Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

rebbeka έγραψε:

44 κιλα????και λεω ειμαι εγω αδυνατη!!!

εγω αννουλα το ενιωσα πριν 2 βδομαδες απαλα και τωρα με εχει ταραξει,εσυ που εισαι τοσο αδυνατη θα το καταλαβει,ξαπλωσε ανασκελα και εχε ισια το σωμα σου,βαλε το χερακι σου πολυ χαμηλα στην κοιλιτσα και αν εχεις υπομονη κατσε και θα αισθανθεις κατι σαν παλμους αν σε κλωτσησει τακ τακ!!!σε πια εβδομαδα εισαι??

εμενα πλεον φαινετε χωρις να αγγιξω κοιλιτσα!!!

Στην 15η εβδομάδα είμαι αν μετράω σωστά..8/5 τελευταία περίοδος.Ένιωσα κάτι σαν να με πιέζει απαλά από μέσα...Δεν ξέρω,όταν νιώθω κάτι εκεί μέσα,με πιάνει ταχυπαλμία και τραντάζομαι ολόκληρη μετά...Θα το εφαρμόσω αυτό που είπες να δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και γω στην αρχη ανχωθηκα αλλα τωρα το συνηθισα!!!ειναι παντα αυτη η ιδεα του αγνωστου!!!

τα μπεμπακια μας ειναι βρε!!!

τωρα της μιλαω και περιμενω να με χτυπησει αλλα αυτη με χτυπαει ολη την ωρα ειδικα οταν καθομαι,αμα ειμαι ορθια και περπαταω μαλλον της αρεσει και δεν με ενοχλει νανουριζετε,με το που κατσω η ξαπλωσω αρχιζει να με γαργαλαει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρέ η ψυχούλα μου!!!Ανυπομονώ κι εγώ να το νιώθω γιατί μου είναι πολύ δύσκολο να φροντίζω ένα πλάσμα που δεν βλέπω και δεν αισθάνομαι...Αγχώνομαι για το αν είναι καλά...Εσύ αν επιτρέπεται πόσα κιλά είσαι?Θα πάω μέσα στην εβδομάδα πάλι να ζυγιστώ στο φαρμακείο να δω αν πήρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααααα να μαι κ γω παλι τι μου κανετε??????????

ρεβεκα ζηλευω μονο 200γρ εβαλες μπραβο βρε.... εγω 3.5 κιλα

κοριτσια πηγα στο γιατρο χθες μοας κ στην αυχενικη ο μλκς δ μου εδειξε το μωρακι μου ...το ειπα στον γιατρο μου κ μου ειπε να κανουμε υπερηχο

τρελαθηκαααααααααααααααααααα το ζουζουνακι μου κουναγε χερακια ποδαρακι η ψυχηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κ μια πατουσοτσα ολοκαθαρη χαχαχχαχαχαχα ειμαστε 116 γρ χαχαχχαχαχα

μετρισε σπ.στηλη κοιλιτσα (του μωρου) ποδορακι κεφαλακι

η ζωουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κ φευγοντας απο τον γιατρο μου

εδωσε την πιο δυνατη κλωτσια που ειχε δωσει χαχαχχαχαχαχα

το καμαρι μουυυυυυυυυυυυυυυυ ανυπομονω να το παρω αγκαλιτσα μωρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εμενα με εχει φαει η κουζινα σημερα.Βαριεμαι απιστευτα και το εριξα στη μαγειρικη για να περασει η ωρα μεχρι να ερθει ο αντρουλης μου.

Μπουγατσουλα σε χασαμε.Που κρυβοσουν????????

Μεγαλωσε και το δικο σου νινακι!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα τα νινακια εχουν μεγαλωσει!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι φτιαχνεις βρε δεσποινακη!!!

εγς μολις εφαγα μια ομελετα που την ζηλεψα και μια μπριζολιτσα!!!

εφτιαξα και ενα κεκακι με κακαο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ μου φαίνεται ζηλέψαμε όλες την ομελέτα σήμερα!!Κι εγώ έφαγα μια το απόγευμα!!!Ρεββέκα,με ζυγίζει μωρέ απλά έτυχε να με ζυγίσει μέσα Ιουνίου και μετά Ιούλιο έκανα αυχενική και δεν χρειάστηκε να πάω στον γιατρό και τώρα είναι διακοπές,θα πάω μάλλον τέλος της εβδομάδας να με ζυγίσει πάλι και να δω το νινάκι :woohoo: !!!Δεσποινάκι,δεν έρχεσαι κι εδώ να μαγειρέψεις??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα σας!!!!

