Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια!Τι κανετε;Εγω ετσι κι ετσι :( μαλλον κρυωσα και εχω πονοκεφαλο και γενικη αδιαθεσια.... :(:(:(:( Πηρα και ντεπον αλλα για λιγο ηρεμω και μετα παλι τα ιδια.....Επισης εχω να παω και σε ενα κρεββατι σημερα :shock::shock::shock: Παντρευεται ενας πρωτος μου ξαδερφος με τον οποιο ειμαστε πολυ δεμενοι οποτε δεν λεει να μην παω!Ελπιζω τουλαχιστον το Σαββατο που ειναι ο γαμος να ειμαι καλυτερα!

Ειρηνακι μου περαστικουλια σου ελπιζω να γινεις καλυτερα συντομα!Τωρα λογικα δεν κανει να παιρνεις και φαρμακα γι αυτο ε; :roll::roll:

Ελεναλδα μου κι εγω που μπορω να βγαινω τις μονες βολτες που πραγματικα απολαμβανω ειναι αυτες που παω να δω το μωρακι μου ;) ολα τα αλλα αγκαρια τα βλεπω ;););)

Παω να ξυπνησω τον αντρουλη μου τωρα να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα

Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσακια μου!! Τι κανετε??

Σημερα βρεθηκαμε με την Δεσποινουλα μας και την Φιλιω μας οπως ειπε και το Δεσποινακι!

Τα κοριτσια ειναι φοβερα και τις εχω κατασυμπαθησει και τις 2! Οπως και τον αντρα της Δεσποινας! :)

Απο το πολυ μπλα μπλα ομως ξεχασαμε να βγαλουμε φωτο.. :( Περασαμε πολυ ομορφα ομως και ευχομαι να καταφερουμε να ξανασυναντηθουμε πριν φυγω.

Ειρηνακι υπομονη κοπελα μου.Μαλλον απο τον καιρο θα ειναι.Ευχομαι να ανακουφιστεις γρηγορα απο τους πονους.

Ιωαννα μου περαστικα σου! Που την αρπαξες ετσι?? Να προσεχεις.Ευχομαι να γινεις γρηγορα περδικι!

Ρεββεκακι παζλ βλεπω ε?? Ζηλιαραααα!!! :D Εγω μαλλον δεν θα παρω γιατι με την μικρη δεν με βλεπω να το τελειωνω ποτε! Ολο και καποιο κομματι θα λειπει. :D

Παω να βαλω και εγω το τικερακι μου! Φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια ναι συναντηθηκαμε επιτελους με τα κοριτσια κ τις υπεροχες κοιλιτσες τους εγω ομως ειχα τη πιο μικρη :? θα μεγαλωσει κ αλλο που θα παει!

φυσικα την παρασταση εκλεψε η μικρη "νενα" που δε ξεκολλουσε απο το μπαμπα της Λενακι μη στεναχωριεσαι ερχεται ογιος που δε θα ξεκολλαει απο σενα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι ωραια τα νεα σας απο την συναντηση!!!μπραβο!!!!αλλα μια φωτο ρε κοριτσια αμαν!!!!

λενακι ναι ζηλεψα με τα παζλ!!!πηρα δυο με νεραιδες και δρακους και τετοια που μου αρεσουν πολυ!!!

ιωαννα μου καλε αμα δεν νιωθεις καλα μην πας πουθενα εχεις δικαιολογια κανεις δεν θα σε παρεξηγησει!!!περαστικουλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααααααα!

Ναι βρε κοριτσια,δε βγαλαμε μια φωτο με τις κοιλιτσες μας και τη νεραϊδα της Ελενας.Μας συνεπηρε η συζητηση.

Ελενα που να αρχισεις παζλ με τη μικρη.Εδω εβγαλε τα πληκτρα του υπολογιστη,στα κομματια του παζλ θα κωλωσει????Ασ΄το καλυτερο το σπορ αυτο.

Ιωαννα μου περαστικα σου και καλα να περασεις στο κρεβατι σημερα!!!!!!!!!!

Να προσεχεις τον εαυτο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Πως ειστε;;; Εγω ευτυχως σημερα ειμαι καπως καλυτερα [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] Πηγα και στο κρεββατι χτες εκατσα μεχρι να το στρωσουν εφαγα κι απο ολα του μπουφε.....που να καθομαι να διαλεγω :P:P:P:P:P και κατα τις 12 γυρισα να μην το παρακανω κιολας γιατι ειναι και ο γαμος το Σαββατο!

