Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια τι κανετε??βλεπω περναει ο καιρος...και ουτε το καταλαβαινουμε!ευχομαι ολα να βαινουν καλως για ολες σας!

Κιμονακο..που εισαι εσυ βρε ψυχη?ευχομαι να σου συμβει το συντομοτερο! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

na mai kai go loipon ioanna1235 +fwnw mazi s oso gia to name lew lydia h nefeli to artemis den me trelenei.

georgiasamar kai go sth 8esh s tha xairomoun ante na mas peis ta nea sou elpizo na einai ola kala..

theodosiadou apoti katalaba den eimai h monh.pantos polles kopeles tous protoys mhnes kanoun emeto ka8imerina kai xanoun kiolas argotera pernoyn afoy ypoxorisoyn oi emetoi.ego panos oyte mia fora den ekana stamathsa k apotoma th diaita kai mallon giayto phra 10 kila,

rebbeka tha to thela polu alla leo na ta arxiso meta th genna tora oyte na ta vlepo.ti einai to fakorizo proth fora takouw alla exo xamhlo shdiro kai tha me endiefere na ma8o. filakia polla se olessss [smilie=lurk.gif][smilie=lurk.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Ανανέωσα την λίστα.

Ελπίζω να μην έχω κάνει καμιά πατάτα…

Ότι δείτε πείτε μου να το διορθώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ζωουλα ξεχασα το λαδι ναι 100γρ και μπεικιν εβαλα μισο φακελακι!!!

κατρινακι μου καλα ειμαστε!!!εσυ πως τα πας??????????

μπαρμπιτσα εχω γραψει τι ειναι το φακοριζο αμα δεις κατω κατω,δεν ειναι τιποτα το δυσκολο οταν ειναι ετοιμη η φακουλα ριχνεις και λιγο ριζακι μεσα και αποροφαει το σιδηρο!!!!οποτε δεν χανεις τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω!!!! Διάβαζα για την σοκολατοπιττα κ μου τρεχαν τα σαλια.... Συμβιβάστηκα τελικά με ένα ρυζογαλάκι και θα βάλω την μανούλα αύριο να μου την φτιάξει... Το βράδυ έχει παρασπονδίες θα έχω παρεούλα και το μενού έχει πίτσα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελεναλδα!!!πιτσααααα!!!ριζογαλο????και μετα λες για την σοκολατοπιτα!!!

καλε ριζογαλο το χα ξεχασει μου αρεσει παρα πολυ θα φτιαξω δεν εχω ξανακανει θα προσπαθησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα ψήνεται και η δικιά μου!! Εντάξει έβαλα στην τύχη 110 γρ λάδι, κοντά έπεσα!! :lol::lol:

Ελενάλντα μμμ ρυζόγαλο ε? μια χαρά σε βρίσκω!!!! και πίτσα μετά, ποιος τη χάρη σου!!!!!!!!

Ειρηνούλα κι εγώ θέλω να ξαναμπώ στη λίστα!!!!! ΠΗΤ 23/01/11, αγοράκι, μαιευτήριο Έλενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια πολυ φαι λεμε!!!!Μου ανοιξατε τη ορεξη βραδιατικα και ειχα πει να; πιω μονο γαλα :lol::lol::lol::lol::lol: Διαβασα πολλα και θυμαμαι ελαχιστα!Μονο τα φαγητα μου εμειναν ξεκαθαρα στο μυαλο :P:P:P:P:P

Ειρηνακι να σαι καλα που ξαναεφιαξες την λιστα μας!!! :x:x:x

Elenalda μου ρωτησα που μενεις μηπως σου κανουμε καμια επισκεψη τωρα που εισαι μεσα ετσι να σου κανουμε παρεουλα! :) Εγω μενω Μαραθωνα,

Μαρια Ειρηνη Ρεββεκα georgiasamar Marielen filaki geozouli barbitsa bibibo Δεσποινακι mata Ελεναα Αννουλα vickoylini φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!

Τι κανετε?Που ειστε?Ολες μαζι χαθηκατε...

Εγω καααθοοομαιαιαια...Εχω βαρεθει να καθομαι.

Τι μου κανατε με τη σοκολατοπιτα!!!!!!!!!

Κι εγω θελω αλλα μετα το τελευταιο ζυγισμα,δεν τολμω να ζητησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Τι κανετε??

Εγω μια χαρα! Σημερα συναντηθηκα με μια φιλη απο εδω απο το μαμμυ και αυριο θα παμε

με την Φιλιω στην Δραμα να συναντησουμε την Δεσποινουλα μας!! Θα βγαλουμε και φωτο αν θελουνε τα κοριτσια να μας δειτε!! Αχ ανυπομονω!! :)[smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

Ρεββεκακι τελεια ακουγετε η σοκολατοπιτα.Ειναι ελαφρια?? Γιατι η κανονικη που κανω τωρα που ειμαι εγκυος μου πεφτει βαρια.

Ειρινακι βαλε με και εμενα στην λιστα! Αγοραρος,ΠΗΤ 19.01.2011, Γερμανια.

Αννουλα μου η ωρα η καλη και με το καλο ο γαμος.Ευχομαι μια ζωη σαν παραμυθη και με το καλο να υποδεχτειτε το μωρακι σας!

Απο κιλα εγω ειμαι στα 4.Τελευταια μου εχει κοπει η ορεξη γιατι δεν μπορω να φαω πολυ και νιωθω πως φουσκωνω,Εχω και τον μικρο που κλωτσαει προς τα πανω και μου πιεζει το στομαχι...

