Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα!

Η κοράκλα μου έρχεται μάλλον αύριο το πρωί από την εξοχή και βρήκα ευκαιρία να κάνω κάποιες εξωτερικές δουλειές που εκκρεμούσαν.

Το απόγευμα θα πάω στον γιατρό μου να μου γράψει στο βιβλιάριο τον υπέρηχο που θα κάνω την Τετάρτη το πρωί και μετά θα πάω για καφεδάκι.

Κορίτσια καλά να περάσετε αύριο στο καφεδάκι σας και ελπίζω η επόμενη συνάντηση να είναι στην Αθήνα για να μπορέσουμε να έρθουμε και οι υπόλοιπες που μας πέφτει λίγο μακριά το Λαύριο!

Ρεμπέκα εσύ μένεις εκτός Ελλάδας? Πού αν επιτρέπεται?

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου τι κανετε ?

εγω σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα εχω πονακια συνεχεια απο χθες το βραδυ .ευτυχως θα δω τον γιατρο μου σημερα .

εχθες μαλλον το παρακανα και κουραστηκα .μια με τις βολτες μια με τα μεζεδακια που ετοιμασα για να φαμε .με επιασε η μεση μου και μετα τα πονακια .

σημερα δεν κανω τιποτα τρομαξα και λιγο και ειπα να κατσω στα αυγα μου ουτε μαγειρεψα ουτε τιποτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβεκκάκι όλα καλά να πάνε!!!!

Ματινάκι θα τον προσθέσω τον Γιωργάκι αμέσως!!!

Εμείς

1ον δεν έχουμε δει ακόμα

2ον ίσως δούμε σήμερα

3ον μήπως πρέπει να ρωτήσω για να μου πει?

4ον το αντράκι μου δε καίγεται να μάθει

5ον εγώ θα ήθελα να μάθω ... δε μπορώ να πω όχι

6ον επειδή ο υπέρηχος δε δείχνει πολύ καθαρά αμφιβάλω αν δουμε και σήμερα ... μάλλον σε ένα μήνα ... στο Β επιπέδου...

7ον τώρα αν σήμερα ρωτήσει ο γιατρός ... μας βλέπω ο ένας να λέει ναι και ο άλλος όχι ... το φαντάζεσται;

χαχαχαχαχα... να δω τι θα κάνει ο γιατρός...

BREEZE μη μας πολυ-κουράζεσαι ... χαλαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΝΑ ΦΑΜΕ .ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΕΝΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ .ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΠΑΕΙ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ :lol::lol:

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου δίνει ΠΗΤ 13/02 παρόλο που από ότι είδα είμαστε ακριβώς στην ίδια βδομάδα και μέρα. Αλλά εγώ θα γεννήσω πολύ πιο νωρίς, πρώτον γιατί στην πρώτη γέννα έκανα καισαρική και στην δεύτερη πάντα ο γιατρός παίρνει το παιδί 10 μέρες νωρίτερα και δεύτερον είναι διδυμάκια που συνήθως γεννιούνται πιο πριν! Αλλά η κόρη μου έχει γεννηθεί 14/02, οπότε θα έχουν κοντά γενέθλια με το νινάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dat με το καλο να δεχθεις την κορη σου αυριο.

Απολαυσε τις τελευταιες ωρες ανεξαρτησιας σου.

Μαρακι ηρεμα με τις δουλειες και την κουραση.

Εγω παλι βρε κοριτσια αν το παρακανω με τις δουλειες,νιωθω οτι πιανονται οι πατουσες σου,πονανε πολυ.

Ειρηνακι κανε εσυ μια ερωτηση για το φυλο,οταν θα πατε στο γιατρο.

Αν και σε βλεπω για αγορι,δεν ξερω πως μου εχει κολλησει.

Αχ τι ωραια θα δεις το νινακι σου σε λιγες ωρες.

Εμεις εχουμε να τη δουμε σχεδον ενα μηνα και ακομα δεν ξερω ποτε θα τη δουμε.Απο τη μια καιγομαι να παω Δραμα να τη δω αλλα απο την αλλη θα αποχωριστω τον αντρουλη μου. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dat έγραψε:

εμένα μου δίνει ΠΗΤ 13/02 παρόλο που από ότι είδα είμαστε ακριβώς στην ίδια βδομάδα και μέρα. Αλλά εγώ θα γεννήσω πολύ πιο νωρίς, πρώτον γιατί στην πρώτη γέννα έκανα καισαρική και στην δεύτερη πάντα ο γιατρός παίρνει το παιδί 10 μέρες νωρίτερα και δεύτερον είναι διδυμάκια που συνήθως γεννιούνται πιο πριν! Αλλά η κόρη μου έχει γεννηθεί 14/02, οπότε θα έχουν κοντά γενέθλια με το νινάκι σου!

Κατάλαβα....Ελπίζω το δικό μου να αργήσει 2 μερούλες για να είναι δώρο Αγίου Βαλεντίνου!!χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!!!!

η φασολαδα εγινε τελεια!!βεβαια θα με φαει δεν θα την φαω αλλα χαλαλι!!

dat μενω κωνσταντινουπολη,ο αντρουλης μου ειναι τουρκαλακι!!τα συνορα της αγαπης ξερεις :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!! εξαφανίστηκα λιγάκι ε??