Λενακι Δεσποινα Φιλιω θελω και εγω καφεδακι μαζι σας!!!!!Μπραβο που περασατε καλα ΑΝ και μεγαλο ατοπημα που δεν βγαλατε μια φωτογραφιουλα!Ενταξει ομως σας αγαπαμε και σας συγχωρουμε :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*

Ρεββεκακι ωραιο θεμα για παζλ νεραιδες και δρακοι θα σε αντιγραψω νομιζω...... :ymblushing::ymblushing::-*:-*:-*

Λενακι εχω να σου δηλωσω πως εκτος απο εμενα υπαρχει κι αλλος ενας φανατικος θαυμαστης της κορακλας σου.......ο αντρας μου του την εδειξα και την ερωτευτηκε!!!!!Και ειπε και την ιδια ατακα φυσικα με εμενα :ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΕΧΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!Φτου φτου μην στην ματιασουμε :):):) να την χαιρεστε!

Παω στο μαγαζι τωρα να δουλεψω λιγο γιατι ειναι γιορτουλα σημερα και εχει δουλιτσα! :-*:-*:-*:-*:-*:-* σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!! [smilie=wav.gif]

Ειρηνη μου περαστικα γλυκια μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ιωαννα μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα αντε και αυριο θα εισαι ακομα καλυτερα, θα ριξεις και κανα χορο!!!! ;):P

Δεσποινακι, Λενακι, Φιλιω τι ωραια που τα καταφερατε και συναντηθηκατε, μπραβο!!!! [smilie=wav.gif]

Ρεββεκα μου σημερα εχεις ραντεβου με την Λυδια σου εεε;;;Φιλακια πολλα να τις δωσεις!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ελεναλδα μου αντε παλι θα κανεις και τη βολτουλα σου την Τεταρτη!!!Αχ!!!Ποσο θα θελα να μην ξερω τι να κανω και να καααααθομαι να κανω παζλ!!!!!!!:roll::roll::roll:

Εμεις κοριτσια χθες καναμε τη Β΄επιπεδου!!! Ολα ειναι μια χαρα μας ειπαν κι ο μπουμπουκος μας ειναι 483gr!!!! Πηγαμε και του αγορασαμε και διαφορα πραγματακια, κουβερτουλες, φανελακια, φορμακια...μεχρι και παπουτσακια του πηραμε!!!!!Βλεπετε ολα οσα εχουμε ειναι ροζ,μωβ,φουξ με νεραιδουλες και κορδελακια!!! :lol::lol: Εχω τρελαθει απο τη χαρα μου και περιμενω πως και πως να ερθει ο μπεμπουλης μας!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Και νομιζα η τρελη πως θα μου παρει χρονο να συνηθησω το Αγορακι μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφιες μου!!1!

θεια ματα θα μεταφερω τα φιλακια σου :x βρε και σενα ο μπεμπουλης σου το μισο κιλακι εφτασε φτου να μην το ματιασω!!!να δω ποσο θα ναι η δικια μου σημερα!!!αχ κοριτσιαααααα 2.30 εχω ραντεβου κοντευω και η καρδια μου παει να σπασει που θα την δω ξανα μετα απο ενα μηνα!!!θα χει μεγαλωσει η μικρη λυδια!!!!

ιωαννιτσα μου αντεγραψε με!!!!με τις νεραιδες και τα ξωτικα εχω ενα θεμα!!!τα πιστευω ναι μην γελατε!!!απο μικρη τρεχω στα δαση μπας και συναντησω καποια!!!!ζω το δικο μου παραμυθι και μου αρεσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφ έγραφα τόση ώρα και με πέταξε έξω :evil::evil:

τι κάνετε κοιλουμπίτσες???

Ιωάννα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα!!!!! :):)

Ειρηνούλα περαστικά κι εσύ, ελπίζω να είναι από τον καιρό και να σου περάσει σύντομα!!!!!

Μάτα μου μια χαρά ο παίδαρος!!! κάνατε και τα ψώνια σας ε?? καλά κάνατε!!!! εγώ δεν έχω ψωνίσει ακόμα τίποτα.. σήμερα όμως θα πάω να πάρω ένα δώρο για μια βάφτιση και θα πάρω κάτι και για το αντράκι μου :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ρεββεκάκι ένα φιλάκι κι από μένα στη Λυδία.. :-*:-*

πάω να φάω τα μακαρονάκια μου με κιμά και τα ξαναλέμε.. [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!

