Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου δίκιο έχετε ...

Ευτυχώς ήδη είστε εγκυούλες αλλιώς στάνταρντ θα σας είχα γκαστρώσει εγώ!

Αντε να δούμε θα δούμε τίποτα την Τετάρτη;

Μου φαίνεται πως θα μάθεται όλες και εγώ θα μείνω τελευταία...

Αγγελικούλα ... σιγά να μη γλύτωνες από την αγοροχρονιά ... κάτι μου λέει πως όπου να ναι ... σου έρχομαι και εγώ...

Καλά είναι τα αγοράκια ... φτάνει το δεύτερο να είναι κοριτσάκι ... χιχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!

Από χθες έχω σκάσει :( Χθες είδα λίγη σκούρα καφέ βλένη και είχα και πονάκια , πήρα του γιατρό μου και μου συνέστησε ξάπλα για 3 μέρες μέχρι να κατέβω Σάμο να με δει. Είναι απ την άμνιο λέει ίσως το παράκανα και εγώ αυτές τις μέρες λίγο. Έχω κατατρομάξει. Ευτυχώς σήμερα δεν έχω τίποτα αλλά θα μείνω στο κρεββάτι. Έτσι θα χάσω και τη συνάντηση με τα κορίτσια που τόσο πολύ λαχταρούσα :( θα είμαι μαζί τους νοερώς!!!

Την Πέμτπη πρωί πρωί γυρίσω στο νησάκι μου και στον αντρούλη μου, που μου έλειψε πολύ.

Εύχομαι να είστε όλες καλά. Σας φιλώ γλυκά γλυκά :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά!

Ευχομαι και είμαι σίγουρη πως δεν είναι τίποτα!

Απλά κουράστικες ίσως λίγο παραπάνω και δεν πήρες όλη την ξεκούραση της άμνιο που έπρεπε.

Προσπάθησε να χαλαρώσεις και είδες ... ήδη πας καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Ειρινάκι μου να είσαι καλά :kiss:

Αυτό μάλλον έγινε δεν ξεκουράστηκα όσο έπρεπε βλέπεις είχα και άλλες δουλειές που έπρεπε να γίνουν στην Αθήνα και κουράστηκα αλλά τώρα δεν κάνω τπτ πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!! :kiss::kiss::kiss:

Μαριαλενα μου μην αγχωνεσαι κι εγω μετα τις διακοπες (απο την κουραση λογικα) ετσι ημουν για 10 μερες περιπου, μια ειχα καφετια, μια δεν ειχα....πιο πολυ ειχα το πρωι που ξυπνουσα!!!! Ξεκουραση κι ολα καλα θα πανε!!!! ;):kiss:

Ειρηνη μου αντε με το καλο να μαθετε την Τεταρτη!!! :P:P

Λενακι μου και η δικη μου κοιλια ειναι μυτερη αλλα ο μπουμπουκος μου ειναι λιγο τεμπελακος....μαλλον μοιαζει στο μπεμπη της Ζωητσας!!!! ;):P:P:P

Κοριτσαρες μου φιλακια σε οοοοοοοολες!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου!!

Πως ειστε σημερα??

Η μικρη ειναι διπλα στην γιαγια και ετσι πινω το καπουτσινο

μου ησυχη! τι ωραια που ειναι! Ο μπαμπας μας ακομα κοιμαται μιας

και εχει ρεπο σημερα.

Ελενη μου απο την κουραση θα ειναι στανταρ.Ξεκουρασου και

ολα θα πανε τελεια! Μην ανησυχεις! :kiss:

Αγγελικη αγορακι και εσυ?? Τι γινετε με αυτον τον Μαιο!

Αγορομηνας!!!! :)

Ματινακι μου γερα να ειναι και ας κανουν οτι θελουν! Απλα μερικες φορες ποναει τοσο πολυ που δεν ξερω τι να κανω εκεινη την ωρα.Αλλαζω χιλιες στασεις μπας και γυρισει αλλα δεν βοηθαει παντα!

Η ζουζουνα σου τι κανει?? Τι ωρα ξυπναει το πρωι??

Την καλημερα μου σε ολες!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλουμπιτσες

:kiss: :kiss:

μολις εκανα εξεταση για αντισωματα ανεμοβλογιας!!αλλα θα παρω αποτελεσματα την δευτερα!!

αν κολησεις απο καποιον εμφανιζετε αμεσως ξερετε??η μπορει και μετα απο μια βδομαδα??

