά ο γιατρός σου είναι πολύ βλάκας....

Σου εύχομαι να μείνει ακόμα λίγο μέσα ο μπέμπαρος!! Όσο γίνετε...

Γιατί όμως σου είπε μέχρι τις 3 θα έχεις γεννήσει?? Και γιατί με το καλό δεν κάνεις πρόκληση λίγο πιο αργά??

Ειλικρινά επειδή σε μένα δεν υπήρχε το θέμα να γεννήσω με πρόκληση πριν την ΠΗΤ μου μου φαίνεται λίγο περίεργο που οι γιατροί βάζουν με πρόκληση τις γυναίκες στην 37η ή 38ή εβδομάδα!! Έτυχα μάλλον σε γιατρό που είναι του "φυσικού τρόπου"!!

Η γνωμη του γιατρου μου ειναι να ερθει οταν ειναι η ωρα του ..αλλα..εγω ηθελα να γεννησω στο νοσοκομειο που ειναι ο γιατρος μου ..αν περιμεναμε μεχρι τις 39 w μπορει ηδη να γεννουσα και το νοσοκομειο να μην ειχε εφημερεια( οποτε θα πηγαινα στην γενικη )

αναγκαστικα γινεται με ραντεβου...... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

κατρινα μου ακομη καλα ειμαι!!!

μπορω να σου πω πως αυτο που με αγχωνει πιο πολυ σημερα ειναι το αν θα βρω δωματιο :S:S:S:S:S

αν μπω με αλλη θα σαλταρω!!!!!!!!!

και φυσικα αποψε που θα μπω αν ειμαι με αλλη δεν θα ηρεμισω λεπτο :blink:

Βασιλικουλα δεν θα επρεπε να εχουν φροντισει να σου βρουν δωματιο αφου ειναι προγραμματισμενη η καισαρικη?????

αν κ δεν νομιζω εχεις διδδιμακια οποτε κατι θα κανουν θα χρειαζεσαι καποιον διπλα σου...

πωπω λες να την πατησω?αν δεν μπω σε μονοκλινο θα μπω σε τριλκινο τι δυο τι 3....σιγα μην τους πληρωσω κ απο πανω για δικλινο θα κανω υπομονη 4 μερες...νευριασα τωρα....που θα κοιμηθει ο αντρουλης μου που θα θελει να μεινει μαζι μου???? :angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

¨Αστα να πάνε. Στην αρχή νομίζα ότι είχα ζάχαρο

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κι εγω 4200kg γεννηθηκα ..ο αντρας μου 3800 ..να δουμε ποσο θα βγει και ο δικος μας ...

πριν μερικους μηνες γεννησε φυσιολογικα μια γνωστη μας το μωρακι της ,ποσα κιλα λες????????4700Kg !!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

τωρα το μωρακι ειναι 3 μηνων και φοραει 8μηνο!!!!!!!!!!εχεις να πεις κατι μηπως?????? :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλη μου θα μπω απο σημερα μεσα ...

μεχρι τις εξι μου ειπε να ειμαι εκει....

οποτε το βραδυ μας θα το περασουμε στο ελενα :P:P

γιελιζ μου σε ευχαριστω και σου ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις κι εσυ οσα μωρακια ονειρευεσαι :kiss:

ντορα μου ο αντρας σου μπορει να μεινει μονο αν εισαι σε μονοκλινο!!!

αλλιως η συνοδος πρεπει να ειναι γυναικα ;)

ελπιζω να βρω κατι γιατι με δυο μωρα αν εχω κι αλλη στο δωματιο να δω πως θα την παλαιψω :S

παντως ρωτησα το γιατρο και μου ειπε οτι δεν μπορω να κλεισω δωματιο νωριτερα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

γιουλη μου θα μπω απο σημερα μεσα ...

μεχρι τις εξι μου ειπε να ειμαι εκει....

οποτε το βραδυ μας θα το περασουμε στο ελενα :P:P

γιελιζ μου σε ευχαριστω και σου ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις κι εσυ οσα μωρακια ονειρευεσαι :kiss:

ντορα μου ο αντρας σου μπορει να μεινει μονο αν εισαι σε μονοκλινο!!!

αλλιως η συνοδος πρεπει να ειναι γυναικα ;)

ελπιζω να βρω κατι γιατι με δυο μωρα αν εχω κι αλλη στο δωματιο να δω πως θα την παλαιψω :S

παντως ρωτησα το γιατρο και μου ειπε οτι δεν μπορω να κλεισω δωματιο νωριτερα :(

στο Αττικο ειχε κ αντρες συνοδους δεν τους λεγανε τιποτα αλλα κ να αφησουν ειναι ταλαιπωρια στην καρεκλα....

σουιτες θα εχει σιγουρα κενες αλλα θελουν 1000Ε θα παει μια φιλη μου.... :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου... θα έρθει και το δικό μου μωράκι... που θα πάει!!! :P:P:P

Πάντως τα νοσοκομεία σας εκεί καμία σχέση με το νοσοκομείο που ήμουν εγώ... ο άντρας μου 11 μέρες δίπλα μου κοιμόταν σε πολυθρόνα-κρεβάτι και είμασταν και σε 4κλινο... παράξενο αυτό να μην αφήνουν τους άντρες δίπλα στις γυναίκες τους αν είναι και άλλες στο δωμάτιο...

Επίσης και κάτι άλλο που μου κάνει εντύπωση, αν έχω καταλάβει καλά πληρώνετε λεφτά και στο δημόσιο νοσοκομείο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...