Ζωη και εγω μακαρονακια με κιμα εφαγα γιαμι γιαμι :lol::lol::lol::lol:

Ρεββεκα περιμενουμε νεακια απο το ραντεβου σου!Σιγουρα θα εχει μεγαλωσει πολυ η Λυδια σου!!!!Αχχ αντε να περασει ο καιρος να παρουμε τα νινακια μας στις αγκαλιες μας!!!!1

Ματα μου μεγαλωσε και ο μπεμπακος σου!!!!! :):):):):) Τι καλα!!!!!Πηρατε και πραγματακια ε; Και εγω μολις κανω την β επιπεδου θα ξαμοληθω για ψωνια!!!!!Με το ζορι κρατιεμαι!!! :P:P:P:P

Με νυσταξε το φαι....παω για νανακια! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* στις κοιλιτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εγραφα και δεν μου το περασε το μυνημα ~x(

λοιπον!!!!

461γρ

25εκατοστα

υγειεστατη!!!ανοιγοκλεινε στοματακι,χασμουριοταν!!!η ψυχη μου ειναι σαν νεραιδακι!!!!

φιλακια μου ειπε να σας δωσω πισω ματα ζωουλα!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

θα προσπαθησω να βαλω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ μπραβο Ρεββεκακι μου!!!!!Μεγαλωσε και η Λυδια σου!25 εκατοστα :shock::shock::shock::shock: δεν ηξερα οτι ειναι ηδη τοσο ψηλα!!!Τι ωραια με το καλο να την υποδεχτειτε :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλες τι φουσκοκοιλίτσες!!! Απόψε είχα ραντεβού με το γιατρό μου. Βγήκαν και τα τελειωτικά της αμνιοπαρακέντησης και είναι όλα μια χαρούλα!! Το μόνο που μου έπεσε το σίδηρο πάλι και μου άλλαξε το σίδηρο που παίρνω μου σταμάτησε το φυλλικό και ξεκινήσαμε ασβέστιο και μαγνήσιο γιατί τελευταία παθαίνω κράμπες τα βράδια στα πόδια. Σήμερα ο γιατρός μου επιβεβαίωσε ότι θα γεννήσω με προγραμματισμένη καισαρική τέλος Δεκεμβρίου μετά τα Χριστούγεννα υπολογίζουμε γύρω στις 27 Δεκέμβρη αν όλα πάνε καλά!!! Ελπίζω πρωτοχρονιά να κάνουμε σπιτάκι μας. Θα είναι το ωραιότερο δώρο.

Ρεββεκάκι αχ τι καλά είδες και εσύ τη μπουμπού σου!!! 461 ε? ολόκληρος κορίτσαρος πια η Λυδία σου!!!

Mata τον είδες και εσύ τον αγόραρο σου!!! τέλεια!! άντε μια μια οι γκαστρούλες να ξεμπερδεύουμε με τη Β επιπέδου και να ακούμε μόνο ευχάριστα νεάκια όπως έχουμε μέχρι τώρα!!!

Δεσποινάκι, filaki και Ελενάκι τα καταφέρατε και βρεθήκατε τελικά!! μπράβο κορίτσια που το επιδιώξατε και τα καταφέρατε. Έγω έμεινα με τον καημό ενώ έμεινα τόσο κοντά με το Δεσποινάκι και να μη καταφέρω να βρεθώ. Κάποια άλλη φορά ίσως.

geozouli με έβαλες σε πειρασμό σήμερα με την μακαρονάδα σου!!!

Ισμήνη καλώς ήρθες στην παρεούλα μας. Με το καλό και το δικό σου μπεμπάκι.

Φιλάκια και στις υπόλοιπες γκαστρούλες της παρεούλας!!! Καλό βράδυ και όνειρα γλυκά!!!

[smilie=sleepy1.gif]:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κοριτσαρες μου!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Ρεββεκα μου μπραβο κοριτσαρα μου!!!!!Αντε να μεγαλωνουν τα ζουζουνια μας και να βγουν ολα γερα και ομορφα!!!! ;):P (Αχου! η ζουζουνα μου εστειλε και φιλακια!!!Βρε λες να θελει να τυλιξει το Γιωργακη μου;;;;; :ohmy::ohmy::D:D )

Ζωουλα στην Αντωνια μου ημουν πιο συγκρατημενη...με το ζορι ψωνησα καποια πραγματα στο τελος της εγκυμοσυνης....τωρα δεν κρατιεμαι με τιποτα!!!!! ;):P