Τι μου κανετε?? απο εχτες το βραδυ ειχα να μπω και επρεπε να διαβασω 4 σελιδες!!! :):)

Δεσποινακι επειδη ειναι να κανονισω την Δευτερα το πρωι το ραντεβου με τον γιατρο θα σε παρω αυριο για να με πεις τελικα αν ειναι για δευτερα ή Τριτη η συναντηση μας...

Απο οτι ειδα αρκετες θα γεννησουμε στο Ιασω... :)

Οσο για το ονομα εμεις θα δωσουμε του μπαμπα μου αφου ο πεθερος το ακουσε...(Νικος ο μπαμπας μου και Κωνσταντινος ο πεθερος) και τα 2 μου αρεσουν και δεν θα ειχα προβλημα... αν ειχα κοριτσακι ομως η πεθερα θα ασκουσε βετο..(και δεν μου αρεσει το ονομα της) αλλα ευτυχως γλιτωσαμε τις αιματοχυσιες...χιχιχιχι :P:P:P

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!

Τι κανετε;;

Χρυσοχερες βλεπω ολες!! :) Μια χαρα! Εμεις φαγαμε σημερα

ψαρακι με πατατουλες τηγανιτες.Για βραδυνο τρωω βλακειουλες.

Εφαγα 3 μινι κρουασανακια,τωρα τρωω γαριδακια και εχω και διπλα

μου κιτ κατ σε περιπτωση που κανω διαλλειμα! :laugh:

Ρεββεκακι σου απαντησα στο θεμα σου!Ουτε καν πηγε το

μυαλο μου οτι το εγραψες εσυ και καλα που το ειπες.Ολα καλα θα

ειναι θα δεις!

Βικουλινι τελεια τα ονοματα! Θα τα βαλω και εγω στην λιστα μου

αν και του αντρα μου δεν του αρεσουν! Στα γουστα ειμαστε το εντελως αναποδο και να δω πως θα βγαλουμε ακρη.

Αννουλα 44 κιλα??? :woohoo: Πολυ λιγα.Δεν σε περνει ο αερας!

Εγω ξεκινησα με 49,5 και τωρα ειμαι 51,5!

Δεσποινακι τι καλο μαγειρεψες? Και εγω την μικρη δεν την εχω σε διο της δωματιο γιατι πολυ απλα δεν εχουμε αλλο! Απο την αρχη την εβαλα στην κουνια της διπλα μου και ακομα εκει ειναι.Εβαψα το δωματιο ροζ και εβαλα αυτοκολλητα στην μερια της και ειναι πολυ ομορφο!

Πωλινακι μου μεγαλωσατε!!!! Φυλο ειδατε αληθεια;; Να μπαινεις πιο συχνα να μας λες νεα σου! :kiss:

Φιλιω μου τι κανεις;; Το λικνο για εμενα ειναι πεταμενα λεφτα! Το μωρο θα χορεσει εκει το πολυ 3 μηνες και μετα ειναι αχρηστο.Οποτε αν εχεις χωρο βαλε το κρεβατακι διπλα σας.Ειναι καλυτερα και για το μωρο να μαθαινει απο την αρχη εκει.

Αλλα θα τα πουμε και αργοτερα αυτα! Εχουμε καιρο μπροστα μας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ μου δεν θα μπορεσω να ερθω τελικα γιατι ο αντρουλης μου δεν ξερει τις υπολοιπες μερες αν θα μπορεσει να φυγει τα απογευματα απο τη δουλεια :(:( οποτε κανονιστε οποτε βολευει εσας .δωσε μονο ενα μεγαλο φιλι στην ΜΑΡΙΕΛΕΝ και στη κορακλα της απο μενα . :kiss::kiss::kiss:

οι υπολοιπες πιστευω θα κανονισουμε καποια στιγμη συντομα να βρεθουμε :)

σορρυ που αργησα να απαντησω αλλα μολις γυρισαμε σπιτι :blush:

καλο βραδυ κοριτσακια μου και ονειρα γλυκα σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΑς ΜΕΡΑ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕς ΜΟΥ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΑς ΓΡΑΨΩ ΝΕΑ ΜΟΥ.Ας ΑΡΧΙΣΩ ΛΟΙΠΟΝ.ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ,ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΩ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΛΙΓΗ ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ ΠΛΥ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ 3 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩς ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΕΓΚΥΟΥΛΑ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑς ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥΔΙΑΒΑΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙς ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΣΤΙς ΚΟΙΛΙΤΣΕς ΣΑς.ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΥΜΕΤΕΧΩ ΣΤΙς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς ΣΑς ΑΝ ΑΚΟΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ :blush: ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. ¨Εχω να μπω από την Παρασκευή το πρωί και γεμίσατε κιόλας 8 σελίδες. Τις διάβασα όλες αλλά δεν θυμάμαι και πολλά, αλλά χαίρομαι που είστε όλες καλά!