Πήγαμε Σαβ/κο στην Ερέτρια σε ένα φιλικό ζευγάρι και κάναμε τα μπανάκια μας, τις βόλτες μας και περάσαμε όμορφα. Σήμερα με είχε πιάσει από το πρωί να κάνω δουλειές. Πήγα supermarket, έβαλα πλυντήρια, έφτιαξα γεμιστά και τώρα λέω να φτιάξω ένα κέικ.. Θα μου περάσει :laugh: :laugh:

Έχω αγχωθεί λιγάκι να σας πω την αλήθεια, που δεν έχω ακούσει ακόμα το μωρό... αλλά την άλλη εβδομάδα μάλλον θα πάω για υπέρηχο, οπότε θα κάνω υπομονή..

Έχετε συνάντηση σήμερα ε?? Ωραία!!!! Κι εμένα δυστυχώς μου πέφτει λίγο μακριά το Λαύριο :( Να κανονίσουμε και μια κάπου πιο κεντρικά ε?? :)

Άντε θα περιμένω εντυπώσεις!!! Βγάλτε και καμία φωτό!!!!

Φιλάκιαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναβλήθηκε για αύριο η συνάντηση,αλλά κι εγώ μάλλον δεν θα μπορέσω,δουλεύει και αύριο ο καλός μου..Εκτός αν δουλέψει πρωί και δεν είναι πολύ κουρασμένος το απόγευμα...θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκι τελικά αναβλήθηκε το ραντεβού μου.

Μια μανούλα γεννά αυτή τη στιγμή!

Νεο ραντεβού την Τετάρτη το απόγευμα που ίσως έχουν βγει και οι εξετάσεις από το ΙΚΑ.

Ελευθερίτσα που είσαι παιδί μου;

Τι κάνετε;

Ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα θα βρεθουμε αυριο,αλλα δυστυχως χωρις την Ελενη μας.

Δε θα μπορεσει να ερθει.

Ζωουλα θα ακουσεις κι εσυ το μωρακι σου.Μην ανησυχεις.

Ελευθερια που εξαφανιστηκες εσυ???

Ειρηνακι θα μας γκαστρωσεις μεχρι να μαθουμε το φυλο του μωρου :silly:

Αντε παλι υπομονη 2 μερες

Αννουλα εγω εδω ειμαι!!!!!!!!!!!

Μακαρι να μπορεσεις να ερθεις κι εσυ.

Παντως θα συναντηθουμε στις 6:30 με τη Βικυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια,επειδή είμαι όλη μέρα μπροστά στον υπολογιστή και δεν αντέχω άλλο πραγματικά,ήρθε η ώρα να σας πω καληνύχτα!! :) Φιλάκια σε όλες τις στρουμπουλές κοιλίτσες!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Μονη εισαι???

Ποτε θα μαθεις αν θα μπορεσεις να ερθεις?

Θα σου στειλω πμ με το κινητο να με παρεις αν ερθεις.

Αύριο το πρωί που θα βγει το πρόγραμμα του άντρα μου!Στείλε π.μ. να σε πάρω αν είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!

Τι κανετε?

Στην ωρα μου εγω εδω!!! :)

Επιτελους λιγο ησυχια! Ρε κοριτσια με πεθανε στις κλωτσιες

ο μικρος και ωρες ωρες δεν μπορω να κουνηθω απο τον πονο.

Κοκκαλωνω επιτοπου! :blush: Σας συμβαινει και σε εσας αυτο??

Εχω και μια κοιλια παραξενη...αδεια απο τα πλαγια και μυτερη..

Ειρηνακι μου οντος μας γκαστρωσες μεχρι να δουμε το φυλο! :lol:

Υπομονη αλλες 2 μερουλες.

Ζωουλα απαπαπα τι σε επιασε με τις δουλειες?? Ευχομαι να σου περασει συντομα! :lol: Παρεπιπτοντος στειλε και λιγο κεικακι και απο εδω!! :lol:

Δεσποινακι αυριο ειναι η συναντηση! Τι καλα! Θελουμε φωτο!!!

Ελευθερια γιατι χανεσαι ετσι?? Πως τα πας??

Ματινακι μου τι κανετε?? Φιλακια πολλα σε σενα και στη κοριτσαρα σου την ομορφη!! :kiss::kiss:

Τι αλλα?? δεν θυμαμαι... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι εσένα το δικό σου είναι το ανάποδο από το δικό μου!!! Εσένα σε έχει ταράξει στην κλωτσιά και εγώ κάνω αμάν να το ακούσω και τίποτα!!!! :laugh: :laugh: Άντε να έρθει η αλλη εβδομάδα να το δω τουλάχιστον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geozouli έγραψε:

Λενάκι εσένα το δικό σου είναι το ανάποδο από το δικό μου!!! Εσένα σε έχει ταράξει στην κλωτσιά και εγώ κάνω αμάν να το ακούσω και τίποτα!!!! :laugh: :laugh: Άντε να έρθει η αλλη εβδομάδα να το δω τουλάχιστον!!!

Υπομονη και θα το ακουσεις απο εκει που δεν το περιμενεις!

Ποτε πας γιατρο?? εγω στης 31.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...