Ιωαννα γλυκια μου υπομονη, θα κανεις κι εσυ τη Β'επιπεδου, ολα θα ειναι τελεια και μετα πιο σε πιανει....σηκωσε ολη την αγορα!!!!!! [smilie=wav.gif]

Μαριαλενα μου κι εσυ καισαρικη;;;Κι εγω 5/1!!! Εγω στην Αντωνια ειχα μια τελεια καισαρικη, ημουν πολυ καλα και αναρρωσα πολυ πολυ γρηγορα!!!!Ευχομαι ετσι να ειναι και τωρα οι καισαρικες μας!!! ;) Οσο για τις κραμπες κι εγω υποφερω......τοσο πολυ που κλαιω απο τον πονο οταν με πιανουν....νομιζω πως θα σπασουν οι γαμπες μου στα δυο....ασε που καμια φορα με πιανει και σ'ενα σημειο δεξια στην κοιλια μου!!!!Αχ!!! Τι τραβαμε για να γινουμε μανες...... [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφιες!!!!

ιωαννα μου εμενα ο αντρας μου ειναι 2μετρα λες να πηρε απο αυτον!!!

μαριελεν μου ναι και εχει τοσο ωραιο προσωπακι τοσο γλυκο!!!εχουμε ξετρελαθει!!!δεν μπορω να βαλω φωτο πουθενα ουτε εδω οτε αβαταρ ναα α αλαξω ουτε στο αλμπουμ μου!!!ολο μου λεει οτι δεν υπαρχει κειμενο η οτι ειναι ακυρες και τετοια!!!

ματα, θεια ματα :D ε ναι λοιπον κανουμε τα γλυκα ματια στο γιωργακη :D:D ειμαστε τσακπινες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες τι κανετε! βλεπω κ εσεις κραμπες ειδικα στα ποδια πολλες φορες για να βγω απο αυτοκινητο κανω ποση ωρα. το χειροτερο ειναι ομως ο πονος που εχω εδω κ μερες πισω στο αριστερο ποδι στο ισχιο συχνα το σερνω. λενε οτι στα αγορια πιανεται ετσι το ποδι εχει καμια αγορομανα το ιδιο;

αχ αμα μεγαλωσει θα του λεω τι τραβηξε η μανουλα ..για να με ακουει καταλαβαινετε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλιω!!!!

αυτον τον πονο στο ποδι τον ειχα και γω στο αριστερο στο γονατο!!!το ειπα στην γιατρο και μου εδωσε ενα συμπλεγμα βιταμινων β και απο τοτε δεν με ξαναπιασε!!!και ειμαι κοριτσομανα οποτε μην τα πιστευεις :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ρεββεκακι το γονατο ευτυχως καλα ειναι, απο μεση μεχρι την αρχη του μηρου μ εχει πιασει κ δε φευγει ελπιζω να μη με παει μεχρι τελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω να σου περασει και να μην μεινει μεχρι τελος,ισως πιεζεσε απο το μωρακι σου σε καποιο νευρο,και εμενα απο εκει ξεκινουσε ο πονος μεση γοφο και με χτυπαγε πιο δυνατα στο γονατο!!!!δεν μπορουσα ουτε να περπατησω!!!περαστικουλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλα τα κοριτσάκια από την όμορφη Χαλκιδική!!! :mrgreen: Τι μου κάνετε??? Ισμήνη καλώς ήρθες στην παρέα μας!! ;) Ταλαιπωρήθηκα πολύ στο ταξίδι μου και άρχισα να συνειδητοποιώ ότι δεν έχω τόσες αντοχές όσο πριν 1,5 μήνα που ξαναήρθα στους γονείς μου...Αφήστε που πρέπει να με έχουν ματιάξει και σκοντάφτω όπου βρεθώ και όπου σταθώ!Σήμερα έπεσα και από κάτι σκαλωπάτια αλλά ευτυχώς έπεσα στον πωπό και δεν χτύπησα πολύ... #:-s Και χθες στην Θεσσαλονίκη έτρεχα για κάτι τελευταία ψώνια για τον γάμο και τα πόδια μου έχουν γεμίσει πληγές από τα πέδιλα!! :cry: Έχω και ένα θέμα με την μεσούλα μου τελευταία...Αφήστε τα!Ταλαιπωρία!!! :| Άντε να έρθει η άλλη εβδομάδα,να γίνει ο γάμος για να έρθουμε σε αργούς ρυθμούς και πάλι... :mrgreen: Ακούω που κάνετε όλες την Β επιπέδου και ζηλεύω!!!Εγώ έχω ραντεβού 11/10 και ανυπομονώ πολύ!!!!!!!! :dry: Θέλω να δω το αντράκι μου,τον Δημητράκη μου!!! :D Κορίτσια,είναι φυσιολογικό που εγώ πέρνω μόνο σίδηρο και φυλλικό?Ούτε μαγνήσιο μου έχει δώσει ο γιατρός ούτε ασβέστιο,ούτε κάποια βιταμίνη...Δεν τρώω και κρέας και μου έκανε εντύπωση!!Α και έχω παρατηρήσει την τελευταία εβδομάδα ότι έχω νυχτερινές λιγούρες!! :shock: Τις έχετε κι εσείς??Δηλαδή ξυπνάω μέσα στην νύχτα και δεν μπορώ να κοιμηθώ αν δεν φάω... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κοριτσάκια καλησπέρα!! Πολλές απουσίες βλέπω τελευταία.