Η μικρούλα μου έφυγε με την γιαγιά και τον παππού χτες το πρωί για το εξοχικό τους και βρήκα ευκαιρία να πάω για καφέ με μια φίλη στην Κηφισιά που είχα πολύ καιρό να δω και είναι και αυτή έγκυος αλλά στον 8ο μήνα. Το ευχαριστήθηκα τρελά και όταν γύρισα σπίτι το μόνο που έκανα ήταν ξάπλα και DVD! Είναι ωραίο το αραλίκι....!

Την Τετάρτη το πρωί πάω και εγώ για υπέρηχο όπου εκεί θα μάθω και το φύλο των ζουζουνιών μου.

¨Οσο για τα ονόματα, δεν πανε να χτυπιούνται τα πεθερικά μου, εγώ Χρύσα ή Σεραφείμ τα παιδιά μου δεν τα βγάζω ούτε με σφαίρες. ¨Ασχετα ονόματα και σε όποιον αρέσει!!! Πάντως αν είναι κορίτσια έχω σκεφτεί το Νεφέλη και Λυδία, τώρα αν είναι αγόρια δεν έχω ιδέα!

Πάντως βρε κορίτσια ωραία η ξεκούραση, ωραίο το αραλίκι αλλά μου λείπει το σκατουλάκι μου ήδη!!! Με πήρε και τηλέφωνο και μου είπε ότι της λείπω και ότι με αγαπάει πολύ και δεν μπορεί χωρίς εμένα και έλιωσα!!!! Είναι ευλογία να είσαι μαμά, δεν υπάρχει ομορφότερο πράγμα και ας μας βγαίνει το λάδι!!!!

Φιλάκια σε όλες και καλή σας μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

ακομα εδω και ανχωμενη με τον ερπη ζωστηρα της αδερφης μου!!!ανυπομονω αυριο να παω να κανω εξετασεις να μιλησω με την γιατρο μου,αν και περασα την ανεμοβλογια αποτι λεει η μαμα μου εγω ειμαι μες το ανχος!!!

σκατζοχοιρουλα μου πολυτεκνη καλως ηρθες ξανα και φυσηκα σε θελουμε :kiss::kiss::kiss: εχεις και τεραστια εμπειρια!!!!

dat ιδιο ονοματακι θα εχουμε λυδια!!!αν το βγαλεις!!

λενακι μου ειδα την απαντηση και θα παω να κανω εξετασεις για σιγουρια σ ευχαριστω παρα πολυ!!!

καλημερα αννουλα και καλημερα σε ολες τις κοιλιτσες!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!!! :kiss::kiss:

Μη μιλάτε για κιλά έχω καταγχωθεί ενώ στην αρχή έχασα 6 κιλά μέχρι να ρθω στην αδελφούλα μου είχα πάρει μόνο ένα κιλό και τώρα είμαι στα σκοτάδια μιας και χάλασε η ζυγαριά της αδελφής μου και δεν μπορώ να ζυγιστώ. Και έχω κραιπαλιάσει αρκετά αυτές τις μέρες εκτός απ το καθισιό που επιβαλλόταν μετά την εξέταση έφαγα κάμποσα γλυκάκια κάμποσες λιχουδίτσες :blush: Και η κοιλιά μου έγινε σαν μπαλόνι κορίτσια δεν φαίνομαι για 5 μηνών αλλά για 7 :woohoo: :S Θα με κατσαδιάζει ο γιατρός όταν επιστρέψω στάνταρ :blush:

Ρεββεκάκι μου μην ανησυχείς κορτιτσάκι μου και εγώ ενώ δεν την έχω περάσει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έπαθε η μητέρα μου έπρη ζωστήρ την οποία και φρόντιζα και ευτυχώς δεν κόλλησα τίποτα. Αν οι φυσαλίδες δεν είχαν σπάσει να έρθεις σε επαφή με το υγρό δεν νομίζω να υπάρχει κίνδυνος.

Μαράκι μου κρίμα που δεν θα καταφέρουμε να βρεθούμε. Ίσως κάποια άλλη φορά ποτέ δεν ξέρεις.

Όσο για τα ονόματα τη δική μου θα τη βγάλω Γεωργία το όνομα της μανούλας μου μιας και δεν την έχει βγάλει κανείς καθότι είμαι η μόνη στην οικογένεια που κάνει κόρες, οι αδελφές μου έχουν από 3 γιους η καθεμιά :P Η πρώτη μου έχει το όνομα της πεθεράς μου Μαρία.

Σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά να μου προσέχετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!!!!!!!!!

Μα καλα γιατι ξυπνατε ολες τοσο νωρις???Τι κανετε ολες αυτες τις ωρες μεχρι να ξανακοιμηθειτε το βραδυ?