Δεν θυμαμαι αν σας ειπα οτι εκανα την Β επιπεδου πριν ερθω Ελλαδα.Ολα βγηκαν τελεια.Ραντεβου 01.10 ξανα.

Φιλακια κοριτσακια μου και θα τα πουμε αυριο! Καλο βραδυ σε ολες!! :x:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες τισ κοιλιτσες!!!

Εγω ειμαι η Ισμηνη και ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι!!!

Περιμενω λοιπον μια μικρη πριγκηπισσα μεχρι 10/01. Πολυ αγχος και αγωνια!! Ευχομαι σε ολες μας να πανε ολα καλα και να γεννησουμε υγιεστατα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφιες!!!!

ισμηνη καλως ηρθες!!!με το καλο η μπεμπουλα σου να ερθει!!!!

βαλε αλλον κωδικο απο αυτους που σου δινει για τικερακι!!!μηπως αυτον δεν τον περνει!!!

καλημερα ελενα!! [smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλίτσες μου.....

Τι κάνετε; Δεν βλέπω κίνηση σήμερα μάλλον όλες έχετε πάρει τους δρόμους.... Μπράβο σας καλά κάνετε!! Βολτίτσες κάντε και για εμένα. Εγώ θα βγω από το σπίτι την Τετάρτη που θα πάω στο γιατρό... Γιούπι!!! Θα βάλω τα καλά μου, θα βαφτώ... να το ευχαριστηθώ. Πέρασα το πρωϊνό μου φτιάχνοντας το χαρτομάνι που έχει μαζευτεί τον τελευταίο καιρό (αποδείξεις για την εφορία και άλλα τέτοια χαζά) αλλά πέρασε η ώρα και δεν κατάλαβα τίποτα... Πάω προς το παρών για νάνι....i-)i-)

Ισμήνη μου καλώς μας ήρθες!!! Εύχομαι με το καλό το μωράκι σου!!!!!

Αυτά προς το παρών θα τα πούμε και το απογευματάκι..... Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελεναλδα!!!

εγω ειμαι μεσα στο σπιτι και φτιαχνω ενα απο τα παζλ που πηρα!!!το απογευματακι θα παω την βολτιτσα μου με την φιλη μου να παιξουμε ταβλακι και να φαμε σουφλεδακι :D

μα να μην μπορω να κοιμηθω μια ωριτσα το μεσημερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τις όμορφες!!!

Εχθές πέρασα πολύ δύσκολη νύχτα.

Δεν έχει να κάνει με το μωρό!

Ευτυχώς!

Δυστυχώς έχει ξυπνήσει η πάθηση μου (αγκυλωποιητική σπονδυλαρθρίτιδα) η οποία είχε εξαφανιστεί αμέσως με την εγκυμοσύνη.

Αποτέλεσμα: πονά φοβερά η πλάτη μου και δε μπορώ να σταθώ πουθενά … κυρίως στο κρεβάτι.

Ήμουν ξύπνια από τις 5:00 μέχρι τις 6:30 με πόνους που μου έκοβαν την ανάσα και φυσικά όλη την νύχτα μέχρι τότε στριφογύριζα.

Τα καημένα τα αντράκια μου θα τα ζάλισα…

Έτσι μου ερχόταν να σηκωθώ, να ντυθώ και να πάω στο γραφείο.

(Τα έκανα κάτι τέτοια παλιά…)

Μόνο 20 λεπτά πριν χτυπήσει το ξυπνητήρι με πήρε ο ύπνος … έτσι για να μη μπορώ να ξυπνήσω μετά.

Την Δευτέρα θα πάω στον ρευματολόγο μου.

Νομίζω ήρθε ο καιρός να πάρω μια αναρρωτική.

Το θέμα είναι πως θα περνούν τα βράδια…;;;

Ελπίζω να έχει παίξει ρόλο η αλλαγή του καιρού και να ηρεμήσω μόλις αυτή σταθεροποιηθεί λίγο.

Διαφορετικά φταίει το βάρος και έχω πάρει μόνο 4.

Φανταστείτε τι έχει να γίνει στην συνέχεια…

Σκεφτόμαστε όμως πάντα αισιόδοξα.

Ίσως με μασάζ, ασκήσεις ή και φυσιοθεραπεία να γίνει κάτι.

Αυτά τα νέα μου.

Σας φιλώ και πάω μήπως κοιμηθώ λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εγω επιτελους μαζευτηκα στο σπιτι.

Σημερα βρεθηκαμε με τα κοριτσια.Ειναι πολυ γλυκα και τα δυο τους και ο αντρας της Ελενας.Δεν το συζητω για τη μικρη της Ελενας,ειναι μια μικρη νεραϊδα παρα πολυ κοινωνικη.Μας ξετρελανε ολους και τον ανδρικο πληθυσμο της καφετεριας!!!!!!

Ειρηνακι μου περαστικα με την πλατη σου!!!!!!!!!

ELENALDA ποιος σε πιανει που θα βγεις βολτουλα!!!!!!!!!Θα δεις και το ζευγαρακι σου!!!!!!!

Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακη μου ελπιζω να ειναι απο τον καιρο που αλαζει!!!επειδη και μενα αρχισε να με ποναει το αυχενικο μου,δοκιμασε γιογκα!!!θα σε βοηθησει πολυ!!!περαστικουλια

δεσποινακη τι καλα!!!φωτο βγαλατε??????πολυ χαιρομαι που βρεθηκατε και ζηλευω επισης!!!!

αυριο θα δω την μπεμπουλα μου!!!ανυπομονω να δω πως τα παει ποσο μεγαλωσε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...