Εγώ σήμερα είχα μια εφιαλτική μέρα με έπιασε μεγάλη κρίση αυχενικού συνδρόμου με ίλιγγο που είχε να με πιάσει δύο χρόνια. Ξύπνησα και γύριζαν όλα, ούτε στην τουαλέτα δεν μπορεσα να πάω ούτε να γυρίσω πλευρό δεν μπορούσα :ymsick: Είχα τάση για εμετό ένα μαύρο χάλι. Ευτυχώς ήταν σήμερα ο άντρας μου απογευματινός και ήταν σπίτι το πρωί αλλιώς δεν ξέρω τι θα έκανα μόνη και με το παιδί. Πήρα το γιατρό μου γιατί τρόμαξα τόσο πολύ ήμουν έτοιμη για νοσοκομείο. Ευτυχώς μου συνέστησε να πάρω vomex είναι το μόνο που βοηθάει. Το πήρα και μετά από ώρες και αφού έκανα εξαγωγές συνήλθα κάπως. Τώρα κυκλοφορώ με το ωραιότατο κολάρο μου :cry:

Κορίτσια και εγώ έχω θέμα με τη μέση και τα ισχία μου. Το έχω και προ εγκυμοσύνης και η αλήθεια είναι ότι από εδώ και τώρα όλα αυτά επιδεινώνονται λόγω βάρους και λόγω ορμονών που επιδρούν στις αρθρώσεις μας. Θέλει προσοχή στις κινήσεις μας και αρκετή ξεκούραση.

Αννούλα μου να προσέχεις τις πτώσεις. Να δεις που σε ματιάξανε εκεί στο Βορρά. Και εγώ μέχρι και χθες μόνο σίδηρο και φυλλικό οξύ έπαιρνα. Τώρα μου σταμάτησε το φυλλικό και μου πρόσθεσε ασβέστιο και μαγνήσιο μιας και έχω κράμπες, οπότε λογικά και σε σένα γύρω στην 23 εβδομάδα θα στα αλλάξει, αν και εξαρτάται από γιατρό σε γιατρό. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη μόνο σίδηρο και ασβέστιο μου έδινε ένας άλλος γιατρός ούτε φυλλικό ούτε μαγνήσιο είχα πάρει. Τι να πεις...

Πολλά περαστικά σε όλες μας καλή δύναμη να αντέχουμε τα πονάκια μας και στο Ειρηνάκι που εύχομαι να είναι καλύτερα . Να μου προσέχετε όλες εσάς και τις κοιλίτσες σας!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριελεν μου περαστικα!!!εχω βομεξ παντα στην τσαντα μου!!!μια φορα τον μηνα εχω αυτον τον ιλιγγο που δεν μπορεις να σηκωθεις απο το κρεββατι!!!σε καταλαβαινω!!!τωρα δεν μ εχει πιασει αυτους τους μηνες ιλιγγος μονο πονος στον αυχενα,μου το θυμισες και τρομαξα!!!το βομεξ κανει??δεν ειναι βαρυ??εγω οταν το περνα κοιμομουν!!μακαρι να μην σε ξαναπιασει!!!φιλακια και υπομονη!!

αννουλα μου τρως τουμπιτσες κουραζεσε κατσε ησυχα βρε μικρουλι!!!!23 ειπαμε παντρευεσε???αντε με το καλο και να ξεκουραζεσε!!!προσεχε το δημητρακη σου!!!

που εισαστε κοριτσια???ξεπορτησατε??εγω νωριτερα και τωρα αραχτη.

ειρηνακη??πως εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!