Ρεββεκακι μου δε μπηκα ακομα στο ποστ που εγραψες και δεν πολυκαταλαβα τι παιζει.Ευχομαι μονο να μην ειναι τιποτα!!!!!!!!!!!

Οσο για χθες εκανα γιουβετσι,γυρο χοιρινο και ενα πεντανοστιμο ζουμερο κεικ σοκολατας!!!!!!!!!

Μαρια μου κριμα που δε θα μπορεσεις να μας ερθεις!!!!!!!Ελπιζω να συναντηθουμε την επομενη φορα.

Ελενη και Βικυ θα μιλησουμε το απογευμα στο τηλ.!!!!!!!

dat ειναι σκετη εξαρτηση τα σκατουλια!!!!!!!

Για ποσες μερες εφυγε η μικρη σου?

Αυτα δε θυμαμαι κατι αλλο :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου;;

Τι κανετε;;

Εκανα τις δουλιτσες μου νωρις,εβαλα και το φαγακι μου να γινετε και

εκατσα να σας διαβασω.Φασολακια εχει σημερα το μενου! Εσεις τι καλο

θα φατε?

Ντατ μου ευκαιρια για ξεκουραση!! Απολαυσε το! Ανυπομονω και εγω να κατεβω Ελλαδα να αναλαβουν την μικρη οι δικοι μου λιγο μπας

και παρω μια ανασα.Χρειαζεται που και που.

Ελενη μου σου εβαλε οριο ο γιατρος για τα κιλα;; εμενα οχι.

Μην αγχονεσαι βρε.Το πολυ πολυ να αρχισεις καμια διατροφη απο εδω και περα αν και δεν νομιζω να σου χρειαστει!

Σκατζοχοιρουλα μου εννοειται οτι σε θελουμε στην παρεα μας!!

Να μπαινεις να μας λες νεα σου! :)

Δεσποινακι εγω με την μικρη ειναι γεματη η μερα μου!Ξυπναει και απο της 6:30 οποτε το τρεξιμο ξεκιναει απο νωρις.Μονο οταν κοιμαται μπορω να κατσω λιγο στο πισι η οταν την εχουν διπλα τα πεθερικα μου.Τον γυρο χοιρινο πως τον εκανες καλε;; Πρωτη φορα το ακουω να φτιαχνουν σπιτικο!

Εβαλα φωτο και βιντεακι στο θεματακι με τον διαγωνισμο τους Flexibath με την μικρη μου! Το ζητησαν τα κοριτσια που μου στειλανε το μπανακι! Πολυ φαση η μικρη αν και μου εκανε την ζορικη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!!!!!!!!!!!τι μου κανετε;;;;;;ολες καλα ευχομαι να ειστε!!!!!εγω σημερα ειμαι στην μανουλα μου κ θα φαω λεμονατο κρεας με ρυζακι...αλλα κ γω ξυπνησα απο τις 7,30 κ κανεμε με τον αντρουλη μου δουλειες στο σπιτι κ μετα ηρθαμε στην μανουλα μου!!!!!αχ κουραστηκα ομωωςμε εχει ποιασει η μεση μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι την καμαρωσα την κορακλα σας,αν και σε ειχε συνδεδεμενη με Καϊρο.Να τη χαιρεσαι!!!!!!!

Τελικα ενα παιδι σου γεμιζει τη μερα.Τι μας περιμενει με τη νεα χρονια :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εγω ακομα δεν εχω κανει ουτε δουλειες,ουτε εχω μαγειρεψει.Ο αντρουλης μου δουλευει απογευμα,οποτε μεχρι τις 10 το βραδυ εχω πολλες ωρες μπροστα μου...

Α!Λεω να κανω μπιφτεκια στο φουρνο και καμια τηγανητη πατατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι που είσται όλες καλά!

Ανανέωσα την λίστα μας.

Ελπίζω να μην έχω κάνει καμία μπαρούφα.

Εχθές είχαμε βάφτιση, σήμερα μνημόσυνο και το βράδυ γάμο και τώρα είμαι σπίτι και λέω να κάνω μια μακαρονάδα ...

Φιλάκια σε όλες και να περνάτε καλά!!

Υ.Γ. αύριο το απόγευμα πάω για υπέρηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ειρηνη!!!!!!!!!

Βλεπω το προγραμμα σου παλι γεματο ειναι!!!!!!!!!!

Αυριο θα δεις το νινακι σου?????????

Αντε να μας πεις και το φυλο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι,τέλεια η μικρή σου!!!Αν και μας έγραψε κανονικά!!!Την ενδιέφερε πιο πολύ το μπουκάλι φαίνεται...χαχαχχα!!Να την χαίρεσαι την ζουζουνίτσα σου!!!Εμείς θα φάμε ψαράκι με πατατούλες στον φούρνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...