το βραδυ με ποναγαν τα κοκαλα της λεκανης και του ποπου δεν μπορουσα να κοιμηθω σε κανενα πλευρο,δεν ξερω γιατι!!!και το κοριτσακι μου επειδη ημουν ανυσηχη και ολο στριφογυρνουσα δεν το αφησα να κοιμηθει και ολο με κλωτσουσε με ποναγε χαμηλα λιγουλι,δεν ηξερα τι να κανω ετσι αρχισα να χαιδευω το σημειο το οποιο την ενιωθα και σταματησε!!!αχ μας καταλαβαινουν τα νινακια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα σε ολες :):)

ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΜΟΥ ξεκουρασου και θα περασει σιγουρα δεν ειναι τιποτα .αντε πλησιαζουν οι μερες να επιστρεψεις στον αντρουλη σου :):)

εχθες πηγαμε στο γιατρο και ειδαμε παλι το νινακι μας (ο πριγκιπας μου λεει ο αντρας μου -παει αυτος εχει ξετρελαθει :silly: :silly: )μεγαλωσε κοριτσια ειναι 350 γραμμαρια :woohoo: .ολα μια χαρα λεει ο γιατρος .αλλα πολυ ησυχος βρε παιδι μου .μα δεν κουνιεται καθολου ρωτησα μια χαρα κουνιεται απλα εσυ δεν το παιρνεις χαμπαρι μου ειπε :blush:

εχθες το βραδυ παντως ειχε σφινωθει κατω κατω στην μητρα και δεν μπορουσα ουτε να κουνηθω ουτε να κοιμηθω :lol::lol:

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ακομη κοιμασαι ? περιμενουμε νεα απο την συναντηση .κοριτσια τον β επιπεδου που θα τον κανετε ?εμενα μου ειπε στο ιασω αλλα μηπως να βρω κανενα πιο εξιδικευμενο κεντρο ? τι λετε ?

πολλα πολλα και γλυκα φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

καλημερα κοιλουμπιτσες

:kiss: :kiss:

μολις εκανα εξεταση για αντισωματα ανεμοβλογιας!!αλλα θα παρω αποτελεσματα την δευτερα!!

αν κολησεις απο καποιον εμφανιζετε αμεσως ξερετε??η μπορει και μετα απο μια βδομαδα??

το βραδυ με ποναγαν τα κοκαλα της λεκανης και του ποπου δεν μπορουσα να κοιμηθω σε κανενα πλευρο,δεν ξερω γιατι!!!και το κοριτσακι μου επειδη ημουν ανυσηχη και ολο στριφογυρνουσα δεν το αφησα να κοιμηθει και ολο με κλωτσουσε με ποναγε χαμηλα λιγουλι,δεν ηξερα τι να κανω ετσι αρχισα να χαιδευω το σημειο το οποιο την ενιωθα και σταματησε!!!αχ μας καταλαβαινουν τα νινακια μας!!!!

Καλημερα Ρεββεκακι μου!!!

Τα κοκκαλα πονανε επειδη αλλαζει η μορφολογια του σωματος μας.Ανοιγει δηλαδη η λεκανη για να χωραει το νινι και να προετοιμαστει για τον τοκετο.Το κακο ειναι πως ανοιξεις πολυ μετα δυσκολα επαναφερεται στο αρχικο της σχημα... Δυστυχος δεν μπορεις να κανεις τιποτα για τον πονο...μονο να βρεις καμια σταση να σε βολευει η να κοιμηθεις με ενα μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια σου..

Εμενα γιαυτο τον λογο με εχει πεθανει η μεση μου τον τελευταιο μηνα..

Τα συμπτωματα αν δεν καν λαθος μετα απο 5 με 6 μερες εμφανιζοντε..Δεν ειμαι τελειος σιγουρη ομως.Καλα εκανες και εκανες την εξεταση.Δεν θα εχεις τιποτα να δεις. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου γλυκο!!!ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!

εμενα η λεκανη μου ειναι πολυ στενη!!!!μαλλον γιαυτο!!!

υπομονη!!!

αχ BREEZE ποσο μεγαλωσε το αγορακι σου!!!!



Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκα μου μια χαρα αποτελεσματα θα εχεις!!!! ;):kiss::kiss: ΑΑΑΑ!!!!Βλεπω εχει και τα καλα της η λεκανη μου.....δε χρειαζεται ν'ανοιξει!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Breeze μου ολοκληρος αντρας εγινε!!!!! :P:P

Λενακι μου της δινω γαλατακι 7:30 με 8:00 και σχεδον παντα, ξανακοιμαται ως τις 10, 10 και!!!!Αν δε δουλευω και ειμαι εγω σπιτι μπορει και 11, πως το καταλαβαινει δεν ξερω...... :dry::P:P Εσεις ειστε πρωινες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ ματα εχεις γελιο!!! :laugh:

και εγω ευχομαι να εχω καλε απαντησεις!!!