Ρεββεκάκι μια χαρά η Λυδία σου!!!! Την βλέπω να παίρνει από τον άντρα σου και να γίνεται γυναικάρααα!!!!!! :lol::lol: Εμάς δεν μας λέει εκατοστά πια, μόνο βάρος!

Μαριελέν μου ελπίζω να μη σε ξαναπιάσει αυτό με τους ιλίγγους.. δεν με έχει πιάσει ποτέ αλλά ακούγεται πολύ χάλια..

Αυτό με το ισχίο με πιάνει κι εμένα τώρα τελευταία βρε κορίτσια, αλλά ευτυχώς είναι υποφερτός ο πόνος προς το παρόν, ελπίζω να μην χειροτερέψει..

Αννούλα βάλε κανένα σκόρδο γιατί είσαι και κουκλίτσα και σίγουρα θα σε ματιάζουνε!!! Προσοχή με τις ετοιμασίες, όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι!!! Άντε με το καλό :-*:-*

Σήμερα είχα πάει για ένα τελευταίο μάλλον μπανάκι!!!! Πήγαμε στον Κάλαμο και ήταν πολύ ωραία η θάλασσα! Το ευχαριστήθηκα!!!! Τώρα περιμένω τον αντρούλη να πάμε για φαγητό!! Σας φιλώ :-*:-*:-*:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Το βράδυ κοιμήθηκα λίγο καλύτερα…

Χαίρομαι που τα περάσατε ωραία στην συνάντηση!

Γλυκά μου κοριτσάκια σας ευχαριστώ όλες για τα περαστικά σας …

Rebbeka για την γιόγκα μου είπαν πως αν ήδη δεν έχεις κάνει, δε σε αναλαμβάνουν σε κατάσταση εγκυμοσύνης…

ioanna123456 περαστικά! Ήσουν καλύτερα σήμερα; Τον περιποιήθηκες είδα τον μπουφέ … χιχι

Lenaki26, filaki ζηλεύουμε την συνάντηση … «με την καλή έννοια!»

Mata καλή αρχή με τις αγορές. Εμείς μάλλον θα ψωνίσουμε τέλη Οκτώβρη με το καλό και πρέπει να τα πάρουμε όλα γιατί Νοέμβριο ο άντρας μου αρχίζει υπερωρίες στο εργοστάσιο οπότε … τον ξεχνάμε. Ελπίζω να έρθει στην κλινική όταν γεννήσω … χιχιχι…

Geozouli και εγώ τίποτα ακόμα δεν έχω ψωνίσει…

Marielen τέλεια η αμνιοπαρακέντηση δηλαδή! Τέλεια!!!

Mata, filaki για τις κράμπες να κάνετε ασκησούλες. Όποτε είστε ξαπλωμένες να τις δουλεύεται συνέχεια. Αν ξέρετε λίγο από μπαλέτο, εναλλάξ φλεξ – κουτεπιέ. Έτσι δυναμώνουν οι μυς τις γάμπας και ελαχιστοποιούνται οι κράμπες!

Rebbeka και εγώ έχω θέμα με τα γόνατα… λες να μου δώσει και εμένα βιταμίνες … να μου πεις εγώ και με τι δεν έχω θέμα …

annoula1987 και εγώ πρόσφατα ξεκίνησα το μαγνήσιο που διαμαρτυρήθηκα για κάτι που έμοιαζε με κράμπες στην κοιλιά διαφορετικά μόνο φολικο και σίδηρο θα έπαιρνα. Ασβέστιο δε παίρνω ούτε εγώ.

Marielen οπότε όλα αυτοί οι πόνοι που μας έχουν πιάσει όλες τελευταία είναι από την εγκυμοσύνη … δεν μπορεί να είναι τυχαίο! Περαστικά! Να πάει και να μην ξαναέρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου,

τι ωραια μερα σημερα!!

ειρηνακη μου χαιρομαι που σαι καλητερα!!πες της για το ποδι και μπορει να σου δωσει τις βιταμινες!!!

οσο για την γιογκα δεν ισχυει αυτο που σου ειπαν!!!!εχει ειδικη γιογκα για εγκυους,δεν κανεις αεροπλανικα οπως την κανονικη γιογκα!!!!και ολες μπορουν να κανουν και ας μην εχουν κανει ποτε!!!διατασεις και αναπνοες κανεις,και οι πιο εμπειρες κανουν κατι παραπανω!!οποτε αν σε ενδοιαφερει ρωτα και αλλου!!μουτς πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...