μολις τωρα παρατηρουσα την κοιλια μου και φαινετε τοσο εντονα οτι κουνιετε και κλωτσαει!!και κλωτσαει δυνατα η ατιμουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω την αλλη Πεμπτη 2/9 θα κανω εναν πρωτο Β' επιπεδου στο γιατρο μου!!!! Μετα θα παω και Θεσ/νικη για δευτερη γνωμη!!! Στο γιατρο μου θα πληρωσω μονο την επισκεψη 30 ευρω και στη Θεσ/νικη γυρω στα 150.......Και να σκεφτεις οτι στην Αντωνια μου καλυτερο ελεγχο και πιο λεπτομερη μου εκανε ο γιατρος μου!!!! :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

παρουσα!!!!

εγω εδω βαριεμαι και βλεπω οτι χαζομαρα εχει ο αλφα επειδη μονο αυτο το καναλι πιανω στο ιντερνετ!!!!!

Δες μήπως πιάνεις και το ΑΝΤ1,εγώ συνήθως το βλέπω χωρίς πρόβλημα στο ιντερνετ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,από το πρωί κάνω δουλίτσες!!!Έφτιαξα και κεικάκι!!Μισό πορτοκάλι και μισό πορτοκάλι-σοκολάτα!!Τώρα κουράστηκα,και είπα να ξεκουραστώ λιγάκι...

mata,από που είσαι?Άκουσα κάτι για Θεσσαλονίκη??Έμενα σχεδόν 3 χρόνια εκεί!Μέχρι που ήρθε και με άρπαξε ο άντρας μου και με έφερε Αθήνα... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

καλησπερα αννουλα!!με πιο προγραμμα?εχω κατεβασει το greek live tv by panos,εχεις τιποτα καλητερο?

Για κάνε ένα κλικ εδώ! ;)http://webtv.antenna.gr/webtv/live4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκιααα!!!!!

Μαριελέν ξεκούραση τώρα μέχρι να πας στον αντρούλη σου έτσι?? Μην αγχώνεσαι όλα καλά!!!!

Ρεββεκάκι κι εμένα με πιάνει καμιά φορά ο γοφός μου ψηλά όταν κοιμάμαι. Βοηθάει όμως όταν βάζω μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια! Δοκίμασέ το!!

Εγώ κορίτσια έκλεισα για 13 Σεπτέμβρη Β-επιπέδου. Θα πάω όμως πιο νωρίς για υπέρηχο στην γιατρό μου. Θα την πάρω αύριο-μεθαύριο για να κλείσουμε την άλλη εβδομάδα.

breeze 350 γραμμάρια ο μπέμπης σου?? θυριάκι ε?? :laugh: :laugh: ήσυχος είναι κι ο δικός σου ε? κι εμένα την τελευταία φορά ήταν ανάποδα και είχε σφηνωθεί στην μήτρα και με πόγανε λιγάκι αλλά ήταν μικρούλης ακόμα και δεν με ενοχλούσε τόσο. Ήταν 179 γρ στις 9/8 που πήγαμε την τελευταία φορά. Τώρα πόσα θα έχει φτάσει άραγε? Άντε να δούμε!!

Πάω να ετοιμάσω να φάμε, σε λίγο θα έρθει ο αντρούλης!! Φιλάκιααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα δεν πιανει τζιφος!!δεν πειραζει!!!

ζωουλα μου το μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια εχει γινει μερος της ζωης μου πια :laugh: :laugh: :laugh: οντως ανακουφιζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά θα περιμένω την μεγάλη συνάντηση των κοριτσιών από Αττική (και όχι μόνο).Δεν θα μπορέσω να έρθω Λαύριο...Κρίμα!!!Η σκέψη μου πάντως θα είναι εκεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.

Ματινακι δεν ξυπνησα πριν απο λιγο.

Ξυπνησα πριν 3 ωρες περιπου,απλα τωρα μπηκα.

Ευκαιρια μαζι με το μαγειρεμα και το σερφαρισμα.Ειμαι πολυ Cyber νοικοκυρα.

Το μαξιλαρι δε μπορω να το αποχωριστω αναμεσα απο τα ποδια μου,αφου ο αντρας μου αρχισε να το ζηλευει.ΤΟ "τριτο προσωπο" το αποκαλει.

Μαρια ολοκληρος παιδαρος εγινε κι ο δικος σου.

Η δικια μου η σκατουλα αραγε ποσο να ειναι τωρα???

Εγω ακομα δεν εχω κλεισει για Β'επιπεδου και δεν ξερω και για ποτε να κλεισω.Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι θα μου τον κανει ο γιατρος μου στη Δραμα.

Αννουλα με το μαλακο οι δουλιτσες!!!!!!!

Ελενη περαστικα και απο εδω να σου πω.Ελπιζω να μην ειναι τιποτα.

Αγγελικη κι εσυ αγορακι???Μα καλα τα κοριτσακια μας δε θα εχουν φιλεναδες???Ποσες αγορομανες πια??????

Ρεββεκα κι η δικη σου μεσα στην αταξια ειναι στην κοιλιτσα,ε???

Δε θυμαμαι κατι αλλο.

Φιλακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...